Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
28. srp 2009

Estrel, taky jsem tam nechala dat všechno najdenou, muže i titul (titul jsem tam teda nechtěla, ale muž mě k tomu dokopal 😀)

Ja dnes moc nepřispívám, vyklízím v práci stůl 😖 Bude se mi stýskat ☹

estrellita
28. srp 2009

des: 😀 😀 😀 😀 treba jo, budu to mrne premlouvat 😀

andelko: tak jestli je to jen 50 kc a fronty nestojis, tak si to klido udelej 🙂

estrellita
28. srp 2009

mne trochu desi zmena vsech veci po svatbe, milion listecku misto obcanky ..... pry budu mit dva (zmena bydliste, zemna stavu), tak jsem si jista, ze aspon jeden nekde ztratim 😀

madli: nesmutni, to bude dobre!!! tes se na nove zazitky. i kdyz ja bych taky byla smutna. stacil mi odjezd na pul roku.
a hlavne si pamatuju, jak jsem si rikala na autobusovem nadrazi - hlavne nebrec, hlavne nebrec, kdyz me tam byl vyprovodit pritel. no a zavrely se dvere autobusu, rozjel se, ja mu zamavala a v tom jsem se rozbrecela 😅

estrellita
28. srp 2009

a ty jedes s nim, takze pri smutku ti bude urcite velkou oporou 🙂

andelka
28. srp 2009

estrel: a budu vypadat jak suchar co bazíruje na titulu 😀 no, uvidím, udělat se to dá vždycky. Mám tam docela pěknou fotku 😅

madli: Poslední den v práci je vždycky emocionálně náročný. Ale něco končí a něco začíná 😵

elitera
autor
29. srp 2009

Ranko 🙂
šmarjá, mně se zbláznil graf 😅 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... Kam to leze??

estrellita
29. srp 2009

elit: teeeeeeda, ze by? 😅 jsi rikala, ze ochrana byla s pul roku proslou hutou, ne? 😅

za to ten muj je super nuda http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... 🙄 🙄 🙄

elitera
autor
29. srp 2009

estrel, no to by byl fakt gól...

aerin
29. srp 2009

ahoj holky, jdu vam jen napsat ze ziju🙂 dneska jsem se vratila, jestli bude zitra hezky, budu se jeste potkavat s deckama v Lednici (decka co studujou klasiku v Praze) a ve ctvrtek asi za nima pojedu na posledni vecer🙂 nakonec jsem si to hrozne uzila, budou mi fakt chybet... dokonce i mala "letni laska" byla 😀 😀 😀 (ve vsi pocestnosti samozrejme a Vaskovi jsem to vybalila hned po ceste z nadrazi😀 )

co nevidet tu zas budu pecena varena, ale nez do toho zas spadnu, pokusim se travit cas aspon trochu efektivneji 😀

andelka
29. srp 2009

aerin: ahojky, taky tě jdu jen pozdravit a říct, že jsem moc ráda, že už jsi zpět 🙂
Dočtu zítra, dneska jsem utahaná jak kotě, ale výlet byl super, i přes mírnou nepřízeň počasí. 🙂

estrellita
30. srp 2009

aho holky 🙂
teda tady je dneska mrtvo 🙂 kde vsechny jste? Praha hlasi slunecno 😀
madli, drzim palce na uterni zkousku, verim, ze uz to mas temer vsechno v hlave!!

za chvilku prijde kamaradka, svedkyne, a jdeme na pripravu jmenovek a dalsich veci na svatu 😵

estrellita
30. srp 2009

svatbu

andelka
30. srp 2009

Tak koukám, že na dočítání toho moc nebylo 😅
My jsme byli dneska v kostele a křtila se malá holčička od kamarádů, bylo to nádherné 😵 Jinak dnešní program je odpočinek, po včerejšku. 🙂

Estrel: Tak si pěkně užij další svatební přípravy, máš taky krásný program. a doufám, že nám ty výtvory i ukážeš 😉

herminka
31. srp 2009

Ahoj holky,
nějak jsem teď neměla čas, tak to doháním hned začerstva 🙂

Ad tituly - když mi šéf zakládal pracovní adresu, ptal se, jestli chci mít titul v tom jméně, co se zobrazí v seznamu, odmítla jsem 😀 Manžel si po svatbě nechal dát do občanky Bc., smála jsem se mu, že za 2 roky to nebude platit, a když tu o tom byla řeč, ptala jsem se ho, jestli si to teď nechá změnit, a prý ne, prý až bude Ph.D. 😀 (no, předpokládám a doufám, že ještě předtím budeme měnit občanky kvůli změně bydliště 🙂).

