Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
29. lis 2009

Přeju krásné adventní ráno! 🙂
Já jsem si adventní věnec koupila (vím o své "šikovnosti" a krom toho nějak šíleně nestíhám cokoliv). Co vy? Pochlubte se 🙂

Jinak graf se mi pěkně ukáznil, ale obávám se, že se mi cykly zase začínají protahovat 😒 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

milmic
29. lis 2009

Jéé Tib. 🙂
Zrovna jsem si říkala, že jsem tě nějak přehlídla dlouho nebo co. 😎

Já jsem taky dělala adventní věnec do kuchyně i na dveře (ten je na celou zimu, ne jenom na advent), ale vánoční nálada ještě nedorazila. 😎
My svíčky teda nezapalujem, protože táta to nemá rád. Mám sice podtácky nebo jak se to jmenuje, ale stejně se táta bojí, aby to nějak blbě nechytlo, tak se radši jenom kocháme. 🙂

elitera
autor
29. lis 2009

Jé, ahoj Sijen! Paneláky nejsou tak zlý, jak se o nich říká 🙂 Aspoň některý 😉

elitera
autor
29. lis 2009

Holky z Prahy, mám na vás prosbu. Někdo z vás se zmiňoval(a), že kupujete manželovi hvězdářský kalendář. Našla jsem ho v centru prahy za 66 Kč, ale bohužel poštovný je 150 Kč, osobní odběr zdarma. Byla by některá z vás ochotná mi ho tam koupit a poslat za normální poštovný? Výdaje samozřejmě uhradím na účet.
Je to na Praze 2 http://www.rafoshop.cz/kontakty/

elitera
autor
29. lis 2009

Cha, tip na vánoční dárek 😀 http://www.zajimavedarky.cz/index.php?option=co...

chaarleene
29. lis 2009

andělko - k těm kalhotám - vzala jsem staré džíny od vietnamce (elastické a trochu bokové), vypárala jsem pásek, zip a postranní švy (ty jsem rozpárala zhruba do míst, kde končil zip - pořád jsem zkoušela, abych nevypárala moc), odpárala jsem vzadu sedlo (což teda ještě nevím, jestli byl dobrý nápad 😀)...
pak jsem vzala staré elastické tepláky (měla jsem takové kvalitní, ale časem se mi prošoupaly v rozkroku, zbytek látky byl ok a pořád dobře pruží), střihla jsem to podle toho sedla (akorát jsem to udělala celkově vyšší) a našila na zadní část...
v místě, kde byl zip, jsem všila klín džínoviny (z toho sedla) a do těch rozpáraných bočních švů jsem všila klíny z teplákoviny + zevnitř (v bocích, tam, kde jsou ty klíny z tepláků) jsem přišila gumu s knoflíkovými dírkami, aby se to dalo regulovat...
no a nakonec jsem si naměřila a střihla předek z teplákoviny (všechno tak nějak od oka a zkoušením 😅), přišila jsem ho a sešila boční švy zadního a předního "teplákového" pásu...
poslední věc byl tunýlek kolem dokola horního okraje, kam jsem navlíkla gumu s knoflíkovými dírkami, na jedné straně jsem ji přišila napevno i s knoflíkem a na druhé straně jsem nechala velký kus koukat, takže mám dostatečný prostor pro regulaci 😀 zkusím to vyfotit, ale nevím, jak to půjde... teda nečekej nic světoborného, nejsem žádná velká švadlena, ale svůj účel to plní, těhotenské vršky stejně bývají dlouhé až na boky, takže to nastavení vidět není 🙂

des
29. lis 2009

eli: je to kousek od moji prace, tak ja se tam zastavim...hod mi prosim nekam odkaz, jak presne to ma vypadat.

chaar: teda klobouk dolu!!

elitera
autor
29. lis 2009

Des - jsi zlato, máš IP 🙂

milmic
29. lis 2009

El, ten papír nemá chybu. 😀 😀
No ale kde se tahle sranda dostane?

aerin
29. lis 2009

no napriklad se objedna na tom odkazu, ne....?

tiburcia
29. lis 2009

mil u nás ten papír mají i v papírnictví (v koutku jak jsou masky na maškarní ples 😉 )

milmic
29. lis 2009

No ale když se to objedná, tak to bude chtít poštovný .....

