Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
22. kvě 2009

Estrel je to sledovani plodnosti podle hlenu. V podstate jako STM, akorat nemeris a jen si zaznamenavas, jestli je zrovna suche obdobi, mokre obdobi, bilkove obdobi 🙂 Na youtube jsou nejaka instruktazni videa v angline, spanelstine a italstine, takze pocitam, ze v jinych zemich to tolik nefrci 🙂

Jinak za Prahu hlasim cernocernou bouri!

aerin
22. kvě 2009

tady se asi taky schyluje...☹

aerin
22. kvě 2009

lidi ja delam v posledni dobe v te praci fakt kulovy....... 😅

elitera
autor
22. kvě 2009

Jj, vypadá to tu tmavě a větrně. Že bysme si zase dali jízdu napříč republikou v bouři? 😝 To tu bylo naposled před 3 týdny...

madlisek
22. kvě 2009

ty jo, se uplne megarozprselo a my jsme v podkrovi a pekelne to busi!

estrellita
22. kvě 2009

madli: u nas se ted z niceho nic strasidelne zatahlo a ted prsi a padaji kroupy

elitera
autor
22. kvě 2009

i kroupy, jo? Mi to omlátí kytky na balkoně 😒

estrellita
22. kvě 2009

aer: ten nastrih se mi uplne hnusi 😖 radeji budu pouzivat epino, abych tomu aspon nejak predesla, nebo aspon udelala maximum pro to, aby to tak nedopadlo 😔

madlisek
22. kvě 2009

tady uz jsou taky kroupy!

madlisek
22. kvě 2009

kroupy do stresniho okna sou fakt lahudka 😝

aerin
22. kvě 2009

ja taky...a v tom videu mi navic prislo, ze se tam jeste ani netlacila hlavicka, oni se v ni proste celou dobu hrabali a fakt ji preventivne nastrihli az......proste humus 😖 toho se prave bojim, ze budu epinovat, mazat, masirovat, chroustat lneny semeno a nejaka pi.. s prominutim me pak preventivne strihne 🙄

estrellita
22. kvě 2009

aer: ja jsem si taky rikala, proc se v ni porad hrabou ☹ velky rozdil je pak videt u toho posledniho, nebo do toho do vody, ze tomu nechaji volny prubeh!!! coz je lepsi, ze jo. a je tam hezky videt, jak se to male rotuje 🙂

madlisek
22. kvě 2009

Holky tak nevim, jak odsud dnes odejdu, sem si zapomnela doma lodku 😝

deenakee
22. kvě 2009

To si pamatuju, když mamka byla těhotná, že se ji dělaly na bříšku takové velké boule... Bylo to super 🙂
Já už se těším, až malý bude kopat, zatím o něm vím jen díky fotečce a protože je mi pořád blbě 😝

deenakee
22. kvě 2009

Jinak s tím nástřihem to asi není nic moc.. ale když ho udělají v pravou chvíli, tak o něm vůbec nevíte a když ho dobře zašijou tak se to pár dní po porodu krásně zahojí. Žádná hrůza. Ale taky ho samo nechci - já jen že to není tak drastické 🙂 Ta PA v prvním videu nastřihovala už předem, což je teda dost zbytečné 😠

deenakee
22. kvě 2009

u nás v Brně sluníčko.. zatím

madlisek
22. kvě 2009

No mně jen vadí, jak se v porodnicích dívají na holky, když řeknou, že epinovaly - když jsem svého času študovala epi-no diskusi, tak to tam skoro všechny psaly, že ze strany doktorů totální nepochopení až pohrdání. Z celého koníka mám dojem, že v něčem jsou u nás ti gyndři a porodníci zamrzlí - prostě cyklus má 28 dní, ovulace musí být 15 den a při porodu je nutný nástřih.

elitera
autor
22. kvě 2009

madli, přesně tak. Rodička je pacientka (!) a nemá do toho co kecat koneckonců. Veškerá příprava, o který se nepíše ve skrptech, je naprosto bezcenná.

