Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
15. bře 2010

No mě se líbí jednak ta kombinace (miluju tulipány - i když mě varovala, aby nerozkvetly, což předpokládám od začátku, páč reagujou na teplo) a potom se mi líbí, že je jednoduchá a přitom má fakt nápad.
A vůbec tak celkově prostě. 😵

aerin
15. bře 2010

tak jsem sla schvalne tu svoji vyndat z obalu, ale fakt je to sesita knizecka😀

ja vam taky napisu svoji vybavu:

20ks libstatskych ctvercu 70x70
12ks muselinovych IV 80x80
12ks vicevrtvych Popo vel. 1
5ks Disanich zavazovacek
4ks vkladacek Bamboo Twofold

2ks bambusek Baby Lucy
1ks flanelka BL
1ks flanelka IV
1ks Haipa Daipa pastelka
3ks nocnich Bamboo extra

3ks IB SIO vel. M
1ks AIO Cushies Tushies (jednovelikostni)
1ks AIO Bum Genius (jednovel.)

1ks IV Organic vel. newborn
2ks IV Fox (jedny newborn a jedny S)
natahovaci vlnacky Disana
domaci natahovaci vlnacky

uf a to je asi vse😀

eirin
15. bře 2010

No těpic, toho je. Vůbec se mi do toho nechce. A to musím mít plenkovou výbavu krát dvě.

aerin
15. bře 2010

eirin, ja toho mam mozna i zbytecne moc 😅

aerin
15. bře 2010

mil, ta kyticka je krasna! 😵

ja bych se taky uz mozna mela jit nekam domluvit, ze?😅

andelka
15. bře 2010

aer: Tak to jsem hadr proti tobě 😕 Naštěstí všechno se dá postupně dokoupit podle potřeby, že jo. Já ještě uvažuju o více Kikko bambuskách a ještě mám slíbené vícevrstvé Popolinky zděděné. A taky o vlněných disanách na noc. Ale uvidím až podle praxe. Na noc budu dávat papírovky, aspoň první týdny určitě. Látkovky budu asi zařazovat jakože postupně.

aerin
15. bře 2010

andelko, ja kdybych to kupovala ted, tak asi prdim uplne na libstatky a koupim Kiko Lux, ty jsou pry o dost lepsi, ale co uz🙂

eirin
15. bře 2010

Hlavně to máš takové hrozně různorodé. Já měla představu, že prostě pořídím klasický plíny plus pár svrchních na střídačku. JInak plínek asi pořídím pro oba 80.

milmic
15. bře 2010

Holky, díky. 🙂

Naprosto mě uchvátila. Takže si nechám uvázat tuhle, jen nevím, co myslela tím začistit stonky a úvaz, jenom jí napíšu, že kdyby to chtěla celé omotat mašli, tak at to nedělá. 😀
Tahle kytička je přesně moje jako charakteristika. Jemné tulipány a růže, správně rozevláté stonky.......... 😵

Aerko, jakou ty máš představu o kytičce?

aerin
15. bře 2010

eirin, vsak muzes!🙂

ja chci kalhotkovky hlavne na ven a pro Vaska, protoze jednorazovky nechcem vubec🙂

aerin
15. bře 2010
milmic
15. bře 2010

Jůůů, ale taky hezounká. Taková strašně milá.

No holky, já se táááááák těšíííííííím, se snad nedočkám. 😵 😀

andelka
15. bře 2010

eirin: Já jsem měla takovou filozofii, že budu používat klasické plínky (v létě to bude i dobře schnout), do nich kdyžtak nějakou vložku a nahoru svrchní. Ten prefold a Kikko bambusky mám jakože kdyžtak na noc nebo na ven jako vkládací, aby to více sálo. A pak mám na zkoušku IB SIO, kapsovou tots Bots a Bum Genius - jakože lepší na parádu. Zbytek se uvidí časem.

mil: Ta kytka bude překrásná 🙂

milmic
15. bře 2010

Andělko, že jo? 😵
Já ju miluju už ted. 😎

A floristka vypadá být dost .... jako odbornice prostě. Přestože zkouší prosadit převislou, tak myslím odbornice v oboru, takže jí věřím, že to udělá dobře. Udělala na mě dobrý dojem.
Už jenom měsíc a 2 dny, táááák dlouhooooo.

