Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
21. srp 2009

Madli.. 😀 😀 jj třeba umýt auto

sijen
21. srp 2009

Dee, to je teda zkušenost s odborníky☹ bych teda byla vzteklá, kdybych to zjistila s těma kapka co jsou pro mimčo nebezpečný.
Ať je oko brzy v pořádku, a na křtiny bych si teda brýle rozhodně vzala..a pak to intuitivně posoudila podle situace na místě.

elitera
autor
21. srp 2009

Jůůůůůů 😀 Koukam na maps.google.com a u našich u baráku je vyfocenej i traktor se dřevem 😀

herminka
21. srp 2009

Elit, Tvé těhu anabáze jsem četla ☹ - kdysi na AP.

Madli, bohužel je spousta lidí, kteří si myslí, že měření je blbost a přežitek nebo ho hází do jednoho pytle s kalendářní metodou. Myslím si, že to v lidech dost živí propagační články o HA na serverech typu Novinky 😖 Jé, mám radost, že limča chutná 😵

Deen, pokud máš nějaké světlé decentní brýle, nemusel by to být problém 🙂

sijen
21. srp 2009

Holky..já čekám na muže (jede z práce) a sjíždím Rychlý šípy 😀 😀 http://www.pohadkar.cz/video/zahada-hlavolamu-3... - jsem překvapená, že to je i na youtube -ale co tam není žejo

- jinak pěkný web na pohádky 😉

madlisek
21. srp 2009

Ach Jarka Metalka, muj idol 😵 😀

elitera
autor
21. srp 2009

Jé, mam ze sebe radost - mam chuť na nějaký jídlo, ale jsem přežraná 😀

sijen
21. srp 2009

Mně se taky líbil! Ale občas mu konkuroval Červenáček 😉

Elit, to je dobře. Mmch.to bych chtěla někdy zažít..(já vím že asi nechtěla doopravdy)..ale ten pocit nutit se do jídla fakt neznám 😉

herminka
21. srp 2009

Jé, Jarka Metelka se mi taky vždycky líbil 😀

andelka
21. srp 2009

Madli: Tady seš mezi svýma 😀 Ale venku je to nepoučená džungle 😉 Víš, já jsem se hodněkrát setkala s tím, že mi lidi tvrdili, že to nemůže fungovat a kdesi cosi a že největší jistota jsou prášky a že jsme vlastně hazardéři. Ale pak jak ta dotyčná (většinou jde o ženy) chce dítě, tak dříve či později na měření BT narazí a vesele to praktikuje. Jenže málokdy si dá dvě a dvě dohromady - nedojde jí, že měření BT a zjišťování plodných a neplodných dnů je v podstatě půlka STM. A když k tomu ještě začně sledovat hlen, jestli má správně plodný, tak je to 100% STM ale opačně používaná.
A víte co? Odpírání si sexu v určitých dnech je stejně "padlé na hlavu" jako naopak nucení se do sexu v té správné době, když už se lidé snaží o mimčo. Vždycky je to o motivaci, o tom, jak to ten pár bere a má v hlavě srovnaný.

Deny: Teda ta anabáze s doktorkou je šílená, taky nemám slov. 😕

herminka
21. srp 2009

Elit, taky z Tebe mám radost 😵

herminka
21. srp 2009

Andělko, tleskám, špičkově napsáno 😵

sijen
21. srp 2009

Už domů dorazil Velký Vont. tak se loučím 😉

herminka
21. srp 2009

😀 Prý Velký Vont 😀
Já jsem osiřelá, můj Velký Vont je v hospodě s kamarádem.

madlisek
21. srp 2009

Tak pa Sijen, a nezapomen zluty spendlik 😉

madlisek
21. srp 2009

Andel, Hermi, diky 😵

Mne jenom prekvapuje, ze clovek, ktery o tom v zivote neslysel ti bude s naprostou jistotou tvrdit, ze to nefunguje - ackoliv ty to pouzivas a funguje to.

madlisek
21. srp 2009

Jinak k tomu ucelovemu sexovani v plodnych dnech - kdyz jsem sjizdela grafy v galerii na FF, tak mi to obcas prislo dost sileny, ze ve vetsine uspesnych tehu grafu probihalo sexikovani fakt jen kolem ty ovulky. Je teda mozny, ze tam holky zaznamenavaly jen potencialne plodici tuleni a ne vsechny akcicky z pocatku cyklu nebo pak v LF, ale pusobi to teda obecne jako tuleni velice cilevedome. Ale kdovi, treba to budu mit taky tak, az budu snazilka.

