Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
9. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Andel, s tou rekonstrukci nezavidim, tolik starosti navic, ale zase az to bude hotove, tak to bude o tolik lepsi 😵

Hermi, taky mi to prislo divoke, ale libilo se mi, jak to na obrazku vypadalo. A ted jsem rada, ze jsem do toho sla, bude to stalice 🙂

Mil, jsi muj vzor!

andelka
9. bře 2010

madli: Já se strašně těším, až bude ten základ hotový, až mamku víceméně odstěhujem, až si něco koupíme nového, až budu moct předělat pokoj i pro prcka...musím se koukat dopředu a vidět to optimisticky. 🙂 až to bude jakž takž, tak vám ukážu fotky, nafotila jsem si to před rekonstrukcí.

mil: "výborné koláčky" 😀 Svatba už se blíží mílovými kroky 😵

char: tak prezentace se zákuskama by se mi taky líbila 🙂

elitera
autor
9. bře 2010

Hermi, to, že někdo doma nemá Tupperware, neznamená, že má alternativu. Alternativa pro mě znamená srovnatelná nebo lepší kvalita. A krabičky z ikea nebo z teska vs. tupper - to je sto a jedna.
Finclub a vitamíny z lékárny? No to asi taky ne, vitamíny v lékárně jsou standardně nadrcený šutry, tj. nevstřebatelný (nebo jen minimálně), jinak by nemohly být tak levný. Pokud se minerály vezmou z rostlin, je jejich výroba samozřejmě náročnější a dražší, ale efekt větší.
Energy vs. Diochi - ok, uznávám (zejména teda tyhle 2 firmy mají stejnýho duchovního otce 😀)

chaarleene
9. bře 2010

andel, jo, bylo to super 😵 paní se ještě omlouvala, že zapomněla vzít ubrousky 😅 a máš na to ten správný pohled, je fajn koukat takhle dopředu, máš se na co těšit 🙂

andelka
9. bře 2010

char: Kdybych se to nesnažila vidět takhle, tak by byl z malého neurotik 😅 A to nechci.

madlisek
9. bře 2010

No tak ted jsem se fakt musela smat, ze to nekomu stoji za to, na kazdou fotku se podepsat 😅 😝 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

chaarleene
9. bře 2010

madli, když se někomu chce... 😀

madlisek
9. bře 2010

Jojo, lide jsou ruzne, jak pravil Werich 😀

elitera
autor
9. bře 2010

Hooolky! http://www.viledashop.cz/detail/169-Ultramax-so... Nikdy bych nevěřila, že značka vytíradla má takovej vlv na pohodlí úklidu. Měla jsem vytřeno za třetinu času, vody jsem se nemusela dotknout a šlo to úžasně lehce. Doporučuju!

madlisek
9. bře 2010

To chci! My jsme se tady rozhodli mop nekoupit, kdyz jsme tu jen kratce a navic mame cca 3m2 kuchyne a 2m2 koupelny, takze podlahu drhnu rejzakem, jako nase prababicky a je to lahudka 😀

chaarleene
9. bře 2010

hodila jsem vám na picasu pupek 😉

chaarleene
9. bře 2010

já mám teda úplně obyč mop z Billy a i tak je to rozdíl... když máme službu na chodbě, tak mám hotovo asi tak za 7 minut 😀 spousta sousedů to fakt bere na kolenou hadrem, to by mě fakt šlehlo se v tom hrabat rukama 😝 ono by to taky teď ani nešlo 😀

milmic
9. bře 2010

Holky, jejda, zas mě moc nechvalte... 😅

chaarleene
9. bře 2010

mil a proč ne? 😉

herminka
9. bře 2010

Elit, vitamíny z lékárny jsou taky různé (záleží na chemické sloučenině, ne vše jsou nevstřebatelné šutry), neházela bych všechny do jednoho pytle 😉 O Energy vs. Diochi vím, ale na Diochi je mi sympatické, že se dá koupit normálně. Ale nechci se hádat, zjevně máme každá svůj názor. Ten kýbl s mopem vypadá velice dobře, já klasicky zaklekávám s hadrou, ale říkala jsem si, že do nového si budu muset pořídit něco lepšího, protože tam budu mít podlah asi víc.

Mil, pochvalu si zasloužíš, tak co 😉 A pokud Tě bude motivovat a neusneš na vavřínech, klidně budem chválit furt.

chaarleene
9. bře 2010

tak jsem si ještě trochu hrála a výsledek máte taky na picase 😉

madlisek
9. bře 2010

Char, ty si vyhrajes 😀 jeste, zes to nedala sem, to by te cynicky pekne zdrbly 😀

chaarleene
9. bře 2010

ale to není scrapbook, to je jen obyč photoshop 😀

madlisek
9. bře 2010

Neni to scrapbook ale barvicky a pismenka to ma dost podobne 😀

chaarleene
9. bře 2010

to bylo první písmo, co jsem našla 😀

chaarleene
9. bře 2010

to abych to smazala, abych si nezničila reputaci 😀

chaarleene
9. bře 2010

jinak už možná vím, po kom mám ten svůj přístup... tuhle jsme se s babčou bavily a došly jsme k tomu, že mimino v břiše pije plodovku, pak se vyčůrá a zase to pije... a babča prohlásila, že prej je to čunče 😀

madlisek
9. bře 2010

Ne, Char, to ja jsem si jen tak rejpla 😀

Tohle je konecne vychytavka, kterou by manzel opravdu ocenil https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 🙂

chaarleene
9. bře 2010

madli, jen rejpej, asi to potřebuju, když už mi začínají lézt hormony na mozek 😀

elitera
autor
10. bře 2010

Hermi, jen poslední věc - Diochi je úplně stejnej multilevel jako Energy 🙂 (sama jsem tam byla rok registrovaná)

estrellita
10. bře 2010

madli: co to bylo za vychytavku? foto bylo smazano 😀

elit: ten mop od viledy mam s uper, za par minut mam hotovy cely byt

estrellita
10. bře 2010

madli: no jo, adminka nam chce asi ukazat, jak by se to melo delat 😀 na druhou stranu stejna adminka na beremku maze fotky, kde je nazev webovek, odkud to mas a sama tam ma malvika, to mi spis prijde srandovni 😉

estrellita
10. bře 2010

ale jinak musim rict, ze jak jsem to projela, tak ma hezke veci pro dite, to zase jo 🙂

milmic
10. bře 2010

Elit, tento mop má moje teta - ve škole i doma a nemůže si ho vynachválit.

Za chvilku vyrážím na ty šatky, já se tááááák těším. 😵 Vzala jsem si sebou moje balerínky a korálky, už se nemůžu dočkat.

Akorát zase nějak začínám kašlat. 🙄 Od včera mám poněkud sucho v krku a dneska mě to pěkně dráždí, do pytlíku. 😒

chaarleene
10. bře 2010

dobré ránko všem 🙂

aktuální informace - CS7, otevřená na prst, podle pana doktora už se za týden asi neuvidíme 😀 tak uvidíme, jestli se uvidíme nebo neuvidíme 😀 jo a napsal mi nový papír na mateřskou, takže předpokládám, že někdy během následujících 2 dní ten starý někde vyplave 😀 a tajně doufám, že s ním vyplavou i ty kódy na bankovnictví 😅