Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
25. led 2010

eirin: ja jsem nejak nevedea, nebozapomnela, ze to je podruhe 🙂 ale tak at je to jeste lepsi, nez to prvni 🙂

eirin
25. led 2010

U mě by se trefili v každém případě, pokud se tedy trefila paní doktorka 😀

estrellita
25. led 2010

teda nemyslim jen tu svatbu, ale hlavne to potom 🙂

aerin
25. led 2010

andelko, to si asi stejne nevyberu...tenhle se bude blbe krajet kvuli tem trubickam a zas kdybych mela potazenej marcipanem s zivyma kvetama....takovej meli svagri a byla to taky prca, jak z toho dolovali ty ampulky s vodou, ve kterych tam byly napichany ty kvitka😀

a klasickej s kremovejma puclikama a postavickama fakt nechci 😝

elitera
autor
25. led 2010

jo, švagrová měla krásně vypadající "zákysovej" s ovocem nahoře. Ovoce bylo pomatlaný želatinou, jíst se skoro nedalo (byť srpen, tak jahody hnusný atd.). A zákys měli nějakej moc máslovej - popravdě to bylo těžký úplně neskutečně 😅 Zlatej náš jednoduchej piškotovej jen s jahodama 😵

eirin
25. led 2010

Estrel, děkuju. Teď to bude víc v klidu, protože mě to předsvatební šílenství naštěstí míjí a jsem nad věcí 🙂 Jó, to nevím, kdo bude porcovat dort u nás, já ho tam nechtěla, tak ho krájet nehodlám.

milmic
25. led 2010

Aerko, my taky takovej nechceme. 😝
Asi budeme mít dort od ženichové maminky, ale úplně obyčejnej, dvoupatrovej čokoládovej. Max. nějakou ozdobu, že je tada svatební, ale nic extra tam myslím nebude.

elitera
autor
25. led 2010

Dort beztak vypadá nejlíp, dokud se do něj nikdo nepustí... 🙂

eirin
25. led 2010

Eli, jojo, tak ten se nám nepodařilo si prosadit (piškot s ovocem) 😀 Nesnášíme krémové dorty a hádejte, jaký budeme mít?
Aer, to se mi naštěstí podařilo prosadit, že tam postavičky nebudou.

chaarleene
25. led 2010

holky, to nemyslíte vážně, furt se tu nic neděje a když tu půl dne nejsem, tak toho nakecáte tolik 😀

jdu vás dočíst a budu postupně reagovat, jen sem rovnou napíšu, že kontrola na hematologii dopadla dobře 🙂 a paní doktorka dobře perlila 😀

madlisek
25. led 2010

Dobre ranko 🙂

Aer, super, ze jste se do toho pustili s takovou vervou! S Lisni me to neprekvapuje, muzuv kamarad to tam musel zamlouvat asi tri ctvrte roku predem 😒 Ale jak rikaji holky, krasne fotky si muzete udelat kdekoliv s jakoukoliv zeleni. A treba nase fotografka dela krasne fotky i treba u zdi (Sijen potvrdi 🙂)

Ad urceni poceti - zkusila jsem, co by vyslo me mamce a vysel chlapec 😀

Ad dort - je taky treba myslet na to, aby bylo kam ho umistit do chladu - jestli bude teplo a slavit se bude venku, tak se rozkydne 😀

estrellita
25. led 2010

madli 😀 nov vidis, ja jsem nezkusila mamku 🙂 ono je to stejne 50:50, jako ty cinske a jine kalendare 🙂
my jsme mysleli, ze mame krajece dortu, ale cisnik se na nas pak vykaslal a delali jsem to my dva a bylo to sileny (predstavte si krajet 60 kousku dortu 😅 )

estrellita
25. led 2010

chaar: gratuluju 🙂
ja dneska taky koukam, jak to tady jede 🙂

madlisek
25. led 2010

My jsme dort akorat nakrojili a snedli si prvni porci a pak to dal krajela muzova maminka, nastesti 🙂 Ja jsem u porcovani cehokoliv nervozni, vadi mi, kdyz se na me lidi divaji 😅

eirin
25. led 2010

Madli, to mi taky vadí.

