Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
17. pro 2009

Aer, hoď nohy nahoru a sebe do klidu 😉 Hlavně pohoda! Máš překrvený sliznice, takže i jemným stěrem ti je mohla poškodit (já špiním po každý cytologii). Dej si Ascorutin. 😉

tiburcia
17. pro 2009

eli u mě je to to samý 😉

aerin
17. pro 2009

mil, jak to mam jako vedet? no samozrejme doufam ze jo...

teri, nohy nahoru si dat nemuzu, jsem v praci a za chvilku vyrazim do skoly na ty dve zkousky, budu tam asi do 8 🙄

milmic
17. pro 2009

Tak držím palec, aby se to co nejdřív uklidnilo a bylo všechno v pořádku, Aer...

elitera
autor
17. pro 2009

tak si kup aspoň ten ascorutin cestou 😉 A zkus se co nejmíň přepínat, aerátku to nedělá dobře 😉

aerin
17. pro 2009

diky holky🙂 pokusim se a v te lekarne se asi stavim...

moni1412
17. pro 2009

tib tie knihy pozriem aj ja, vyzeraju zaujimavo 😵

aer mne robil na zaciatku tehu cytologiu, neviem uz ci som spinila, ale upozornoval ma ze mozem... myslim a na vas s drobcekom, verim ze bude vsetko ok 😉 a na skuskach sa drz 😉

mil dnes lepsie? 🙂

ja som bola rano u zubarky - maly so susedou.... predbehli ma tolko ludia - zubarkini znami a neviem kto, no hodku a pol som tam cakala 😒 inak uz mame aj my sneh 😵 vcera so mako mala cakala cely den a nic, vysli sme navecer von a sniezik zacal padat, potom sypat, kraaaaasna prechadzka 😵

milmic
17. pro 2009

Moni, děkuji za optání. 😎
Lepší, ještě trošku se točím, ale už je to fajn.
Asi mám nízkej tlak, i když doktorka mi ho nikdy neměřila....

Tu je na nasněženo a úplně moc se těším domů, až se zítra s hafanem vyválím na dvoře ve sněhu. Naposledy byl sníh, když jsme si ho dovezli z útulku a moc se mu to líbilo. Bude koukat, jak puk, co to je venku. 😀

moni1412
17. pro 2009

mil 😵 no to bude krasne 😵 havovia maju radi sneh, aj u nasich dvaja co su, ti sa tiez valaju a potom ale velmi dobre nevonaju 😅
ja som zvedava ako to bude Denisko vnimat...minuly rok si este nemoze pamätat velmi sneh, vcera ho videl az vecer, ale uchvatil ho teda... pozeral pod nohy stale, som sa bala ze niekam vrazi 😀

milmic
17. pro 2009

Jůůů. 😀
Ted mě napadlo, že sestra mi říkala, že když poprvé koupala Vojtíška ve vaně s pěnou, tak on chuděrka byl úplně nešťastný, kam se mu ztratily nožičky. Prý fascinovaně a utrápeně koukal do vany do vody až to nevydržel a spustil řev. 😀 😀

tiburcia
17. pro 2009

holky už teda přesně nevím kde, ale myslím, že to bylo tady 😀 probíraly se tu foťáky...potřebuju poradit, chci si koupit digitální zrcadlovku...a vůbec ale vůbec tomu nerozumím...a pak si k ní chci koupit ještě objektiv...takže rady sem 😀 😀

tiburcia
17. pro 2009

jediné co jsem pochopila, že je pro amatéry vhodný canon EOS...

eirin
17. pro 2009

Mil 😀 To je hezký. Taky mám synovce Vojtu.
Já jsem tak dlouho spekulovala nad tím, jaký asi mám tlak, když mě pořád bolí hlava, až jsem si koupila tonometr. Myslela jsem, že mám vysoký a teď jsem zjistila, že mám spíš nižší..
Dnes jsem se nádherně prošla, bylo to super jak chumelilo.
Aer, já taky trochu špinila v 9tt.

tiburcia
17. pro 2009

třeba toten se mi líbí.

http://www.megapixel.cz/canon-eos-1000d-ef-s-18...

ale jestli je dobrý to nevím... 🙂

estrellita
17. pro 2009

tibi: jezis, Canonani by ti dali, kdyz reknes, ze EOS je vhodny pro amatery 🙂)) EOS ma celouradu fotaku, kteri pouzivaji profesionalove, takze to urcite ne, a kdyz mas jako zaklad telo, tak pak je zas hodne dulezity objektiv.
ja ti ale neporadiim, asi mesic jsem se radila s kamaradama fotografama 🙂

estrellita
17. pro 2009

MIl: chudak malej 😀

aer: dneska drzim palce na zkousky a pak sup domu a odpocivej. ja nekdy spinim i po cytologii. urcite to bude dobry 🙂

andelka
17. pro 2009

aer: Taky držím na zkoušky všechny palce co mám 🙂 Jsem zi vzpomněla, že jsem kdysi na zkoušce ze starověku dostala otázku na Etrusky...ch jo, nostalgie 😀 A jak přijdeš domů a pokud můžeš zítra, lež a odpočívej. Taky jsem na začátku špinila (3x), též jsem myslela že po vyšetření (ale asi to tím nebylo). Doporučili mi klid a sama jsem si naordinovala Ascorutin. Dodneška mě zamrazí když si vzpomenu, jak jsem se tehdy o mrně bála, není to nic příjemného. Tak na sebe dávej pozor a nepřepínej se 😉