Andělko, malá utěcha, ta kamarádka s dcerkou 3 kg/47 cm i její manžel jsou zhruba stejně vysocí jako vy 🙂 (jen její muž je štíhlejší než Tvůj). Pamatuji si dobře, že jste teď byli v té Vídni?

Des, na tom, že vysoké holky rodí snáz, něco možná bude (ale aby to nakonec nebyl těžký, tzv. kruhový porod 😀), kámoška tady z koně má synka, který vážil skoro 4,3 kg, a prý to byla celkem brnkačka 🙂 Tvém muži se k porodu nechce?

Estrel, jojo, taky jsem měla po svatbě místo občanky papírnictví 😀 (změna stavu + bydliště).

Elit, vidím, že zblázněný graf se umravnil 🙂

My jsme včera byli na kole, vyšlapali jsme si převýšení cca 650 m a už bylo poznat, že podzim je za dveřmi, od vody šla dost zima a v těch cca 1000 metrech taky žádné teplo. Mám podzim strašně ráda (100% na mě platí, že mám ráda roční období, ve kterém jsem se narodila), ale štve mě, že už pak bude chladno a nebude se dát chodit na kolo ☹ (ještě štěstí, že mám v záloze spinning 🙂).

des
31. srp 2009

Pěkné ranko!! Já teda o víkend taky cyklistila, celkem asi 50 km!! A bylo to velmi zajímavé, např. jsem zjistila, že mít s sebou 18týdenní břicho není jen tak - dost se plete a na té zvýšené potřebě kyslíku taky něco bude, přeloženo do češtiny - jela jsem jak chcípák! Nicméně těhotnej chcípák se má aspoň na co vymlouvat 😀 Šeřík byl asi dost vyjevenej, co se děje a při obědě mi přišlo, že vyťukává morseovkou SOS, ale věřím, že se mu to nakonec líbilo. Čerstvej vzduch, sluníčko, rakovnicko-plzeňský luhy a pole...

hermi: ne, že by nechtěl, ale prý "ještě neví" a nechce mi prozradit ten moment, který ho přesvědčí jedním nebo druhým směrem...myslím, že půjde, ale teď to neříká z principu, páč se to od něj automaticky předpokládá a to on nerad 😒 Ale nutit ho nebudu (maximálně mu řeknu, že už s ním do konce života nepromluvím, když nepůjde 😀 😀 ).

aerin
31. srp 2009

des, to jsou zase hlody!😀 nevim jak jsem tobez vas mohla na te praxi vydrzet😀😀
ale ne, hodlam se krotit aspon nez pujdu pristi tyden do prace...doctu knizku, uklidim, a taaaak😉

jo a dneska hodlam ukecavat sefa z praxe, jestli muzu jeste tento tyden dojet...a kdyz rekne, ze neni prace/misto, pojedu tam aspon na ten posledni vecer a nekde si proste lehnu...
ted me asi odsoudite, ale je to hlavne kvuli tomu klukovi...neumim to vysvetlit, proste na tom nevyboureni se asi neco bude, od 16 jsem s Vaskem a siiilene ho miluju, porad, ale proste mi bylo prijemny jednou zas citit, ze se libim taky nekomu jinymu a on se libi me...byli jsme se spolu projit po vesnici, povidali si, pila jsem vino z jeho sklenicky a kdyz mi stouplo do hlavy, opirala se o jeho rameno...pak jsme sedeli na lavicce na hrbitove a koukali na hvezdy, proste romantika😀 takze poprve za hooodne dlouhou dobu jsem trochu zapochybovala, jestli to co chci, opravdu chci, poridit si ve 22 dite a hypoteku....a vim ze chci, clovek musi vzdycky neco obetovat a ja jsem se rozhodla...ale proste chci jeste aspon jeden vecer s nim!😀 Vaskovi jsem rekla vsechno uplne do puntiku, i to, ze mi chtel dat pusu a ja odmitla, i to, ze jsem v podstate za vsechno mohla ja, protoze jsem s nim flirtovala....odpovedi mi bylo, ze jsem blba, ze jsem mu tu pusu mela dat a ze mam jet zpatky a uzit si to, ze mu to bude milejsi, nez kdyz mu ve 40 budu utikat na discoteky a do baru, jako moje mama...jo a ze si mam sebou pry vzit kondomy😀

