Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
22. únor 2010

estrel, gratuluju, to je bomba 😵 😵 😵

a jinak uz asi ani nevim, na co jsem chtela reagovat😅

eirin
22. únor 2010

Estrel, gratuluju, tak ses konečně dočkala 😵

estrellita
22. únor 2010

dekuju holky 😵 😵 😵 spadl mi neskutecn evelky sutr ze srdce 🙂

jinak jsem koukala, ze chudak maja se vcera ptala, jak se pozna porod a nebyla vyslysena, tak treba uz neni 2v1 😅

aerin
22. únor 2010

estrel, je, planej poplach😀

estrellita
22. únor 2010

😀 😀 😀 😀 a dneska pritom tak krasne sviti slunicko, ze by cesta do porodnice byla urcite v pohode 😀 😀

aerin
22. únor 2010

no ona sla na tehu cviceni, tak treba to tam na ni prijde😀

herminka
22. únor 2010

Ahoj!
Madli, to je fajn, že se kotník dal do pořádku, buď na něj opatrná. Četla jsem, že máš 23DC a říkala si, jak to souvisí s běháním 😀 Už mi to tu asi leze na mozek 😅

Sijen, myslím na Tebe a věřím, že bude stále vše v pořádku 😉

Skaf, taky mám babičku s Alzheimerem, takže bohužel vím, o čem mluvíš. Stará se o ni ale teta, která s ní bydlí v domě. Hodně psychicky náročné mi připadá to, že tam není žádná perspektiva na zlepšení, ale spíš naopak ☹ Já jsem se starala o svou maminku, když byla po těžké nehodě upoutaná na lůžko, ale bylo vidět, jak se málem ze dne na den zlepšuje, takže to bylo o něčem jiném. Ale i tak to byla velká škola. Bolest obvykle cítím před ovulací a když si uvědomím, že už mě vlastně nic nebolí, je po ní. Achjo, mrzí mě, že to u Tebe nedobré ☹ Třeba pomůže nějaká jiná medikace nebo i tato až časem, jak píše Eirin.

Chaar, ta kamarádka, co byla u nás s tou 6týdenní holčičkou jen pěla hcválu, jak pěkně v noci spí (6-7 hodin) a celkově je hrozně hodná, tak třeba budete mít taky takové dítě 🙂

Estrel, ten šutr plně chápu a raduji se s Tebou 😉

Dneska je u nás tak nádherně, nejraději bych vypadla z práce někam do přírody. Ale musím tu ještě 6 hodin tvrdnout 😒 , ještě štěstí, že jsme byli venku včera.

Hokej mě nějak poslední dobou nebaví, tak jsem se nedívala 😀

chaarleene
22. únor 2010

estrel, gratuluju ke kontrole a vůbec ke všemu 😵 😵 😵

hermi, já se snažím pozitivně myslet, ale mezi námi děvčaty - nevěřím, že bych měla tak pohodový mimčo 😅 já byla prdíkatá a uřvaná, takže se obávám, že mi to mimi vrátí 😀

milmic
22. únor 2010

Jůů, Estrelko, gratuluji. 😵
jen tam dál, držím moc palec. A kolik jsi tt?

skafandrik
22. únor 2010

Už jsem se trochu srovnala. mam toho strašně před sebou, tak se budu soustředit na to, teda spíš snažit se o to. Dík, holky.

estrellita
22. únor 2010

díky holky 😵 🙂
mil: jsem 6 plus 6, zatim mam pocitadlo v albu a nejak casem si tt premistim do pasu 😉

eirin
22. únor 2010

Hm, tak mi dr. zvedla dávku na štítnou, nějak ty dva prcky nestíhá ☹

estrellita
22. únor 2010

eirin: hlavu vzhuru, je dobre, ze te kontroluje. kolik ted beres? a jake hodnoty jsi mela?
ja se dozvim hodnoty zitra, ale doktorka ma volno do konce tydne, tak doufam, ze to nebude nic strasneho, abychom ji pak se sestrickou nemusely volat.

