Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

majatob
18. kvě 2009

hele, to me stve...tyden pred kramama a zacala jsem spinit 😅 to uz bylo minulej mesic takhle a zacina me to pekne stvat 😠

aerin
18. kvě 2009

hehe, maji, ze by implantacni spineni?😀 ukaz graf🙂

majatob
18. kvě 2009
aerin
18. kvě 2009

hm, asi nic 😀

majatob
18. kvě 2009

no, si myslim, ze nic, proste jen blazni telo ☹

majatob
18. kvě 2009

minulej mesic to bylo to samy:
http://www.fertilityfriend.com/home/2427d2

aerin
18. kvě 2009

jo, koukala jsem...ja nevim, s tim ti neporadim ☹ ale mozna je tu o tom nejaka diskuze....

majatob
18. kvě 2009

aha, vlozila jsem to samy...no je to ten dole 😉

majatob
18. kvě 2009

spis sekonecne dokopu k doktorce a aspon se ji zeptam, stejne jsem byla naposled po sestinedeli, tak bych mela na preventivku a oznamit, ze chceme dalsi 😀

aerin
18. kvě 2009

hm, to bys mozna mela 😀

majatob
18. kvě 2009

ach jo, ja tam tak nerada chodim...doktorka super, vzdycky si aj pokecame, ale to vysetreni teda nemusim 😅

madlisek
18. kvě 2009

Ahoj holky!

Aer, super, gratuluju!!

Mně dneska teplota klesla, tak buď dnes nebo zítra očekávám MS. Každopádně LF bude buď 11 nebo 12 dní, což je lepší než mých původních 10 dní 🙂

madlisek
18. kvě 2009

Hm, tak MS je tu 🙄

eirin
18. kvě 2009

Aer, tak to je hodně nadějné 😉
Maji, no ukaž mi někoho, kdo se rád nechává na gyndě vyšetřovat. Čeká mě to ve čtvrtek.
Jé Madli, ani nevíš, jak ráda bych si něco takového taky řekla... mít normální MS, v normálním čase s ovu v normálním čase 😀

andelka
18. kvě 2009

aerin: No, pokud to ovulka opravdu bude a já myslím, že jo, tak gratuluju! 🙂 Akorát nevím podle čeho to ten FF určuje, protože WK by ji označil o den později a až podle zítřejší teploty (nelíbí se mi tam ty vysoké teploty 44, 46 a 50DC, ale třeba to bylo za jiných podmínek, tak to jo). Já mám pocit, že FF se snaží člověku víc dělat radost. Každopádně to vypadá moc dobře.
maja: Já špiním občas taky, ale jen 1-2 dny a malinko. Radši tam zajdi, možná ti trochu zlobí žluté tělísko.
madli: No já taky doufám v LF aspoň 11, tak věřím že dneska MS nedostanu (včera jsem trošku špinila a dneska asi taky). A strašně mě bolí prsa, resp bradavky, normálně mě předevčírem úplně svědily, to byl děs. Tak ještě den a už aby tu MS byla a byl pokoj. 😖

No já vyštření taky moc nemusím, ale jednou za rok ho podstoupím. Je to chvilenka a doktor je ohleduplný, tak se to dá přežít vcelku v pohodě. Pro zdraví je to nutné, no.

aerin
18. kvě 2009

andelko, koukala jsem, a rekla bych, ze ani jedna z tech teplot nebyla merena v nijak neobvyklou situaci...tak nevim.... myslim, ze to vyznacil taky s ohledem na hlen a ovu bolest...tak nevim 😅 ty mi vzdycky zkaziz radost ☹ 😀 tak ja se teda jeste radovat nebudu☹

me gynda nevadi, ne ze bych se v tom nejak vyzivala, proste je mi to nejak fuk 😅

andelka
18. kvě 2009

aerin: Kazit radost je to poslední co bych chtěla, ale člověk by měl být opatrnější. FF už tolik lidí vypek a fakt často hledím, kde ty ovulky vzal. Neboj, pokud bude i zítřejší teplota taková, ovulka byla a můžeš se radovat a já myslím, že budeš. Hlen i ovu bolest bývají spíš před samotnou ovulkou a jednoznačné potvrzení dá až teplota. zítra budem chytřejší a budem se právem radovat a plesat. 😉

