Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
18. kvě 2009

žádnej tu ani nemam. Považuju to za hodně zbytečný 🙂 Naposled jsme sexovali před 2-3 týdny, někdy kolem konce šestinedělí. A navíc teploty jsou (naštěstí) dost nízko.

andelka
18. kvě 2009

Eli: No já už jsem z tvého grafu a cyklu dost jelen a nechci teoretizovat a polemizovat, nemá to cenu. Za pár dní se uvidí, jestli MS přijde nebo ne nebo co bude. Těžko s tím něco naděláš, musí se čekat, no.

majatob
18. kvě 2009

ach jo, tak myslite, ze mam to spineni resit, jo? me to delalo sem tam aj pred tehu, ale ted se to teda protahlo uz az moc, jako 8-10 dni pred MS je asi fakt hodne ☹
a jeste vysvetlivka pro blbce, prosim: Co je zluty telisko? 😅

andelka
18. kvě 2009

maji, to je to, které ovlivňuje luteální fázi. Po ovulaci se folikul změní v tohle tělísko, který produkuje progesteron a to maximálně po dobu 9-16 dní (takhle dlouhá bývá luteální fáze), dál už nemůže, tak začne MS. Možná toho progesteronu produkuje málo. Ale jistě to nevím, nejsem odborník. Ale normální to určitě není. Holkám s tímhle problémem pomáhá zvýšený přísun vitaminu B6, dá se koupit samostatně. Tak to můžeš vyzkoušet.
Já jsem taky takhle špinila, ale během braní HA, po vysazení už ne, max ty 2 dny a někdy ani to ne.

majatob
18. kvě 2009

a myslis, ze muzu zvysit prisun B6 kdyz kojim? ja se docela bojim si neco jen tak brat 😅

aerin
19. kvě 2009

ahoj holky🙂 tak ovu asi fakt potvrzena http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

ale jinak je mi desne, asi se o me pokousi PMS nebo nevim, ale mam desnej splin, nejradsi bych nekam zalezla 😔 mimo jine mam depku z toho, jak jsem za poslednich par tydnu desne pribrala, uz se nevejdu skoro do zadnych gati 😖 vubec nevim cim to...

eirin
19. kvě 2009

Aer, jestli tě to potěší, tak já se taky do ničeho nevejdu a ani nemám ovulaci 😀

aerin
19. kvě 2009

eirin, diky za povzbuzeni 😀

na me to proste dneska nejak padlo, fakt je mi desne a taky soufl 😖 navic vim, ze furt vypadam "dobre" (v ramci moznosti, kdyz se kouknu kolem sebe...), ale proste jsem zvykla na jinej standard, no 😅

aerin
19. kvě 2009

a ted zjistuju, ze to je asi jen zaminka ta ma "tloustka", ze si tim ted jako asi ventiluju svuj vztek pramenici z uplne jinych veci......no baaajo, to bude zas den.......

sorac holky, jdu pryc at vas nestrhnu sebou 😅

aerin
19. kvě 2009

piste nekdo neco, at nemyslim na kraviny 😀

andelka
19. kvě 2009

maji: Já myslím, že snad jo, ale zeptej se kdyžtak v lékárně. 😉

aer: Gratuluju z celého srdce, parádní ovulka 🙂 🙂 🙂 Raduj se a nesmutni. Vypadáš furt skvěle určitě a to co si myslíš, že máš navíc, zas rychle shodíš, když budeš v pohodě a nebudeš na to tolik myslet. Nebo si aspoň uděláš zásopbu pro mimi 😉

Tak mě to teda fakt začlo, dneska. Včera si to se mnou pohrávalo, ale nový cyklus začínám až ode dneška. Ještě jsem si ráno zkoušela měřit teplotu, jestli už klesne a nic, hele:http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=6442...
Každej prostě podle tabulek nefunguje, no.

aerin
19. kvě 2009

dik andelko🙂

na grafik uz jsem koukala v albu....tak vzhuru do noveho cyklu😉

jo a abyste videly, ze jsem fakt magor...spojila jsem si to pribirani s dlouhym cyklem a nizkyma teplotama a uz si tu hodinu vsugerovavam, ze mam hypotyreozu 🙄 proste debil......

madlisek
19. kvě 2009

Dobré ranko!

Aeri, neblázni, jsi hubená jak nit! A co je to ta hypo cosi co píšeš?

