Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
24. zář 2009

Luci, a proč sis to nekoupila v kapslích? 😅 Já jsem si zrovna včera koupila novou dávku, v prášku bych to teda nedala...
Holky, ten můj cyklus je ujetej tentokrát... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... Jsem fakt zvědavá, co se z toho vyklube...

lucitee
24. zář 2009

eli: protoze tohle je v bio kvalite jen suseny bez pridani nakejch jedu. Ale je to peklo, to nevim jak tohle budu davat teda. Za dve kila, chci to brat ale moc se to neda ☹

elitera
autor
24. zář 2009

No, já si za bio taky dost ráda připlatím, ale mám teda hranice, jednou z nich je i nepožívání jakýhokoliv sypkýho prášku 🙂))

chaarleene
24. zář 2009

des, zážitky ze studijních pobytů jsou super, ale zrovna třeba ty moje byly vykoupený velkou krizí vztahu (paradoxně PŘED tím, než jsem odjela) - už jen ta představa, že budu pryč, byla pro přítele téměr nesnesitelná...
mně tehdy bylo jasný, že kdybych nejela, tak bych toho později litovala a vinu bych házela na něj, takže jsem se rozhodla, že do toho půjdu i za tuhle cenu... i proto jsem byla v Dijonu, kam jezdí přímý bus z Prahy a kde byl nejkratší semestr 🙂

tiburcia
24. zář 2009

holky já jsem na studijním pobytu nebyla...a ani mě to nemrzí...už na střední jsem chodila s manželem, tak se mi ho na vysoké nechtělo opouštět a nějak se mi ani nechtělo 😅 jediné co mi vadí je,že málo cestujeme...jinak jsem spokojená 😀

aerin
24. zář 2009

tibu, ja to mam stejne🙂 ale obcas me to teda trochu mrzi....

tiburcia
24. zář 2009

aer mě spíš mrzí, že většina kamarádů z výšky se prostě teď zbalila a většinou za peníze rodičů někam vypadli...takže tento týden mi přišli pohledy z Nizozemí, Floridy a Švédska 😒 já vím, že oproti nim jsem jinde, ale štve mě, že my nejedem ani do toho blbého Berlína 😠 natož kde je moje Paříž, Řím a Helsinky že? 🙄

elitera
autor
24. zář 2009

No, a to vám cestujou jen kámoši. Mně takhle cestuje manžel 😀 USA, Mexiko, Kanáry, Tahiti, Francie, Brusel...

des
24. zář 2009

Eli: 😀 Není tvůj manžel taky PhD student, vědec nebo něco podobného? Já toho svýho podezírám, že si vybírá konference, kam pošle příspěvek, podle toho, v jak zajímavé zemi jsou 😀

tiburcia
24. zář 2009

jen kámoši 😉 Eli tak si aspoň manžel projede svět...ale kurňa já bych mu záviděla, že tam byl a já ne 😀 😀 😀

des
24. zář 2009

tibu: a kde je problém? Peníze, nebo se tvé drahé polovičce nechce?

aerin
24. zář 2009

u nas je problem oboje☹

des
24. zář 2009

aerin: tak nakonec máme ještě spoustu času, žejo? Sice takovej pár ve středních letech vypadá v hostelu divně, ale co! 😉

elitera
autor
24. zář 2009

Des, jak jsi to uhodla? 😀 Ten tvůj dělá phd taky na nějaký informatice? Slyšela jsem výbornou hlášku jedný pipky, že její mhd taky dělá pro CK Cesnet 😀
Tibu, si piš, že mu závidim... Jenže když už se konečně rozhoupeme, že někam teda pojedem spolu (Londýn), tak se tam zbláznim. No tak holt musim držet hubu a krok, no... 😀

tiburcia
24. zář 2009

Des jak kdy a jak co 😀 😀 😀 když jsou peníze tak není čas a naopak 😀 😀 ale taky si myslím, že máme hooodně před sebou a že si ten svět taky projedem 😉

lucitee
24. zář 2009

kdyz on tu nekdo psal, ze si radsi koupi bio v prasku, ze to je nejlepsi ☹

des
24. zář 2009

Eli: no měla jsem ten dojem z dřívějších hovorů, choť je na MatFyzu v Praze. 😉 A zrovna co čert nechce, má tento podzim jaksi našlapaný služebkama!

