Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
13. bře 2009

no snad jo🙂

terysek005
13. bře 2009

eli no to je asi o povaze každého, já osobně budu taky nejšťastnější, když bude moje miminko jednou zdravé a bude mi jedno co to bude, ale říct si to asi taky nechám, ze zvědavosti, ale jak říkám, brečet určitě nebudu 😀 to je bláznovství... na takovou diskuzi jsem naštěstí ještě nenarazila 🙂

terysek005
13. bře 2009

Holky, pomalu končím v práci tak vám přeju hezký víkend 🙂 ukážu se asi zase v pondělí nebo v neděli večer, pa

madlisek
13. bře 2009

Ahoj holky, Tery vitej!

Mela jsem uchvatne odpoledne - sla jsem zkouset svatebni saty, pak jsem sla do papirnictvi hned vedle kde meli uuuuzasne veci, nacez jsem zjistila, ze tam prodava muj spoluzak z prvni tridy a dostala jsem slevu 🙂 Pak jsem si koupila Pet jazyku lasky (jupiii) a sla jsem si zacvicit a vsechno mi slo - takze ted cekam, kdy uklouznu na slupce od bananu, protoze takovy pocit stesti nemuze dlouho vydrzet 😀

Andel, v lednu to byl rok, co odjel (na MK jsem nejak od cervence) predtim jsme spolu byli 3 roky, po svatbe jedeme spolu do ameru a po 10 mesicich se vratime domu. Jinak nejhorsi to bylo kdyz jsme od sebe byli prvne, to jsem nevydejchavala moc snadno, ale zvykla jsem si. Mam toho hodne (vsak vis, skola, prace, dalsi aktivity) a kamaradi me podrzi, kdyz mam nejakou depku. Volame si s muzem denne, chatujeme, mailujeme - mame takovy zvyk, "mejlik na dobre rano" - kazde rano, kdyz se vzbudime, ceka na nas mailik 😵 I kdyz si nekolikrat za den volame, piseme smsky a v podstate nonstop jsme spolu na skypu, stejne si kazdy den piseme ten mailik na dobre rano 🙂

aloki
13. bře 2009

Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat?

elitera
autor
14. bře 2009

Aloki, jasně 🙂 i pro tebe platí dotazníček - kolik ti je, kolik je manželovi/přítelovi, co děláte (studium/práce) a tak 🙂
A dobré ranko všem.
Dneska v 6 mě probudila moje děloha. Co to sakra zas má být??

aerin
14. bře 2009

Dobreee raaaaaano 😵 😵 😵

Vitam nove prichozi!

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Juchuuuuuuuu 😀

elitera
autor
14. bře 2009

aer, supeeeeeeeeeeeeeeer! A i je tam vhodnej smajlík 😉 Přišla sama nebo ti mudr dal nakonec tu vyvolávačku nebo co?

aerin
14. bře 2009

prisla sama🙂 a navic jsem i poznala ze prijde podle hlenu 😵 ten jsem teda nezapisovala, ale byl 😵

elitera
autor
14. bře 2009

tak to je ještě víc super 😵 mam fakt radost 🙂

elitera
autor
14. bře 2009

Hm, tak jsem teď tvůj graf ukazovala Lišákovi a závistivě tady mrčí něco na téma "pch, takovejch smajlíků tam..." 😀

aerin
14. bře 2009

hehe... 😀

elitera
autor
14. bře 2009

a ještě se ptal, kam na tohle může podat oficiální stížnost 😀

aerin
14. bře 2009

akorat ted doufam, ze mi to ten dr zas nezmrsi....budu chodit na ty odbery a utz, pocitam s tim, ze se mi vysmeje, kdyz reknu, ze ovu probehla az po 30DC a kdyz neuvidi zmenu kolem 17DC, uz me bude necim dopovat....a nevim, jestli mam byt rada, nebo ne, protoze na jednu stranu asi fakt neni uplne ok ovulovat tak pozde, ale na druhou stranu ty umely hormony taky nejsou nic moc☹

elitera
autor
14. bře 2009

aer, podle mě je jedno, kdy ovuluješ, pokud ovuluješ. Sice se ti cyklus tváří na nějakých 47 dní, ale já se považovala za naprosto zdravou při 40denním cyklu. Neplaš. Nejsi stroječek, jsi ženská. Možná ta vyvolávačka před měsícem vaječníky nakopla a stačilo jim to, doktorovi bych řekla, že ovu byla a tudíž nechceš žádný hormony - máš právo to odmítnout.

