Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
16. čer 2009

venysko, narozdíl od nás ty už jsi těhotná byla a máš s tím zkušenosti, my ti moc neporadíme 😉

des
16. čer 2009

venyska: někde si psala, že jsi 7. den po ovu, je to tak? Jestli ano, tak bych se netrápila, za týden budeš moudřejší 😉 PS.: myslím, že je klidně možný, že hladina hormonu v tak raném stádiu sice roste, ale na pořádně tlustou čárku je to ještě furt málo

andelka
16. čer 2009

Holky, díky za gratulace, fakt si to užívám, bo ukončení vejšky už bylo načase 😅 A děkuju moc za podporu, jste zlatíčka. 😵
Eli, to je super, krásná ovulka.
U mě to vypadá že asi teď nic, holt ten zápřah na nervy je vidět http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Sijen: To je super letní sestřih 🙂
Eirin: Promoce? No to fakt nevím, ještě datum neznáme, ale snad za měsíc, kolem půlky července to bývá.

madlisek
17. čer 2009

Dobré ranko dámy 🙂

Dneska se mi zdálo, že jsem šla na svou vlastní svatbu v džínách a uvědomila jsem si to až v kostele 😀

Včera jsme nakoupili v Ikee ubrousky, svíčky, rámečky a další věci na svatbu, tak jsme spokojení, dnes nás čeká schůzka s panem varhaníkem, už se to pomalu začíná rýsovat 🙂

Anděl, úplně ti závidím ten pocit! 😵 Užívej si užívej, zasloužíš si to!

Estrel, držím palce do finiše!!

madlisek
17. čer 2009

ještě jsem si vzpomněla s tou Ikeou - muž říkal, že někdo udělal výzkum, kolik dětí bylo v Evropě "uděláno" na nábytku z Ikei a prý to bylo strááášně velký procento 😀

des
17. čer 2009

madli: 😀 to docela verim, i kdyz to nase zrovna ne 😉

aerin
17. čer 2009

madli, s tema ubrouskama jsi mi neco pripomnela....u nas v Bille maji tak strasne nadherny ubrousky s tmave fialovyma kvetama, ty by se mi na svatbu taaak libily 😔

madlisek
17. čer 2009

Jej, az budu u nas Bille, tak se kouknu, zni to pekne 🙂 My jsme koupili takove velke bile a pak mensi tyrkysove a nejak je apartne smotame, jsem na to zvedava 😀 A jinak jsem si tam teda pripadala zcela nepatricne, protoze jsem nemela tehotny bricho, ani mimino v kocarku, jinak ho tam mel fakt uplne kazdej 😀

aerin
17. čer 2009

madli, jsem rada, ze si toho nekdo taky vsiml a ze to tak neni jen v Brne....ja chodim do Ikei hrozne rada, ale z tech tehotnych pupku vzdycky uplne silim 😔

elitera
autor
17. čer 2009

ma to mam to mam to!

aerin
17. čer 2009

gratuluju elit🙂

madlisek
17. čer 2009

Skvělý eli, gratuluju!!!

sijen
17. čer 2009

ahoj ahoj,
nakonec jsem na fleru pro svou švagrovou (6) objednala
http://www.fler.cz/zbozi?id=303614 kapsář
http://www.fler.cz/zbozi?id=286707 taštičku

gratuluju Eli - konečně vidˇ? 😵 😵
Madli, Aer .. pořád..a všude (holky pupkatý 😵 😵 - nic proti zdejším těhulkám 😲 😀 )

Esterel - ještě chvilku vydrž a už si oddychneš..!

Už mi kvete zahrada...!! (jsem hrdá - bo vykvetla ze semen)

Eirin..dnes byl můj muž u zubaře = o dva litry jsme lehčí. 😠
Jsem si na Tebe vzpomněla, jakpak to dopadlo - je Ti lépe?

eirin
18. čer 2009

Dobré ráno holky,

Eli, taky moc gratuluju.

Sijen, a co jsi zasela?
Dva litry za zubaře, no potěš. U mě to dopadlo v úterý tak, že sestra zapomněla objednat cement, takže když mi to provizorium doktor z pusy vyndal, neměl to čím zandat zpátky 🙂 Tak mi to dal na nějakou pastu nebo co a zatím to drží. Jinak připravený definitivní můstek byl blbý, tak mi vzal nové otisky (už snad popáté) a teď opět čekám na další zkoušku :D To je fakt snad jednodušší nechat si ušít svatební šaty než mít správně udělané zuby 😀

Dnes začínám brát Clostil.

madlisek
18. čer 2009

Dobré ranko!

shodou okolností jsem byla taky včera u zubaře, nechala jsem tam 900. Ale paní zubařka byla milá a schopná a ordinace příjemná, tak jsem to dala bez odporu.

Sijen, taky jsem zvědavá na tvé výpěstky - vyfotíš zahrádku?

Eiri, já myslím, že je určitě jednodušší uší šaty - a hlavně mnohem méně důležitý! Tak snad napošestý udělají můstek dobře, musí to být hrozná otrava, takhle dlouho čekat! A přeju mnoho štěstí s Clostilem!

aerin
18. čer 2009

dobre rano holky🙂

madlisek
18. čer 2009

Ahoj Aer! Tak co zkoušky a překlady a další školní povinnosti?

aerin
18. čer 2009

joj, ja mela pocit, ze nikdo dneska nic nenapsal a ted koukam, ze to vazne na mne 😀
praci jsem odeslala, ted do ni musim dodat obrazky, vytisknout, svazat a v utery u zkousky odevzdat....no a taky musim udelat tu zkousku, na kterou se zacnu ucit v nedeli, no 😀

sijen
18. čer 2009

Ahoj ženy,

Eiri, to je mazec..ty Tvoje story od zubaře ☹ oni Tě vyloženě trápí! Cena vyskoká - Mudr dala bííííléé výplně.. a muž souhlasil 🤐
(mudr je známá..přece by neradila špatně ne? nebo chce vydělat? no - u nás v rodině panuje názor, že chce vydělat, když to jde...)