tibu: on se pak člověk stejně začne děsně těšit domů na guláš a řízek s bramborovým salátem 😀

lucitee
24. zář 2009

jako ja zila pul roku v UK, bylo to super, skvely zkusenosti a zazitky, vsechno dobry...ale tak mi chybela ceska krajina, ceska kuchyne, ceskej jazyk, cesky zvyky....rodina, kamaradani, priroda....a tak jsem se pak tesila domu na vsechno cesky 🙂 Letos 3 tydny v Norsku - uzasna zeme...ale stejne se clovek tesi na svoji postel, vanu a vyhled z okna, kterej ho uklidnuje 😀

eirin
24. zář 2009

Mně kupodivu v cizích zemích nějak česká kuchyně nechybí, rychle se adaptuju na místní podmínky a ráda ochutnávám nové věci. Spíš mi naopak občas některá jídla chybí tady (protože jsou k dostání jen ve speciálních restauracích za pěkný balík). Ale jinak to mám podobně jak píše Luci, většinou mi chybí rodina, česká příroda a česká mentalita.

tiburcia
24. zář 2009

Eirin krásná změna v pase 😵

eirin
24. zář 2009

Tibu, děkuju 🙂 No testíky sílí, tak jsem se odhodlala 😀

tiburcia
24. zář 2009

mě asi nejvíc chyběla příroda...bydlím fakt skoro v lese 😀 😀 😀 jinak je to v poho...jen ten chleba 🙂

lucitee
24. zář 2009

eirin: takze to fakt s tebou klaplo, to je skvely!

ja se jidlu v cizine taky prizpusobim, ale kdyz jsem nekde dyl, tak mi zacnou urcity jidla chybet. A navic mam blbou dietu, takze ja s jidlem bojuju vlasnte vsude.

tiburcia
24. zář 2009

tak co, slušelo by mi to?

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

😀 😀

elitera
autor
24. zář 2009

S nosítkem nebo šátkem by to bylo lepší 😉

tiburcia
24. zář 2009

jo jo ale není moje, jen půjčené 😀 😀 😀

herminka
24. zář 2009

Ahoj holky,
měla jsem teď nějak napilno a vůbec vás nestíhala.

Chaar, mohla bych taky poprosit o odkaz na fotky, pokuds je ještě nesamazala? Taky jsem trochu paranoidní dávat své fotky (i údaje o sobě) na net.

Deen, fotky z hor jsou moc krásné 😵

Des, ad "mamka respektuje, v čem peru" - to byla reakce na maminku Chaar, která se jí plete do všeho. Ta moje sice skoro taky, ale ne tak moc 😀 Netušila jsem, že jsi taky ekzematik ☹

Estrel, držím palce na počasí na svatbu. Mám z té doby dobrý zážitek. Sledovala jsem pořád medarda-online a v pátek před svatbou jsme ho měli zaplý, na něm ani mráček, ale venku lilo jak z konve 😀 Od té doby mi to předhazuje manželův svěděk 😀 Jsem hrozně zvědavá na vaše fotky 😵

Chaar, vinné slavnosti a čokoládové trhy musely být skvělé, jé 🙂 A šneci byli jací, dalo by se to k něčemu připodobnit?

Tibu, na macu jsem se zatím nestihla podívat, ale snad to brzo napravím 😉 Taky bych chtěla cestovat víc, než kolik cestujeme. Ale stavba baráčku (což zahrnuje finance i čas) a naše pracovní vytížení nám to nedovolují. Tak snad v důchodu 😀 Ale manžel taky pracovně trochu cestuje a malinko mu to závidím (i když často není co - na veletrzích, kde stojí celé dny na nohou, toho moc nepozná, že). Jasně, že Ti to s kočárkem sluší 😉

Mně by v zahraničí asi český chleba nijak zvlášť nechyběl, pokud by tam měli celozrnné pečivo. Ale česká (valašská) příroda a jazyk asi ano.

herminka
24. zář 2009

Jsem divná, kdybych se bála (nebo co je to za pocit) nosit cizí dítě v šátku nebo nosítky? 😒

herminka
24. zář 2009

Nosítku, ne nosítky 😝

tiburcia
24. zář 2009

hermi nevím jestli bych no dala do šátku 😒 připadá mi to že je to takové intimní pro mamču a miminko, že jsou víc spolu....