Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
29. led 2010

estrel, tak to je krásný 😵 😵 😵

aerin
29. led 2010

estrel, drzim moc palce!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

sijen, tak snad bude po tom padu vsechno v pohode😉

tibu, pred tim jsem chodila k jinymu gyndarovi a nikdy mi o zadnym nalezu nic nerekl, takze predpokladam, ze dobry....ona mluvila o nejakym L - silu nebo co, ze to jeste nic neznamena a ze to u 80% zenskych do dvou let vymizi, akorat ze se to musi sledovat....coz u me muzou zas az po sestinedeli, ze jo....ach jo, jdem z toho zdrbla☹

barca1
29. led 2010
estrellita
29. led 2010

holky, moc dekuju 🙂 ja tomu fakt porad nemuzu verit, obcas vytahnu mob a na ten obrazek se musim podivat 😅 jen doufam, ze je mamatest verohodnej 🙂

estrellita
29. led 2010

sijen, snad bude vsechno v poradku!!! drzim palce!

aer: no kdyz se najde nalez na cipku v tehotenstvi, tak se s tim pry nic nedela a dokonce tomu muze tehotentsvi pozitivne pomoct. a co ti na to rekla doktorka?

lucitee
29. led 2010

mad: na zahu zkus Gaviscon nebo tu sodu co radi sijen

tiburcia
29. led 2010

aer tak to nic není 😉 vím že to člověka rozhodí, ale je to jen ,,nějaké" přemnožení bakterií...žádná rakovina nebo tak něco 😉 a tohle často mívají těhotné,takže to bude ok 🙂

sijen
29. led 2010

Týjo - to jsou zprávy! Estrelko budu na Tebe myslet, ať to všechno jde jak má. Mám z Tebe radost! 😵 ... do počítače by to z mobilu šlo nahrát přes "modrý zub"... pokud je v počítači nainstalován progam (já mám - Nokia PC Suite)

No, Tibu - já s tou návštěvou u dr. - než bych tam došla, hrozí cestou několik pádů... je to z kopce, málo udržovaný a ikdyž mám nemocnici za rohem, tak můj dr. je až pod kopcem což je cca 2km. A do toho zatím nejdu, nechci stresovat cestou..
Snad ho nebudu potřebovat, objed. k lék. jsem v pondělí, tak snad ten víkend bude v klidu a bez komplikací.

díky za podporu i ostatním.

estrellita
29. led 2010

no ja prave ani v pocitaci nemam nic nainstalovano, ale jestli manzel nevyhodil test, ktery jsem v tom celem rozpolozeni nakonec nechala v koupelne, tak vam ho vecer vyfotim 😀

sijen: kdybys cokoliv pocitovala, koukej se tam enchat treba i odvezt taxi.

holky, nemate nejaky chytry link, ktery by mi rekl ve kterem tydnu budu v urcity cas - jako i kdy konci prvni, kdy druhy a treti trimestr?

herminka
29. led 2010

Estrel, konce trimestrů jsou na merenibt.xf.cz - sekce Výpočty. A jinak nevím.

estrellita
29. led 2010

herminko, dekuju

tiburcia
29. led 2010

estrel na babyweb cézet ti zasílají každý týden info o miminku, jak se vyvíjí atd. 😉

estrellita
29. led 2010

tibi: tak pozdeji se tam zaregistruju. 🙂

lucitee
29. led 2010

holky hlava se mi toci obcas, ale jako zadny velky potize nemam. spis je mi neprijemny, kdyz se tlak srovna a mam normalni.

estrel?????? chapu ja to dobre?????

andelka
29. led 2010

estrel: Já si tt kontroluju na www.tehotenskakalkulacka.cz, je tam i kolik tt zbývá do porodu, kdy je normální období porodu i kdy začíná který trimestr.
Info o těhu a miminku si nechávám každý den posílat z rodina.cz.
A ještě jednou gratuluju i tady 😵 Mamatest spolehlivý je, já jsem si ho též dělala ten první den (tuším 13DPO) a čárky tam byly viditelné pěkně. 🙂

lucitee
29. led 2010

je to by bylo hezky:

Pokud je datum poslední menstruace 10.1.2010 :

# Nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění byla kolem 23.1.10
# Pokud jsi těhotná, jsi přibližně v 2 týdnu a 5 dni
# To znamená, že jsi v prvním trimestru
# Ideální datum porodu je 17.10.2010
# Normální datum porodu bude mezi 3.10.10 az 31.10.10
# Do porodu zůstáva přibližne 37 tt.
# Konec 1. trimestru a začátek 2. trimestru: 11.4.10
# Konec 2. trimestru a začátek 3. trimestru: 18.7.10
# Normální těhotenství trvá 40 týdnů +- 2 týdny

moni1412
29. led 2010

estrel 😵 prekrasna sprava 😵 drzim palceky 🙂

luci aj tebe, nech to vyjde 😉

aer dufam ze bude vsetko ok. a co ti na to povedala dr.?

sijen naozaj nechces ist radsej k dr.? taky pad na lade nie je sranda 😒 drz sa.

s tymi chodnikmi je to tak asi vsade. my sme dokonca vcera rano mali take aj cesty - lad ako zrkadlo a na tom sneh, ma aj zviezlo ked som cez kruhac sla 😖 poznate ten vtip o slovenskych cestaroch? ze preco sa hovori ze su najmensi na svete? lebo napadne 2cm snehu a uz ich nevidno 😀 a je to tak 😅

moni1412
29. led 2010

char jakto ze ti nemeraju tlak? vobec????? to je dost dolezite, nie? 😨 🤐

kamaratka co je tehu v Spanielsku, zhodou okolnosti Ceska, tam prebiehaju poradne asi tak ze sestricka zmeria tlak, myslim, obcas krv vezme, moc a doktor ze ju videl ani neviem v ktorom mesiaci, tam proste ziadne vaginalne vysetrenia pomaly cele tehu 😒

moni1412
29. led 2010

vidite...este som sa vas chcela spytat... v ČR balite babätka nasiroko? postolkami? lebo viem ze sme boli jedna z mala alebo dokonca jedina krajine kde sa to robilo, pred 2 tyzdnami to uz stopli aj u nas konecne...

estrellita
29. led 2010

moni, lu, andelko, dekuju 😵
lucc: drzim palce 🙂

lucitee
29. led 2010

holky v poho, nejsem zoufala 🙂 jen jsem jukla na tu kalkulacku a libilo se mi videt ta konkretni cisla.
Jsme meli vcera rozhovor a prej ho mam objednat na spg....takze uspech. Rekla jsem ze mi staci vedet, ze by do toho sel kdyz by bylo potreba a nebudem to hrotit. Az pujdu na gyndu, reknu si o zadanku. Ale solo tam kvuli tomu nepojedu.
Proste az to dozraje

milmic
29. led 2010

Luc, to je super zpráva. 😉

sijen
29. led 2010

Luci, tak to je úspěch to rozhodnotí Tvého muže 😵 , to je paráda. Moc na vás myslím, když tě tu vidím, aby vám to prostě jednou dopadlo.

Já si zavolala k lékaři, trochu mě sestra uklidnila a taky mi řekla že na gyn. jsou dnes až do 7 večer = paráda a dostala jsem radu kam se případně obrátit o víkendu.

moni1412
29. led 2010

luci to je uspech teda 🙂 super ze zmenil nazor 😉

sij tak aspon cosi, aj to ukludnenie pomoze niekedy 😉

lucitee
29. led 2010

holky dik, no moc dobrej pocit z toho nemam. Rekl mi ze minulej tejden jsem mu rekla ze to nema resit a ted po nem chci vedet nakej jeho plan. Me ale vazne staci vedet, ze kdyz to bude potreba, tak tam pujde. Takze z toho vylezlo, ze by tam sel kvuli me. Protoze ja to resim a ja o tom mluvim. Spis asi aby mel klid.

moni1412
29. led 2010

Lucka, muzi niekedy neradi riesia taketo veci. cest vynimkam. ale uz len to ze kvoli tebe by to urobil, je pekne. snad to nebolo o tom klude.

lucitee
29. led 2010

ale jak kvuli mne? snad kvuli nam a nasemu diteti ne?

milmic
29. led 2010

Luc, souhlasím s Moni. Měl by to udělat hlavně kvůli tobě. Abyste věděli na čem jste a tobě ušetřil nervy a čas. 😉 Má srdce na správným místě. Šikovnej.
Držím vám palečky, moc. Abyste brzy přišli na to, v čem je háček. Ale spíš, abyste otěhotněli. 😉

moni1412
29. led 2010

luci nezaoberaj sa takymito slovnymi hrackami. urcite to tak citi a vie ze to urobi, keby na to prislo, pre vas a vase dietatko. ale snad to ani nebude potrebne 😉

milmic
29. led 2010

Luc, možná by nebyl marný ten kine.... jak se to řekne. Pokud máš v dušičce takový trápení, tak by to mohlo pomoct. 😉 Nebo ti aspoň ulevit na psychice.