Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
7. zář 2009

tibu: já myslím, že tady to věkově "vede" aerin 😉 Ad kočárky teď jsem viděla naživo jeden s natáčecíma zadníma kolama...to jsem doposavad myslela, že ani nejde 😵

tiburcia
7. zář 2009

Ae kolikpak ti je??? 😀 😀

des
7. zář 2009

Fakt? No tak super, to se těším, důležitý se hlavně hodně najíst dopředu, nevím, jestli se o přestávce dostanu ke chlebíčkům 😀

des
7. zář 2009

A navíc do třetí řady...to nás herci poprskaj! 😅

tiburcia
7. zář 2009

mě se to líbilo...já mám divadelní předplatné 😉

herminka
7. zář 2009

Des, týjo, to bych si taky nechala líbit! My jsme byli před pár měsíci v Ostravě na Figarově svatbě s Nohavicovými texty, bylo to skvělé 😵

herminka
7. zář 2009

Jo, a na kočár zatím nějaké konkrétní požadavky nemám, snad jen výškově nastavitelnou rukojeť a aby nebyl moc těžký. Až to bude aktuální, budu stejně bezradná jako Des, ale vy už budete zkušené matadorky a jistě poradíte 😉

tiburcia
7. zář 2009

no u mě je nejhorší to, že se mi vždycky líbí ty drahé 😠

andelka
7. zář 2009

My jsme byli na Cosi fan tutte a taky super, teda až na tu výpravu, ta mi přišla jako trochu moc lascivní. 😅

tiburcia
7. zář 2009

no nejhorší divadlo co jsem viděla byl Racek 😖 🙄 😠 😢

des
7. zář 2009

Andělko, ještě k diskuzi o kávě:
Nezapomínáte na dostatek tekutin? Rozhodně by časté nucení na WC nemělo být důvodem k omezení přísunu nápojů. Vyhýbejte se však těm uměle slazeným a upřednostňujte vodu (bez bublinek - zbytečně by Vás nadýmala), ovocné džusy a mošty. Slabá káva Vám neuškodí, ale pozor na její dehydratující účinek. Ke každé kávě vypijte alespoň 2dcl vody.

Tohle je kus mailu, co mi dneska přišel z Rodina.cz....jestli to neznáš, mohlo by se ti to líbit (a ostatním nadšeným těhulím taky), zaregistruješ se a pak ti každý den chodí do mailu, jak je zrovna mimi velké, co už umí a podobné věci.

estrellita
7. zář 2009

Ja jdu na "O lásce", hraje tam Krausová a Roden, tak vám pak řeknu, jaké to bylo 🙂

des
7. zář 2009

tibu: Racka jsem myslím viděla kdysi dávno a méně otrlí členové Klubu mladého diváka mizeli o přestávce do přilehlých hospod 🙂

des
7. zář 2009

Estrel: Tak to bude dobrý!!

Jinak moc nechápu, proč se furt dokola v divadlech hraje např. Lucerna...podle mého to nemá až takový přesah do moderní doby jako jiný hry a pokud z toho zrovna neudělají komedii, tak je to pěkná nuda! A přijde mi, že to dramaturgové jedou furt dokola!!

des
7. zář 2009

Hermi: o tom jsem někde slyšela, to muselo být fakt dobrý!! My jedem v říjnu na Sluhu dvou pánů do jedný vesničky u Olomouce, páč tam hrajou naši příbuzní - ochotníci 🙂 Ale jsou fakt dobří!! Bude to zajímavé srovnání jak to hrajou ve zlatý kapličce a v malý moravský škole.

No nic, jdu se někam posilnit a pak na šalinu, jak tady říká půlka osazenstva 😉

tiburcia
7. zář 2009

no des bylo to fakt příšerné 😠 já sama jsem odešla o přestávce asi jako půlka divadla 😀 😀 😀

chaarleene
7. zář 2009

koukám, že řešíte výbavičku 😀

my už máme vyřešenou postýlku - od tety 😵 sice po 2 bratránkách, ale v pořádku, jen ji stačí přelakovat a je k ní i přebalovák 😵

a kočár možná budeme mít po neteři 🙂

chaarleene
7. zář 2009

jo a s divadlem je to u mě bída ☹ manžel odmítá kamkoli chodit, u nás ve městě divadlo není a když už nějaké přijede, tak se mu tam stejně nechce 🙄 takže na koncerty chodím sama a do divadla občas s mamkou, ale výjimečně, naposledy jsme byly loni na Růži pro Algernon 🙂

madlisek
7. zář 2009

Des, Sluhu dvou panu v Narodnim doporucuju - a jestli budes v prvni rade, mas nadeji, ze se najis pudinku 😀

Dnes me tak vytocili v bance 🙄 😠

tiburcia
7. zář 2009

Madli a co? já se vytočila dneska když mi přišel výpis z banky a je tam napsané, že využívám dvě karty, hlavně že mám jednu že?? 😠

chaarleene
7. zář 2009

tibu, to znám moc dobře 🙄 druhou kartu jsem si ani nevyzvedla a hned na pobočce jsem ji nechala znehodnotit... a když jsem šla za 3 roky rušit účet, tak mi tvrdili, že mám karty 2... až když si našli mou osobní složku, tak hned navrchu byl podepsaný papír, že karta byla znehodnocená 😒

tiburcia
7. zář 2009

jenže mě se tam kvůli tomu jít nechce..... 😠 jako to je systém jak blázen...kdybych něco takového udělala já, tak chcou po tobě milion papírů, ale když to udělají oni, jejda, stane se 😖

aerin
7. zář 2009

tibu, za dva mesice mi bude 22🙂

herminka
7. zář 2009

Chaar, u nás to taky není s divadly a koncerty kdovíjak slavné 😒 To, co k nám jezdí, je celkem o ničem, tak musíme za kulturou jezdit a to je celký svátek, protože stavíme, takže šetříme...

Aer, Ty jsi mláádě 🙂 Uvažuji, jestli bych se do toho věku chtěla vrátit - ale asi jo, tehdy jsem zrovna začínala chodit s manželem 😵

chaarleene
7. zář 2009

hermi, ale já právě manžela nikam nedostanu 😀 a na koncerty nechodí ani na moje 😀

herminka
7. zář 2009

Chaar, tak to je manžel darebník 😎 A na jaké koncerty, zpíváš někde ve sboru, nebo něco jiného?

chaarleene
7. zář 2009

zpívám ve sboru 🙂 ale je pravda, že na poslední to nestihl kvůli dovče (on balil, já jsem zpívala 😀) a na předposledním byl 😀

nathali
7. zář 2009

ahoj baby mozem sa pridat je mi troska smutno a rada pokecam 🙂

estrellita
7. zář 2009

nat: proc je ti smutno?

des: ja doufam, ez to bude dobry, ty dve jmena jsou snad zarukou poradne kvality 🙂

tiburcia
7. zář 2009

Aer, tak fakt nejsem nejmladší...teď přemýšlím, co jsem dělala když mi bylo 22 😀 ale byla jsem blbá, už jsem tehdy mohla mít mimi a všechno by bylo veřešené 😉 😵