No a tlak - vždycky jsem měla spíš nižší, ale co jsem těhu tak se mi trochu zvedl, na normální úroveň. Tlakoměr doma máme, tak se čas od času zkontroluju. Ale jak jsem teď unavená z veverky, tak to vyjde nastejno, jako když jsem dřív měla nízký tlak. Kafe nepiju, tak to musím přežít, no.

chaarleene
17. pro 2009

tibu, IP 😉

estrellita
17. pro 2009

jo a jinak jsem dneska mluvila se svoji bylinkarkou a rikala ji o kontryhelu, a ona rikala, ze uz se s tim setkala, tak at to radeji nepiju. Teda ona neni jen bylinkarka, ale takova carodejka. tak rikala, ze si me vezme do parady 3. tyden v lednu (do te doby se mijime), tak se na ni tesim 🙂 to je tak uzasny clovek, plny energie, kterou predava a jako ze i leci, ale mne vzdy pomaha i to, se s ni videt, popovidat, dat si caj, ona me pak namasiruje 😵 😵

chaar: jee, ty mas vlastne manzela fotografa, no to kdfybych pred tim vedela 🙂

madlisek
17. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Mam nemoc ☹ Prepadla me vcera a dneska nabira grady. Boli me cely telo jak pri chripce, tak doufam, ze to neni prasecina 😒 Meli jsme jet na vylet a nejedem nikam ☹

Tib, nam Jezisek prinesl digi zrcadlovku zacatkem prosince. Resili jsme to od rijna, rozhodovali jsme se mezi Canonem a Nikonem. Puvodne jsme chteli Canon a nakonec vyhral Nikon, prislo nam, ze je lehci a lip se nam drzel v ruce. A navic byl v akci s dvema objektivy a vsim moznym 😉 Dulezity je jit si to aspon do obchodu zkusit, nebo jeste lepe pujcit od kamaradu, pokud mate, aby jste vedeli do ceho jdete 🙂

estrellita
17. pro 2009

madli: to mi kamarad taky rekl, ze je dulezite si to zkusit v ruce 🙂

at je ti brzy lip, snad nemoc brzy odezni!!!

chaarleene
17. pro 2009

jo, přesně jak říká madlisek, určitě bych doporučila si ten foťák někde naživo osahat, jak padne do ruky a tak 😉

jinak určitě nedej na nikoho, kdo by ti radil něco ve stylu "Canon je šmejd, když zrcadlovku, tak Nikon" (nebo naopak)... někteří lidi jsou z principu Canonisti, jiní Nikonisti a ty diskuze jsou nekonečné 😅 takže tím se určitě ovlivnit nedej 🙂

chaarleene
17. pro 2009

estrel, my se dokonce primárně specializujeme na pomoc s výběrem fotoaparátu a příslušenství 😀 to focení k tomu manželovi přibylo časem 😀

estrellita
17. pro 2009

chaar: ty jo, tak to je skoda, ze uz mam vybrano, ale radilli mi fotografove a rikaji to same, co ty 🙂

ja bych si pak urcite rada nechala poradit s vyberem objektivu, ale zatim mam ten zakladni a musim se s fotakem poradne naucit, nez zacnu cpat penize do dalsich veci 🙂

madlisek
17. pro 2009

Taky mi prijde, ze mame drahou hracku a neumime s ni poradne zachazet. Takze od unora budeme chodit do kurzu, abychom se to naucili, uz se tesim 🙂

chaarleene
17. pro 2009

madli, kdybyste byli v ČR, tak bych ti i doporučila dobré kurzy 😉 ale v USA to obšancované nemáme 😀

estrel, to je rozumný 🙂 kdyžtak kdybys nevěděla nebo se chtěla na něco zeptat, tak mrkni na fotoradce.cz - jsou tam články o výběru objektivů i diskuzní fórum, kde se můžeš ptát do aleluja 😉

madlisek
17. pro 2009

Char, tady porada univerzita kurzy vseho moznyho, na foceni je tam asi 20 ruznych kurzu - zaklady, makro, portety, svatebni fotografie, proste vsechno mozne. Kamaradi chodili tenhle semestr na ty zaklady a delaji nadherne fotky, takze v pristim semestru budem chodit taky 🙂

chaarleene
17. pro 2009

madli, tak si to užijte 🙂 kurzy jsou fajn, člověk se často dozví věci, které by se jinak ani nedozvěděl 🙂 a mně vždycky přijde líto, když si třeba někdo koupí zrcadlovku a pak mu to s ní nejde a on na ni nadává a přitom by měl nadávat spíš sám sobě 😀 tuhle někdo v nějaké diskuzi nadával (už je to pár let), že si koupil tak drahý foťák a že fotky jsou naprd a navíc to neumí natáčet video 😅 😀 dneska už to některé zrcadlovky umí, ale tehdy to ještě bylo nemyslitelné a já jsem přemýšlela nad tím, proč do toho vlastně ten člověk investoval, když ani neví, jak to funguje 😅

madlisek
17. pro 2009

Mne prijde hrozna skoda koupit si skvely fotak a neumet vyuzit jeho potencial. Ten nas je fakt uzasny, i nauprosty neumetel jako ja z nej vykouzli pekne fotky, ale kdyz koukam na to, jak po absolvovani toho kurzu foti kamaradi, tak je videt, ze stojim teprve na startovni care 😅 Uz se moc tesim, az budeme umet fotit aspon trochu poradne 🙂

chaarleene
17. pro 2009

madli, to je fajn 🙂 tak ať se vám to podaří 😉