Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
10. pro 2009

mil: Holčičky jsou "vedle" (ve starých dobrých snažilkách) 😉 😀

milmic
10. pro 2009

Já myslím, že se tu brzo nějaká holčička objeví.
Ještě nevíme druhé miminko Eirin, Aer .....

andelka
10. pro 2009

Taky myslím, že určitě ještě nějaká holčička přibude 🙂

milmic
10. pro 2009

Tak jsem si koupila listovku a od víkendu začnu poctivě dlabat.
Jsem úplně napnutá, kdy mi přijde první ms bez HA. 🙂 A taky kdy už nepřijde vůbec.

aerin
10. pro 2009

no holky, ja bych holcicku rada 😵

estrellita
10. pro 2009

aer: ja bych holcicku taky rada 😵 a jak ti je?

mi: ja jsem taky napnuta, uz aby to tu bylo 😉

andelka
10. pro 2009

mil. To my jsme zvědavé taky 😉

milmic
10. pro 2009

No já poslední dobou taky holčičku.... dřív jsem chtěla chlapečka, ale ted když se musí jmenovat Honzík.. 😀
tak bych skoro radši Emu. Ale ve výsledku, hlavně at je to zdravý.

estrellita
10. pro 2009

Ema se mi taky libi. nejak se mi posledni dobou libi hrozne moc holcicih jmen 🙂
no ja doufam, ze uz treba dalsi cyklus budu prekvapena, nebo ten dalsi ..... no proste co nejdriv 😀

aerin
10. pro 2009

estrel, jde to, diky za optani🙂

andelka
10. pro 2009

estrel: Taky doufáme a držíme palce 😉

Já jsem si dřív uměla představit jedině holčičku, nic jiného mi ke mně nešlo. Ale to padlo se zjištěním, že jsem těhotná. Takže teď jsem fakt zvědavá, co to bude v reálu 😅

mil: Mně se líbí Emička i Honzík 🙂

aer: Připojuju se k Estrel - jakpak ti je, naše nejčerstvější těhulko? Už lépe?

aerin
10. pro 2009

Vetsinou uz lepe, andelko🙂

estrellita
10. pro 2009

u nas v praci to funguje tak, ze kdyz odejde jedna tehule, tak vetsinou do chvilku otehotni dalsi. no a ta nase odchazi na konci pristiho tydne, nebo den pred Vanocema, tak doufam, ze jsem na rade 😀 😀 😀

andelka
10. pro 2009

aer: Tak to jsem ráda. Pěkně ti ty tt naskakují 🙂

estrel: Jsi na řadě, to si piš 😉

milmic
10. pro 2009

Holky, berete taky listovku?
Jen soukromý průzkum...

herminka
10. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Chaar, raději se šetři!

Ad bydlení v bytě - bydlíme teď v RD, ve kterém vyrůstal manžel, ale je postavený tak blbě, že je v něm všechno slyšet daleko víc než v paneláku (hučení vody v trubkách, otvírání dveří; dokonce když tam ještě se švagrem bydlela přítelkyně, slyšeli jsme, když se normálně bavili, a když trochu zvedli hlas, bylo jim rozumět každé slovo). Já jsem v paneláku vyrostla a vůbec by mi nevadilo v něm žít i nadále. Jediný problém jsem měla s těmi kuřáky, jak jsem psala nedávno. Jo, a štěkající psi nejsou taky nic příjemného, to máte pravdu.

Andělko, to jsem tedy zvědavá, co budete mít 🙂

Mil, držím palce, ať neseš dobře vysazení 🙂 My se ještě nesnažíme, ale protože není jisté, kdy začneme, začala jsem teď listovku brát, ale zatím nepravidelně.

estrellita
10. pro 2009

hermi: my zijeme v panelaku, ale asi ho mame taky dobre odzvucneny, neslysimetemer nic, ale obcas teda taky neco, ale neni to tak hrozny 🙂

mil: ja listovku beru, ale jelikoz mam problem s kazdou pravidelnosti, tak ani listovku neberu kazdy den 😀

milmic
10. pro 2009

Já teda bydlím v RD na dědině... uffff.
Ale v Brně jsme s mým milý na bytě v paneláku, má úplně papírový stěny. V koupelně slyšíte, co si vedle povídají, večer slyšíme, že sousedi se vedle koukají na novu na víkend, nad náma slyšíme věčně dupání a v 4:30 vybrování mobilu na podlaze, případně slyšíme i to, že maldý pán nad námi jde ráno na toaletu..... 🙄 🙄

Nedokážu pochopit, že v tomto domě můžou lidi žít na stálo. Moje matka taky bydlí v paneláku, ale ten je aspoň odhlučněnej...

madlisek
10. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Vzdy holcicka uz tu je, Majuska od Cirr 🙂 Andel, ja si k tobe teda vic predstavuju holcicku, ale jestli se citis na chlapecka, tak do tipovacky taky rikam chlapecka, dam na tvuj instinkt 🙂

Doma ani tady o sousedech moc nevime, nemuzu si stezovat. Jen teda to bratrstvo, co bydli vedle v dome, ale nastesti jsou posledni dobou nejak podezrele ticho - asi, ze je zkouskovy 😀 Ale domecek je domecek, o tom zadna 🙂

Mil, listovku beru uz asi vic jak rok. Nekde jsem cetla, ze i holky, ktere se jeste nesnazi, ale pouzivaji jakoukoliv formu antikoncepce, kde muze dojit k selhani, by pro jistotu listovku mely brat.

Holky, vcera jsme si doma udelali ovocny punc, to bylo taaaaak dobryyyyy 😵 Uplne jsme se meli vanocne 😵

eirin
10. pro 2009

Holky, já už prcky asi cítím nebo co 😵 Andělko, jak jsi na tom s pohybama?

madlisek
10. pro 2009

Eiri 😵 😵

chaarleene
10. pro 2009

eirin, to je krásný 😵 😵 😵 😵 😵 to gratuluju 🙂

já si poslední dny připadám čím dál víc těhotně - že už mě to břicho opravdu začíná trochu omezovat 😅

herminka
10. pro 2009

Eirin, to je nádhera 😵 😵

Teď jsem si nějak uvědomila, že za 14 dní je Štědrý den 😅

estrellita
10. pro 2009

eirin 😵 😵

madli: jak se dela ovocny punc?

chaarleene
10. pro 2009
estrellita
10. pro 2009

chaar 😀 😀 ti nekdo saha na brisko, jako cizi myslim?

chaarleene
10. pro 2009

estrel, pořád někdo 😒 a málokdo se vůbec zeptá - prostě mi na něj hrábne a hotovo... já jsem dost nekontaktní člověk, takže mi to hodně leze na nervy 😅 😔

estrellita
10. pro 2009

to teda chapu, ja rada saham tehotnym na briska, ale dovolim si samozrejme jen kamaradce a jetse se pred im zeptam 🙂

tak to si to tricko kup 😀

madlisek
10. pro 2009

Estrel, do velkeho hrnce jsme dali varit vodu se skorici a troskou cukru a kdyz zacla vrit, dali jsme tam nakrajena jablicka, suseny ananas, susene svestky, rozinky, susene hrusky, strouhany kokos, no proste vsechno mozny, nechali jsme to ctvrt hodiny varit a pak jsme si nabirali do hrnecku 😵

Chaar, pekne tricko 😀

herminka
10. pro 2009

Chaar, to chápu 😔