Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
30. črc 2009

Díky za odpovědi holky..
No já o svém rekordu raději pomlčím, myslím, že s ním bych byla znepokojena i kdybych neznala osmadvacítku 😀

herminka
30. črc 2009

Andělko, dobrá zásoba časopisů 😀

Teď mě zabijete, můj osobák je myslím 35 😀

andelka
30. črc 2009

Holky, s váma je psina 😀 Tady si člověk může udělat legraci i z pěkně pitomé věci a za to vás miluju 😉 😵
Já mám zatím rekord 43, koukám, že celkem slabota 😀 Ale taky ho nechci překonávat.

eirin
30. črc 2009

Taky jsem teď koukla k Andělce do alba 😀

Hermi, v tomto tématu tě nikdo zabíjet nebude, to bys musela být jinde 😎

aerin
30. črc 2009

hermi, 35 jsem jeste od vysazeni nemela😀 ovulku jsem mela nejdriv 32DC😀
ehm 🙄

des
30. črc 2009

hermi: no to už sis myslela, že seš ve druhým měsíci, ne? 😉 😀

Já také raději pomlčím, nechci vás zahanbovat 😀 (se mi to teď směje co....)

aerin
30. črc 2009

holky tak co, kdy mi typujete ovulku? myslite ze dorazi do te podelane praxe? 😅 😀

deenakee
30. črc 2009

Des IP - slibuju že už do tebe nebudu rýpat... ale nemůžu se koukat jak tě tvůj vlastní doktor zanedbává....
(PS - na prosincové diskuzi je nás asi 30 a všechny jsme absolvovali ult. mezi 12. 14. týdnem.... ačkoliv mnohé z nás měli ještě x ultrazvuků předtím)

Tak se nedej... (pokud o to aspoň trochu stojíš) 😉

PS My máme video nádherné od kamaráda.... a vždycky u toho skoro brečím.... Svatby jsou super....
Ale porod bude ještě krásnější (nechte mi iluze, že jo 😀 )

andelka
30. črc 2009

hermi: no jo, příprava musí být 😀 a abych vám něco práskla, tak za tu zásobu Betynek může Madlisek, tu první mi koupila do vlaku a už jsem se vezla. 😀
aer: No nevypadá to špatně, ale znáš to, dopředu se to moc nezjjistí a hlenu jsem si nevšimla, musela bych zalistovat znova na graf. Ale ty teploty vypadají celkem ok, takové vyrovnané. a odkdy máš tu prax?

eirin
30. črc 2009

Když jsme u toho tipování, tak co holky, myslíte, že u mě ovu vůbec dorazí? 😀

des
30. črc 2009

aerin: myslim, ze se muzes spolehnout na to, ze dorazi, kdy se ti to bude nejmene hodit... ☹ ale drzim pesti!!

andelka
30. črc 2009

Deny: Sem mrkla do staré dobré Betynky 😅 a i tam jsou napsány ultrazvuky tři (v 6-8tt, ve 20tt a 30-32tt) tak ty ostatní asi závisí na praxi doktora nebo na tom, co žena "uhádá" navíc. Skrining je tu psaný navíc v 10-13tt a pak v 16tt a pak ještě spousta vyšetření dalších, ale ty znáte líp jak já. Ty tři ultrazvuky jsou povinné, to ostatní asi jak u koho. 😕

eirin: Já jsem vždycky optimista, takže jooo, držím palce. 🙂

aerin
30. črc 2009

ja uz na hlen s prominutim s***😀 no to ne, ale zas tak moc se nepozoruju, jenom kdyz se objevi vylozene egg white🙂 a ten byl vcera, ale to asi jeste nebylo ono

aerin
30. črc 2009

jo a na praxi jedu asi v nedeli 16. vecer, to bude 33. DC 😅

aerin
30. črc 2009

eiri, urcite😉

andelka
30. črc 2009

aer: No já už s tím, jak jsem získala postupně jistotu, tak už to taky šidím. Nezapisuju to každej den, ale jen změny. Ale jako podle toho egg (😀) by to mohlo být na dobré cestě. 😉

aerin
30. črc 2009

no a ja ted hlavne resim, jestli si dat pauzu ve snazeni ci ne...☹

eirin
30. črc 2009

Aer, já si taky myslím, že pokud už je egg, tak je to velmi slibné.. proč chcete dávat pauzu?

