Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
25. lis 2009

Chaar, mám na UZV stejný názor.

Deen, až teď mi došlo, že těch 6, 10 atd. cm myslíš průměr, že? Vždycky jsem viděla psát o obvodu, tak mi to bylo divné.

estrellita
25. lis 2009

taky preju andelce k svatku vse nejlepsi 🙂

madli:to asi mas, jdyz tam mas dle hlenu (vaskozni tekutiny, nebo jak to tady nekdo nazval 😀) ovulaci.

ja se pochlubim, muzu? 🙂 ale vsimni si, ze WK a FF vyznacili odlisne cover line. ale ted nebudu 4 dny nebo 5 merit, takze prijdu o tu zabavu 🙂))

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

http://www.fertilityfriend.com/ticker/295fcd/tt...

estrellita
25. lis 2009

jezis, ve FF jsem zas dala neco jineho 🙂)

madlisek
25. lis 2009

Jee, Estreeeel ja chci takyyyyy 🙂 Jo, vaskozni tekutina 😀 byla dobra, i bruch me dole bolel, ale ted uz neni ani tekutina ani teplota, ach jo. Zas mi tech 5 VIP dnu vyslo blbe 😀

Cover line ma dobre WK, nevim, proc ji tam dal FF takhle, protoze to bys mela na cover line skoro vsechny teploty.

Kam se chystas? To uz budou ty hory nebo jeste nejaky jiny vylet?

herminka
25. lis 2009

Estrel, hlavně že Ti to oba vyznačili na stejný den 😀

Deen, mně mixér mixuje na takové kusy, jaké chci - když mixuji dlouho, je to najemno, když jen chvilku, nahrubo. Jediný problém mám s hnědými lněnými semínky, ta šla rozmixovat na robotu u našich, ale náš jsem na tom málem zavařila ☹ (ale zlatá jdou, jsou asi trochu měkčí).

Objednávala jsem teď do práce předplatné časopisů a pobavilo mě, že jako dárek k předplatnému Apetitu jsou tablety na hubnutí 😀 (ne, že bych měla nějaké iluze o jejich funkčnosti, ale ta souvislost mi přišla celkem veselá).

herminka
25. lis 2009

Kladla jsem tuto otázku jinde, zeptám se i vás - jak jste na tom se stromečkem? Živý, umělý, žádný...?

My máme vždy živý, manžel si na to potrpí. Chodí vždycky řezat stromky pro kostel a je zvykem, že pak všichni, co se toho účastní, dostanou i jeden domů. Máme ho ve stojánku, do kterého se dá dát voda, stojí vždycky minimálně do půli ledna a pak ho odstrojíme, necháme uschnout a spálíme. Manžel má strašně rád Vánoce, stromečky a vše, co s tím souvisí, já bych klidně teď stromek neměla (jsem cynik 😀), jen pár větví ve váze na stole, a stromek až v době, kdy budou děti.

Za půl hodiny mám Mojžíšku 😵

chaarleene
25. lis 2009

mně je to celkem jedno, doma jsme léta měli umělý, teď v posledních letech zase živý... manžel radši živý, takže míváme živý 🙂 a míváme ho dlouho, loni jsme ho odnesli ve 2 částech - kostru a 2 tašky jehličí 😀

herminka
25. lis 2009

Chaar, jó, mít stromek dlouho, to znám, u našich jsme ho mívali kolikrát až do Hromnic (ale taky ve stojanu s vodou - jednou nám dokonce vypučely nové výhonky 🙂).

aerin
25. lis 2009

rozhodne zivy🙂

madlisek
25. lis 2009

My taky vzdycky zivy 🙂 Tady zatim nevim, jak to bude, mozna bude jen chvoji ve vaze, ale umely v zadnem pripade - stejne nema smysl to tu kupovat, kdyz jsme tu jen na rok.

andelka
25. lis 2009

Děkuji za přání k svátku 😵 Jste moc milé 🙂

Deny: Ale na to, že ho máš chvilku, tak ze 4 na 6 je dobrý pokrok 🙂

My máme stromeček umělý, ale věnec živý a taky větve ve váze, tak nám to i zavoní 🙂 Stromek odstrojujeme po třech králích.

estrellita
25. lis 2009

chaar: urcite budeme mit zivy, jinak si to ani nedovedu predstavit 🙂
ty jsi jako muj manzel, tren to taky moc neproziva, i kdyz mozna spis vnitrne, on je v tehle vecech spis introvert 🙂

hermi 😀 jeste aby tak!!

madli:nn, jen vyleti, pak dam fotky, poznate uricte kde jsem to byla 😉

deenakee
25. lis 2009

Madli... já jsem byla dnes poprvé na našem novém manželském spolču. A jedna holčina tam říkala aby jsme se pomodlili za její kamarádku , která má 4 děti a z toho jedno postižené (od dvou let na vozíčku) ale že to s mužem statečně nesla... a že se ji teraz zabil v autě a že neví jak té kamarádce pomoci... Co ji má říct....
A teď to tady píšeš ty.. Stopro se jedná o jednu osobu... Myslím že lidí s takovým osudem moc není...
Chjo je mi z toho smutno.... jen se divím že těhotensky nebrečím... ☹

estrellita
25. lis 2009

madli: mne uplne beha mraz po zadech ☹ penize jsou ted pro ni urcite dulezite, ale i tak nikdy nezahoji to, co ted proziva 😔 😔 osud je nekdy oprvadu hodne hodne kruty 😔

madlisek
25. lis 2009

Urcite to bude ona, Deen... Je to hruza...prave jsme si o tom s manzelem povidali, jaka je to tragedie, tolik nestesti a smutku v jedne rodine ☹

tiburcia
25. lis 2009

ahoj holky...bohužel jsem už s tímhle osudem, či ranou osoudu obeznámena asi od rána... 😔 😔 hrůza šílenost...už sem jim poslala nějaké penízky,....snad to zvládnou!!!

