Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
11. únor 2010

skaf ja viem ze je to tazke.... ono zasa niektori ludia to povedia tak ze ti este viac ublizia a to je mozno tvoj pripad.... 😒

dub pekny vikendik 😉

madlisek
11. únor 2010

Holky, kdyby neexistoval internet, měla bych už napsané čtyři disertace 🙄

estrellita
11. únor 2010

elit: aha, jsem nevedela, ze to dite v tom bude delat az takovy rozptyl v pohupovani🙂 proto je fajn kouknout na diskuze s zjistit 🙂

madli: jj, tak yjsem si to pri psani diplomky rikala 😀 tak at se ti hezky pise 🙂

chaarleene
11. únor 2010

no, já jsem si to říkala hlavně při učení na státnice 😅 protože na diplomku jsem z netu dost čerpala 😀

madlisek
11. únor 2010

No ja sice taky cerpam, ale co bylo potreba jsem si postahovala a ted bych potrebovala aby nam ten internet par dni nesel 😀

moni1412
12. únor 2010

hermi vcera som zabudla reagovat. Ano, Denisko uz bol v tomto obdobi na svete 🙂

mad je to lakadlo, ten net, co? 😉

estrellita
12. únor 2010

Dobre ranko, tak to dneska "zije" 🙂

madli, ja jsem schopna se na netu zaseknout na silenych blbostech 🙂 na druhou stranu treba vetsina lidi rika, ze je facebook zrout casu, ale me teda nebavi, takze na nem netravim nejak moc casu, vzdy jen kouknu co je noveho (spis na fotky) a je to 🙂

chaarleene
12. únor 2010

já jsem byla na kosmetice, takže jsem se připojila až před chvílí 🙂 a hlavně mě hned po připojení čekala práce, tak jsem ji radši udělala, než na to zapomenu 😅

a kdepak máme tu andělku? už tu dlouho nebyla 😕

milmic
12. únor 2010

Dobré ráno holky,

všechny vás zdravím. 😉
Teď jsem tu nebyla, páč jsem finišovala další knihu, tak v tuto chvíli má moje DP 43 stránek. A vrhám se na další knihu, jdu se potápět do jejích písmenek, myšlenek a tajů.... 😀
Bohužel k této knize nejsou rencenze, to jsem namydlená.

Ale už jenom dvě knihy a potooooom.... moje dvě vysněné. 😎 A dokonce se mi po roce podařilo najít, že na aukru někdo prodává knihu Zakázané holky, kterou děsně chci, ale nemůžu ji sehnat. Hned jsem napsala mailik, páč jsem totálně ve středověku a co je to aukro fatk netuším. 😵

estrellita
12. únor 2010

andelka a sijen uz tu dlouho nebyly, ale andelku jsem videla na jine diskuzi, tak jen asi nezavitala sem k nam a urcite se ma dobre 🙂

mil: na aukru normalne nakupujes, jsou tam k prodeji nove i stare veci za dbr ypeniz. jen si musis vytvorit ucet a pak muzes smele nakupovat 🙂

chaarleene
12. únor 2010

mil, tak to jsi šikula, že ti to takhle jde 😉 🙂

estrellita
12. únor 2010

mil: to je bleskova rychlost 🙂 tak gratuluju k 43 stranam, to uz je orijemny pocit, co? hlavne uz to pak lip nabiha. ja vzdy mela problem na zacatku, trvalo mi, nez jsem se rozepsala 🙂

sijen
12. únor 2010

ahoj holky,
tak se hlásím: měla bych být v pořádku. Mám mít klid, brát ascorutin 3/den, srdce tluče

Jinak slovo gyn. ambulance je dost zavádějící - byla jsem tam ráno v 6h a do ordinace jsem šla v půl devátý
😅

estrellita
12. únor 2010

sijen, tak jeste jednou gratulace 😵 😵
u meho gyn cekam vzdy tak aspon hodku a pul az dve hodiny, nekolikrat se mi stalo, ze i 4, coz je sileny 🙄

milmic
12. únor 2010

Holky,
no ta poslední kniha mi vyšla na 9 stránek. Tak to trošku naskočilo, každopádně u mě není limitujícíc počet stran, ale počet zpracovaných knih. 😅
Ale i tak, že je to dobrý.

