Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
15. lis 2009

hm, tak nic....nejde to ulozit, je to poskozeny☹

madlisek
15. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Vcera z vyletu jsme se vratili pekne mrtvi, ale bylo to super, pak hodim nejaka fota na picasu 🙂

Eli, takova udernice jsi byla?? Nechces prijet jeste k nam? 😀 Lisakovi posilam spoustu disrackove energie, snad mu pujde psani od ruky. Jinak s tim VIP na FF me nikdy ani nenapadlo, jestli to jde posunout, vetsinou mi to taky vyjde bud na MS nebo tesne pred ovulaci. Tak dej vedet, jak se ti to povedlo 🙂

Estrel, vy jste mravenecci pracoviti 🙂 Delate fotky vaseho staveniste, abys nam pak mohla ukazat "predtim" a "potom"?

Aer, ta cepice vypada super! 😵 Nechces ji aspon zkusit?

aerin
15. lis 2009

madli, kterou myslis? tu prvni nebo druhou...?

madlisek
15. lis 2009

Tu prvni! 😵 Hned bych si u tebe podobnou objednala 🙂

aerin
15. lis 2009

jenze ja fakt nevim jak na to...jak je ta vlna ruzne tlusta, vypada to divne...☹ a hlavne nevim na kolikatkach to plest, aby to melo spravnou velikost...

a taky me zmatlo, ze jak je v tom navodu: nahodit 30, uplest 26, uplest 16, uplest 20, doplest do konce....na konec rady jsem se dostala uz tim upletenim 20, tak ja fakt nevim... 😒

madlisek
15. lis 2009

Ja taky nevim, Aer, ale asi bych to resila stylem "zacnu a pak se uvidi" 🙂

estrellita
15. lis 2009

elit: nn, sedacku nastesti ne 😅 jen ji mame na 4 dily u Ikei, takze je potreba ji slozit 🙂 ale to uz je pak jen to nejmensi 😉

estrellita
15. lis 2009

madli: dobre ranko 😀 jj, fotim co se da 🙂 i kdyz treba nemam kuchyn ve stavu 100% pred, ale az kdyz uz byly sundane vrchni skrinky a cast veci pryc, ale i tak bude rozdil hodne velky. a jiz pred 2 lety jsme castecne predelali loznici (fotky mam jeste schovane), takze tu jsme ted dodelali, takze uplne rozdil velikansky neni, ale kdyz to oprovnam s tema uplne prvnima, tak to je teda hodne v 😀 lka zmena 🙂 tesim se na to. ted mam na rukach fleky od bile barvy 😎 mam pauzicku a pojidam hroznove vino 🙂

aer: mne se ta prvni capka taky moc libi

madli a jak jde tobe psani?

elit: taky drzim palce lisakovi 🙂

tiburcia
15. lis 2009

á vidím pletení...moje španělská vesnice 😀 😀 😀 já zrovna uvařila pudink a sedla si ke kompu....

estrellita
15. lis 2009

tibi: teda puding uz jsem nemela tak 3 roky minimalne, asi si ho casem taky udelam 🙂

madlisek
15. lis 2009

Estrel nic moc 😒 Na zacatku jsem napsala 15 stran uvodu a pak jsem se dlouho placala a nevedela kudy kam. Minuly tyden mne napadlo kudy kam, tak se tam ted ubiram, zatim k tomu mam 4 stranky poznamek a musim to zacit slepovat v neco konzistentniho. Ale zase jsem si puvodne rekla, ze do Vanoc budu cist a psat zacnu po Novem roce, takze ted uz jsem vlastne napred 😀

Tesim se na fotky rekonstrukce, pro nas to bude inspirace 🙂

estrellita
15. lis 2009

madli: tak toje dobre, ze uz jsi napred, ono to cteni a placani se v poznamkach zabere vic casu, nez to pak psat, takze uz jsi usla pekny kus 🙂

dekujeme, tak uvidime, zda bude cim inspirovat 🙂 ale fotky pak dam. jen jak jsem rikala, spoustu detailu (jako i cast nabytku) se bude dodelavat i v lednu, takze to pak nebude uplne finalni, ale aspon prvni verze 🙂
jen nevim jk eirin pri prestavbe, ale jak jsme oba utahani z prace a pak vecer prijdem, jsme v malem koutku celeho bytu, kde je s nama hoden veci, apak jeste oracujeme v byte, resime veci s remeslnikama, co se nepovedly, nebo nejsou schopni udelat, nebo nedodelaji, tak je to vysilujici a i jsme se prave jednou hodne pohadali. takze uz se fakt tesim, az to vsechno budeme mit a udeme dodelavat jen ty detaily 🙂

tiburcia
15. lis 2009

estrel krásné plány 😉

jen nevím jestli jen my jsme takoví,ale my jsme dodělávali byt 5 let 😀 fakt...prostě tam něco chybělo, tam, čekalo se na další výplatu atdd....takže už je hotovo, ale ještě pořád není dětský pokoj, je z něj skladiště...takže doděláno zatím fakt nemáme 😀