estrellita
14. bře 2009

nazdarek holky, tedfa vy ste toho zase nakrafaly 😀 kdo to ma docitat? 🙂 ale je krasny den, slunicko sviti a ja uz byla doprovodit skoro manzilka na autobus 🙂
ahoj tery, vitam te 🙂 taaaaaaak, neco o nas - je nam oboum temer 26, svatba bude v zari a oba jeste dodstudovavame a u toho pracujeme 🙂 prasky poleti z okna po svatbe 😉 😵

eli: ja si taky necham rict pohlavi. a myslim, ze ta diskuze, ac je to divne, tak rade mamin pomohla se s tim pr oste srovnat. a kazda z nas ma v sobe trochu zakodovane, co by vic chtela. ja bych chtela parecek 😀 a klido driv holku. a vis proc chci tak strasne moc holcicku? protoze pritel je ze dvou rachu a je videt, jak jejich mamka nema toho sveho partaka. ja mam mamku jako kamaradku, jdu s ni na kafe, pokecat, posedet, na nakupy. no a na tohle ti kluci kaslou. ona si s nima o tech tenskych vecech nepopovida. a kluci nejsou takovi nunanci, jako holcicky 🙂 a treba ted, kdyz pripravujeme svatbu - je to moje mamka, na kterou se se vsim obracim. az budeme mit dite, a ja si nebudu vedet rady, bude to moje mamka, kterou poprosim o pomoc, ktere budu volat, kdyz se mi neco nebude zdat. a pro me bude jeho mamka vzdy az ta druha. chapes, jak to myslim? 🙂

estrellita
14. bře 2009

aer: no super!!!! ja cekala u toho juchuuuu menstruaci a ono ta lepsi varianta 🙂 a jeste k tomu presne uprostred smajlik. no tak drzime palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
podle me je taky jedno kdy ovulujes, hlavne je, ze ovu probiha, ne? 🙂

elitera
autor
14. bře 2009

estrel, já ale přece neříkam, že je špatně, když si to někdo nechá říct 🙂 Třeba mě taky oblbnou hormony (zatím jsem jen přecitlivělá, ale rozhodně nejihnu při pohledu na jakýkoliv mimino) a říct si to necháme. Chápu, proč chceš mít (i) holčičku, já bych brala taky páreček, aby starší kluk moh chránit mladší sestřičku 🙂, ale i kdyby se povedly časem třeba 2 holky, tak se prostě hroutit nebudu, akorát bych tím přidělávala trauma tomu dítěti, ať už v břiše nebo až bude na světě. A to za špatný už opravdu považuju, protože sama vim, jakou to dovede nadělat paseku...

estrellita
14. bře 2009

eli: no jasne, vzdyt ja nerikam, ze rikas, ze je to spatny 🙂 jen rikam, ze ani neni nic spatneho na tom si to nechat rcit 🙂
hehe, dve holcicky klido 🙂 pritel rika, ze radeji dve holky, nez dva kluky 😀 asi z vlastni zkusenosti, hihhihiii 🙂
a klido prvniho kluka, ja jsem tak s brachou a vzdy me branil, i kdyt uplne super idealni vztah nemame, ale mame se radi 🙂

andelka
14. bře 2009

Madli: díky za info. Pořád vás obdivuju. 🙂
Tery: Reaguju trochu pozdě, ale snad to najdeš. S tím kontryhelem je to individuální. Mě chutnal, špatně mi nedělal, jen jsem ho nedokázala pít moc dlouho. Prostě jsem nedokázala pít měsíc pravidelně večer jeden druh čaje. Ale dávám si ho teď před MS, to je jen pár dní. Měřit BT jsem začala před rokem, ale ne kvůli snažení. Takže tímto způsobem mě to nestresuje. Jestli mě něco stresuje tak můj vykutálený cyklus, ale uklidňuju se právě tím, že měřím BT a tudíž vím, jak na tom aktuálně jsem a baví mě to. Celkem mě to zachránilo od několika zbytečných těhutestů (když mi kolem 30DC nechodí MS ale ovulka) a taky díky tomu vím na den přesně, kdy to mám dostat, i když je to pokaždé jindy. S tím studiem to mám tak, že mám prezenčně historii, poslední rok a zároveň si dodělávám pedagogické studium dálkově. Máme tam tak 4-5 předmětů, ale stejně to nějak nestíhám zároveň s psaním diplomky a učením na státnice, takže si asi zažádám o odklad několika předmětů mimo zkouškové období.
Aerin: Posílám obrovskou gratulaci. 🙂 Já jsem pořád věřila, že to přijde samo, prostě mají tvoje vaječníky jen pomalejší rozjezd. být tebou tak to už nechám tak a čekám na výsledek. budu držet palce.
Eli: To téma o zvykání si na pohlaví založila senja (ta tuším kdysi založila nás, snažilky od ledna 2009) a já ji celkem chápu. Taky jsem dlouho měla zafixované, že první mimčo=holčička a přes to nějak nejel vlak. Později jsem si uvědomila, že šance je 50:50 a už bych brala oboje. Ale taky jsem si musela zvykat na myšlenku, že můžu mít syna. Asi i proto bych chtěla pohlaví vědět, pokud by to šlo. I když kamarádce do 5 měsíce tvrdili, že bude mít kluka a pak podle plodovky zjistili, že to bude 100% holka. 😅
Estrel: My se budem asi o babičku dělit s bráchou a švagrovou, takže já nepohrdnu ani tchýní, ale jasně, mamka je mamka. Moje je taky ráda, že mě má. 🙂