eirin
15. bře 2010

Aer, já vím, že můžu, ale jak říkám, nevím jaké svrchní pořídit, protože se v tom zatím neorientuju 😀
Separačky budu používat určitě.
Na noc budu používat asi jednorázovky.
A taky uvidím časem..

eirin
15. bře 2010

Mil, to uteče jako voda 😉
Vždyť my už máme šest týdnů od svatby..

aerin
15. bře 2010

eirin, PULky urcite kup IV Organic nebo Fox 🙂

milmic
15. bře 2010

Od svatby to utíká lehce, ale DO svatby. 😀

Ale když si vezmu, že jsme se zasnoubili v srpnu a už jenom měsíc. Já se tááááák těším, udělala mi radost tou kytičkou. 😵

eirin
15. bře 2010

Aer, díky, a kolikery tak mysílš?

Mil, a zbývá ti ještě něco na zařizování?

milmic
15. bře 2010

Eirin,
jako úplné zařizování ne.

Všecko je domuvené a už jenom dolaďujemoe. Například všera jsme poskládali krabičky na výslužky, já si užívám zkoušky šatů, účesu, líčení...... Ale termíny sedí, jen ty poslední zkoušky a ták no. 🙂
Taky kompletujeme muziku na obřad, k obědu a na večeřní pařbu, no prostě doladovačky. 😵

aerin
15. bře 2010

eirin, co jsem tak cetla, tak ideal jsou asi troje
kdybys chtela kupovat ty IV az od Ska, kup si kdyztak jeste XS od Haipa Daipa, ty si holky taky dost chvali

eirin
15. bře 2010

Mil, to jste to zvládli krásně včas, my měsíc před svatbou teprve začínali zařizovat všechno 😀
Aer, nejsou XS moc malé?

milmic
15. bře 2010

Eirin,
já to mám dané tou diplomkou a státnicema.

Asi si spoustu lidí řeklo (jakože řeklo), že jsem šílenec, ale my jsme měli termíny - ty základní - už zamluvené v sprnu, šaty mám vybrané od září, kadeřnici, kosmetičku od listopadu...
Chtěla jsem se naprosto vyhnout tomu, že budu na poslední chvilku řešit, že něco nemám a nebo někdo nemá volný termín.

aerin
15. bře 2010

eirin, dost holek se shodlo, ze mimi ze zacatku v S docela plavalo...a ty budes mit dve, tak to asi kdo vi jaci macicci nebudou😅
ale dokoupit se da vzdycky!🙂 takze jestli ti to prijde jako zbytecna investice (zcela urcite se da zacit s S, o tom zadna), prd na to😉
jen pisu, co jsem si precetla, zkusenosti nulove 😀

aerin
15. bře 2010

ja jsem si ty dvoje IV NB koupila, my jsme meli oba s V. pod 3kg.....a byly za dobrou cenu na MMB😀 Tak doufam, ze nas Zachy nevypece, a nebude mit porodni vahu 4 kilicka 😀

eirin
15. bře 2010

Aer, jj, jasně.. no já právě počítám s tím, že to asi drobátka nebudou, pokud se tedy nenarodí předčasně.. dr. pravila, že to vidí na dva tříapůlkilové macky. Už teď je holčička o týden napřed a chlapeček dokonce o dva.

aerin
15. bře 2010

aha, tak to jo 😀

eirin
15. bře 2010

Mil, ale tak je to v pořádku, aspoň jsi měla na všechno dost času a nemusela ses stresovat.

andelka
15. bře 2010

Já ještě o jedněch HD uvažuju, ale ještě počkám. Teď mám doma Thristies XS a IV Organic S a čekám ještě na Organic XS (neboli newborn), teda na to, až z nich kamarádčina holčička vyroste 🙂 Zas nevím, jak velké to moje děcko bude, že jo. Všechno se dá pořídit celkem snadno a rychle na netu. 🙂

mil: to jsou krásné starosti. 🙂

eirin
15. bře 2010

No nějak dobře je živím 🙂) Se dr. sama podivovala, že to u dvojčat rozhodně není běžné. Ale taky podle toho vypadá moje břicho.