Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
15. únor 2010

hermi, gynekolog mi řekl, že by to vůbec neřešil, hematoložka mi na to dala tabletky 😉 takže beru jednu tabletku denně - když ovšem nezapomenu, což se stává docela často 😅 😀

aerin
15. únor 2010

holky (asi hlavne tehule), moc peknej clanek:

http://www.nasemiminko.cz/zacinam-kojit

az me to prekvapilo, snad opravdu svita na lepsi casi a kojeni po trech hodinach odzvonilo🙂

aerin
15. únor 2010

boooze, ja jsem asi fakt tehotna😀

ted tu bulim u

https://www.youtube.com/watch?v=HGC003Xz3CY

, posloucham a rikam si, ze by to bylo pekny (ale asi ne moc originalni😀) jako prvni novomanzelsky tanec a slzy tecou proudem 😀 😀 😀

lucitee
15. únor 2010

mil: ja taky farmarim 🙂

milmic
15. únor 2010

Luc, fakt? 😀
A v kterým jseš lvl? Já jsem práívě dostavěla stáj a nechala se obdarovat slunečnicí v kýblu. 😀

lucitee
15. únor 2010

mil: 25 a staj mam od nedele. Hraju to asi mesic

elitera
autor
15. únor 2010

Holky, facebookový hry prosím fakt neeeee 😉

milmic
15. únor 2010

Měsíc a už máš 25 lvl? 😲
Tak to jsi drsná farmářka. Já to pařím už celkem dlouho a jsem na 30.

El.... 😅 😔
Já jsem si musela všechno zakázat, ale jedinou farmu chodím obdělávat, aby mi nehráblo z těch knížek. Vždyt taková nenásilná hra, vesele si ořeme políčka... 😀

aerin
15. únor 2010

tak jsem konecne zverejnila svuj pupek🙂

lucitee
15. únor 2010

aer: prej pupek haha, hezky brisko jsi chtela napsat ne?

no ja nemam rada davovy zalezitosti, ale farma me dostala grafikou a beru to jako super relax, kdyz cumim celej den do tabulek, obcas juknout na neco barevnyho 🙂

milmic
15. únor 2010

Luc, přesně tak to beru taky.
Já hry moc nehraju, jenom mám ráda Simíky trojku a Farm Frenzy, ale ani na jedno není čas.
Ta Farma se mi taky moc líbí, že je taková klidná, žádný střílení, pěkně barevný, pořád veselý, ted šíleně pěstuju slunečnice, fakt relax... ;)

herminka
15. únor 2010

Aer, pěkné bříško 😉

Ohledně FB her souhlasím s Elit.

madlisek
15. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Estrel, to by me ted kleplo! Cekat 14 dni nebo jak dlouho, aby ti pak rekli at jeste 10 dni pockas ☹ Ale aspon pak bude srdicko a cele to bude veselejsi 🙂

Luci, at ty zuby moc neboli!

Elit, nam se jednou podarilo nechranene plnit manzelske povinnosti 2DPO vecer a pak jsem projela celou galerii na FF a nenasla jsem zadny graf, kde by z toho nekdo otehotnel. No a ja taky ne 🙂 Ale samozrejme teoreticka sance tam asi je, jak rika Hermi, spis asi rano, nez vecer.

Jinak ja mam trochu depku, vypada to, ze cerven se zas posune 😒 Manzel nechce plodit potomstvo, dokud nebudeme v CR a on nebude mit praci... jsem z toho smutna, i kdyz jistou logiku to samozrejme ma 😔

herminka
15. únor 2010

Madli, to mě mrzí ☹ A Ty se ještě vracíš do školy?

lucitee
15. únor 2010

ja na hry nejsem vubec, max poker. Ale tohle me bavi, je to hravy a pohodovy. Proste relax. Ale jako je jasny, ze preferuju prirodu, sport a pohyb venku 🙂

madli: hm chapu ho a tebe taky. Zkus argument: meli bysme zacit driv, nevime jak to pujde 🙂

madlisek
15. únor 2010

Hermi, ja skolu delam pri zamestnani, takze se vracim normalne do prace a pokud dopisu tady, tak mi bude stacit "jen" obhajit a udelat zaverecnou zkousku. Ale on pracuje v odvetvi, ktere je dost ovlivnene krizi, nekteri kamaradi ze stejneho oboru doma jsou ted taky bez prace, takze chapu, ze ma strach 😒

Luci, tenhle argument vubec nebere, rika na nej "jsme oba zdravi, tak proc by to neslo" 🙄 Ja mu rikam, co je vsechno za problemy, ktere se tady na konovi vyskytnou a on se na me vzdycky podiva jako na blazinka, ze prece to, ze JINI maji problemy, neznamena, ze je budeme mit MY....

