Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
6. bře 2010

No jestli mi dnesni obed nehodi na hlavu, tak snim svuj vlastni klobouk 😀 On sojovku nerad a jsem si dost jista, ze z tempehu taky nebude odvazanej - mozna pro jistotu do pulky pekace nakrajim nejake maso.

chaarleene
6. bře 2010

tak jsem totálně groggy, ložnicová škatulata jsou skoro hotová, postele vyměněné, teď brácha s manželem montují postýlku... vypadá to, že se tam nevejdeme, ale nějak se to bude muset vyřešit 😅 navíc to nějak nemůžou složit 😅 takže ještě bude sranda 😀 já doufala, že dneska tu postýlku už povléknu a připravím, abych měla klid v duši, ale momentálně to teda nevypadá 😅

herminka
6. bře 2010

Madli, ajaj 😅, to asi opravdu chce raději přidat to maso. Můj muž naštěstí tempeh nijak nekomentuje.

Chaar, tak ať se škatulata povadou! Leda muž postýlku povlékne, až budeš v porodnici 🙂

chaarleene
6. bře 2010

hermi, tak už jsem vyklidila noční stolky, vyklidila obsah, vyměnili jsme postele, prostě všechno, ale ta postýlka prostě neštymuje dohromady 😅 teď řeší, jestli vůbec z té půdy u strejdy snesli všechno 😅

jinak teda ale kam se na to hrabe ikea - teď to je dětská postýlka s přebalovákem, ale dá se to složit i jako postýlka pro větší dítě a nebo jako pohovka se stolkem a věšákovou stěnou 😀 holt poctivej komunistickej multifunkční výrobek 😀

chaarleene
6. bře 2010

online postýlkové zpravodajství: opravdu něco chybí 😀

eirin
6. bře 2010

Chaar, to je náhoda, my zrovna dnes taky pořešili postýlky a už jsme si i jednu složili, právě jsem doprala chrániče matrací. Z velkých věcí už máme asi všechno.
A za 14 dní budeme mít vestavěnou skříň, tak už se taky konečně někam hneme.

chaarleene
6. bře 2010

takže brácha už odešel, strejda už teď není doma, takže pro chybějící díl můžeme dojít až zítra tak někdy po poledni...

eirin, tak to je fajn, že se vám to začíná hezky scházet 🙂

herminka
6. bře 2010

Chaar, to je dobrý multifunkční výrobek, ten neznám 🙂 My jsme měli klasickou postýlku, na kteroužto se dobře pamatuji, protože jsem v z prostorových důvodů spala do necelých 6 let (ale ta bočnice byla sundaná, nezavírali mě tam 😀).

Eiri, jak se se dvěma postýlkami vlezete?

eirin
6. bře 2010

Hermi, ještě nevím, budeme kupovat novou ložnici, takže až potom se ukáže 😀 Ale zezačátku, protože neplánuju monitory dechu, chci mít prcky v jedné postýlce - odhaduju, že by v jedné mohli vydržet tak do tří měsíců, druhá zatím bude v obýváku. A pak se uvidí. Teda Hermi, jak ses tam vlezla? My postýlky kupovali od lidí, jejichž 3,5letá dvojčátka se už do nich nevešla. A pořídili jsme obě postýlky i s matracemi (jako nové) za 1000 Kč celkem, super cena.

Chaar, pohovka se stolkem a věšákovou stěnou? 😀 Až to dáte dohromady, dala bys prosím fotku na picasu?

chaarleene
6. bře 2010

eirin, fotku dám určitě, klidně vám vyfotím i ten návod s různýma variantama 😀 prostě vtip je v tom, že ty bočnice se špruslema se pověsí na zeď a máš z toho věšákovou stěnu 😀 a ze zbytku vyrobíš tu pohovku a stolek...

chaarleene
6. bře 2010

eirin, tak to jste nakoupili krásně 😵

madlisek
6. bře 2010

Holky, to uz jste teda obe temer nachystane, to je parada 🙂 Eirin, postylky mate za skvelou cenu.

