Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
14. srp 2009

no, dneska budeme mit na vecu asi rohliky ve vajicku, pac jsme koupili hodne rohliku a nechali je venku na zemlovku a hadejte co...nechtelo se mi s ni delat....😀 a zitra si asi dame kuratko s mrkvickou se spagetama 😵 a v nedeli smazenej kvetak 😵

andelka
14. srp 2009

No já to tak vlastně dělám taky. Odpoledne/večer něco uvařím, choť to povečeří a já druhý den poobědvám. On totiž "občas" zapomene jít na oběd a pak se přižene z práce a má hlad na něco teplého. Nedělá to dobře, ale co nadělám.

sijen: Hmmm, to zní dobře 🙂 No a výlet ke kravičkám a k prarodičům, to budete mít super víkend, závidím 😉

aer: to máš dobrý jídelníček 🙂 vidíš, květák jsme dlouho neměli 😅

aerin
14. srp 2009

Holky tak hlasim mene zaneradeny kalich nez vcera....zitrejsi teplota rozhodne....

herminka
14. srp 2009

Jestli jsem to dobře pochopila, minimálně dvě z vás mají za manžele informatiky, narazila jsem na tento vtip o nich:
Sedia dvaja veľmi smutní informatici v serverovni, príde k nim tretí a pýta sa:
- A coze ste takí smutní?
- No... vcera sme sa trošku ozrali a menili sme heslá...

andelka
14. srp 2009

hermi: Manžel mění povinně hesla co 3 měsíce, naštěstí nikdy ne ožralý 😀

aer: Ty nás napínáš 😉 Takže zítra, jo? A když bude pořád hore a budeš pořád jen špinit, testneš? To už by mělo být snad na 100%, pokud byla ovulka tak jak si myslíš.

eirin
14. srp 2009

Tak si holky musím postěžovat. Hned po práci jsme vyrazili na nákupy, abych měla zítra co na sebe, a za ani nechci počítat kolik hodin jsem si koupila akorát jedno blbý tričko. Ty hadry v krámech stojí za velký kulový, všechno vypadá stejně nenositelně..
Aer, jsem zvědavá na tvou zítřejší teplotu 🙂
Po mě chce taky jeden ze systémů, které používám, každé dva měsíce nové heslo. A nesmím zadat žádné ze tří předchozích, tak v tom mívám taky slušný chaos.

aerin
14. srp 2009

andelko, asi jo....🙂
eirin, z obchodu mam v posledni dobe uplne stejnej pocit 😠

herminka
15. srp 2009

Ahoj děvčata 🙂
nikde nikdo?
Já jsem zpátky z úklidu kostela (není to úplně pravidelná aktivita, je nás 6 skupin, takže to na mě padne 1x za 6 týdnů) a chystám se napéct švestkový štrúdl a trochu to tu pofackovat, někdy kvečeru by měli přijít naši. Potkala jsem se s kamarádkou z gymplu, která teď v srpnu čeká druhé dítě, přičemž první synek má rok a 4 měsíce, docela mazec, co? Oba s manželem jsou z mnoha sourozenců, tak předpokládám, že než my se rozhoupem k prvnímu, budou mít minimálně 3 😀

Eirin, mám z obchodů a hadrů v nich podobný pocit. To mi připomíná, že manžel, když jsme byli v Anglii, říkal, že se mu Angličanky zdají škaredé a navíc se neumí obléct. Když jsme pak vlezli do jednoho obchodu, který mi doporučila kamarádka, přestali jsme se tomu divit, protože takových 95 % dámských věcí tam bylo naprosto strašných 😒

Aer, tak co teplota? 😉

madlisek
15. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Hermi ja nedavno potkala kamaradku ze zakladky, ktera uz ma dve deti, s mega bruchem! Je to takovy zvlastni pocit, ze uz maji skoro 3 a my jeste ani nezacali 🙂

Taky se dnes chystam na velky uklid, je to tady jak po vybuchu. A navic se mam ucit a to ja vzdycky dam radeji prednost uklidu 😀

herminka
15. srp 2009

Madli, jojo, přesně, zvláštní pocit 🙂 A připadalo mi, že mi taky zírala na břicho, jestli náhodou...

aerin
15. srp 2009

Ahoj holky🙂
Uz me to dost sejri, teplota zas klesla a spinim jeste min nez vcera, pred chvilkou me rozbolelo bricho, tak jsem si rikala, ze uz a ted zas ticho po pesine....proste to nechapu 😔
Vasek je v praci, ja balim....vubec se mi tam nechce☹

jo a graf http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

estrellita
15. srp 2009

aer: ja ma taky problem vecer varit, je to des, z prace prijdu nejdriv v 6 a predstava, ze si jdu stoupnout do kuchyne, je pro me hrozna, ale nekdy proste musim, jinak bysme nemeli co jist 😀 ale pritel obcas uvari 🙂

herminko: no urcite ted ten prvni mesic zacnu tim jednomistnym, pokud mi v pondeli do lekarny nedoruci ten dvoumistny. kdyz ne, tak pak objednam z toho prvniho linku, co napsala andelka - moc dekuju 🙂
ale kdyz budu pouzivat ten nas jednomistny, tak budu muset stejne jeden normalni koupit, aby mel pritel na mereni teploty 😀

estrellita
15. srp 2009

aer: no a je jeste sance? testovala jsi?