Sij, gratuluju moc, držím palec, aby všechno šlapalo jak má. 😉

chaarleene
12. únor 2010

sijen, já jsem si už vychytala, že k mému gynekologovi se vyplatí chodit hned ráno, je tam od 7, tak se snažím tam tak nějak po té sedmé být, protože v 8 už je tam fakt totálně narváno 😒 u předchozího gynekologa se objednávalo na čas, ale i tak se tam čekalo, protože když se vyskytlo něco, co zabralo víc než plánovaných 10 minut, tak to dost zahýbalo s celým "programem" a pak na tom byly samozřejmě bité ty pacientky, které přišly potom, protože prohlídka i se svlékáním zabrala 5 minut, aby se to srovnalo 😒 😖

no a ten současný je celkem rychlý (ale rozhodně pečlivější než ten předchozí), problém ovšem nastane ve chvíli, kdy se zakecá 😅

herminka
12. únor 2010

Mil, jsi rychlík, je fajn, že Ti to tak jde 😉

Sijen, ještě jednou gratuluji, mám velkou radost a moc vám to přeji 😵 Tak jen tak dál!

Estrel, taky obvykle čekám na gynekologii 2 hodiny nebo i víc, je to hrůza. I jsem uvažovala o změně lékaře (zrovna nedávno u nás otevřeli novou ordinaci), ale ten můj je skvělý a precizní, i sestřička výborná, tak zatím zůstávám.

estrellita
12. únor 2010

hermi: ja jsem prave taky uvazovala o zmene lekare z tohodle duvodu, na druhou stranu je to repsektovany odbornik, takze jsem si rikala, ze si radej pockam, nez abych vlezla do ordninace na minutu presne, ale doktor byl spatny 🙂

chaarleene
12. únor 2010

hm, tak u nás ve městě moc dobrých gynekologů není, takže tenhle faktor v mém rozhodnutí nehrál sebemenší roli 😅 jsem ráda, že u tohohle doktora jsem 🙂

herminka
12. únor 2010

Chaar, ale Ty jsi ten prominentní pacient, který nečeká, ne? 😀 Samozřejmě to nemyslím zle 😉

Mně na tom čekání nejvíc vadí to, že za mě obvykle musí někdo pracovat 😒 Jejich pracovní doba se totiž prakticky kryje s mojí.

lucitee
12. únor 2010

ahoj holky, o mereni jsem uz uvazovala.....

jinak kdo miva problemovou MS, PMS, migreny atd. tak doporucuju Bylinné kapky z kopretiny řimbaby od Gresika

skafandrik
12. únor 2010

ahojky,

a jak poznáte, že je gynekolog precizní? Já teda doposud z toho, že jsem tam šla jednou za rok na cytologii jsem to nepoznala, resp. nemyslím si, že právě z toho by to šlo poznat. Můj gynekolog má moc pěknou ordinaci, pěkný moderní vybavení, 3 D utz atd. Před časem jsem doktora měnila, ale to bylo z důvodu, že jsem se přestěhovala - dva roky jsem tam ještě dojížděla, ale pak mi to už přestalo bavit a hlavně tam to byl dr. s ordinací v nemocnici - jakože i dr. napojený na nemocnici a vybavení děsný, takže v tomhle směru jsem šla za lepším. Můj současný gyndař je děsně charismatickej chlap, podle mě tak před padesátkou.

chaarleene
12. únor 2010

hermi, když jsem se tam hlásila, tak jsem naopk doufala, že budu normální řadovej pacient 😅 ale jakmile jsem viděla sestru, tak mi došlo, že nemám štěstí 😅 😝 😀 je to jak kdy - někdy čekám, někdy ne, záleží na situaci 🙂

skaf, když porovnám minulého a současného, tak mám jasno... ten minulej mě nikdy nevyšetřil se zrcadlama, vždycky jen rukou, místo klasické cytologie jen pak tou rukavicí párkrát ťuknul na sklíčko a hotovo 😅 celé vyšetření mu zabralo asi minutu, informace mi nedal skoro žádné, zato mi pořád cpal HA a Silgard 😒 nemluvě o tom, že si třeba zapomněl poznačit, na které straně jsem měla cystu, a při kontrole pak dělal machra, že byla asi napravo, protože tam mám zvětšený vaječník (což je dle mého názoru spíš znak toho, že jsem z něj ten měsíc měla ovulovat a ne toho, že tam před 2 měsíci byla cysta 😅 )