elitera
autor
15. únor 2010

Hm, Madli, to není zrovna rozumnej přístup, že problémy se týkají jiných ☹

lucitee
15. únor 2010

madli: hm to znam...a ejhle pul roku v tahu a nic....samozrejme muze mit pravdu, coz by vam kazdej pral, ale je to vazne alchymie takovy poceti a staci tak malo...no nic budu ti drzet palce at vydrzis.

herminka
15. únor 2010

Madli, aha, to je nepříjemná situace 😒 (teď myslím to, že muž pracuje v pro dnešní dobu "špatném" odvětví). Na jednu stranu je dobré, že to bere zodpovědně, ale druhý fakt je ten, že teď můžete vypadat jako úplně bezproblémový pár, ale tak to být nemusí (ne, že bych vám to přála). Další věc je, že holky s problémama je možná na koni trochu víc vidět (víc diskutují atd.) než ty problémové.

herminka
15. únor 2010

Než ty BEZproblémové tam mělo být.

madlisek
15. únor 2010

To jo, Herminko, problemove jsou videt vic a je fakt, ze diskuse holek, co otehotnely hned a resi vybavicku opravdu nesleduju. Na druhou stranu, nase diskuse je docela dobrej statisickej vzorek, sesly jsme se tu nekdy skoro pred dvema lety s vyhledem, ze na jare 2010 bychom idealne chtely mit mimino no a jak to dopadlo. Sice hodne holek otehotnelo na 1., 2. pokus, ale mely jsme/mame tu i snazeni, kdy se bez zjevne priciny nedari nekolik mesicu.

Dalsi vec je, ze treba muzeme cekat, az muz bude mit praci a i se nam treba hned podari mimino, ale o tu praci muze stejne zase prijit a budeme ve stejne situaci, jako kdybychom se zacali snazit hned, at prace je nebo neni. Ale on je proste strasne zodpovednej, ve vsem, a to na nem mam rada, tak bych si na to nemela stezovat. Diky holky, ze jsem se tu z toho mohla vypovidat.

estrellita
15. únor 2010

madli: to me mrzi, chapu ho, na druhou stranu je pravda, co rikaji holky, ne kazdy par je bezproblemovy a nidky nevis, jak dluoho to muze trvat, vem si nas, rozhodli jsme se a najednou prisla nemoc a nesmeli jsme a tohle proste neovlivnis ☹
tak snad pak najde praci co nejdriv. a co dela? IP? 😉

herminka
15. únor 2010

Madli, to je fakt, o práci může muž přijít kdykoli 😒 Zodpovědný muž je daleko lepší než ten nezodpovědný - s jedním takovým jsem měla pár let co do činění a asi nemusím psát, že není o co stát. Určitě vám to dobře dopadne 😉

sijen
15. únor 2010

Zdravím,
reaguju na Madlíska "ale o tu práci stejně zase může přijít":
neumím jen se moc vžít do situace, když polopaticky řečeno " muž oddaluje a žena už bych mimčo chtěla".
Nicméně, to že i muž si potřebuje najít vhodnou situaci (nejč. finanční) k pořízení si mimča zcela chápu.

Luci ať to přežiješ u zubáka
Estrel to je mi líto - ta oddálená kontrola...fakt tě napínají 😠

estrellita
15. únor 2010

sij, jj, des 😠 ale doufam, ze pak bude sladka odmena 😵

sijen
15. únor 2010

Madli,
asi jsem to napsal moc ostře... promiň 😉 😔
jen jsem chtěla říct, že rozumím že i muži potřebují najít správnou dobu k uhnízdnění..

estrellita
15. únor 2010

aer: krasny brisko 🙂 tomuhle se neda rikat pupek 😀

herminka
15. únor 2010

Není to úplně přesně k momentálnímu tématu diskuse, ale blíží se mu to - zajímavá diskuse na pipkách:
http://www.slepicarna.cz/index.php?cat=forum&fs...

madlisek
15. únor 2010

Diky, Hermi 🙂

Sijen, ja to naprosto chapu, ze i muz potrebuje byt pripraven, kdyz z nej ma byt zivitel 🙂 Spis jsem si vam tu chtela postezovat, jak me to mrzi, ze se to zase posouva. A ze on si neuvedomuje, jak psala Luci, ze je to fakt alchymie a ne ze se rozhodnes, ze teda ted a najednou mas bricho...

estrellita
15. únor 2010

holky, predstavte si, byla jsem po ceste v lekarne a byly prede mnou nejaky dva lidi a chteli modafen, nebo jest eneco jineho - davali obcanku, pry je to jen na obcanku (drive to bylo na predpis) no a ta lekarnice se na ne podivala a rikala - vy si pro to chodite co tyden!! a ta slecna - no ja jsem porad nemocna. a lekarnice na to: proc z nas delate blby, ja vim, na co to mate a priste uz vam nic nedame.

oni z toho pry delaji pervitin 🙄 lekarnice se tam pak rozcilovala, ze nechape, proc se ten zakon zmenil, ze oni tak muzou obchazet vsechny mozny lekarny a proste to dostanou 😕 prislo mi to fakt drsny. 😔