elitera
autor
29. lis 2009

http://www.dobry-darek.cz/produkt/toaletni-papi... tady je to vyzvednutelný v Brně 🙂

milmic
29. lis 2009

O, díky ti El. Myslím si, že se tam zastavím. 😎
Ten papír je dobrá recese pro mého milého. 😎

elitera
autor
29. lis 2009

Mil, to tak obvykle bývá 😀 Proto se tu taky pídím po Pražačkách s tím hvězdářským kalendářem 🙂 Ale tohle je celkem v pohodě, podobných eshopů je víc, než těch hvězdářských 🙂)

madlisek
29. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Ja venec nemam a asi mit nebudu ☹ Jsme v oblasti, kde moc jehlicnanu neroste, takze abych si nekam sla narvat chvoji a vyrobila si ho, to nepripada v uvahu. A ty vence co tu prodavaji jsou hrozne velky a hrozne drahy. Jeste se teda pujdem podivat tam, co prodavaji stromky, jestli tam nemaji nejaky zbytkovy vetve, ale nevim nevim ☹ Ale teda videla jsem super vec, co me oslnila, vcera v tom bylinkarstvi - prodavali tam vanocni stromecky z rozmarynu v kvetinaci - vypada to uplne jak nejakej pidismrcek a voniiiiii a po Vanocich ho muzes snist 😀

Ten papir je super, kamaradka ho koupila tchyni k svatku 😀

chaarleene
29. lis 2009

madli, já taky nemám věnec z chvojí, polystyrénový korpus jsem obalila twistartem a tavnou pistolí jsem na něj přilepila plátky pomeranče, badyán, skořici, jalovec a hvězdičky z březové kůry 🙂 zrovna jsem doma sama, tak jsem si i zapálila svíčku (manžel svíčky nerad)... 😵

madlisek
29. lis 2009

Ty jo, Char, diky za insporaci, polysterenovy venec by se tu mohl dat sehnat 🙂 Tavnou pistoli tu kupovat nebudu, ale to uz by se nejak vymyslelo 🙂

chaarleene
29. lis 2009

madli, není zač, já myslím, že stejnou práci by udělalo i lepidlo, ale tou pistolí je to rychlejší, no 😀

milmic
29. lis 2009

Holky,
právě jsem zjistila, že jsem si už dny zapomněla vzít HA. 😅
Myslíte, že to vadí moc?

Já o tom moc nevím, zapomněla jsem jen kdysi dávno jednou a to jsem ještě ani nevyužívala možnosti HA. 😅
Ani nevím, na co myslím. Ale celej víkend si říkám, že bych neměla zapomenout zavolat lékařce o novej a asi poslední recept. Ale místo toho jsem zapomněla na co se dalo. 😀

madlisek
29. lis 2009

Mil, to ti nikdo nerekne - ja jsem kolikrat taky zapomnela a nestalo se nikdy nic a pak jsou holky, co zapomnely jednou a uz v tom litaly 😅 Uvidis na konci cyklu 🙂

milmic
29. lis 2009

hehe 😎
Tak já myslím, že se nemusím bát s naším přístupem k dané problematice..... My než jednou otěhotníme, teda já než otěhotním..... To dřív rozkvetou kameny.

Každopádně jsem někde z rychlíku četla, že to jakoby víc vadí v první polovině toho platíčka, v tý druhý už to jako vadit nemá. ale podrobněji jsem to nezkoumala.
Tak uvidíme, jestli si zítra vzpomenu.... 😎 Nějakou dobu u mě přespává ten německý doktor. 😀 😀

madlisek
29. lis 2009

Joo, ten zlej Nemec, co schovava veci starym lidem 🙂

milmic
29. lis 2009

No, mě naštěstí neschovává věci..... 😀 postel mám na místě, pes spí, kde má, kniha přede mnou, tužka za mnou.... 😀
Ale schovává mi myšlenky, syčák. 😎

mituska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elitera
autor
29. lis 2009

Co psala mituska tak závadnýho? 😕

madlisek
29. lis 2009

napsala desne dlouhej radek coooooooooooooooooooooooooo nebo neco takovyho, az tim rozhodila nastaveni stranky.

Patlam cukrovi polevou, posloucham koledy a dojimam se 🙂

tiburcia
29. lis 2009

mil já mám u svojí napsané, že to vadí 18-24 DC 😉 a když to nejíš prvních sedm dní, tak už to nepůsobí proti ovulaci 😀 😀 😀

elitera
autor
29. lis 2009

Já se dojímám nad tímhle 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=y6hdDOFtW64