Ted jsem koukla k Sijen na Fler a pise tam, ze ma rozbity pocitac, takze nejspis proto se tu neobjevuje tak casto. Snad nebude problem ho spravit.

eirin
6. bře 2010

Madli, my narozdíl od Chaar sice máme ještě fůru času, ale už mě chození dost zmáhá, tak jsme radši začli dřív. A jak to dopadlo s obědem?

tiburcia
6. bře 2010

holky to máte fajn, že máte schované ty komunistické postýlky...hned bych jednu brala 😉 co se líbí mě stojí asi 1500...ale i to jde 🙂

tiburcia
6. bře 2010

my dneska máme takový vzpomínkový večer...pouštíme si video ze svatby.....já mám vždycky pocit, že to byl snad jediný den, kdy jsem si připadala, že vypadám dobře 😀 😵

madlisek
6. bře 2010

Eirin, to se ted ukaze, akorat se chystame obedvat 🙂 Kdyztak o dva bloky dal je par restauraci, pro pripad nouze 😀

Tibu, to je hezky 🙂 U nas byl vzpominkovy vecer vcera, sestavovali jsme pro tchanovce knizku ze svatebnich fotek a z fotek ze svatebni cesty, chceme jim ji tady vytisknout 🙂

skafandrik
6. bře 2010

Ahoj,

koukám, že se tu sestavujou postýlky 😵

Kamarádce se v úterý narodil chlapeček, byli jsme se na něj včera podívat v porodnici, takovej malej bobísek to je 😵 😵

No a já dneska strávila dopoledne s mámou po obchodech, bylo to vcelku příjemný, mluvila teda povětšinou ona, ale pak jsme zašli na kafe, bavily se o tom miminku kamarádky a já se svěřila 😅 takže máma už to ví, jen doufam, že to nebude chtít řešit nějak často a že to všude nevykecá.

chaarleene
6. bře 2010

ahoj, skaf 🙂

u nás se postýlka nesestavuje, jelikož nám chybí jedna deska 😀 a tudíž tam nejde dát rošt ani přebalovák... ale snad zítra to bude 🙂

skafandrik
6. bře 2010

chaar, jj, četla jsem to 🙂 tak snad se to zítra povede sestavit 😉

aerin
6. bře 2010

ahoj holky🙂

docetla jsem jen zbezne, takze pouze veeelika gratulace moni k Lenicce 😵 😵 😵

my asi zaciname uvazovat nad jinym jmenem pro holcicku😀 (i kdyz to je vlastne fuk, kdyz budeme mit toho kluka, ze jo 😀)

madlisek
6. bře 2010

Tak muz snedl jen tu cast s masem 😀 Ale pochvaloval si, tak aspon tak 🙂 Ja si taky pochvaluju, tempeh byl moc dobry - tofu mi nechutna, tak jsem od toho moc necekala a ted jsem mile prekvapena 🙂

Aer, jake nove jmeno jste vybrali?

aerin
6. bře 2010

madli...nooo....jako nejak se mi zalibila Magdalena a V. je pro...akorat mi trochu vadi, kdy ma svatek 😀

madlisek
6. bře 2010

Bylo by to vsechno moc pohromade, vid? Ale jinak vyber jmena chvalim, je variabilni a v podstate mezinarodni 😀

chaarleene
6. bře 2010

aer, ale zase to máš v půlce roku 😉 já mám svátek v prosinci, pak jsou Vánoce a narozky v únoru a na zbytek roku utrum 😅 😀

elitera
autor
6. bře 2010

ještě k tý čokošce - podotýkám, že švagrová je mudr ;)
Nicméně kdyby někdo potřeboval vstřebatelný železo (třeba i těhule!), doporučuju tohle http://eshop.finclub.cz/doplnky-stravy/tekute-p... - mj. je to i chuťově dobrý 😀

madlisek
6. bře 2010

Mnam, to vypada dobre, El 🙂

tiburcia
7. bře 2010

aer to je hezké jméno 😉 mě se kdysi líbilo, ale máme dlouhé příjmení, tak jsme vybrali kratší 😀

chaar tak snad ten chybějící kousek najdete a postýlka už bude kompletní 😉

milmic
7. bře 2010

Aer,
to je pěkné Magdalena. 😉
A vy už víte pohlaví miminka nebo ještě ne?

aerin
7. bře 2010

dobre rano🙂

nevime, ve stredu jdem na velky utz, tak treba🙂

skafandrik
7. bře 2010

aerin, mám stejnýho favorita na jméno pro holčičku 😉