herminka
12. únor 2010

Luci, musím říct, že řimbabu jsem na bolestivou MS zkoušela a už dlouho jsem netrpěla tak, jako tehdy. Každý jsme jiný, mně osobně víc zabírá kontryhel. Ale manžel si řimbabu jako prevenci migrény chválí.

Skafi, za precizní považuji to, že dobře provede, co má, a s mými dotazy a problémy mě neodbude, ale seriozně se jimi zabývá. Když je nějaký objektivní problém, snaží se ho řešit z více stran. Vybavení má asi celkem normální (3D asi nemá, ale po tom netoužím), je ohleduplný při vyšetření, diskutuje se mnou jako se sobě rovnou (chodila jsem např. k jednomu kožnímu, u kterého jsem si připadala jak dement) a respektuje moje rozhodnutí. Asi jsem ho teď až skoro příliš přechválila 😀

Chaar, zírám s otevřenou pusou, takoví doktoři fakt jsou? 😲

moni1412
12. únor 2010

char tak zavidim ti nielen s tym necakani u dr., ale aj to ze ked od 7.ordinuje, ze je narvane az pred 8. nas ordinuje od pol 7. a narvane je uz o 5. 😒

nooooo..... andelka tu nebola odkedy nam ju maja zobrala a zabudla vratit 😅

chaarleene
12. únor 2010

hermi, jo - je to bývalý primář a ředitel nemocnice, bohužel poslední roky asi spíš hlavně sběratel peněz 😒

sijen
12. únor 2010

"Dítě jako Bůh?" - co dopřáváme našim dětem (koníčky i hračky, i bio jídlo),...
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/410235100... není to moc ucelený dokument, jen taková směsice názorů, přístupů k výchově. Přínosem jsou v dokumetnu komentáře Jiřiny Šiklové. Jinak se dozvíte to co už všechny víme - nic se nemá přehánět.

😉 V pondělí bude v Samadoma téma o štítné žláze (jde pustit později z netu)

končím televizní hlášení. 😅

andelka
12. únor 2010

Ahoj holky, ne ne, nebojte se, jsem OK, jen nějak nemám až tolik času a vy jedete jak namydlený blesk, stíhám dočítat jen zběžně. Taky furt řeším něco s bytem, začínáme obcházet obchody, pak taky výbavičku - tak zas lítám po drogerkách a pod. Jinak u mě nic zajímavého - prcek zlobí jako vždycky, hlavně v noci, když už chci spát. 😅
Všecky vás moc zdravím, Mil přeju, ať jí jde psaní hodně dobře (a z toho co jsem četla to jde, jsi šikovná 🙂 ), Aerin taky (velmi zajímavé téma), mám radost, že se Štěpánkovi i Juráškovi a jejich maminkám daří dobře...a na všechny moc myslím. Průběžně vás čtu, jak se máte, co děláte, co řešíte, ale nějak nemám energii na reagování.

O víkendu taky moc času nemám, večer jdeme na duchovní seminář s manželem, v sobotu budu celý den ve škole, v neděli dopo na cvičení a odpoledne přijdou tchánovci...někdy mezi tím bych měla jakože odpočívat, ale netuším kdy 😅

moni1412
12. únor 2010

andelka si riadne vytazena teda.... snad si najdes apson chvilinku na oddych 😉 pekny vikend 😉

andelka
12. únor 2010

sijen: Jsem ráda, že vypadá všechno v pořádku. 🙂 Taky jsem špinila, jednorázově v 6tt a v 9tt, brala jsem Ascorutin a snažila se být v klidu. Taky to budeš mít dobré, stává se to, no. Akorát to pořádně vyděsí a doktoři s tím stejně nic neudělají. 😒
jo, Dítě jako Bůh jsem viděla, nebylo to špatný, využila jsem toho na cvičení na balonu, když je to 30 minut. 😅