chaarleene
15. lis 2009

aer, ale to je dobře, po těch 20 by ses logicky měla dostat na konec řady 😉

počítej se mnou - máš 30 ok, přepleteš 26 - tj. máš na jedné jehlici 26 a na druhé 4
otočíš
upleteš 16 - tj. máš na jedné jehlici 20 (těch 16 + 4, které jsi předtím nepletla) a na druhé 10
otočíš
upleteš 20 - tj. máš na jedné jehlici 30 a na druhé žádné
😉

elitera
autor
15. lis 2009

šmarjá, ještě že nepletu 😀

tiburcia
15. lis 2009

eli asi tak 😀 😀 😀 by mě to jen zblblo 😀

aerin
15. lis 2009

chaar, jo, ja vim, ze je to logicky, jen me zmatlo, ze proste pak je tam napsany doplest do konce rady...tak proc to tam neni i u tech 20? 😀 a taky ze to z kazdy strany vypada jinak... 😒 no a hlavne teda fakt se bojim, ze to bude mit spatnou velikost😅

chaarleene
15. lis 2009

aer, netuším, proč to tam tak nenapsali, ale co už... uvidíš, jak to dopadne 😉

tiburcia
15. lis 2009

😀 😀 😀 😀 holky bavme se radši o dětech 😀

chaarleene
15. lis 2009

tibu a co bys chtěla vědět? 😀

dneska na sboru mě chtěl předseda oblíkat - cestou po schodech nahoru jsem si rozepnula kabát, přijdu nahoru a on se ke mně vrhnul a chtěl mě zapínat, že mi musí být zima 😅 😔

tiburcia
15. lis 2009

chaar cokoliv kromě pletení 😀 😀 😀 třeba jaký máte kočárek? 😉

aerin
15. lis 2009

tak se vsem omlouvam a odted uz se budu opravdu dotazovat jen skrze IP 😉 ahoj🙂

tiburcia
15. lis 2009

ne aer mě to nevadí...aspoň sem se zasmála...bylo jako bych to četla v čínštině 😀 😀

chaarleene
15. lis 2009

tibu, kočárek máme krásný, béžovo-vínový, kombinaci hlubokého a sporťáku, čtyřkolku s nafukovacími koly 🙂 už ho zajela neteř, byl jen trochu křivý podvozek, ale to už manžel se švagrem a tchánem napravili 🙂

moni1412
15. lis 2009

aer no tak podobne ako eli - tiez ta obdivujem aspon ze chapes navodu od chaar 😀 ja som sa chystala zacat pliest ale mam pocit ze by som to nezvladla 😒 este ked vas tu citam, ffuuuuuuu 😅 ale je naozaj famozna ta ciapka 😉

eli tak to ano... a co robis pre to aby si sa dala dokopy? viem ze si pred otehu pila aj rozne cajiky a tak.....

madlisek
15. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Prave jsme se vratili z knihkupectvi, koupili jsme vanocni pranicka a pomalu zacneme psat, at to do Vanoc stihneme. Musim rict, ze jste me navnadili s tim pletenim, tak jsem v tom knihkupectvi zkoumala knizky pro zacatecniky (meli tam i "the complete idiot's guide to knitting", to jsem si rikala, ze je akorat pro me 😀 ), ale teda v ty angline mi to davalo jeste min smysl nez v cestine. Asi budu muset pockat, az po navratu 🙂 Ale jsem rada, ze tu jste vy, Char, Aer a Hermi, aspon se budu mit koho ptat 🙂

elitera
autor
16. lis 2009

Hm, tak "problém" s FF jsem nevyřešila - prozměnu spadnul WK, takže někam si ty teploty zapisovat musim (a na papír se mi nechce, to se snadno ztrácí).

Moni, čaje ne, ale produkty firmy Energy (www.energy.sk) podle pokynů léčitelky.

des
16. lis 2009

Přeju hezké pondělí!!
My jsme měli víkend nic moc, lehnul samozřejmě i choť, tak jsme se snažili vykurýrovat...jídlo dělal vždycky ten, co se momentálně udržel na nohou 🙂 Jsem sice dneska v práci, ale těším se, že je zítra ještě volno!

Těším se na zprávy o Cirrus...i když vlastně si nejsem jistá, zda chci slyšet detaily z porodu kleštěma, nebo co to na ni chudinku vzali!!

Hermi: ad záda, no v mládí "zázračně" vyléčená skolióza, pak občas ňáký drobný excesy, že mě pak posílali na rehabilitační cvičení atd., ale v zásadě nic strašnýho. Sice jsem s bolestí zad počítala, ale takovou nějakou celkovou...ne že se prostě čas od času vzbudím a nebudu moct pořádně chodit 😖 Na druhou stranu teplo a klidový režim celkem zabírají

chaarleene
16. lis 2009

dobré ráno 🙂

manžel dneska vymyslel super vylepšení - že mám u té injekce zpívat, aby to tak nebolelo 😀 takže on mi píchal injekci a já vyřvávala Skákal pes a Prší prší 😀

deenakee
16. lis 2009

Chaaar to se možná bude hodit aj u porodu...
Jinak ve slepičárně píšou že má Majuška - 12.11. 7:45, 3,37kg, 51cm.
Nevím jestli to tady už proběhlo....
Já jsem si dnes konečně nazdobila kolíbku.. hned bych si tam vlezla 😀 Já už bych tak rodila... ale ještě se musím dva týdny učit... chjo.... už mě to neba..... 😠 Udělejte za mě někdo test z němčiny ....