Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
9. zář 2009

Hermi, já beru jednu kapsli denně, obvykle s další hromádkou léků 🙂)

aerin
9. zář 2009

hermi, je, naprostej 😵

herminka
9. zář 2009

Elit, díky za odpověď 😉

andelka
9. zář 2009

Já mám ještě další problém, kromě momentální nechuťi - asi se budu s bříškem stydět a po 12tt ho budu mít u 100% 😅

Deny: Aspoň se člověk nenudí, při těch pravidelných změnách v těhu, co? 😀

No my a okna - tak 2x do roka a jenom mikroutěrkou. Teď ty plastovky jsou super, dřív jsme měli dvojté dřevěné šroubovací, to bylo na celý den 😝

furt přemýšlím, jestli mám jít vařit nebo spát nebo si dát kafe. vidím to na rychle uvařit a spát. 😅

aerin
9. zář 2009

andelko, jako stydet pred manzelem? 😕

andelka
9. zář 2009

no jo, no. Já se trochu stydím aji teď - to víš, modelka nejsem a my holky to někdy berem citlivěji tyhle věci. Nevím jak to budu vnímat, jestli se budu sama sobě líbit s břuškem, jestli mi to nebude připadat divné - bojím se, že jo, když o tom teď přemýšlím.

aerin
9. zář 2009

ono se to nejak vyvrbi andelko, ted se tim netrap😉

tiburcia
9. zář 2009

no na tu chuť bych taky něco potřebovala,kde se hrabu na manželův apetit 😀 😀 ale bojím se toho růstu té svalové hmoty 😕 já už mám teď 4 kila navíc, které potřebuju co nejrychleji dát pryč, tak kdybych přibrala ještě víc, tak mě klepne...něco jiného neznáte??? 😒

andelka
9. zář 2009

aer: No jo, nějak to bude.

madlisek
9. zář 2009

Holky mame viza, juchuuu! Sice za pet minut dvanact, ale uz, hura! Muzem konecne dobalit a zitra vzhuru do zeme zaslibene 😀

eirin
9. zář 2009

Andělko, tím se netrap, myslím, že tím, že bříško bude růst postupně, si na něj zvykneš - a manžel to rozhodně řešit nebude. Ale chápu tě, vím své 😀
Jinak mně je jedno, jestli je to před ovu nebo po, s nechutí problém nemám. A když už jsme u toho, tak chuť se mi asi tak stonásobně zvětšila při braní Clostilu 😅

eirin
9. zář 2009

Madli, tak další starost z krku! Super, že se to stihlo ještě před dvanáctou 🙂 V kolik zítra vyrážíte?

andelka
9. zář 2009

eirin: Clostil jako afrodiziakum, to je 😀
No, já si to zatím vůbec neumím představit, ale nějak to bude.

madli: Tak to je paráda, gratuluju 🙂 🙂 🙂 a v kolik zítra (to to uběhlo 😕 ) letíte?

estrellita
9. zář 2009

madli: super! tak uz jen dobalit, poradne se vyspat a vyrazit 🙂
koukej se nam pak co nejdriv ozvat.
a co ten baracek? vysel ten hezkej, co jsi posilala odkaz?

andelko: mne prijdou tehotne zeny hrozne hezke 🙂 nestydse, vzdyt v tobe poroste vase dite. 😵

deenakee
9. zář 2009

Ale neboj Anděl.. Ono s bříškem se budeš možná sama sobě líbit ještě víc : )
Aspoň já jsem byla vždycky hubeňour a nijak zvlášť jsem se sobě nelíbila, ale s bříškem se sama sobě líbím mnohem víc... No ,ale je pravda, že cítím že chlapům se teď líbím jinak. A kupodiviu mám pocit, že se jim některým furt líbím...

No svému manželovi se taky líbím což mi sice přijde divné..... ale prej v africe je těhotná žena nejkráááásnější. A ženy se vyloženě chlubí svým bříškem , jako nejkrásnějším módním doplňkem. A i malíři tam ztvárňují hlavně těhotné....
Tak za co se stydět...
PS: ať máš postavu jakoukoliv můžeš mít bříško klidně až po 25. týdnu... Páč je to spíš o šířce pánve, jak dlouho se mimčo v bříšku dovede schovávat, než je to na mamince vidět. Kdo ji má prostornější, nemá bříško dost dlouho...
Silnější těhulky i přibýrají meňěj, v průměru kolem 8 kg. Kdežto já se svým BMI mám přibrat 14 kg (potěš koště)

madlisek
9. zář 2009

Zitra v 11, myslete na nas 🙂 Baracek hezkej zatim nevysel, resp. nasli jsme i par dalsich hezkych bytecku, tak se rozhodnem az na miste, zatim budem u kamaradu, co tam shodou okolnosti zrovna mame. Jsem rada, ze nemusime takovy rozhodnuti delat na dalku a ze si nejdriv prohlidnem prostredi a tak. Stejne to budou soky, nez se aklimatizujem... A uz vubec nevim, kdy vas budu docitat, toho zase nakecate mraky 😀