aerin
15. srp 2009

estrel, netestovala🙂

herminka
15. srp 2009

Estrel, přiznám se, že máme jen jeden teploměr - ten můj, zatím nebylo potřeba pořídit druhý (manžel nemocný nebývá). Ovšem rozžhavilo mě doběla, když mi ho jednou, když jsme byli jen jedinou noc pryč, šlohl z nočního stolku tchán 😠 Zuřivě jsem ho pak drhla a přelévala skoro vroucí vodou, abych měla zase pocit, že je čistý.

estrellita
15. srp 2009

herminko: tak nikdo cizi nema do naseho bytu vstup volny, takze neni mozne, aby mi ho nekdo sebral 🙂
ale i tak budu mit dobry pocit, kdyz budu mit jen svuj u postele a jeden budeme mit na pripadne mereni ( i casem pro deti ........ i kdyz to uz zas nebudu merit BT), ale i tak, pocit je pocit 😀

herminka
15. srp 2009

Estrel, až budeme mít děti, resp. až bude manžel vypadat nemocně, pořídíme další teploměr, o tom žádná 🙂 Ale zatím to nebylo třeba.
Ta historka s tchánem byla spíš jen tak pro zasmání (po manželovi jsem mu pak vzkázala, ať si raději půjčuje teploměr od švagra - všichni bydlíme v jednom domě; nevím, jestli manžel tchánovi řekl, k čemu mi ten teploměr je 😀).

des
15. srp 2009

hermi: myslim, ze jestli to tchanovi rekl, tak se tvyho teplomeru urcite uz ani nedotkne😀

des
15. srp 2009

aerin: tak z tveho grafu teda fakt moudra nejsem a skoro mi prijde, ze z toho muze vylezt cokoliv, pocinaje dlouhou lutealni fazi a konce potomkem...drzim palec, at se ti nakonec na praxi libi!!

des
15. srp 2009

eirin: tak já mám pocit opačný, všude spousta krásných věcí (např. v Promodu na Václaváku se mi poslední dobou moc libí), ale nevím, jestli to není náhodou tím, že teď akorát přemejšlím jakou to má gumu v pase, takže vše, co nemůžu nosit mi přijde tak báječný 😀

herminka
15. srp 2009

Des, to máš pravdu s tím tchánem 😀 Kukla jsem na novou fotku - moc velký rozdíl oproti té předchozí nevidím 🙂

des
15. srp 2009

hermi: no já ho teda viděla hned...nějak jsem se nemohla srovnat do toho horního dílu plavek 😀 A břicho je taky malinko větší a bohužel i jiný partie, ale to se pak doufám nějak shodí...

aerin
15. srp 2009

Bry vecir🙂 Tak hlasim, ze ms porad nikde, ani nemam pocit, ze by mela dorazit.... Spinila jsem malilinko rano a od te dobry vubec... Akorat kdyz jsme varili veceri, tak jsem mela takovej divnej tlak v podbrisku (neprirovnala bych to ani k ovu, ani k ms, ani k zarazenym prdum😉 ) No...priznam se, ze se zacinam docela bat, jestli jsem se neradovala predcasne ze spravenyho cyklu, treba mi teplotu zvedla jenom nejaka posahana cysta, nebo nevim... 😒

estrellita
15. srp 2009

aer: mno, tak to drzim palce, at je to v pohode. od zitrka tedy nemeris, co? nebo kdy presne odjizdis na tu praxi?
herminko:ja taky moc rodzil nevidim, jen malinko v brisku, ze je vic ven, ale ty fotky vzdy zkresluji, takze verim, ze v realu je vetsi 🙂

herminko: taky si myslim, ze jestli se to tchanovec dozvedel, tak uz si ho nidky nevezme 🙂
na svou zitrejsi prvni teplotu se tesim 🙂))

aerin
15. srp 2009

estrel, jeste zitra merim, odpoledne frcim na tu praxi☹no ja doufam, ze pokud nejsem tehu, tak to fakt v noci nebo zitra dostanu, zitra uz je to 17DPO...

katyna6
15. srp 2009

Ahoj holky,přeji pěkný večer 🙂

aerin
15. srp 2009

ahoj katy🙂

estrellita
15. srp 2009

ahoj katy 🙂
mno a neni cist ehypoteticky mozne, ze by byla ovu jindy? asi ne, co? no uvidis, hlavne, aby ti bylo dobre 🙂

aerin
15. srp 2009

estrel, no ja myslim ze ne....a v tom pripade by bylo teda naprosto nepochopitelny to spineni ted...

estrellita
15. srp 2009

jsem z toho jelen 😕