Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
10. srp 2009

sijen: jakto, ze to nedopadne? vypada moc hezky!!!

estrellita
10. srp 2009

andelko:dekuju, ja jsem debatu o te zene cetla, ale myslela jsem, ze tady je nejaka. a to jsem teda netusila, ze tu byla takova, co hleda nekoho na "pronajem delohy".

sijen
10. srp 2009

Eirin vidíš,úplně jsem zapomněla od kdy se snažíte. Já jsem měla teď pěkně dlouhej cyklus..40. 😝
jinak začneme pokusný druhý měsíc...

estrellita
10. srp 2009

sijen a vy uz se teda taky snazite, jo?

madlisek
10. srp 2009

Sijen, ten byt je naaaaaaaadhereeeeeeej 😵 😵 😵 Drzim palce, at to dopadne, pak nas muzes pozvat na kolaudaci 🙂

sijen
10. srp 2009

no Estrel měla jsem v úmyslu nejdřív shodit kila než se začneme snažit..ale to bych taky mohla se svojí "aktivitou" takhle čekat roky 😝 - nějak to slovo "čekat" přesně vystihuje tu aktivitu ve shazování..,takže jsem začala dřív, ač s nadváhou a pokusím se hubnout "cestou"

Madli, nám se taky líbí../hlavně mně! 😀 /ale asi to nedopadne -je to komplikovaný se schávelením hypotéky - a hotovost teda nemáme 😀 ale podívat se tam pojedeme 🙂 dneska jsem mluvila s makléřkou a za měsíc majitelé protopili 1200,-to mi docela přijde málo..na těch 120m2 🤐, patřilo to prý nějakému restaurátorovi.

herminka
11. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Sijen, byt vypadá moc krásně 😵 a připadá mi i velice levný. Trochu mě zarazila Tvá věta "ja jsem videla capa nedavno nazivo", protože cap je po našem kozel a říkala jsem si, co je na něm tak zajímavého 😀, pak mi to došlo.

Des, tak mi včera napadlo, kdy jsi vlastně oznámila těhotenství v práci?

aerin
11. srp 2009

ahoj holky🙂
sijen, byt vypada opravdu uuuzasne a taky bych rekla, ze je dost levny....jsem holt zvykla na brnensky ceny, ani si nechci predstavit, kolik stoji byty v Praglu 😖

aerin
11. srp 2009

A prave jsem volala konecne na to spermio a vsechno je v naprostym poradku 😵

herminka
11. srp 2009

Aer, to je perfektní, gratuluji!!!

madlisek
11. srp 2009

Aer, gratuluju!!!! 😵 A ceny bytů v Práglu si skutečně nepředstavuj, v rámci zachování duševního zdraví 🙄

aerin
11. srp 2009

diky holky🙂
no si myslim, i v Brne to je totiz docela sila 🙄

madlisek
11. srp 2009

Holky, včera jsem měla sraz se dvěma kamarádkama ze základky, jedna je těhu a druhá je fotografka 🙂 Tak jsme se bavili o focení těhotných a říkala, že focení je nejlepší v pátém měsíci - že je ženská ještě celkem pohyblivá a bříško má příjemnou velikost. Tak tuto radu předávám dál, pokud někdo máte v úmyslu udělat si těhu fotky 🙂

aerin
11. srp 2009

madli, tehu fotky si urcite udelat necham, nebo bych aspon chtela...ale jak se znam, je mozny, ze o tom budu jen mluvit a najednou bude prcek na svete a pamatka na brisko zadna 😒 ale chtela bych, pokud budou penizky🙂

aerin
11. srp 2009

a premuzu stud 😀

madlisek
11. srp 2009

Já bych taky chtěla 🙂

aerin
11. srp 2009

uz jsem si nasla na netu i fotografku tady v Brne😀 zkusim to pohledat a hodit link🙂

eirin
11. srp 2009

Mně se taky moc líbí těhu fotky, chtěla bych si je nechat udělat, a když jsem projížděla alba na koníkovi, taky se mi víc líbily fotky holek, které měly bříško "tak akorát", s velkým to musí už jít děsně těžko.

herminka
11. srp 2009

Mně se líbí těhu fotky jiných, ale nějak si nejsem jistá, jestli je budu chtít taky (nemám k tomu žádný racionální důvod), navíc si nejsem jistá, jestli by mě někdo u nás vůbec vyfotil 😕

herminka
11. srp 2009

Myslím jako, že nemám žádný racionální důvod je nechtít.

aerin
11. srp 2009

tak ja to nemuzu najit, ale nasla jsem jich spoustu🙂

madlisek
11. srp 2009

Tak to je dobry Aer, bude z ceho vybirat 🙂

sijen
11. srp 2009

nj holky v HK jsou taky desne drahy byty. ta Jaromer je o dost levnejsi i Nachod je v pohode...holt uz to neni prima trasa Praha-HK.
/u nas stary panelakovy byt 70m2 je vetsinou za 2,8mil. a vic nebo cihlova novostavba, co ma jen podlahy, 35m2 za 1,5mil./
Mne se taky libi tehu fotky ..no uvidime, jestli se pred nekym odvazim. Libi se mi ty kde se rodinka /uz s ditetem nebo tatinem/ oblece i do bileho a je bily pozadi. je to takovy vic nezny a romanticky..a mam pocit ze i tu kuzi (nedostatky na ni) to tak zesvetli ze ty lidi vypadaj fakt pekne🙂 nelibi se mi cerny pozadi a svitive bily matky, nebo deti
a libi se mi tehotny na kvetouci louce a mohl by foukat vitr.. vlasy vlat..no proste annie geddes hadr. 😀
tohle jsem ted neasla kdyz jsem hledala na googlu jak se spravne pise jmeno vyse zminene fotografky
http://www.annegeddes.com/modules/anne/gallerie...

aerin
11. srp 2009

sijen, rozkozny 😵
beat, moc hezky fotky, libi se mi ty, jak je tam maminka s briskem a vedle uz s mimcem 😵

madlisek
11. srp 2009

Sijen taky se mi líbí víc to bílý pozadí a černobílý fotky 🙂

sijen
11. srp 2009

podarena kresba na tricku...inspirativni pro cesky hand-made holky 😉 http://www.annegeddes.com/shop/Black-Maternity-...

aerin
11. srp 2009

sijen, ted nejak nevim, co myslis 😕

madlisek
11. srp 2009

Jinak Sijen, teď v neděli jsme byli na výletě v Hradci a docela nás to nadchlo, říkali jsme si, že by se nám líbilo bydlet někde v menším městě u Hradce. Fakt ty východní Čechy mají něco do sebe! No uvidíme, kde po návratu skončíme, ale tohle by se mi moc líbilo.