Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
16. bře 2010

aer důležité jsou vzpomínky 😀 😵 😵

madlisek
16. bře 2010

Huraaaaaa!!! Usmlouvala jsem na centrale zmenu zdarma!!! Diky Bohu!

estrellita
16. bře 2010

madli: sikula!!!!

madlisek
16. bře 2010

Diky Estrel 🙂

chaarleene
16. bře 2010

madli, tak to je fajn 🙂

my jsme konečně dořešili daňové přiznání, akorát si teď ještě musím počkat na jeden papír a můžeme to podat 😵 takže fakt super 🙂 holt se nám toho sešlo na druhou polovinu března víc, no 😀

jo a postýlka bude nakonec až zítra, taťka už dneska nemůže přijít... 🙂

sijen, jen odpočívej, potřebuješ to ty i miminko 🙂

madlisek
16. bře 2010

Sijen, snad to na tebe nikdo neprskne, ty zpravy o strevni viroze ted prichazi ze vsech koutu CR. A pekne odpocivej, at miminko pekne roste 🙂

aerin
16. bře 2010
chaarleene
16. bře 2010

aer, ty jsou krásný 😵 😵 😵

estrellita
16. bře 2010

aer: ty jsou fakt nadherny 😵

chaarleene
16. bře 2010

holky, jestli se chcete pobavit, tak doporučuju novou společenskou hru 😀 potřebujete k ní 2 dospělé, šátek, 1 plyšáka odpovídající velikosti, pár návodů z youtube a trochu představivosti a vydrží vám to na půlku večera 😀

estrellita
16. bře 2010

chaar co to je za hru? 😀

chaarleene
16. bře 2010

jak se váže miminko do šátku 😀

chaarleene
16. bře 2010

manžel je muž činu, našla jsem pár videí, tak si to hned musel vyzkoušet, protože se na to hrozně těší, až bude miminko nosit v šátku 🙂

eirin
16. bře 2010

Chaar, u vás je koukám veselo 🙂
Andělko, gratuluju ke kontrole, já se dozvím zítra, zda se mladá slečna uráčila vrátit hlavičku dolů nebo ne.
Aer, krásné prstýnky.
Sij, ráda tě vidím! Já tedy když jsem měla urputný kašel asi před dvěma měsíci, tak jsem si dávala jen jitrocelový sirup. Bála jsem se cokoliv si vzít.
Madli, a kdy se vlastně vracíte?

Huráá, máme vestavěnou skříň, botník, věšák - a choť můj drahý už se pustil do uklízení a už stěhuje věci z dětského, já v poklidu vařím večeři a raduju se, jak se hezky zabydlujeme. Dnešek byl dlouhý, přišla jsem pozdě z práce a doufám, že dnes se konečně vyspím.

chaarleene
16. bře 2010

eirin, to jo, u nás je veselo pořád 😀 teda kromě pátku, to mi bylo fakt blbě 😖

no, když máte skříň a další věci, tak to už je skoro hotovo, ne? 😉 hlavně pořádně odpočívej 🙂

miminko mě zrovna drbe na kyčli, nechápu, jak tam dosáhne 😅

eirin
16. bře 2010

No hotovo ani ne, nemáme ložnici, žádné komody v obýváku, to je teď na řadě. Ale hlavně že máme postýlky pro prcky.
Ještě to musím pár dní vydržet a pak už budu odpočívat pořááád 😵 Než se narodí, hehe.

chaarleene
16. bře 2010

postýlky jsou základ 😉 😀

estrellita
17. bře 2010

dobre ranko, holky, tady to rano jeste spi? 🙂

estrellita
17. bře 2010

tyyy jo, v 6. mesici a uz mela postavenou postylku 😕
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

andelka
17. bře 2010

estrel: No, u nás teda kdyby se v obýváku nepovalovaly balíky plínek, tak není poznat, že čekáme přírůstek 😅 Všechno je ještě v bedně a tak různě kolem po krabicích. Doufám, že to všechno pak někam poskládám. Začíná nám bejt trochu těsno. A to ještě nemáme kočárek, postýlku, přebalovací podložku a v pátek si jedu pro autosedačku. Už aby byl ten byt ve stěhovatelném stavu, jinak nás ty mimi věci zavalí. A to si myslím, že toho neám zdaleka moc.

jo, holky tak mě napadlo - koukala jsem se do průkazky na ten nový rozbor krve a ty výsledky jsou skoro úplně stejné jako ten první - přitom to železo jsem jedla poctivě - to se jako nevstřebalo, nebo jakto, že tam není žádná změna vidět?

