Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
10. srp 2009

ja vim😉
holky mne se tak nechce pracovat dneska...☹

aerin
10. srp 2009

a holky, nevim jestli zvladnu na te praxi merit...:-/

des
10. srp 2009

Katy: to víš že jo - oblečení je to poslední! A když já si teď začnu stěžovat, že nemám co na sebe, tak je to jednou výjimečně pravda 😀

des
10. srp 2009

aerin: a jak dlouho tam budeš? Že by ses na to minimálně týden mohla vykváknout a pak uvidíš, blbý je, jestli budeš spát s víc cizíma lidma na pokoji..budit je všechny ve 4:45 kvůli tvému teploměru - to budou mít radost 😀

aerin
10. srp 2009

des, budu tam prave od nedele vecer do patku a pak zas od nedele do patku☹ takze by bylo v pytli mereni celyho cyklu☹ a je to prave jedna velka nocleharna, navic tam budou asi i uplne cizi lidi☹
jenze zas uplne se na to vybodnout se mi nechce, tak premyslim, jestli bych tento cyklus nezvladla cely merit treba az o pul sedme....

herminka
10. srp 2009

Aer, taky se mi nechce pracovat a mám ještě přes 8 hodin před sebou, fuj. Však teploměr vem a uvidíš, jaká bude situace 🙂

madlisek
10. srp 2009

Ty jo, to je blby Aer ☹ Ale to mereni v pul sedmy mi prijde jako dobry reseni. Na druhou stranu, treba kdybys nemerila vubec, tak by to napomohlo tomu "nemysleni na to" (ja vim, me se to rika 😖)

herminka
10. srp 2009

Aer, pokud zvládneš i po zbytek cyklu měřit o půl sedmé, zdá se mi to jako elegantní řešení 🙂

eirin
10. srp 2009

Aer, buď měřit v půl sedmé nebo klasicky, pokud teploměr chytneš šikovně tak, aby nebylo slyšet pípání... já už taky měřila v místnosti s jinýma lidma, ale už jsem vycvičená a budím se sama bez budíku. Ale je fakt, že jednou jsem se odplížila změřit do koupelny 😀

madlisek
10. srp 2009

No já jak měřim "dole" pod peřinou, tak ho kolikrát sama neslyším 😀

eirin
10. srp 2009

Madli, přesně, já ho tedy trošku slyším i přes peřinu, ale už vím, jak ho chytit, aby nebylo slyšet ani to..

herminka
10. srp 2009

Madli, taky tak 🙂 Ptala jsem se i manžela, jestli slyší pípání, a prý jak kdy.

aerin
10. srp 2009
madlisek
10. srp 2009

Aer, už si pouštím 😵

andelka
10. srp 2009

des: Teda, ty máš pamatováka, díky ti 🙂 Takže koukám, že si nebudu moct dovolit moc přibrat, doufám, že se mi bude dařit to hlídat, bo jsem trochu nad normou, mám BMI necelých 26 😒

hermi: Takže u vás už taky jste ve fázi diskutování, jo? To je fajn. My jsme taky měli ideu, že tomu jako necháme volný průběh, nebudem ty dny sledovat (zrušila jsem "semafor"), že prostě až to přijde tak to přijde...a nakonec to dopadlo úplně jinak a půjdem na to víc "vědecky". Prostě nebudu tvrdit, že nevím, kdy mám plodné dny, když to moc dobře poznám a vím, že nám to nedá a budem to zkoušet hlavně v té době. 😅

aer: Ohledně grafu - neřešit. Těhu si člověk stejně nepřivolá a v druhé fázi ty grafy vypadají stejně stejně. No a ohledně měření - chápu správně, že budeš pryč cca 14 dní? V podstatě by to mělo vyjít na dobu konce jednoho cyklu, MS a počátek druhého (tedy pokud to nevyjde jinak, že jo 😉 ) a to není měření nutné. Takže bych řekla, vem teploměr a uvidíš, jak se ti to bude dařit měřit a když ne, tak se nic nestane.
Jinak já ho nemusím nikde chytat (teploměr), mě stačí dát nohy k sobě a nejde slyšet nic, kór pod peřinou, to ho fakt neslyším ani já. 😅