andelka
30. črc 2009

aer: Hele, když už máš ten egg, tak bych to zkoušela. Jak moc velkou pauzu myslíš? Jako každej den nemusíte 😉 Ony ty mršky v tom eggu přežijou.

aerin
30. črc 2009

myslim jako pauzu par mesicu...

andelka
30. črc 2009

jo takhle. No tak to neporadím, to záleží na vás. A proč chceš dávat pauzu?

aerin
30. črc 2009

protoze nevime jak s tim bydlenim, o hypo bude muset zadat Vasek sam, me zatluce v pohode (nebo resp. ani nebude muset), ale kdyz budeme mit spolecny dite/budu v pokrocilejsim stadiu tehu.....

aerin
30. črc 2009

no asi zase premyslim nad blbostma, ale nerada bych pak proste jednala nejak nezakone nebo neco...☹

eirin
30. črc 2009

Aer, kdy máte v plánu žádat o tu hypo?

aerin
30. črc 2009

no to je prave to..my vlastne jeste vubec nic nevime 😅 nejdriv musime splasit toho projektanta, co nam udela kalkulaci, a pokud to bude realna castka, pujdem (teda V. pujde) zadat...a pak je dalsi problem, ze babi to napise na me a kdyz se nebudu podilet na te hypo, nevim, cim jako teda bude V. rucit 😅 no proste je to vsechno na pytel 😔

aerin
30. črc 2009

jako radi bychom o ni zadali uz nekdy po Novym roce...ale je to dany tou kalkulaci a az vymyslime, jak s tim rucenim

estrellita
30. črc 2009

holky, ja se bavim. ale pockejte, jsem zvedava na sebe a kolik dni pak budu ja, treba me prejde ten usmev na tvari. ale taky doufam, ze uz jen 2 - 3 mesice a uz ty mrnavy hnusy zahodim 😀

aerin
30. črc 2009

estrel, mrnavy hnusy😀

andelka
30. črc 2009

aer: Však my taky budem žádat o hypo a státní půjčku. A taky můžu bejt v tý době už těhu (jakože doufám, že budu). Ale my nebudem žádat zas tak moc. Kolik byste chtěli vy? a mě manžel stejně nezatluče. Na druhou stranu bude žádat asi sám (pochybuju že budu mít nějak moc jistou práci nebo teda vůbec nějakou, aby se to moc bralo v potaz), tak o mě tolik nepůjde. A se SFRB se komunikuje po netu a poštou, tam nás vůbec neuvidí. Ono by se to určitě nějak dalo. A i vy byste na nějakou schůdnou možnost přišli, jen by se to asi chtělo poradit s někým, kdo tomu rozumí.

estrel: Vsugeruj si...28....28...28 😉
-----------------------------------------------------------------
Aktualizace od admina (únor 2012):
Státní fond rozvoje bydlení nás informoval, že v roce 2012 na otevření programu "Úvěr 300" nemá finance.
V budoucnu se samozřejmě bude snažit zajistit finance na podporu mladých, ale tento rok nemůže pro tyto účely čerpat ze státního rozpočtu žádné finanční prostředky.

aerin
30. črc 2009

andelko, my mame financniho poradce🙂
a Vasek ma plat cca 13tis cistyho, takze ja tam proste figurovat nemuzu, protoze mas ziv. minimum 7tis na osobu, takze jen nase ziv. minima by delaly vic nez jeho plat...