Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
8. črc 2009

toho se prave bojim, ze to je daleko, hlavne pritel by asi remcal...chodi na sestou do prace...

no ale zatim fakt neni co resit, momentalne mam pocit, ze z jakyhokoli bytu stejne sejde, a tam ten je takova bomba, ze uz stopro nebude☹

a gratuluju k tehu🙂

sunysara
8. črc 2009

A odkud jsi jeslti se můžu zeptat? a myslíš že byste neutáhli pronájem ? kolik max můžete dát?

aerin
8. črc 2009

jsem z Lisne, ted zijeme v tom jejich baraku v Zabinach
tech 8 celkem je myslim maximum co si muzeme dovolit...a bude to nahrane, nic neusetrime a budeme asi o chlebu a vode☹ (no to asi ne, ale chapes...)

aerin
8. črc 2009

mel tu byt pred dvema hodinama...
takze bud je fakt nekde s ni, nebo se mu neco stalo 😖

elitera
autor
8. črc 2009

telefon stále hluchej?

sunysara
8. črc 2009

Je tak to jste na tom finančně asi jak my takže dobře 😠
taky valíme podnájem ale je to síla my pustili byt ve středu města za 7500 byl starej ale i s inkasem velkej 1+1, škoda no.
A bydlelo se tam hezky jenže jsme chtěli mimíse a to v tom bytě nešlo no ☹
takže tchýni máš taky super???

aerin
8. črc 2009

jo, hluchej☹

suny, naprosto uzasnou 🙄 a ted jste kde?

a povez nam o sobe neco, kolik ti je, kolik je priteli/manzelovi, co delate a taaak🙂

elitera
autor
8. črc 2009

Jo, a ahoj Suny 🙂
Aer, držím palce, ať je to jen nějaká banalita.

sunysara
8. črc 2009

Aerin, bydlíme ve měste, ve dva plus jedna v podnájmu, jsem vdaná rok a je nám oběma 26 miminko chceme dlouho a snad to vydrží tomu v bříšku a v březnu se na něm budeme moct těšit teda já se těším už ted ale mám is trach no.
a co ty????
Eli ahoj, ty jsi taky z brna že? kolik ti je?

elitera
autor
8. črc 2009

Jj, aktuálně Brno. Je mi 26, manželovi bude na podzim 29 a chtěla jsem teda napsat, že oba pracujem, ale nějak to není holt tak docela pravda 🙂))

aerin
8. črc 2009

suny, mne bude na podzim 22, priteli je cerstve 23, svoji nejsme, ale jsme spolu neco pres 5,5 roku, snazime se od prosince, tomu predchazelo jeste kratke obdobi presvedcovani partnera🙂
a neboj, musis hlavne myslet pozitivne😉

sunysara
8. črc 2009

Eli jak to že to není pravda? někdo z vás dostal výpověd?
Aerin já myslím no ale já jsem spíš pesimista. Je tak to jste spolu taky dlouho. my se poznali na základce a jsme spolu do těd s dvěma pauzama který dohromady trvaly asi rok apůl takže se známe fakt dlouho.
A jak je možný že chtějí prodat tu čtvrtku to s vama nepočítají?

aerin
8. črc 2009

no ja jsem to moc nepochopila, proste pry musi doplatit jednu svoji pujcku okamzite a celou, nebo sem prijde exekutor...no a pry rikala neco o prodani tohohle bytu (protoze jinej v podstate nepripada v uvahu, jednoduse by si V. sestru s malym nastehovali zase dolu a nas vyhodili)

andelka
8. črc 2009

des: Já se na ten svůj status nemůžu vynadívat 😅 Ale nějak cítím, že je to tak jak to má být. Ale s tím snažením, no bude to takové snažení nesnažení. Zrovna včera mi drahý oznámil, že příští týden by jel na pár dní s kámoši pryč. Pravděpodobně to bude zrovna před mou ovulací (i když u mě se nikdy přesně neví 😀 ), takže první snažicí cyklus půjde asi do kytek. ale tak pokrok to je, no. Věříme, že snad do vánoc by se zadařit mohlo. A vy chcete domeček, jo? a máte vymyšleno kde? A teď jste v bytečku jo? No my chceme tak dvě děti, max. tři (to třetí kdyžtak s větším odstupem) a asi zůstaneme tady kde jsme, je to větší 2+1, s balkonem, dvěma komorama, tak bychom se vešli. Jak říkávala moje babi: " dobrých lidí se vždycky vejde..." 😅 Choť by domek určitě chtěl, ale tady to znamená jít na okraj města a to já nechci.
A propo - první miminko na jaře bude mít majatob 😉

suny: Ahojky, zůstaň tu s náma, podle názvu tématu se sem perfektně hodíš 🙂 Aspoň někdo. 😅 Ty jsi asi těhu dost čerstvě, že? Podle statusu. Určitě bude všechno v pohodě. 🙂

aer: Nestraš. To by snad neudělal. A bez porady s tebou. 😕

sunysara
8. črc 2009

Aerinko to bude v poho fakt, však se znáte a víš co čekat ne?
A kdyby něco tak v brně něco najdem neboj se.

