Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
6. říj 2009

Madli celý den nešel koník 😒

chaarleene
6. říj 2009

nešel, potvora, nešel... ale já udělala tolik práce... 😅 😀

madlisek
6. říj 2009

No a ted jako na potvoru pujde a ja zase nic neudelam 😀

chaarleene
6. říj 2009

jo a upletla jsem miminu rukavičky a teď pletu šálku (i když je mi jasný, že bude spíš na okrasu, nedokážu si představit, jak ji miminu vážu) a chystám se na čepici 😀

estrellita
6. říj 2009

jeee, ja se bala, jak vas ani nebudu moct docist 🙂)) tak to jsou pozitivni zpravy pro me 🙂

dee: to muselo byt narocne, ale skvele dohromady 🙂

tiburcia
6. říj 2009

taky jsem se dneska i včera činila...asi mi to i prospělo 😀 😀 😀 sem tam si asi vypnu pojistky, abych udělala víc práce 😀 😀

cirrusa
6. říj 2009

Koukám, koukám a co nevidím...Eiri,ty už taky? 😵 tak gratulace velikááááá

a všemu těhulkujícímu zbytku držení palečků

tiburcia
6. říj 2009

Jé Cir, ty už to máš za pár 😉 😵

cirrusa
6. říj 2009

a to do slova a do písmene 🙂 jj, finišujeme

madlisek
6. říj 2009

Jee ahoj Cirru 🙂 Jak se mas? To je neuveritelny, pred chvilkou jsi mela dve carky a ted uz tu za chvili bude mimi! A koukam, ze jste zmenili jmeno! Drzim palce do finise!

eirin
6. říj 2009

Cirr, děkuju 🙂 To je dobře, že ses na nás přišla podívat. Jj, taky si to pamatuju, jak jsi nedávno hlásila dvě čárky...

chaarleene
6. říj 2009

letí to, letí, přijde mi, že to je chvilka, co jsem našla 2 čárky a už jsem v 17. týdnu 😅

cirrusa
6. říj 2009

No mi to občas taky příjde jako chvilka co ty // na mě vykoukly, ale nijak nad tím nepřemýšlím. Jméno jsme změnili, vlastně jsme změnili všechno co šlo, teď už ani to pohlaví nevíme na 100% 😉 holt se necháme překvapit.

Jinak se máme gut, ani mi nepříjde, že bych měla rodit, protože mě teď nějak zaměstnává škola (školy). Vlastně do konce října se rodit nesmí, 27.10. mám závěrečné z autoškoly 😀 a 7.11. zápich.

Co vy tady, bando, všichni nějak(aspoň trošku) pozitivně válčíte?

aerin
6. říj 2009

ahoj holky🙂
ahoj cir! 😵

eirin
6. říj 2009

Jé ahoj Aer, kde jsi byla tak dlouho?

aerin
6. říj 2009

ja vas ctu, eirin, ale nejak nemam s cim prispet....akorat bych sirila negativni emoce, a to bych nerada 😅

eirin
6. říj 2009

Aer, já vim ☹

lucitee
6. říj 2009

to byl zase strasnej den, este smrdim v praci

tiburcia
6. říj 2009

Aer...se tu aspoň můžeš vykecat ....

Cir no nějak to uteklo...dívala jsem se že i Katwind už má mimi...nějak jste mi holky utekly 😀

chaarleene
6. říj 2009

luci, tak to je naprd 😒
já taky pracuju, ale to je moje volba 😀 jsem se flákala odpoledne 😀

estrellita
6. říj 2009

ahoooj 🙂
ja vas hrozne zanedbavam 😅

kdo chce link na fotky, tam mi rposim napiste IP a vse poslu 🙂

cirr: tak at mrne vydrzi v brise co nejdriv. ja myslim, ze snad uspesne valcim, to se uvidi za 14 dnu 😔

eir: byla jsi uz u lekare? nejak nestiham procist vse.

eirin
6. říj 2009

Estrelko, já bych si prosila fotky 🙂 K dr. jdu až v pondělí. Mně je dneska večer tak blbě, chjo...
Luci, do kolika jsi nakonec pracovala? Já se rozhodla omezit své pracovní pondělní noci, snažím se všechnu práci stihnout přes den (a docela to jde).

chaarleene
6. říj 2009

eirin, tak si hoď nohy nahoru, práce neuteče 😉

elitera
autor
7. říj 2009

Jájájá chci fotky taky 😵

estrellita
7. říj 2009

elit: kdyz jsem se dneska rano probudli uz ve 4 hdiny, tak jsem si rikala, ze jediny, kdo by mohl byt na konikovi, jsi ty 🙂)) ale usedla jsem sem az pred 6. hod 😅 aspon jsem vsechno docetla 😀

fotky posilam 🙂

milmic
7. říj 2009

Já bych taky chtěla fotky, prosím. 😎

estrellita
7. říj 2009

milmic: uz jsou u tebe 🙂

estrellita
7. říj 2009

kdybyste mely nejake dotazy, tak prosim do IP. mam podezreni, ze me nekdo spicluju 😝

estrellita
7. říj 2009

jako dotazy spojeny s fotkama, jsem myslela 😅

herminka
7. říj 2009

Dobré ráno!
Estrel, můžu taky poprosit o fotky? 😉

Musím se s vámi podělit o graf - buď mám porouchaný teploměr (baterka je ale nová) nebo tělo 😀 A včera jsem úplně zapomněla měřit, to se mi snad ještě nestalo (pokud někdy měření vynechám, je to obvykle racionální rozhodnutí).
http://www.fertilityfriend.com/home/herminka1