Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
17. bře 2010

holky, tak mám ty boty 😵 😵 😵 měli tam ještě jedny krásné červené, tak jsem si říkala, že budu mít teda pěkné dilema, ale nakonec vyhrály hnědé, protože byly o chloupek pohodlnější... (a už k nim mám i kabelku, k červeným bych musela koupit) 🙂 sice teda stály 1350, ale stojí za to 😵

sijen, já mám kompresní punčochy, co vypadají jako normální, se širokým krajkovým lemem 🙂 jsou fajn, akorát teda jak jsou kompresní, tak mě z nich bolely prsty u nohou, protože jsou i dost krátké a je potřeba je hodně vytáhnout nahoru (a tím se asi částečně i dosahuje té komprese, jinak nechápu, proč by dělali tak krátké...) 😒 a hlavně teda jsou cenově úplně jinde než ty opravdově kompresní, ty mi teď doktorka jedny napsala a bez papíru by stály skoro 800 🙄 a stejně je nenosím, protože s tím břichem už se do nich těžko šněruju - než si je natáhnu, tak si můžu jít zase lehnout, jak jsem z toho vyflusaná 😀

eirin, tak to je fajn, že jsi úkaz, jen tak dál 😉

chaarleene
17. bře 2010

tak jsem vytáhla zprávu a v pondělí jsem měla hemoglobin 125, hematokrit 0,359 a erytrocyty 3,86 😉 a nemluvila o tom, že by to bylo nějak špatné 🙂

herminka
17. bře 2010

Chaar, tak ještě k těm botám ušít sukýnku, jo? 🙂

Dívám se, že zítra už by se měla zapnout nová verze koně, nečekala jsem, že to bude taková rychlost. Tak pak uděláme zavřenou diskusi?

chaarleene
17. bře 2010

jo a když mi to železo psala, tak jsem měla hemoglobin 116, hematokrit 0,327 a erytrocyty 3,55... ale mezitím se to nějak zhoršilo, protože mi tenkrát řekla, že když občas na tabletu zapomenu, tak se nic neděje, tak jsem to brala jen tak občas a pak asi za měsíc se mě ptala, jesti to vůbec beru, že mám hrozně nízkou hladinu zásobního železa 😅 ale stačilo mi brát poctivě každý den jednu tabletku a za 14 dní to bylo ok...

sijen
17. bře 2010

Diskuze na novým Koňovi - mne by uzavrena nevadila. Vůbec 😉

sijen
17. bře 2010

No Chaar, s tím vyflusnutím máš právdu, říkám si jak bych s velkým břichem soukala tu punčochu, když už teď je to pro mě takovej výdej energie ! No poohlídnu se ještě, ale mám silný nohy (stehna) tak si nemůžu moc dovolit běžný výběr, vždycky něco v největších velikostech, od jaké firmy máš ty punčochy? Klidně IP.

madlisek
17. bře 2010

Ano ano, jsem pro uzavrenou 🙂 Snad to bude vysvetlene jednoduse, abychom pochopily, jak se to dela 😀

herminka
17. bře 2010

Madli, myslíš jako založení zavřené diskuse? Myslím, že na tom nic není, diskuse se založí a napíše se, kdo všechno do ní má přístup. Udělat ze současné otevřené diskuse zavřenou asi nepůjde (nejsem si jistá).

madlisek
17. bře 2010

Asi tak nejak to bude, ze jeden ji zalozi a pak pozve ostatni 🙂

chaarleene
17. bře 2010

sijen, já s tím mám taky problémy, mám relativně štíhlá lýtka a silnější stehna, takže mi taky jen tak něco nesedne 😠 kompresní mám od Maxisu, na ty "tenčí" se dojdu podívat, jestli najdu krabičku nebo něco... 🙂

milmic
17. bře 2010

Jojo, já jsem taky pro uzavřenou skupinu. Stejně už jsme skoro "uzavřená" skupina a moc cizích k nám nechodí.

madlisek
17. bře 2010

Holky, právě jsem v jednom albu viděla slovo "příťa"!! To je snad ještě horší než "manža" 😅

chaarleene
17. bře 2010

hm, tak od těch punčoch nic nemám 😒 u nás je totiž mají v jediné lékárně, takže tam vždycky dojdu, vysvětlím, co chci a oni mi to dají 😅 😀

chaarleene
17. bře 2010

jo a proti zavřené diskuzi nic nemám, naopak 🙂

tiburcia
17. bře 2010

téda chaar co tu ještě děláš 😀 😀 😀

chaarleene
17. bře 2010

coby, straším 😀

tiburcia
17. bře 2010

Otazka: "Když bude chtít soukromou skupinu budem si muset utvořit novou diskuzi nebo to půjde i už na zajeté?"
Odpoved: Zatial sa neda preniest cela existujuca diskusia do sukromnej skupiny. A celkovo uvazujem ci sa to bude dat, lebo by to vzdy chcelo suhlas vsetkych co do diskusie prispeli, co nie je vzdy mozne. Idealne je vytvorit novu skupinu a pozvat tam vsetkych ludi, ktorych tam chces mat.

tiburcia
17. bře 2010

který den sis vybrala k porodu?? 😀

chaarleene
17. bře 2010

neděli 😀 ideálně kdyby se to v sobotu začalo rozjíždět, teta má službu od 6 od večera, takže tak nějak večer nebo v noci tam jet a do 6 do rána (do konce její služby) porodit 😀

tiburcia
17. bře 2010

krásné 😀 😀

chaarleene
17. bře 2010

že jo? 😀 značka ideál 😀

tiburcia
17. bře 2010

myslím, že si to takto plánuju s otěhotněním 😀 😀 😀 prostě science fiction 😀

tiburcia
17. bře 2010

dneska jsem změnial dr.... na první kontrolu jdu v úterý tak jsem zvědavá co mi řekne, protože to budu 14DC a to mi začíná to špinění 😀 😅 🙄 🤐

chaarleene
17. bře 2010

tibu, tak to na tebe budu myslet, jak ti to u dr dopadne 😉

sijen
17. bře 2010

Chaar, já se narodila v neděli. A mamka mi tvrdí, že nedělňátka mají v životě štěstí, tak asi to tak je 😵 😉 řekla bych🙂

Můj muž mi tu hraje (pokouší se, protože to přesně nezná) na klávesy písničku "hlupáku najdu tě" z princové jsou na draka. Tyjo, úplně bych si dalal nějakou pohádku. 🙂

Chaar ty kopresní mám stejné, tamty ještě budu hledat, třeba když se budu ptát, nějaké na léto vymyslím snad.

sijen
17. bře 2010

jj, tiibu, držím palce, ať je ta změna prospěšná 🙂

estrellita
17. bře 2010

ahoj holky, teda precetla jsem vas, ale uzvuibec netusim, na co jsem chtela reagovat 😀 dneska jsem uplne vyflusla a stale v ptaci.

sijen, super, ze kontroly jsou OK 🙂 a v kterem teda jsi? nechces uz si dat pocitadlo? 🙂

chaar: ty kompresni si taky musim zaridit, ale nedovedu si v nich predstavit leto 😝 ale mame v rodine krecaky 🤐

sijen
17. bře 2010

Jsem 12+3, ještě nechci počítadlo 😉
pro Herminku http://www.youtube.com/watch#!v=yoM7R_87RZk&fea... 😉

sijen
17. bře 2010

tuhle pohádku jsem měla fakt ráda 🙂 http://www.youtube.com/watch#!v=HcMYweMAlnU&fea...