elitera
autor
18. kvě 2009

aer, mně to FF označil tenhle cyklus už 3x, a pokaždý mi to zas smazal 🙂) To ti nechci kazit radost, spíš potřebuju nějak podpořit sama 😀
Hehe, se říká, že po potratu by se mělo čekat 3 měsíce, než se znovu otěhotní. Já mám za sebou dva a ani jednu MS 🙂

madlisek
18. kvě 2009

A budeš to řešit s doktorem Eli, nebo dáváš prostor přírodě?

Holky, mně ta MS dneska totálně skolila jako už dlouho ne. Málem jsem omdlela, bylo to děsný. Naštěstí mám prima kancelář a super kolegyni a šéf je na služebce, tak jsem se tu na hoďku stočila do křesla pro návštěvy a teď už zase funguju. Uf. Myslim, že kdyby chlapi menstruovali, tak je v zákoníku práce paragraf o týdením volnu každý měsíc 😀

elitera
autor
18. kvě 2009

madli, už to s ním řeším. Čekáme do konce května, jestli jako jo nebo ne. Nabral mi krev na prolaktin, hcg a jestli nemam zánět, všechno negativní, tak holt uvidíme, no... Obávám se, že mi bude chtít dát vyvolávačku 😒

madlisek
18. kvě 2009

Tak snad jako jo, Eli, držím palce!

andelka
18. kvě 2009

Madli, asi tě doženu, zřejmě mi MS už taky začla, ale slabě zatím. Což mě štve, protože to by znamenalo LF 10 dní 😖 Ale což, taky dobrý, aspoň že tak.

elitera
autor
18. kvě 2009

Jé, já jsem dostala na FF 5 VIP dnů, nevíte, co znamenají ty červený a zelený kostičky dole? 😀

elitera
autor
18. kvě 2009

Hele, Andělko, nedalo by se z toho grafu třeba usoudit, že bylo "předovulační" a "poovulační" období, ale nebyla ovulace jako taková? Protože teď se mi docela dlouho drží teploty jednak pravidelně a jednak viditelně výš, než třeba před 14 dny. Zlom tam vidim tak 47, 48 DC...

deenakee
18. kvě 2009

Eli, já už jsem se na to koukala a teroreticky by to možné bylo.
Já bych být tebou dala jako platnou tu teplotu 46 DC a 53 DC.
Pak by to totiž milá feartili měla ty 4 nižší teploty. Správně by těch nižších teplot mělo být 6, ale nebuďme puntičkáři.
To by ale znamenalo, že by jsi měla dostat do dvou dnů MS.
Mimochodem teraz už aj fertiliti vyznačila ovulaci 47. Já bych s ní aj souhlasila....
Můžeš být teoreticky těhotná ?

elitera
autor
18. kvě 2009

Zkusila jsem vyhodit 50 a 52 DC a to mi ovu vyznačil na 47DC. Jenže podle toho bych už skoro 3 dny měla mít MS...

elitera
autor
18. kvě 2009

to jsi tam mrkla, když jsem zrovna vyhodila pokusně ty teploty 🙂 Teoreticky je možný leccos, ale ta pravděpodobnost bude menší než 0,000001 % 🙂

elitera
autor
18. kvě 2009

Jo, stačí mu ke štěstí buď vyhodit 50 nebo přidat 46 (53 nepotřebuje)

elitera
autor
18. kvě 2009

Každopádně je fakt, že jsem protivná jak nikdy, vylezla mi zas trochu akné, mastí se mi pleť, hodně "teču" (oproti minulým týdnům) a reprodukční orgány docela i cítím (nebolí, ale vím o nich). To by mohly být dostatečný příznaky třeba 🙂 Hehe, kolik snažilek by tohle připsalo těhotenství 😀

estrellita
18. kvě 2009

eli a test nezkusis? 😉