Andel, myslim, ze se neni za co stydet, naopak 🙂 Taky se mi tehulky moc libi!

A s nechuti zatim taky nastesti problem nemam 😅 Kdyz koukam na sve posvatebni grafy tak se nestcim divit, kolik jsme toho stihli 🙂

des
9. zář 2009

Hoj hoj hoj...dočtu si vás později, v práci byl nějakej blázinec. Prohlídka dneska dobrý, oznámil mi že se mám hlásit v pátek u Apolináře, s partnerem. Tak já volno mám, partner je zrovna "somewhere in Turkey" takže se asi nedostaví. Ale byl děsně chytrej a šel darovat před odjezdem krev, čili v Kladně v nemocnici existuje jeho záznam o fenotypu. A mně se podařilo se dotelefonovat na kompetentní místo, paní byla hrozně milá, společně jsme se podivily, z čeho to mám a zítra si tu jeho zprávu můžu vyzvednout, abych aspoň místo partnera předložila u Apolináře jeho krevní rozbor! Docela detektivka, že?

tiburcia
9. zář 2009

Madli tak konečně!! to je super!!! hned bych jela s váma 😉

Deen: já jsem taky hubeňour, tak se děsím, že už budu mít bříško v 3tt 😀 😀 andelko já se pokládám za úchyla, těhotné se mi moc líbí, vždycky je okukuju 😀

estrellita
9. zář 2009

Des: oni potrebuji zaznam o nem? proc? to je standard?
a jak se dari tobe a mimcu?

takze kdyz je uzka panev (to mam ja), tak je videt hodne brzy, jo? hmm, takze nejake utajovani asi pak nebude mit smysl 😀

tibi: ja se taky vzdycky podivam na brisko 😅 😵

tiburcia
9. zář 2009

já uzkou pánev asi nemám, ale mám moc ploché bříško, tak to hned každý pozná 😠

asi to zjišťují kvůli RH faktoru ne?

tiburcia
9. zář 2009

tak jsem našla že dr.Popov dělá i samotnou Macu, takže si ji jdu zítra koupit 😀 😀

elitera
autor
9. zář 2009

Jéje, Madli už letí? Strašně to uteklo 🙂 Tak dobře doleťte 🙂

elitera
autor
9. zář 2009

Jo, a s tím bříškem - taky záleží na tom, jak máte bříško vypracovaný/vytahaný. Pokud máte silný břicho, ty svaly to samy stáhnou a "utají", pokud se flákáte jako já, vyhřezne vám to už v 5tt 😀

madlisek
9. zář 2009

Diky Eli! 🙂 prijde mi to jako nedavno, co jsem vam tu hlasila, ze mi vyslo to stypko a najednou je tu den D! 😲

sijen
9. zář 2009

ahoj holky,
jdu vás na chvilku pozdravit, nějak s nástupem šk. roku vůbec nestíhám ..

u mě nic nového, dieta (redukční režim) se zatím nedaří jak bych si přála, ale častěji chodíme na delší procházky (taky v takovém počasí.. 😵 a uvažujeme a koupi hůlek na nordic walking.
Nové kolo zatím nekoupeno - dost peněz padne za opravu auta 😒 (motor).

zásadní zprávy? zbytek, co jsem tu nebyla asi jen prolítnu... 😉

sijen
9. zář 2009

Jééééé už to vidím. ty zásadní zprávy..
Andělko!!! 😵 😵 😵

elitera
autor
9. zář 2009

Sij, zásadní zpráva je, že Andělka je těhu 😵 Jinak asi nic, jestli jo, dotyčné se omlouvám 🙂

sijen
9. zář 2009

Koukám Elit na tu Macu- asi vyzkouším.. totiž poslední dobou jsem nějak asexuálně naladěná ☹ ..
jakže to dlouho bereš?

estrellita
9. zář 2009

Maca se mi taky libi 😀