aerin
26. lis 2009

holky, ten jeji blog jsem cetla uz vcera, resilo se to na slepicarne....a ja jsem teda tehotensky brecela jak zelva 😔

eirin
26. lis 2009

Taky jsem to obrečela a můžu vám říct, že jsem včerejší večer Komárovu přítomnost vedle sebe brala najednou úplně jinak než jindy. Je to fakt strašné.

lucitee
26. lis 2009

cau holky, tak me vanoce fakt chytaj 🙂 vcera jsem byla nakupovat veci na venec a taky provazkovy zaves do dveri a meli slevu na zbytky zaclon, tak jsem necekane koupila zaclonu krasnou (ne dirkovanou, ale v kuse, proste zavojovina) do loznice. Mame to tam holy, jen okna a rolety a uz mi to vadi. Moc s tim muz nesouhlasi, ale kdyz uz to bude doma, verim ze mi to projde 🙂 jinak zaclona 3,7m x 3m za 300,- je super cena! tak uz se tesim jak mala az pujdu na chvoji, az umotam venec. Stvou me se sortimentem svicek, uz druhy vanoce jsem chtela fialovy svicky, proste nemaj. Tak jsem koupila bordo a stribrny a rozhodnu se.

Jinak stromek zasadne zivy 🙂 proste musi vonet jehlici 😀

eirin
26. lis 2009

Já jsem taky pro živý, Vánoce s umělým jsme nikdy neměli.

Luci, tak to chápu, já jsem taky záclovnová, bez nich mi ten pokoj vůbec nepřijde útulný a jako pokoj. Asociuje mi to třídu ve škole. A proč s tím muž nesouhlasí?

lucitee
26. lis 2009

eirin: no co jsem se tam nastehovala tak byla zaclona a zaves jen v loznici. vzdy tam byly jen zaluzie. Nikdy mi to moc nevadilo. Pak to sundal i v loznici, ze to chyta prach. Pak nam udelali nova okna, tak se jima kochal. Pak dodelal rolety a pak se jima kochal. Na co nakej hadr kdyz mame rolety. Ale me jde ciste o tu utulnost. A nak mi zaclo vadit ze tam mame vsechno hranaty holy takovy jakoby prazdny, textilie v byte ci baraku delaj desne moc. Se zavesem do dveri souhlasil a sam natrel futro. Ale ja si vysnila lehounkou zaclonu prusvitnou az na zem a po stranach dva barevny pruhy latky, jako zavesy. Jen proste pro dekoraci a utulnost.

eirin
26. lis 2009

Luci, tak to máme na tuto problematiku stejný názor 😉 A teď jsi s kocháním na řadě ty 😀

aerin
26. lis 2009

holky ja to vidim s textiliema v byte uplne stejne, bez nich ta proste chybi ta utulnost🙂

taky musim dneska nebo zitra splasit zaklad na venec a svicky, nejaky ozdubky a misky pod svicky mam z lonska... a on vikendu uz by asi mely u nas frcet trhy, tak se tesim 😵

a je mi dneska nejak soufl☹

lucitee
26. lis 2009

eirin: no hele nak ho zpracuju 🙂 pritom on ma rad takovy ty veci jako jsou svicky, utulnost, teplo domova. Tak se divim ze tohle mu nejde pod nos. Ale zpracuju ho, uz je to koupeny 🙂 vcera jsem neco naznacila, tak rikal ze to neni problem, ze mi to do dvou tydnu vezmou zpatky 😀

lucitee
26. lis 2009

no ja zaklad vence mam z lonska, koupila jsem drat vcera, 8 svicek a umely jerabiny a takovy stribrny hvezdicky maly. A cely to nak zkombinuju. A v sobotu budu motat a delat vyzdobu a ten zaves. Tesim se jak dite 🙂 Nak me tyhle veci delat rok od roku vetsi poteseni.

aer: to me mrzi, nevypozorovala jsi co ti dela dobre? co treba zkusit dzus?

aerin
26. lis 2009

luci, to bude krasny 😵
ja se taky hrozne tesim, o vikendu asi upecu tlapky a rohlicky, udelam ten venec, v nedeli si pustime koncert....🙂 a mozna skocime i na ty trhy...

akorat mi to vsechno (jak prichazejici Vanoce, tak tehu) kazi ta pitoma skola☹

luci, asi si udelam zazvorovej caj, vcera zabral🙂

aerin
26. lis 2009

no, tak jsem si rikala, ze nejdriv vypiju tu konvicku co jsem si udelala, ale ten mi teda dobre nedela (piickwick, visne s jogurtem), takze ho jdu vylit a udelat si ten zazvorovej.... 😝

lucitee
26. lis 2009

aer: no jo taky se tesim, upecu pernicky asi az ten dalsi vikend a pak kazdej vikend neco. Pak ty Drazdany. Jinak zazvor je super, piju ho celou zimu vzdycky..muzou ho vubec tehotny? nektera mi tu psala, ze se zazvorem opatrne.
Venec vyfotim a dam na picassu potom a i ten zaves 🙂