Dneska jdu holky na druhej pokus ke kadernici, tak jsem zvedava, jak to dopadne.

madlisek
19. kvě 2009

Jinak jsem zjistila, že minulej cyklus byl v historii měření můj nejkratší - 24 dnů.

andelka
19. kvě 2009

aer: No já jsem tam jeden dala už dřív, myslela jsem, že už nebudu měřit, ale nakonec jsem občas ještě měřila, tak jsem tam dala ten novější. Už jsem se smířila s tím, že se předMS poklesu nedočkám 😒
Aer, když jsem poprvé čekala na ovu víc jak 30DC, tak jsem si vsugerovala PCO 😀 Neboj, jsi v pohodě, ovu je, a časem se to třeba i urovná. Nejedla jsi třeba víc ze stresu?

Madli: a bude fotka? 🙂

aerin
19. kvě 2009

madli, vzdyt jsi me nevidela 😀 no ne, ja si hlavne musim koupit gate do kterych se vejdu, protoze kdyz dopnu jedny jediny rifle a jeste me pri chuzi apod omezujou, na nalade to neprida, to chapete, ze jo? 😀

hypothyreosa - snizena fce stitne zlazy 😀

elitera
autor
19. kvě 2009

přidávám se k otázce, co je hyponesmysl? 😅 😀 Tyjo, já bych nemohla studovat medicínu, diagnostikovala bych si všechny nemoci včetně rakoviny prostaty 😀

aerin
19. kvě 2009

andelko, ja si prave myslim, ze se cpu porad stejne...takze asi budu muset prestat jist susenky a chipsy po desate hodine 😀

aerin
19. kvě 2009

no tak vite jak, to pribirani, dlouhej cyklu, plus ty nizky teploty.......no to je fuk, z te krve me budou na stitku testovat tak ci tak, tak nema cenu plasit predcasne, ze jo🙂

madlisek
19. kvě 2009

Je, to mam Aeri :D Akorat ja tomu rikam hypofunkce 😀 A nebyla jsi nahodou na vysetreni se stitnou, kdyz jsi zacla planovat snazeni? A nebo to byla Andelka?

andelka
19. kvě 2009

aer: Ono to může mít víc příčin, já jsem taky "zničehonic" kdysi přibrala. Třeba za to může nepohoda, stres, že se to víc ukládá...zkus se trošku hlídat a uvidíš, že brzo zas dopneš všechno 😉
Což ovšem neznamená, že by sis tu štítku nemohla nechat vyšetřit. Minule to bylo vBetynce, tak můžeš říct, žes to viděla tam a že pro jistotu...
eli: 😀

aerin
19. kvě 2009

to byl asi nekdo jinej🙂 ja prave cekam na ms a budou mi brat krev na ten horm. profil, takze stitku, prolaktin atd........

andelka
19. kvě 2009

aer: Tak vidíš. Brzo budeš klidnější, když to budou testovat.
madli: Já ne, ale někdo byl, taky si to pamatuju, nebo jít chtěl.

madlisek
19. kvě 2009

Anděl, tak možná Eli to byla. Fotky účesu budou, pokud to nedopadne katastrofálně jako minule 😀

elitera
autor
19. kvě 2009

Já to byla. I když jen takový to běžný pofidérní z krve. Pokud je hypofce jednoho laloku a hyperfce druhýho, tak to neobjeví nic, ale bordel to dělá pořád. A zjistí se to až nějakým strašně drahým vyšetřením, který se pochopitelně dělá jen hodně vážně nemocným. (Na druhou stranu, kdyby se dělalo dřív, určitě by pár lidí nemuselo být vážně nemocných...)

aerin
19. kvě 2009

ty jo, tak to jsem vubec nevedela, ze se ty laloky muzu takhle vyrusit 😅

eirin
19. kvě 2009

To jsem taky netušila. Jéé, aer, já teď na MS čekám z úplně stejného důvodu, vyšetření na steroidní hormony. Ale vyšetření na štítnou mi dělají nezávisle na cyklu.

andelka
19. kvě 2009

Tak ať vám ta vyšetření dopadnou co možná nejlíp holky. 🙂
Eli: Někdy je ten systém dost na hlavu, co?

elitera
autor
19. kvě 2009

Jojo... a nejen s tou štítkou, žejo 🙂
Třeba pojišťovny (obecně) dávají příspěvky na vitamíny, který jsou koupený v lékárně. To jsou téměř jen chemický, který jsou suroviny na drahou moč (resp. nemam info o tom, že by se něco, co je opravdu něco platný, v lékárně prodávalo).
Generuje se pomoc do Třetího světa, než aby se podporovala tamní ekonomika a třeba zemědělství (dej muži rybu. A druhý den další rybu. Nebo mu dej prut a nauč jej rybařit).
Dáváme podporu v nezaměstnanosti a sociálku nemakačenkům, místo abysme je vyhnali makat... A to je prostě tak se vším

A kdyžtak si mě moc nevšímejte, mam dneska trochu světobol 😉

andelka
19. kvě 2009

eli: ale máš pravdu. 😖