elitera
autor
21. srp 2009

Jo, taky mi to přijde ujetý ☹ V tom se mi děsně líbí grafy aerin, tam je smajlíků, až je skoro nemají kam psát 😀 Andělko, napsalas to moc pěkně 🙂

elitera
autor
21. srp 2009

Nicméně je teda fakt, že my jsme otěhotněli taky takhle cíleně. Chuť jsem moc neměla, ale řekla jsem mu "poď to zkusit, bude sranda, teoreticky bych teď někdy mohla mít ovulaci, to by byla prča, kdyby to vyšlo" 😀

madlisek
21. srp 2009

Eli 😀

madlisek
21. srp 2009

Sem chtela svagrovku prekvapit s tou autoskolou (ona ridi skvele a furt me popichovala, at se svym rizenim neco delam):
Ja: Hadej co?
Ona: Budu teta?
🙄 😀
Obavam se, ze tak kratce po svatbe bych nemela otakzy typu "hadej co" klast 😀

estrellita
21. srp 2009

madli: 😀 😀 to je vtipny, pak si na tu otazku taky budu muset dat pozor 😀

elit: super a cim jsi se nacpala? 🙂

andelko: moc hezky napsane. je pravda, ze rada lidi umi vsechno mozna odsoudit, aniz by o tom neco vedela!!
jinak myslim, ze v plodne dny neni potreba si neco odporiat, existuji i jine metody ochrany, napr. kondom. takze proste vse jde, kdyz se chce 🙂

elitera
autor
21. srp 2009

Ničím, nechci se přežírat zbytečně. Ale už mi vytrávilo a já dost přemýšlím o norimberských párečcích, co čekají v lednici.... 🙂)

estrellita
21. srp 2009

😀 😀 pokor je 😉

andelka
21. srp 2009

Díky holky 😵 bohužel je to tak. A nejlepší je, když vám někdo řekne "No třeba ti to funguje proto, že máš s plodností problém" 😠 Jako mně vážně nepřipadá těch hodně x lidí které znám a o kterých vím, že to praktikují (ať už s přídavnými metodami nebo bez, oboje je možné, nic není striktní) jako zaslepení šílenci a hazardéři, kteří by o této oblasti houby věděli, právě naopak. No holt někdy člověk musí jít trochu proti proudu. 🙂
Madli: No jo, tahle otázka je nebezpečná 😀

andelka
22. srp 2009

Krásné dobré víkendové ráno všem 🙂
Vypadá to, že ovulka je opravdu nakažlivá záležitost. A drmek je moje nejoblíbenější kytka 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

elitera
autor
22. srp 2009

Jůůůůůůů! Úplně náhodou jsem mrkla na beremko do plánovače, kolik dní máme od svatby - od 7. 7. 2007 je to právě 777 dní 😀 😵

madlisek
22. srp 2009

Jee, elit, to je pekny 🙂 Samy sedmule 🙂

Andel, krasa! 🙂 A koukam, ze tam mate hodne smajliku, to jste si to snazeni vzali opravdu k srdci 😉 Tak ted budeme vsichni s napetim cekat 🙂

U me teplota uz treti den rano 37.1, jak jsem nemocna, jeste, ze uz mam po ovuli a nemate me to 🙄 🙂

andelka
22. srp 2009

Elit: Jé, to je fakt super 🙂 Krásné číslo. My jsme teprve 728 😅

Madli: No jo, to je takové to počáteční nadšení 😅 Nevím jak dlouho nám to vydrží 😀
A už je ti trochu lépe? doufám, že jo a během víkendu se úplně uzdravíš a zas ti bude fajně. Už budete pomalu balit, že? 😉

madlisek
22. srp 2009

Andel, porad nic moc, ale dnes mam v planu nevylezt z domu a lecit se a ucit se (no minimalne to prvni, uvidime, co bude z uceni 😀 ) Pristi tyden budu predavat v praci agendu, pak ty dve zkousky, takze balit zacneme az ten tyden potom.

Tak at vam to nadseni dlouho vydrzi 😉 😵