Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
4. čer 2009

Ajo, vždyť tys měla těch 72 dní, viď? No tak to u mě zas tak drastická změna není, to uznávám 😅 A taky se stresuju pořád stejně.

eirin
4. čer 2009

Madli, ano, zbláznilo se mi tělo.
No tak když už o tom mluvíte, já už bych byla líná začít studovat cokoliv. To už by mě muselo jó něco chytnout, abych se na to dala znova. Ale studium mě bavilo, to zase jo.

elitera
autor
4. čer 2009

Juhů, eiri má fotku 😎

eirin
4. čer 2009

Eli 😀 Nojo, po půlroce jsem se dokopala 😅

estrellita
4. čer 2009

eirin: no super fotka, aspon tu mame dalsi prirodu 😀
no mam uz jen 2 tydny 😅 a jeste toho hodne neumim ☹ bojim se, ze zustanu jen s Bc. 😅

aerin
4. čer 2009

eiri super fotka🙂

tak damy, zaviram kona, protoze jsem se jeste nezacala ucit a uz moc casu fakt neni☹ ve tri mi drzte palce🙂

estrellita
4. čer 2009

ja mam 10 minut odpocinek 😀 tak 15 no, ale jdu si jeste udelat caj a pak taky pokracovat. kun a brmse je moje rozptyleni 😀 jo a jeste spanek 😉

sijen
4. čer 2009

Ahoj a dobré ráno,

Eiri supr fotka. V březnu jsme se fotili podobně🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Holky dnes se mému spolužákovi narodila dvojčátka kluk a holka! 😵

Aer, Estrel a ostatí co máte před zkouškama, držím pěsti!

sijen
4. čer 2009

Mmch. moje státnice z dějin umění byly příšerný - přes noc jsem ztratila hlas /nastydla jsem a asi i vyčerpání protože den před tím jsem měla státnice ze dvou oborů/ , ráno když jsem promluvila, tak jsem brečela. Fakt.
Když mě viděla komise asi i ze soucitu nepokládali moc otázek, přečetli co jsem si napsala..a asi to nebylo příjemné ani pro ně. Byla jsem uřvaná, do toho jsem se omlouvala, že nemůžu mluvit - což jsem fatk nemohla.. no hrozný divadlo. Nechápu, že mě nevyrazili.. 😉

eirin
4. čer 2009

Aer a estrel, tak holky ať je dnešek maximálně produktivní.
Sijen, jé to je hezké a ještě ten stín stromu vedle vás 😵
A páreček blíženců, z toho mám radost už proto, že sama mám bráchu dvojče blížence.

eirin
4. čer 2009

Sijen, u vás to bylo takhle rozdělené po dnech? U nás se stánice dělají ze všech předmětů v jeden den včetně obhajoby diplomky...

madlisek
4. čer 2009

Eiri, moc pěkná fotka v profilu, Sijen ta vaše krásná romantická 🙂

Tak jsem pohledem do klaendáře zjistila, že přesně za měsíc je tu den D!

sijen
4. čer 2009

Eiri,
taky máte krásnou fotku - úlně jinak se mi dívá na Tvou ikonku🙂 je to takové nadějné,pozitivní /asi ta zelená 😀 /
No blíženci -
já jsem s bráchou taky blíženec. a můj manžel, a jeho bratr, děda..no pár dalších v úzké rodině 😅
A kdy máš narozeiny Eiri? jsi v červnu já mám za 6 dní.., můj muž dnes.

No někdo měl mezi obory tři dny až pět dní .. já to měla v pondělí a v úterý.
V pondělí vše ze specky /logopedie, surdoped./ včetně obhajoby a v úterý dějiny. Kdyby to bylo v jeden den, tak jdu na dějiny někdy v 6 večer.. i tak mi to přišlo hustý 😒
brácha /psycho./ to měl všechno v jeden den.. a vlastně dopředu se moc připravit nemohl, prostě položili otázky..
měli jste to podobně Eiri jako on?

sijen
4. čer 2009

Jé Madli.. to to rychle uteče! Moc ti přeju aby bylo ten den hezky. Mmch. my na te VÁŠ den budeme slavit společně narozeniny.. v červnu to pro nás bylo moc hektický. Tak budu na vás vzpomínat. 😵

eirin
4. čer 2009

Sijen, děkuji velice, to jsem nečekala, že bude takový ohlas na fotku 🙂
Měla jsem narozky minulou středu, už mi tedy táhne na 30... Státnice u nás spočívaly v tom, že se státnicuje asi ze tří až čtyř předmětů, ale podle složení komise se každý ptá na to, k čemu má nejblíž.. Celkově trvají státnice včetně obhajoby tak hodinu a půl na jednoho člověka.
A Madli, už jsi z toho nervozní?

madlisek
4. čer 2009

Jé holky, muž je taky blíženec (v jeho rodině je teda blíženec skoro každej 🙂 )

Taky doufám, že nebude moc hnusně. U Sv. Petra jsme objednali sluníčko, tak snad to dopadne 😀 Z dětství si pamatuju, že když jsme byli na táboře (jezdilo se začátkem července), tak bylo vždycky hnusně, jen teda na toho Cyrila a Metoděje zázračně vyšlo pěkné počasí. Tak uvidíme.