eirin
22. únor 2010

Estrel, beru málo, ale myslela jsem, že to bude stačit, protože když jsem brala Carbimazol, zareagovala jsem na nejnižší dávky okamžitě. Čili teď mi dr. předepsala místo půlku Euthyroxu celý a za tři týdny znovu na odběr, aby se vědělo, jestli není potřeba zase přidat.

estrellita
22. únor 2010

takze beres 50? predtim jsi baral pulku 50? ony jsou totiz ty tablety odstupnovane podle hodnoty. ja mam platicka se 150 (ty jsou cervena) a pak se 100 (ty jsou modra) a vzdy na ty prvni 4 dny dam cervene nahoru, abych se rano nepopletla a pak to zase vymenim 😅
NO ono preci jen dve deti je fakt zahul,tak jen at ti trochu pomuzou 🙂

eirin
22. únor 2010

Jojo, padesátku. Když já předtím měla hyperfunkci, ne hypofunkci.. proto mě z toho mrazí, jak to lítá sem tam. Po porodu prý zase budu inklinovat k hyperfunkci.

estrellita
22. únor 2010

eirin: no ja se taky bojim, jak to bude litat 😖

estrellita
22. únor 2010

a to to po porodu inklinuje vzdy k tomu, co jsi mela pred otehotnenim??

eirin
22. únor 2010

Estrel, no aspoň tě hlídají úplně od začátku, já byla skoro půl roku bez dohledu 😖 Ale proč myslet na nejhorší, že.. to dávkování není žádná katastrofa a hlavně že mě hlídá teď (a dětí štítná nemusí suplovat tu mou).

estrellita
22. únor 2010

eirin: zadne strachy, jo? 🙂

chaarleene
22. únor 2010

tak jsem tu z monitoru 🙂 mrňousek nejdřív spal jak zabitej a pak zase začal kopat jak divej a PA říkala, že prý tam jsou vidět i kontrakce 😅 ještě říkala - a dokdy že je ta teta na dovolené? do soboty? tak to snad vydrží... 😅 😕

ale musím říct, že jsem teda nic necítila, resp. jsem cítila, jak mrňous kope, ale kontrakce ne...

madlisek
22. únor 2010

Ahoj holky!

Hermi, 23DC 😀 Ale dnes nam to nejak kleslo na 6DC, tak to bude asi predovulacni pokles 🙂

Estrel, to jsou uzasne zpravy, moc gratuluju! 😵

Chaar, idealni je takova ta forma jako na srnci hrbet nebo jak se to jmenuje, ale tu tady nemam, tak to delam v takove obedlnikove forme cca 15 x 25 x 7cm

Eiri, neboj, hlídají tě, tak to určitě je v pořádku.

chaarleene
22. únor 2010

eirin, hlavně že tě hlídají, neboj, to bude ok 😉

estrellita
22. únor 2010

madli: ten tvuj kolac budu zkouset o vikendu a uz se na nej tesim 🙂 na tyden jsem si rikala, ze bych udelala pernik a napadlo me, ze i do nej by mohl byt doby banan treba na pulmesicky a nebo rozhnacany 🙂
a dekuju 🙂

madlisek
22. únor 2010

Estrel, myslim, ze rozhnacany banan v perniku nemuze nic zkazit 🙂

madlisek
22. únor 2010

Holkyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Kamaradce, co se neozyvala a ja byla cela nervozni, se v sobotu narodil Jukub 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Mam takovou radost, oba jsou v poradku, pritom doktori ji od zacatku strasili vsemoznymi silenymi diagnozami 😠 Diky Bohu, vse je jak ma byt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

estrellita
22. únor 2010

madli: to je skvely 😵 😵

chaarleene
22. únor 2010

madli, tak to je fajn 😵

madlisek
22. únor 2010

Mam hroznou radost 😵 Termin mela az v pulce brezna, ale strasne ji rostlo bricho, uz v listopadu ji lidi rikali, ze bude mit krasny darek k Vanocum a ona chudak odpovidala, ze az k Velikonocum, mela cukrovku, spatny jaterni testy, sileny prognozy typu hydrocefalus 😔 No a ted jsou oba v poradku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

chaarleene
22. únor 2010

madli, to je úžasný 😵