Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
17. led 2010

Woooow, Eiri, to je ale bříško. Vypadá, že už je pěkně velký, no fíha. Klobouk dolů.

estrellita
17. led 2010

pardon za to divne psani,ale nejdou mi delat odstavce :(

eirin
17. led 2010

Estrelko, vítej zpátky! No tak to je dobře, že jste si to užili a počasí bylo rozumné. Na kontrolu jdu až přespříští úterý a ve čtvrtek potom na velký ultrazvuk.

madlisek
17. led 2010

Mil, urcite je to pro telo velika zmena - roky mu davas umely hormony, kterymi vlastne uspavas vajecniky, no a najednou po nem chces, aby fungovalo samo. Tak to asi chvilku trva, nez si vzpomene, jak se to dela.

Eli, umyla jsem podlahu v kuchyni a koupelne, juchu! Nebyt toho, ze jsi sem dnes psala o svych hospodynkovskych vykonech, asi bych se na to vykaslala. Jsi proste motivujici 🙂

milmic
17. led 2010

Jináč holky z vedlejší diskuze jsou víceméně přesvědčené, že prostě musím být těhu. Že jsem naprosto učebnicovej příklad....
kromě toho negativního testu. 😀 😀 😀 😀

tiburcia
17. led 2010

mil neboj, ono se to nějak musí vyřešit 😀 😀

estrel to je fajn...hned bych někam vyrazila 😉

madlisek
17. led 2010

Mil a testovala si vickrat nebo jen jednou?

elitera
autor
17. led 2010

Hele, jsem jediná, koho napadlo, že Mil "akorát" ovulovala?

Jinak k výčtu dnešních činností jsem přidala ještě vytření celýho bytu a zejména zlikvidování jedný krabice v předsíni!!!! A ještě dopírá pračka, zatímco já nechávám působit pleťovou masku 😀

chaarleene
17. led 2010

eirin, krásný bříško 😵 skoro jako to moje 😀 taky už se přes něj ohnu jen tak tak, když si vezmu kabát, tak už mi někdy boty musí zašněrovat manžel 😅 hodím vám na picasu fotku ze 3. ledna, od té doby jsme nefotili...

musím říct, že jsem dneska dopoledne vygruntovala (utřela prach, umyla koupelnu a kuchyň, vytřela, vyprala a pověsila 2 pračky,....) a mám toho plné zuby, hrozně mě bolí záda a jsem unavená... moc toho nezvládám 😒

elitera
autor
17. led 2010

Těší mě, že vás inspiruju 😀 ale teď fakt budu (asi nejen v tomhle směru 😀) tak 3 týdny mimo. 2. února odevzdávám projekty, čeká mě výlet do Hradce a Pardubic, to bude na celej den 😝 A do tý doby musím všechno komplet perfektně nachystat, optimálně bez chyb, jinak mě tam čeká druhá cesta 😝 Služebně starší kolegyně už nás varovala, ať si na poslední víkend v lednu nic neplánujem, nejlíp ani ten před tím, protože nejspíš budem v práci...
No takže s takovou opravdu nebudu mít čas ani chuť uklízet 😝 Ještě, že už Lišák bude mít odevzdáno, tak mě bude moct zastoupit 🙂

estrellita
17. led 2010

elit,to neva,ze to delas jen obcas,ale kdyz to napises,tak jsme vsechny provinile,ja sla umyt podlahu,vyklidit tasky z hor a uvarit 3jidla,abych nemusela varit pres tyden

milmic
17. led 2010

Elit, co to? Jak to myslíš akorát?

Madli... testovala jsem nějakých 31 (v poledne) a 34 DC ráno. Otázkou však je, kdy a pokud vůbec byla ovu, to fakt nevím. Nechala jsem tomu volný průběh, ale možná to nebylo to správné řešení. Páč ted nevím, co se vlastně děje. 😀

chaarleene
17. led 2010

tak já jsem teda uklízela bez eliteřina impulzu 😀 ale hezky jsme se v tom uklízení sešly 😀

madlisek
17. led 2010

Elit, Mil uz nekdy pred ctrnacti dny hlasila, jak ji boli v podprisku a to jsme to svorne otipovali na ovulaci 😀 Ted tyhle okolni priznaky typu unava a motani hlavy nam tu uz popisuje vic jak tyden a tak dlouho snad nikdo neovuluje 😅 Ale jsem zvedava, co z toho vyleze a jak rychle se srovna.