Náš prales vyfotím 😉 .. roste jen to co už tam bylo (nějaké starší fotky jsem tu dávala) - tzn. ted kvete heřmánek, levandule,začínají kopretiny a něco jako gerbera .. ale všechno ještě rozkvetlý do květů není.

Estrel, myslím na Tebe!! 😵 dobře se vyspi! Zítra to máš ? 😕

estrellita
18. čer 2009

ahojte holky,
moc neprispivam, ale obcas ctu. nejak jsem na tom bidne, je mi kazdy den spatne a uz mam pocit, ze tam ani nezvladnu dojit ☹
nastesti to mam "az" v pondeli. 😔 ty otazky jsou tak silene siroke, ze se z toho muzu zblaznit ☹
sijen: moc moc diky za podporu!!!!!!!!! snad to vsechno dobre dopadne. 😅

sijen
18. čer 2009

nějak nemůžu usnout.. už asi třetí noc po sobě..a pak ráno nemůžu vstát včas 😒

Estrel, v klidu dýchej, v podstatě je to větší maturita - takže mluvit mluvit mluvit.
Poslední víkend Estrel! = zaberu a mám klid..vyždímej ten mozek ! 😉 😎

aerin
19. čer 2009

sijen, taky poslednich par dni spim desne mizerne 😖

estrelko, vsechny na tebe myslime a drzime palce, ty to urcite zvladnes, hlavne si musis verit! 😵

madlisek
19. čer 2009

Ahoj holky!

Estrel drž se! Myslim na tebe! Ještě víkend a máš to za sebou a pak to tu virtuálně oslavíme!

Já se teda taky hroutim. 2 týdny do svatby a šaty nejsou hotové, pan trumpetista, co nám měl troubit v kostele zjistil, že to, co jsem si vybrala nemůže se svou trubkou zahrát, protože je to moc vysoko, a kapela, co jsme si vybrali a měli jsme ji v pondělí jít očíhnout na vystoupení má to vystouepní posunuté o 14 dní, takže po naší svatbě ☹ Do toho jsem včera v práci odevzdala jeden projekt, na kterým jsem spolupracovala s jedním chlapem a dnes vyšlo najevo, že jsme projekt odevzdali nekompletní - chybí to, co měl dělat on, ale měla jsem si toho všimnout ☹

sijen
19. čer 2009

Madlísku,
nevím jestli Tě to uklidní, ale pro šaty (s kabátkem) jsem si jela v tom týdnu, co byla svatba -tzn. asi ve středu v butiku, v sobotu svatba. 😅 😕 ..zdržení kvůli kabátku

madlisek
19. čer 2009

Sijen, uklidnilo 😵 Děkuju 🙂 A včera jsme se sešli s vaší paní fotografkou LPK a je strašně sympatická, moc děkuju za kontakt a doporučení!

Aer, u tebe to špatné spaní asi bude způsobeno tím zkouškovým, viď?

Holky nevíte, co je s Cirr?

aerin
19. čer 2009

ja nevim madli, prijde mi ze ani ne, ceka me uz jen jedna zkouska a stresovat se z ni zacnu asi az v nedeli, do te doby na to neni cas😀

drzim palce at vsechno se svatbou klapne😉

cirr obcas zahlidnu, chodi na jednu diskuzi studentek ve Volne

des
19. čer 2009

Ahoj holky...zrovna jsem si tu chtěla postěžovat, jak jsem pro info hledala cvičení pro těhotný v Kladně a zjistila jsem, že se konají zásadně v hodiny, kdy slušná těhule pracuje....no ale jak vás čtu, tak si teda rozhodně nestěžuju a přeji pevné nervy a klidný spánek, ať už na školu, nebo na svatbu!!! 😉 Já zažila oboje, takže moc dobře vím, o čem mluvíte 😉 Ale nejde před tím utéct, ten den prostě jednou přijde, vy to báječně zvládnete a pak se budete divit, co že na tom bylo 😉

Estrel: na pondělí držíme (="těhu plurál") všechny palce, co máme, i ty co ještě nemáme 😉 😉

madlisek
19. čer 2009

Des, s tím těhu cvičením je to v Praze to samé, kolegyně těhule to nedávno řešila. Ale teda nevím, proč to tak je - těhule na neschopence cvičit nechodí a pracující těhule v tu dobu nemůžou. Tak jestli tam chodí megatěhule už na mateřské?

andelka
19. čer 2009

estrel: Věř, že jsem na tom byla stejně a věř, že to zvládneš. Je to jen jeden den, obejít ho nemůžeš. Jak říká můj muž "Kvůli tomuto dnu jsi 5 let studovala." Pokud jsi se učila (a já vím že jo), tak ti to vyleze, ani nebudeš vědět, kde se to v tobě bere. Tak ještě pár dní a přijde úleva. Vydrž. Myslím na tebe strašně moc. 🙂

Holky, představte si, že ono to moje tělo zvládlo: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Do státnic ani ťuka (jeden pokus kolem 19Dc asi proběhl) a hned pak hore 😀 Ta psychika fakt dělá svoje.

aerin: Tak na poslední zkoušku budu držet palce. 🙂

madli: Vůbec nestresuj, mně taky nešlo všechno úplně podle plánu a taky jsem se vdala 😅 A fotečka šatiček ještě nejni?

majatob
19. čer 2009

mam // 😵