tak jsem vam vylila sve srdce a ocekavam smrst 😔

herminka
31. srp 2009

Des, tak to jsi dobrá a důkaz toho, že to jde 🙂 Šeříkovo SOS mě pobavilo 😀, ale myslím si, že se mu to líbit muselo, vždyť musel mít doslova kyslíkovou lázeň! Tvého muže chápu, taky nerada dělám věci, které se předpokládají (dokládá to např. mé příjmení 😀), ale věřím, že se nakonec rozhodne PRO.

elitera
autor
31. srp 2009

Aer, Vašek je kádr 😀
Holky, já si snad půjdu pro test 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... V sobotu večer jsem začala slabě špinit, včera za celej den (včetně kol, dali jsme 45 km - ahoj Des 😀) v kalíšku nacmrndáno jen na dně, ale zase můj klasickej předmenstruační průjem. Nicméně by tam byl i ten implantační pokles 😀

des
31. srp 2009

aerin: no ty jsi teda číslo 😀 Ale když to máš tak pěkně všechno rozmyšlený...hlavně si dopředu zajisti nějaké počestné místo na spaní!!! 😀

hermi: Na kyslík jsem právě dost myslela a dejchala schválně jako lokomotiva, aby snad drobeček neměl újmu 😉

des
31. srp 2009

Eli: no to jsme tu ještě neměli - neplánované těhotenství 😀 To by byl gól! Já teda nechci radit, ale asi bych s testem ještě nějakej ten den vyčkala... 😉

aerin
31. srp 2009

des, Vasek ad pocestne misto na spani: "Vsak kdyztak u Lukase v posteli misto bude, neee?"😀
jo, kadr, to on je🙂

elit, a val!😀

elitera
autor
31. srp 2009

des, no naposled byl pozitivní už 9 DPO, tak kdo ví 😀

aerin
31. srp 2009

elit, ja myslela, ze uz 7DPO?😀

elitera
autor
31. srp 2009

Cha, a taky mě v noci probudil ekzém, to se mi stalo naposled taky když jsem byla těhotná 😀

elitera
autor
31. srp 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... ten zelenej puntík (nevim, jestli je to teda zrovna kolonka pro test, ale já jsem si to tam udělala). Takže 7-9 DPO 😀

aerin
31. srp 2009

no tak to ten graf vypada fakt nadejne😉

des
31. srp 2009

Eli: tak kdy to počůráš?

herminka
31. srp 2009

Aer, nejsi první ani poslední (kamarádka zažila něco podobného - zhruba v Tvém věku nebo malinko starší, byla docela poblázněná, i uvažovala o rozchodu, ale nakonec se rozhodla pro stávajícího přítele, se kterým je spokojená čím dál víc; nikdy mu o tom neřekla), ale je vidět, že víš, co chceš.

Elit, tak to jsem zvědavá 😉 Plynulo by z toho pravidlo "pokud chceš otěhotnět, používej prošlé kondomy" 😀

elitera
autor
31. srp 2009

nejdřív až to koupim 😀 Zatím se válím v posteli a jsem totálně mrkev po tom včerejším kole. Ještě že mě Lišák tlačil do kopců, jinak bych to nedala...

estrellita
31. srp 2009

ahoj holky 🙂
elit: teda, to je jako kovbojka, jsem zvedava, jak to dopadne 🙂

muj cyklus je strasny ☹ jeden pokles tam byl, tak jsem myslela, ze uz, a ono je a ted se ty teploty zas stridaji sem tam o stupinek a jsem 27 DC a myslim, ze s vama zacnu soutezit o dlouhe cykly, protoze vidina MS zadna - i kdyz vcera vecer me silene bolelo bricho, trochu jsem spinila, ale pak nic 😕 ach jo

aer: teda, to je Vasek fakt kabrnak. a myslis, ze by to nakonec opravdu zkousnul?