A Lisak uz bude odevzdavat? Ten je taky nejakej udernej!! Tam bych se mozna mela inspirovat vic nez u tebe s tim uklidem 😀 Jak to vlastne vypada z vasi cestou za ocean, pujdete do toho?

chaarleene
17. led 2010

tak už jsem vám vyvalila na picasu novoroční pupek 😀

elitera
autor
18. led 2010

No, já jsem před 14 dny taky myslela, že ovuluju, chuť na sex, pobolívání vaječníku, výtok... a skutečná ovu byla až teď 😉 Možný je všechno, zvlášť po vysazení.

elitera
autor
18. led 2010

Jinak hlásím, že ode dneška zobu listovku 🙂

milmic
18. led 2010

No holky, mě píchalo v oblasti vaječníků (asi), když jsem minulej měsíc zapomněla ty 3 tabletky HA.
Vlhké dny jsem zaznamenela před vánocema, ale kdybych se měla řídit chutí na ..., tak vede Silvestr. Páč tolikrát za sebou v tak krátkým intervalu jsme asi nikdy neto. Dokonce i můj milý jaksi chtěl. 😀 😀

Tak nám zase hezky sněží, to bude zase "kalamita". El, ty jsi taky brala HA?

elitera
autor
18. led 2010

Jo, 8 nebo 9 let... ale vysazeno mám už rok a (asi) půl.

milmic
18. led 2010

Wooow, a dělalo ti to paseku?
Mojí sestře to prej nedělalo nic po vysazení. Třetí měsíc otěhotněla a ted je těhotná zas. 😀 Bude mít děti v odstupu 1 a 3/4 roku, je drsná. 😀

elitera
autor
18. led 2010

Já jsem měla před tím cykly pravidelný 5 týdnů. Po vysazení 35, 38, 40 dní a pak těhotenství. No a od tý doby mi to jde zas podle plotu 😀

estrellita
18. led 2010

bre ranko,

eirin: prosim te, jak casto jsi byla na folikulometrii behem jednoho mesice? a chodi se jen jeden mesic, nebo pak jeste ty dalsi?

herminka
18. led 2010

Ahoj!
Dívám se, že jste v neděli byly akční 🙂 U nás je zvykem neděli dodržovat, takže se věnuji spíš jen nutným věcem a jinak relaxuji nejrůznějšími způsoby - zvlášť včera jsem to po tom plese potřebovala a vyloženě jsem se flákala, bo jsem na nic jiného neměla.

Mil, na tvrzení z diskusí, že dle příznaků musíš být 100% těhotná, moc nedej, tady to strašně bují a holky se někdy přesvědčují i o nemožném. Stejně jako Madli bych to viděla spíš na to, že je tělo zmatené z vysazení HA, nasazení léků na ŠŽ (byť máš, jak říkáš, dětskou dávku), Tvá nízká váha, nějaký stres do toho a pak to tak vypadá. S Tvou sestrou je to mazec! Ale pokud to tak chtějí, proč ne? Vy jste od sebe o kolik?

Chaar, pěkné bříško. A hrozně se mi líbí ten styl fotek, taky chci mít tak šikovného manžela 😀

milmic
18. led 2010

Hermi, já to vidím úplně stejně.
Holky jsou naočkované těhotenstvím, tak to vidí úplně všude. A negativní test nějak nevidí. 😀
S tou štítnou žlázou mi doktorka říkala, že za normálních okolností by mi léky nedávala, ale protože chceme těhotnět, tak je dá a trošku mi pomůže.
Sestře bude v létě 29, jsme o 5 let od sebe. Ale bude mít doma pěknej cvrkot, tomu tomu cvrčkovi nebudou ještě ani dva roky, když se narodí to malý. 😀

chaarleene
18. led 2010

hermi, díky za pochvalu 🙂 akorát ta jedna fotka je oříznutá - jsem si z ní odstranila hlavu 😀 takže to není původní kompozice 🙂

manžel je moc šikovný 😵 😵 😵 mně se hrozně líbí styl, jakým fotí 🙂 a mám pocit, že zejména má velký talent a oko na momentky a zachycení nálady... 🙂

holky, kdo se mě to ptal na ty fotokurzy?

estrellita
18. led 2010

chaar: ja, ja 🙂 mas nejake novinky? hodis mi to kdyz prosim tak do IP? 🙂

milmic
18. led 2010

Jůůů, Chaar už má 32 tt.
Holky, to letí, to je něco. Tady na koníkovi si vždycky uvědomím, kolik mi vlastně zbývá času do státnic. 😅
Porodí Des, porodí Moni, Chaar, já se vdám, pak Anděl.... Hůůůůůůů. Eirin, Aer, sestra.... pomoooooc. 😀

Dneska píšu jak šílená, potřebuju další knihu sepsat strašným fofrem, no zatím mi to naštěstí myslí dneska, už mám 3 strany. 😀 Celkově 26 + 3. Ale knih ještě 5 k přečtení.
O víkendu jsem dostala strašnou potřebu říct milýmu, co jsem vykoumala v té knížce za haluze, hlavní myšlenky, vztahy a skrytý myšlenky. 😀 😀 Chudák mi jenom přikyvoval.

Jo a nevíte, jak se má Cirr? Ona má Marjánku, tuším?

estrellita
18. led 2010

o cirr jsem taky neslysela, jednou jsem si s ni poslala mail, myslim, ze toho po porodu mela plne kecky.ale snad se jim dari dobre.
aer: nevis neco vic?

aerin
18. led 2010

ja myslim, ze uz je jim fajn, ale moc slepicarnu nestiham, vic bude vedet urcite terka🙂

chaarleene
18. led 2010

jo, 32. týden, hrozně to letí 😅 už abych začala konečně řešit tu výbavičku a tak 😅