A teď jsem nějak překvapivě klidná, nervózní jsem byla hlavně v ledu a v únoru. Ale asi to ještě přijde 😅

eirin
4. čer 2009

My taky máme v rodině hodně blíženců a já si podvědomě vždycky přála mít i svoje děti blížence, ale teď je mi to jedno, hlavně bych už nevydržela čekat do srpna 🙂 A ono to snažení navíc může trvat taky pěkně dlouho...

elitera
autor
4. čer 2009

do hajzlu, se nám zaměstnavatel ten nepodpis smlouvy snaží znepříjemnit... chtějí nám teď na zítřek nařídit dovolenou...

aerin
4. čer 2009

holky zase se nudim😀

tohle tango chci urcite na svatbe 😵

https://www.youtube.com/watch?v=bibtqDxXv1o


(je mi jasny, ze to asi neni zrovna vas salek kavy 😅 )

aerin
4. čer 2009

takhle chci tancovat 😢

https://www.youtube.com/watch?v=DEwZIufmafo

jezis ja mam zas starosti😀

estrellita
4. čer 2009

aerin: se tu vzdy potkavame ve stejnych intervalech 😀

eli: a kolik vas nepodespalo? predpokladam, ze neplacenou dovolenou 😠

estrellita
4. čer 2009

aer: wow, tango s banderasem vypada hodne sexy 😵

lucinka1104
4. čer 2009

ahojte ak sa dnes zadarilo tak aj ajbudem opäť maminkou na jar 2010 😵

aerin
4. čer 2009

jojo 😵

jako premyslim, jestli ma pro vubec cenu mit na svatbe dvlouhy saty 😅 to je na sobe moc dlouho mit nebudu 😀

elitera
autor
4. čer 2009

estrel, nepodepsala půlka oddělení. Dovolená by byla placená, ale mně se to silně nehodí. Rexp. 1 den ještě zkousnu, ale než odejdu, jsou to celkem min. 3 dny a to mi pak vybírání konečný dovolený rozseká. A nikam se nedostanu.

aerin
4. čer 2009

elit narizena dovolena je na prd☹ Vasek takhle dostal v kvetnu 2 tydny - tyden dovolena, tyden v praci, tyden dovolena ☹

andelka
4. čer 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a pak něco pojíst a učit se.
to je zajímavý, jak jsou u každého státnice trochu jiné. Já mám teda jen jedny (jsem jednoobor), ale stačí děkuju pěkně. Ráno máme obhajoby a pak teprve se začíná zkoušet, podle abecedy většinou. Takže já tam asi budu celej den 😒 No a dvouobory to mají většinou tak, že jdou na jedny státnice třeba v červnu a na druhé v září, nebo na jedny v únoru a druhé v červnu, i když už několik bláznů co šli jeden den na jedny a druhý den na druhé taky bylo.
A otázky se dávají často taky podle toho, čemu se zrovna členové komise věnují, jakému období. Tak na to dost spoléhám, no. Zrovna včera a dneska jsem začala dělat otázky z období, které mě moc nebere (nejnovější dějiny), tak mě to vůbec nebaví. ale doufám, že snad ke každé otázce řeknu něco aspoň na tu 3, ony se otázky známkují zvlášť (kdežto dvouobor to má jako průměrnou známku dohromady ze všech otázek, a taky oni mívají dvě a my tři) No sranda to bude, to jako jo. Zvlášť když jsem zjistila, že v mé komisi jsem z ročníku sama. Ale tak se aspoň nebudu tolik rozptylovat a manžel bude se mnou jako opora.

andelka
4. čer 2009

Zdravím a vítám lucinku, všem přeju pěkný den a aerin hodně úspěchů dneska. stavím se zas k večeru. pa 🙂

lucinka1104
4. čer 2009

andelka dakujem a všetkým vam prajem nech sa vam rýchlo podarí 😉

estrellita
4. čer 2009

my mame statnice taky v jeden den vse vcetne obhajoby. P ma obhajobu tyden pred statnicema a pak ma sttanice 5 dni - kazdy den jednu 😝 des