chaarleene
25. led 2010

tak my jsme měli veliký piškotový dort s ovocem, byl výborný 😵 😵 😵

co se týče příbuzných - všechno jsme si zařídili a oznámili všem 5 týdnů předem a stejně to bylo psycho 😅 😔 ono se hrozně lehko řekne, že se nad to má člověk povznést a že to je jeho svatba, ale někdy to holt nejde, no...

jo a mně podle Aztéků vychází kluk 😀

aerin
25. led 2010

no prave ze na svagrove svatbe si nakonec pri krajeni dali dort asi ctyri lidi, a bylo to hrozne trapny...celkove cela ta faze mezi obedem a tim vecerem byla priiiiserne trapna a nudna, tak doufam, ze se tomu tim odpolednem aspon trochu vyhnem 😅

andelka
25. led 2010

aer: Určitě najdete a budete mít ten nejdokonalejší dort - krásný, dobrý a ještě se bude dobře krájet. 🙂
My jsme měli klasický (myslím že ho znáte: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...) , ladil s barvou svatby, já jsem romantik, takže jsem růžičky a figurku nahoře chtěla. Ale hlavní bylo, že nám ho pekla známá, jejíž dorty jsou úplně vynikající, takže se všichni olizovali až za ušima 😵
Jinak jsme dorty měli v lednici v restauraci, na tabuli byl jen při příchodu hostů (ať ví na co se mají těšit 😀 ) a pakl když jsem ho krájela.

estrel: Já jsem se furt ohlížela, kdo jako to bude krájet, když ho před nás postavili a nikde nikdo a všichni, že prej je to na mně - no nevěděla jsem jak do toho, sranda to byla. Kousků jsem krájela asi 25 a stačilo 😀

eirin
25. led 2010

Chaar, my i kdybychom jim to oznámili týden předem, tak by stejně bylo to sladký po jejich 😀

chaarleene
25. led 2010

jo, to znám 😀 my jsme nechali výslužky na rodičích, mamka původně říkala, že chce do výslužek asi 20 oznámení a nakonec jich potřebovala asi 40 nebo 50, protože to bylo přesně to - když dám tomuhle, tak musím dát tomuhle, ti nám dali, tak jim musíme dát taky atd atd atd, takže jsme pak dostávali dary od lidí, které vůbec neznáme 😅 (většinou hrnečky 😀)

aerin
25. led 2010

no jestli budeme mit svatbu tak kde chceme, tak muzeme mit dort klidne v nasi lednici😀 bydlime primo vedle te restaurace, takze kdykoli pro cokoli muzeme zajit domu, i se prevlict atd., to je na tom super🙂

madlisek
25. led 2010

Tak my jsme to oznamili pul roku predem a nikdo nam do niceho nekecal 🙂 Vymysleli jsme si svatbu odpoledne, zrusili jsme obed pouze pro rodinu a rozhodli, ze z kostela se pujde hromadne rovnou na veselici - grilovani, salatky a tak - a vsichni byli radi 🙂 Kdyz o tom tak premyslim, tak neni nic, kde bych zpetne litovala, ze jsme se do toho nechali nastrkat, vsechno bylo nase, prijemne a nenucene 🙂 Mamce pak jeji kamaradka rikala, ze to byla prvni svatba, na ktere byla, kde nikdo nebyl nervozni a kde vsechno probehlo v klidu a pohode 🙂

chaarleene
25. led 2010

madli, o naší svatbě se to říkalo taky - jak to bylo všechno příjemné, pohodové a nenucené 🙂 u věcí, které pro nás byly důležité, jsme se nikam natlačit nenechali, ale stálo nás to hodně nervů a v mém případě i hodně slz a několik kilo 😅

madlisek
25. led 2010

Hmmm, to my s nasima legackama na dortu moc velci romantici nejsme 😀 😀

madlisek
25. led 2010

Mne to nestalo nastesti zadne slzy a bohuzel zadna kila 😀

milmic
25. led 2010

Madli, legáčci? To čo je, ako to vypadlo?

tiburcia
25. led 2010

tak my jsme dort nakrojili a zbytek dokrála obsluha...a měli jsme čtyři dorty na stojanu ve tvaru srdcí:

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

lucitee
25. led 2010

tady je nase svatebni album a v nem i dort

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

eirin
25. led 2010

Mě to nestojí ani slzy, ani kila, spíš si připadám jako nezávislý pozorovatel, kterého se to vůbec netýká 😀 Ale to hlavní je po našem a to je dobře.