Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

nathali
2. čer 2009

noo tak ked to pomoze tak je jedno kolko to stoji a ty sa ako dlho snazis????

sijen
2. čer 2009

Nath, pokouším se dát kila dolů a opravit si trubky trávicího systému, neměřím BT /bazální teplota/, HA brala asi rok.

Já jsem v přípravné fázi 😵 ..v červnu mi je třicet.

nathali
2. čer 2009

noo tak to ti bio hodinky uz musia pekne buchat

sijen
2. čer 2009

No, právě Nath že do 29 bio hodiny VŮBEC nebouchaly 😕 ..pak jsem začala postupně _rozumě_ začala plánovat že budu plánovat..
no a konečně tedˇposlední dobou cítím že si přeju mít děti.. holt každýmu to "dojde" jinak 😔

dneska teda jsem skoro nic neudělala, zatr...ej internet 😠

dn.

nathali
2. čer 2009

🙂 noo mne zacali tikat hned ako som sa porozpravala s lekarom ale nechavame tomu volny priebeh nechcem pri kazdom sexe myslet na to ci uz sa to podarilo

madlisek
3. čer 2009

Dobre ranko!

Elit, mrzi me to s tou praci, ale vim, ze ses holka sikovna a kdyz nevysla tahle, vyjde jina!

aerin
3. čer 2009

Dobre rano🙂
Tak jsem vcera zvladla 4 lekce, dneska me jich ceka 5, doufam, ze se neco z toho naucim uz v praci... 😖

co u vas noveho?

madlisek
3. čer 2009

Aeri, ty jo, tos toho zvladla hodne! Tak drzim palce na tech dnesnich 5 lekci!

aerin
3. čer 2009

diky madli😉

elitera
autor
3. čer 2009

Tyyyyyyyyyyyvole, holky, neuvěříte mi, co se stalo 😀 Dneska ráno jsem měla angličtinu. Byla jsem furt taková otrávená z toho včerejška, že ta práce a tak. Učí mě kamarádka, tak jsme místo angličtiny probírali (i s jejím skoromanželem) mojí současnou situaci, jak by to asi řešili oni. Když jsem odcházela, napadlo mě, že bych si taky mohla zapnout telefon (kterej jsem vypnula večer, protože jsem chtěla mít klid a řešili jsme to s Lišákem a tak). Najednou sms - BEROU MĚ TAKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Juhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!

aerin
3. čer 2009

elit, ap 😵

elitera
autor
3. čer 2009

viděla jsem, díky 😵 Tyjo, jsem vyklepaná 😅

elitera
autor
3. čer 2009

Mimochodem to bylo děsně vtipný, protože včera mi řekli, že jsem druhá, ale že tu pozici možná budou otevírat v létě znovu, a pak by mě kontaktovali přednostně. To bylo v 6 večer. V 11 mi přišla sms, že mě berou TAKY. A před chvíli jsem mluvila s personalistkou a je to tak, že ta holka, co byla jakože první, není tak docela z Brna a nabídli jí místo na pobočce v Mladý Boleslavi, což je pro ni přijatelnější, takže mě berou na to místo v Brně. 😵

aerin
3. čer 2009

ty jo tak to je fakt osud 😵

eirin
3. čer 2009

Eli 😀 To jsou úžasné zprávy, gratuluju!!!

madlisek
3. čer 2009

Eliiii!!! To je úžasnýýýýýýýýýýýý!!! 😵 Odstupný a nová práce!!! 😵 Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! 😵 Seš prostě machr! 😎

estrellita
3. čer 2009

eli supeeeeeeeeer, skvely, moc gratuluju 🙂 dneska to poradne oslav a sup podepsat novou smlouvu 🙂
jsi sikovna!!!!!!!! vidis, ja rikala, ze rano moudrejsi vecera 😀

sijen
3. čer 2009

Jé, no to je úžasná zpráva! Dobré ráno.

připadá mi ten kontrmelec s tou prací těžko uvěřitelnej..a zároveň takovej nadějnej 😵
jak to bylo..že když si něco moc chceš, spojí se celý vesmír, abys to mohl uskutečnit. P. Coelho/?/
vidím zásah Osudu.. a moc Ti to přeju!!!!! 😵

elitera
autor
3. čer 2009

Sijen, na to, v jakých sračkách jsem se hrabala včera večer, je to fakt těžko uvěřitelný 😀

andelka
3. čer 2009

Eli: No tak to je parádní zpráva!!!! Gratuluju moc 😵 😵

elitera
autor
3. čer 2009

tak, dodatek smlouvy odevzdán bez podpisu na personální, pokud mě pustěj, tak končím ke 30. 6. a dovolenou si budu vybírat od 19. 🙂

estrellita
3. čer 2009

ty jo, holky, uz je unorova diskuze tehuli 😕 😅
a kdy pujdes podepsat smlouvu u te druhe spolecnosti? bych nejdriv chteli mit podepsany papir, nez bych dala vypoved 😉

eirin
3. čer 2009

Eli, to je hned radostněji, viď 😉
Estrel, nojo, taky už jsem na to koukala...
jinak můj graf je dnes takový http://www.fertilityfriend.com/home/241f02, ale měla jsem divoké sny a něco na mě leze, to nejspíš způsobilo lehký vzrůst teploty.

aerin
3. čer 2009

eiri a ms furt nic? 😉 no hele, ja teda nevim, ale pripada mi to nadejne😉

eirin
3. čer 2009

Aer, ms nikde, já si tak říkám, jestli jsem tu ovulaci 14DC vůbec měla, protože takhle dlouhou LF jsem ještě neměla (teda vlastně jo, první cyklus po vysazení HA to dělalo 14 dní, ale to jsem měla poslední teplotu už dost nízko). No zítřek ukáže (hehe, tohle si poslední týden říkám každý den).

elitera
autor
3. čer 2009

Estrel, stejně bych to tu musela rozseknout do pátku. Zítra dostanu nástřel smlouvy v tý nový práci. Stejně bych to tu musela oznámit, když se chci domluvit na dřívějším odchodu...

aerin
3. čer 2009

eiri, ono je to s tou LF tezky, aspon u me...prvni cyklus po vysazeni jsem si mela stezi 10 dni, pak jsem mela tu vyvolavacku, takze nic a minuly cyklus najednou nejakych 14-15 dni (taky proto jsem hned silela s testama) a ted taky

eirin
3. čer 2009

Aer, no právě. U mě to bylo 14, 13, 10, anovulák a teď 14. A taky testuju, protože kdyby jo, chci to vědět co nejdřív - teď totiž dost měřím a v těhu se nesmí chodit do kontrolovaného pásma.

aerin
3. čer 2009

tak to chapu eiri🙂

aerin
3. čer 2009

uf, tak jsem si do hlavy aspon zhruba narvala slovicka z dalsi lekce...ale jako fakt dlabu na vsechny podelany castice, milion vyrazu pro kdyz a podobne 🙄