Jinak přeju krásné dopoledne 🙂

chaarleene
17. bře 2010

estrel, to je teda dost brzo 😕 bych z toho akorát měla blbej pocit, že se mi to zapráší 😅

jinak jsem byla hned po ránu u doktora, sestřička mě strašila, že mě už doktor pošle do nemocnice, ale doktor je rozumnej, řekl mi, že ještě minimálně 14 dní tomu necháme volný průběh, že nemám žádný problémy, takže nevidí důvod k nějakému vyvolávání 🙂

andelka
17. bře 2010

char:A nečeká to tvoje mrně na jaro? A to začíná až v neděli 😉

Si tak říkám, kdy se asi narodí to moje. 1.5. máme výročí, 5.5. je pěkné datum, 8.5. je státní svátek, to by mívalo na narozky volno, 9.5. je svátek matek a 15.5. den rodin...jsem zvědavá, které datum to nakonec bude 😵

chaarleene
17. bře 2010

andelko, já si myslím, že čeká na lepší počasí 😀 komu by se taky do té zimy chtělo 😀

chaarleene
17. bře 2010

jinak ještě k té postýlce - já ji mám teda povlečenou od minulého týdne, ale dneska to musím všechno sundat 😅 😀 a máme připravenou i autosedačku a přes ni mám přehozený velký igelit, aby se na ni neprášilo 😅 když si představím, co všechno se za 3 měsíce nachytá do těch nebes... 😅 😝

chaarleene
17. bře 2010

a ještě k tomu železu - ona ta hladina v průběhu těhotenství klesá, jak se člověk zavodňuje a tak, takže pokud to nepokleslo, tak to železo pravděpodobně aspoň trochu zaúčinkovalo 😉 aspoň tak mi to teda řekla doktorka na hematologii 😀

milmic
17. bře 2010

Chaaaar, ty nás napínáš.
Já už jsem napnutá jak guma vod trenýrek.... 😀 Doufám, že to bude holčička.

Tak já čtu poslední knížku, je to mazec. Strašně náročný. Čtu od včera dneska jsem na 56.stránce. 😀 A to už máme 17.3. prosím. Měsíc do odevzdání a měsíc do svatby, S.O.S. !
Ale aspon mi psala paní doktorka, že v těch předchozích 4 knihách nenašla žádné zásadní chyby, jenom překlepy a chybky gramatické. 😅 OOoooooooo, no to bude hodnocení, já si to radši asi ani nepřečtu. Někdy nechápu, co jsem si chtěla dokázat tím, že jsem šla právě k ní. HEH.

Herminko, až si přečteš ten Soukromý rozhovor, a doufám, že přečteš, tak by mě strašně zajímal tvůj názor. 🙂 Protože z mýho okolí budeš první, kdo to přečetl. Dala jsem to třem lidem a nikdo se do toho nezačetl. Já ted úplně nechápu, jakej tam je vypravěč, jaká kompozice, já nechápu niiiiic. ☹ 😢 🙄 ☹ 😢 🙄 A to jdu ještě ted na dva dny na záskok k nám do školky, páč paní učitelka je nemocná.
CHachaaaaa, jsem děsně freeee holky, fakt freee. 😀 😀
Nic nestíhám, ale pořád toho mám málo. 😀 😀 No už se vrací moje stará původní Monička. Si dala na čas, kurnik.

(pardon za výlev, cítím se lehce nadlehčena vším)

chaarleene
17. bře 2010

mil, no uvidíme, co to bude 😀 dneska se tam docela mele, tak by mě zajímalo, jestli se jako šlechtí nebo co 😀 😅

milmic
17. bře 2010

No jistě že. 😀
Přece se neukáže v celé kráse coby vrásčité a skvrnité miminko. Trošku kultůry ne? 😉

andelka
17. bře 2010

char: A v které složce to železo vlastně je? V červených krvinkách? Jak se to jmenuje latinsky? Já mám v průkazce ty zkratky, tak nevím který údaj přesně to je, jen jsem si všimla, že jsou ty hodnoty podobné. A nedostatek železa je anémie? Na to zemřela moje babička, aspoň myslím, nevím to přesně, jakou měla medicínsky diagnozu. Ale dávali jí pravidelně transfuze, nejdřív po 2 měsících, pak po 5 týdnech a nakonec snad každý týden. Ke konci té doby pak byla vždycky unavená, než zase šla na krev.

mil: Tak to je paráda, že žádné chyby 🙂 a klidně buď freeeeeee 🙂 😀

chaarleene
17. bře 2010

anémie je chudokrevnost, tedy nedostatek železa, ale víc po mně nechtěj 😅

http://www.ordinace.cz/clanek/anemie-chudokrevn...