Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

majatob
14. kvě 2009

madli, ze? 😀 😀 😀 a ja byla smirena s tim, ze urcite zadna nebude 😀 😀 😀

des
14. kvě 2009

wow maja, jsi můj vzor 😀

madlisek
14. kvě 2009

Tak uvidime, jestli z toho neco bude 🙂

majatob
14. kvě 2009

su zvedava jak vysoko jeste vysplham s teplotou 😀

miriamka
14. kvě 2009

Ahojte,
no na Jonasa ani ja neverim...po pravde mi pride zvlastne aby mi niekto poredpovedal kedy mame splodit syna ci dceru 😉 Ale nemam nic proti tomu,ked mu niekto doveruje a riadi sa jeho radami.Kazdeho nazor.
Ja meriam BT,to mi dost pomaha

elitera
autor
14. kvě 2009

mně dneska taky teplota stoupla, heč 😵 36,72, takže nic moc, ale kdyby to tak aspoň zůstalo... Andělko, o kolik musí být poovulační teplota vyšší, aby bylo možný říct, že to byla ovulace?

madlisek
14. kvě 2009
eirin
14. kvě 2009

Teda maji, krásný graf. No já jsem mooc zvědavá, jak to bude se mnou, protože se ze mě asi stala oficiálně snž 🙂

miriamka
14. kvě 2009
madlisek
14. kvě 2009

Ukázkový Miri 🙂

majatob
14. kvě 2009

eli, koukam, ze Andelka je tady radce c.1 pro vsechny 😀
madli, hezky 😵
eiri, tak to gratuluju ke snazilkovani 😀 😀 😀
miri, ten je taky vzornej, ne? 😉

miriamka
14. kvě 2009

Baby,az tento je vzorovy,tie prve 2 po porode boli hrozne dlhe

majatob
14. kvě 2009

miri, mas krasny motto 😵

miriamka
14. kvě 2009

Maji...a kedy ste mali jeden rocik,vidim ze aj ty mas rocneho chlapa doma 😉

aerin
14. kvě 2009

ahoj holky🙂
vitam vsechny nove prichozi co jsem jeste nevitala a po dlouho dobe zdravim moni😉
eiri, gratulace k snz🙂

u me takto, haha 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
zato se mi po vcerejsim zavolani a objednani na gyndu objevil na WC celkem tazny hlen, i kdyz kremove barvy, a dneska snad i mirne zprusvitnel 😀 no ale silne pochybuju, ze to neco znamena 😀

madlisek
14. kvě 2009

Aeri, vypada to, ze utocis na prvni pozice v soutezi, co? 😀 Tak drzim palce at se zachodova pozorovani zitra potvrdi!!

eirin
14. kvě 2009

Aer, já se podle hlenu nemůžu řídit vůbec, podle něj bych totiž byla pořád plodná.

miriamka
14. kvě 2009

Aerin...uz,tie mas nejakonecne cykly ako som mala ja ked sme sa snazili.A nemas PCO,ked nemas ovulku?

aerin
14. kvě 2009

eiri, ja uz ho taky ani nezapisuju, protoze mam nejakej celkem furt, ale ted ze me uplne kape😀 no vsak rikam, beru to s rezervou....ja jen, ze jak jste se vcera bavily, ze pomuze samotny zavolani, tak me to pobavilo, ze jsem se objednala, jdu na wc a tohle 😀

miri, pokud muj byvaly gyndr i moje nova dr nejsou slepy, tak PCO mit nebudu, vajecniky mam krasne cisty🙂 a minuly cyklus jsem ovu mela, sice az 33DC, ale byla

aerin
14. kvě 2009
eirin
14. kvě 2009

Hmn tak koukám, že zatím držím první místo o nejdelší cyklus bez ovu ☹

majatob
14. kvě 2009

miri, meli jsme rok 16.4. 🙂

elitera
autor
14. kvě 2009

madli, aer na vůbec nic rozhodně neútočí, bo já jsem 57 DC. To jí nedopřeju! 😀
eiri, gratuluju, tak ať to jde 🙂

miriamka
14. kvě 2009

No ja som mala bezne cyklus 50 dnovy,upravilo sa mi to vlastne az po porode

elitera
autor
14. kvě 2009
aerin
14. kvě 2009

taky pekny😀 hele eli, ale to vypada celkem nadejne....ty teploty v posledni dobe jsou o dost vys....nemas tam nejaky teploty mereny za jinych podminek? treba tu 45DC?

elitera
autor
14. kvě 2009

jo, ale ve FF nepoznam, co to bylo za podmínky. Jiný podmínky jsou ty bílý kolečka, žejo. Je hezký, jak mi vycházejí vždycky na víkend (nebo velikonoční pondělí) 😀
Nejspíš to bylo měření pozdějc, ale to se můžu mrknout až doma.
Ale možná kdybych vyhodila 45 a 53, tak by mi to něco ukázalo....

aerin
14. kvě 2009

prave, to jse mela na mysli🙂 zkus to vyhodit🙂

elitera
autor
14. kvě 2009

až někdy večer... dneska navíc jdem do hospody na rozlučku s kolegou, tak si na to těžko vzpomenu (a kdyby se někdo ptal, proč ne teď, tak nemam heslo, u sebe doma to mam pořád otevřený 🙂))

elitera
autor
14. kvě 2009

nj, přesně jak jsem předpokládala, moje univerzální heslo do toho nejde. Tak vážně holt až doma 🙂