andelka
14. bře 2009

aloki: Taky tě vítám mezi námi. 🙂

estrellita
14. bře 2009

andelko: ja nerikam, ze pohrdnu tchyni, to ani nahodou, mam ji moc rada. jen je proste prorozene, ze holka vzdy bude mit bliz ke svoji mame atd. 😉

estrellita
14. bře 2009

andelko: jj, asi senja, nase zakladatelka v jine diskuzi. davala jsem odkaz na jeji album do druheho tematu, je mi ji moc lito, protoze ji nepotkavaji zorvna nejradostnejsi veci v tehu, tak si to asi moc neuziva ☹
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

andelka
14. bře 2009

estrel: Tak to každopádně. Já teda asi babičku "zapřáhnu" na plný úvazek. Ona se hrozně těší na vnoučata. 🙂
Hele, kdyby se stalo, že bych otěhotněla teď, tak to asi taky nebudu vnímat úplně na 100% pozitivně a kdo ví, co by se mnou ještě hormony udělaly. Taky nemám dodělanou školu, nemáme bydlení, peníze, praxi, asi by taky moje pocity byly všelijaké. Prostě ne každý má při otěhotnění ty správné startovací podmínky.

madlisek
14. bře 2009

Dobre ranko holky!

AERIN, SUPEEEEEEEEEEEEER!!!!! 😵 😵 😵

My si to s muzem taky nechceme v budoucnu nechat rict, ale uvidime a treba vymeknem. Kazdopadne ted nam pripada nemyslitelny, pripravit se o prekvapko 🙂 A jinak taky chci holcicku, presne kvuli tomu co psala Estrel - abych neprisla o vnoucatka. Znama ma 3 syny a ani s jednemi vnoucaty se moc nevida, protoze jeji snachy proste preferuji sve matky (coz je pochopitelne). Nerada bych se ocitla v jeji situaci 😒

estrellita
14. bře 2009

andelko: jj, presne. a hlavne asi tehu hormony ovlivni vse, takze kdyz neco neni 100% ale jen 98%, tak to tehu zena muze chapat jako strasn espatny, ze jo? 🙂

elitera
autor
14. bře 2009

Juhů, tak mi tchyně právě navrhla, že mi ušije "huščadlo", nebo jak tomu říkala - no ve finále jsme se shodly, že se jedná o hacku 😀

estrellita
14. bře 2009

eli: no super, tak to mas o praci min 🙂

madlisek
14. bře 2009

Je, to mas pokrokovou tchyni 🙂

aloki
14. bře 2009

Ahojky holky, děkuji za přivítání 🙂 mě je 21 (zatím), příteli bude v létě 30. Já studuji policejní akademii, přítel také, ale pracuje na kriminálce, já jsem také u policie zaměstnaná, ale teď dlouhodobě marodím, jsem po operaci ploténky, už to bude měsíc, tak hned jak to půjde začneme se snažit o miminko, vypadá to tak na červen, červenec. Chtěli jsem se brát letos v létě, ale protože jsem se na podzim dozvěděla, že budu muset jít na operaci a nevěděla jsem jak na tom budu, domluvili jsme se, že ji odložíme a jelikož se nechci vdávat s bříškem bude to asi až příští léto. Také mám trochu problémy. Po vysazená antikoncepce v září, mám cyklus přesně po 40 dnech, teď po operaci dokonce 58, ale to přikládám anestezii a velkému zákroku do organismu. MUDr. mě trochu vystrašila s PCO syndromem, ale mě se to nezdá, bazální teplotu si zatím neměřím, ale okolo 18 - 20 DC mi přijde, že dochází k ovulaci, tak doufám, že bude vše v pořádku, proto jsem se také rozhodla k Vám přidat, protože koukám, že nejsem s dlouhými cykly sama. Na žádném vyšetření jsem zatím nebyla. Tak takhle krátce o mně 🙂