aerin
10. srp 2009

andelko, pokud dostanu ms ve ctvrtek, budu na praxi od 4DC do 16DC...takze by to problem byt mohl 😅

andelka
10. srp 2009

aer: A jo, vlastně, sorry, podle sebe soudím tebe 😀 Jsem zapomněla, že máš teď ukázkové cykly 😉 Tak to jo, blbě počítám. No, tak jestli ti to pomůže, tak měř až od konce MS a dej si na chvíli oddych, aspoň na to nebudeš muset myslet. A zkus pošpekulovat, jestli ti pak vyjde měřit celý cyklus zhruba ve stejnou dobu (v rozmezí 30 min - 1 hodiny, to by velkou paseku dělat nemělo)

aerin
10. srp 2009

no uvidime, no, vychazim z predpokladu, ze u tech ukazkovych cyklu zustanu, ale jista si tim samozrejme nejsem 😅

andelka
10. srp 2009

aer: Jistota není nikdy v ničem,ale myslím, že můžeš směle předpokládat 😉 🙂

madlisek
10. srp 2009

holky, ted mi doslo, ze odlitame presne za mesic!

des
10. srp 2009

aerin: tak kdyžtak začneš měřit až ten 16 DC v hodinu jakou jsi zvyklá a podle hodnot poznáš, v které fázi jsi a holt se budeš muset smířit s vědomím, že ovulace proběhla "teď někdy" anebo teprve přijde a pak je to jedno, ne? Mně Fertiliťák tenkrát napsal: "ovulace proběhla mezi 12 a 82 DC" a ke štěstí to stačilo 😀
PS: A co se na té praxi bude dít? Teď teda nemyslím nic v souvislosti s plozením dětí... 😉

andelka
10. srp 2009

des: Taky mě to napadlo, ale záleží na aerin jak poctivě to chce sledovat. Možné je to i to.
Mezi 12 a 82, jo? 😀 Tak to je skutečně přesnost jak blázen 😀

madli: už tak brzo? to to letí. Ještě že ten net je všude. 🙂

madlisek
10. srp 2009

No jo, je to za pár! Pomalu začínám přemýšlet, co brát s sebou (nesnášííííííííííím balenííííííííí!!)

Mezi 12 a 28 je fakt dobrý 😀 😀 Aer, já bych řekla, ať neměříš vůbec a o víkendech ať to s Vaškem pěkně rozjedete 😉

des
10. srp 2009

andelka: no protoze jsem mezi tim nemerila, tak to chudak nemel z ceho brat🙂
Zrovna probíhá ve Snažilkách diskuze o náhradní matce...docela zajímavé

madli: týjo, to už se blíží...dobrý že ten internet je dneska všude (🙂) teď koukám, že stejnou myšlenku měla i Andělka), tak nám může být jedno, kde zrovna sedíš, ale asi se budem dost míjet časově (musíš holt hodně brzo vstávat🙂) a jak se těšíš??

des
10. srp 2009

jj, aerin, možná to není blbej nápad jak říká madli...prostě ten teploměr nech doma! V klídku se vyspi a nešpekuluj 😵

aerin
10. srp 2009

no uvidime holky, kazdopadne dekuju za kazdou radu, vas zajem me tesi😉
madli doufam, ze nas nebudes zanedbavat😉

des
10. srp 2009

aerin: dyť nás znáš - to my zas rády poradíme 😀 😀 A co to tam budeš dělat...jestli to není tajný? Čuju nějaký vykopávky...?

aerin
10. srp 2009

des, asi vykopavky, no, ale v podstate tam budem holky pro vsechno, takze kdovi☹

madlisek
10. srp 2009

To víš Aer, zájem je velikej, jsi nejaktuálnější těhu-adeptka 🙂

Des, těším se docela dost. netěším se teda na ty začátky - papírování, stěhování, vedro, ale spíš na to, až už budem zabydlený a budem normálně fungovat 🙂 Jo a k těm trojčatům se nakonec nestěhujem 😀

aerin
10. srp 2009

to je skoda madli, ja jsem se tesila na pikantni historky😀