aerin
22. kvě 2009

madli, mluvis mi z duse 🙄 a ty taky eli......hlavne nam do toho zenska nekecejte a nechce nas delat svou praci... jako kdyby se nas to netykalo 🙄

elitera
autor
22. kvě 2009

aktivní přístup ke svýmu zdraví je vlastně taky nežádoucí 😒

estrellita
22. kvě 2009

smutne ☹

deenakee
22. kvě 2009

No není to tak hrozné... záleží na koho člověk narazí... Ale máte pravdu ,k že takových doktorů se najde pořád dost.
Já jestli budu mít epino - tak chci stoličku, a na té v podstatě nejde urobit nástřih. No pokud malý nebude vážit 4 a půl kila... 😀

deenakee
22. kvě 2009

Zrovna dneska jsem kupovala vitamíny a hledala jsme nějaké, kde je málo vitamínu B, aby nebyl mimi tak velký. Zatím vypadá na obříka 🙂 Ale třeba se ještě srovná 🙂 asi už potom moc vitamíny radši brát nebudu až budu mít chuť k jídlu

madlisek
22. kvě 2009

tehule, snazilky, planovacky latkarky, juknete, prima sada latkovek https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... Hned bych do nich sla 😵

andelka
23. kvě 2009

Holky, takové zajímavé povídání tady včera bylo a já ho prošvihla. Odpoledne bylo u nás doma "veselo". Konečně se mi rozjela MS a teda se vší parádou. bolelo mě břicho, tak jsem si dala prášek a lehla si a věřila, že to přejde. Pak jsem kolem poledne vstala, že jdu dělat oběd, ale zvládla jsem akorát něco nakrájet a valila na wc. Chytly mě takové křeče, že jsem myslela, že se zblázním. Honza byl v šoku, naštěstí přišla mamka, tak s ním dodělala oběd, střídavě mi nosili studený ručník, vodu apod. No nakonec to po čase polevilo trochu, tak jsem se naložila do horké vany a pak už to přešlo.Ale mamka normálně chtěla volat sanitku nebo jít na pohotovost, jak jsem byla bílozelená.
No, takže včerejšek fakt bomba.
U nás byla taky bouřka, ale až kolem 17.30 a bez krup. K nám na východ se to většinou dostane už slabší.

eirin
23. kvě 2009

Teda Andělko, to je "radost", co? Dneska už je ti asi líp, ale aspoň že jsi včera nemusela jet do školy, to by bylo peklo.
JInak já dnes takhle http://www.fertilityfriend.com/home/241f02, doufám, že pod 36.4 už do konce cyklu nepůjdu. Ale trochu se bojím, aby ty zvýšené teploty teď nesouvisely se zubama, užila jsem si minulý týden svoje a v pondělí mě to zase nanovo čeká. Už čtyři dny jím tekutou stravu, tak aspoň něco zhubnu, když už mě ta tlama tak bolí.

aerin
23. kvě 2009

holky! zadala jsem to etsy "nappy" a vyskocily na me uplne luxusni plinuse, mrknete na to! 😲

andleko, uz je lip?

madlisek
23. kvě 2009

Ahoj holky!

Andel, to zni desne! Ale asi je to tlakem, na mne to prislo v pondeli a taky jsem normalne padla v kanclu a cekala, kdy umru, ackoliv normalne to tak neboli. Hlavne, ze uz je ti lip!

Aerin, ty pliny jsou fakt luxusni! Zacinam videt klady na rocnim pobytu v USA 😀

andelka
23. kvě 2009

eirin: Takže máš taky své "radosti", co? A co máš se zoubkama, že tak bolí? Osmičky? A v pondělí už tam jdeš naposled, nebo tě ještě něco čeká? zuby jsou potvory. Ovšem ta dieta, bobku, to je mi líto.
aer: Jo jo, už je mi dobře celkem, občas mě sem tam něco píchne. Ale jinak ok, zítra se chystáme k rodičům na grilování.
No, já si ty odkazy na porody a na plínky budu muset prohlédnout zítra, až tu nikdo nebude 😅 Radši.

aerin
23. kvě 2009

madli a aby toho nebylo malo....zadej si "mei tai" nebo "baby carrier", ja jsem uplne unesena!!! a v prepoctu to vychazi, ty nositka a elasticky satky, na krasny ceny!!!

treba tahle pani ma uplne uzasny kousky a fakt nadherna cena, do toho bych asi i sla 😅 http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id...