Ahoj An no já jsem v 6tt tákže kratunce jsem na neschopence od včerejška beru utrogestan je to naše vymodlený mimčo a chceme pro to udělat maximum a dr mě vystrašila potratama tak jsem trochu nervní no ale to je v těhu asi normální. ale chutě už jsou je to síla jsem to nečekala.

aerin
8. črc 2009

suny diky za podporu😉

a na co mas nejvetsi chute? 😀

aerin
8. črc 2009

jo a holky, musime konecne naplanovat ten sraz, dokud mam aspon na to kafe😀

elitera
autor
8. črc 2009

Suny, připouštíme pouze jeden ptorat na téma a ten už je vybranej, tak klid, všechno bude v pořádku 😵
Já jsem dostala výpověď dneska. Už jsem zaregistrovaná na pracáku. Vtipný je, že se sice podepisuje papír, že souhlasím se zprostředkováním zaměstnání, ale to zaměstnání si musím najít sama, oni mi nenabídnou vůbec nic. 😅

sunysara
8. črc 2009

Je to nebude tak zlý, nemáš za co. vždykcy je řešení neboj se.
No miluju těstoviny hlvně jen špagety s kečupem a sýrem a dneska poprvé jsem je nemohla ani vidět.
Nesnáším takový ty český jídla včépřo knedlo zelo to jsem dneska obědvala. prostě mazec no

elitera
autor
8. črc 2009

já mám teď času habakuk 😀 ale doufám, že budu schopná někam dojít.

sunysara
8. črc 2009

Jejda a co se stalo????

andelka
8. črc 2009

suny: No moji kamarádku taky doktorka vystrašila, že do 12tt není nic jisté a ona pak strašně plašila. Naštěstí bylo všechno ok, ale vyděsilo ji to hrozně. Nevím proč to dělají. Vždyť se tomu většinou stejně nedá zabránit. Někdy je možná lepší nevědět o všech rizicích, což ovšem pobytem na MK jde dost těžko. 😅 Já jsem díky tomu teď taková opatrná a nevěřícná a beru to snažení tak nějak nalehko.
A jak dlouho budeš na neschopence? Určitě je lepší moc neriskovat, tak na sebe dávej pozor a buď v klidu.
A na co máš tak chutě? Na okurky se šlehačkou? 🙂

sunysara
8. črc 2009

Nee okurky se šlehačkou zatím ne jen ty okurky ale ty já miluju odjakživa. no psala jsem to už v 17,15. všechno co jsem nesnášela na to chut mám no.

No ty rizika já ani nečtu no je to prý do 13tt sázka do loterie paráda, no dr mi řekla že by mě asi nechala doma do konce 13 tt pro jistotu no ale itak to není jistý že. můžese to stát ale já na to připravená nejsem. no
snažení jsem taky nějak extra neřešila protože čím víc na to myslíš tim mín to jdel
Hlavně že jsme zjistili že nám to jde a ted je to na mimískovi. 😀

elitera
autor
8. črc 2009

Che, ať mi někdo zkusí říct, že internetový přátelství jsou na prd. Jednak jsem si na internetu našla muže, a ze stejný grupy mi teď známá nabídla, že až se na to budu cítit, hodí za mě slovo u manažera v IBM 😵

sunysara
8. črc 2009

NO paráda, to jsou keccy na netu je spousta slušnejch lidí třeba jako my 😉

andelka
8. črc 2009

suny: Bylas rychlejší v odpovědi 😀 Já si myslím, že jsou věci, s kterýma člověk nic neudělá, ani kdyby se na hlavu stavěl, tak nemá moc smysl nad nima koumat. Maximálně dělat preventivní opatření, pokud si myslí, že to pomůže, nebo pro lepší pocit. Mimčo bude určitě silné a šikovné a na jaře tu bude s náma. 🙂

Jo holky, já mám teď času, tak klidně do Brna sjedu. 😅

sunysara
8. črc 2009

Jak to že každej má ted času?????
Ty jsi taky bez práce An???

aerin
8. črc 2009

holky tak uz je doma, mobil se vybil a v praci si strihnul prescas
a fakt to vypada na stehovani, no uvidime...

tak to naplanujte a dejte vsac vedet, ja jsem pristi tyden doma (ale mozna pojedu za kamaradkou do Ovy), pak tyden v praci a zas tyden doma. ale srpen mam zabitej, prvni dva tydny jsem v praci (ale to bych odpoledne klidne mohla) a pak dva tydny na praxi, ale o vikendech muzu i tak

elitera
autor
8. črc 2009

aer, to jsem si oddechla, že se nedělo nic za tvými zády... Držím palce, ať něco najdete! Mimochodem, my jsme náš tehdejší byt našli přes realitku, sháněli jsme a nabídli nám to, že to ještě nevyvěsili. Penězům za zprostředkování se asi stejně nevyhnete, ale je to lepší, než vyhodit 150 litrů 😉

aerin
8. črc 2009

jojo, elit, pocitam s tim, ze si budu muset na provizi + kauci vzit pujcku... 😒