Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
25. zář 2009

Chjo, začínám být nervózní... všude s sebou taham mobil jak kočka koťata, kontroluju mail jak blbá... "do konce tohohle týdne" (čemuž já rozumím, jakože dneska) mi mají dát vědět z firmy R... ☹

tiburcia
25. zář 2009

eli mě mají do konce tohoto týdne dát vědět dvě firmy...no jaksi je po druhé hodině, tak jsem zvědavá 😀

uvidíš, že ti to vyjde, vím to 😉

elitera
autor
25. zář 2009

Tibu, a budeš tam volat? Já přemýšlím, v kolik to tak bude akceptovatelný... jestli po 3. nebo jak...

sijen
25. zář 2009

😉 liška na krk, co mě ted padla do oka na fleru http://www.fler.cz/zbozi?id=443035

elitera
autor
25. zář 2009

Přemýšlím, jestli by něco takovýho u mě nezavánělo kanibalismem nebo tak něco 🙂))

sijen
25. zář 2009

🙂 kanibalismem asi ne 😵 😀
ale líbí se mi ten lišáckej úsměv

Eli a Tibu,
držím palce ať už ten telefon zazvoní (a je pozitivní)

elitera
autor
25. zář 2009

Tak už volali - 10 minut před tím, než jsem tam chtěla volat já.

MÁM TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

aerin
25. zář 2009

To je perfektni Teri, gratuluju!🙂

elitera
autor
25. zář 2009

Hehe, jsme se, aer, pěkně sešly 😀

aerin
25. zář 2009

jj🙂

sijen
25. zář 2009

jéé, taky gratuluju! a je z tebe vyzubená liška(-ová) ? 😀 😉

elitera
autor
25. zář 2009

Pouštím si tu tohle, dejte si se mnou 😵

https://www.youtube.com/watch?v=U76QmKG-stU
elitera
autor
25. zář 2009

no to si piš, sijen 😀

elitera
autor
25. zář 2009

Děkuju vám všem za držení palců 😵 Moc mi pomohlo vědomí, že mi fandíte 🙂

andelka
25. zář 2009

Eli: Gratuluju strašně moc!!!! 😵 😵 😵
A musím pochválit noru 😉

Kdyby se Estrelka vdávala u nás, tak má úplně ideální počasí, ani vedro, ani zima, lehký větřík a sluníčko a modrou oblohu. Ale na tom svatba nestojí, že jo, takže to mají nádherné určitě i na jejich místě určení 😵 Už se moc těším na fotky 🙂

tiburcia
25. zář 2009

Eli gratulace největší 😀

andelka
25. zář 2009

Jo, holky, tak už jsem přišla na to, jak eliminovat možnost, že mamka dostane infarkt a taky naši trému. Prostě jim rozdáme dárkové poukázky na vnouče. Nebudem nic dojemného, slavnostního říkat, prostě si to přečtou a snad brzy pochopí, že to není sranda 😅

elitera
autor
25. zář 2009

Andělko, to je dobrý! 😀

madlisek
25. zář 2009

Dobre ranko!

Elit, gratuluju!!!!! Ses nejlepsi a nemusis do Kurimi, hura!!!

Liska zubata mi nahani trochu hruzu, asi bych si ji na krk nepovesila 😀

Kdyby se Estrel vdavala u nas, tak ma pod mrakem a zimu 😒 Ale pres den se to pry ma spravit a bude snad 27, tak snad se moc nesekli (vcera tvrdili, ze prset bude jen do tri odpol. a prselo cely den a skoro celou no). Uz nutne potrebujem jit na nakup a v tom silenym nonstop lijaku se to fakt nedalo 🙄

chaarleene
25. zář 2009

zdar, holky 🙂

elit, moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵

dneska jsem měla dost rozlítáno, ale už jsem si konečně sedla a jsem tu 🙂

madlisek
25. zář 2009

Ja se tak tesim na Estrelciny fotky ze svatby 😵

A neprsiiii, muzeme na nakup!

Andel, poukazky mozna eliminuji vasi tremu, ale infarkt rozhodne ne 😉 Ale je to super napad, urcite lepsi nez mit dojemny projev! 🙂 Ach jo, taky uz bych chtela mit podobne starosti 🙂

chaarleene
25. zář 2009

já jsem dneska byla na odběrech na tripple testy, tak uvidíme, jak to dopadne... na té ruce ani není vidět, že mi byla krev, když to porovnám se 14 dní starou modřinou z Hradce.... 🙄 😅

andelka
25. zář 2009

madli: Mamku preventivně posadíme a dáme před ni štamprli slivovice. Víc opatření už udělat asi nelze. 😀 Už jsme na příští víkend domluvení, že přijedem všichni. A není to vůůůbec nápadné 😀

charlee: Tripply dopadnou určitě dobře, cítím to v kostech 😉 Já teda odběry nesnáším, tak na to se moc netěším teda. Ale přežiju to.

Jo a asi máme jméno pro kluka - Petr 😵

chaarleene
25. zář 2009

hm, tak my jméno pro kluka ještě nemáme 😒 pořád se nám žádné nelíbí 😅

mně odběry vůbec nevadí, já na to ani nemám nárok, pořád na hematologii a tak 😀 třeba jsem měla naředěnou krev po trombóze, tak mi brali krev nejdřív 2x týdně a pak jednou týdně 😅

deenakee
25. zář 2009

My jsme to mojim rodičům oznámili taky na jejich narozeniny... Dostali od nás přání k narozeninám ,, od vnoučete,,
Začínalo tak nějak.... Milá babičko a dědo, přeji Vám všechno nej k narozeninám....

Manželovým rodičům jsme to prostě řekli... ale oni to vnouče moc nečekali (mysleli že bych měla první dostudovat)
Takže nějaké přáníčko by se ani nehodilo... Chvíli trvalo, než si na to zvykli... Ale už se těší... 🙂

PS: Moltexky.... No nějak tu ekologii beru s rezervou... Myslím, že to vychází nějak 10 Kč za plenku. Pemprsky jsem koupila v akci 2,5 Kč/plena. Holt nejsme milionáři.... Ale zas tolik jich snad nespotřebuju.

elitera
autor
25. zář 2009

Já na tripply, až budu těhotná, ani nepůjdu. 🙂

madlisek
25. zář 2009

Muz udelal vybornej obed, mnam 😵 Odpol se chystame plavcit, opravdu se nakonec vycasilo, tak to bude prijemny 🙂 A ted volala kamaradka, ze pro nas ma toustovac a nejake nadobi, ktere ma doma navic, tak se tesim (tohle dedeni mne desne bavi - uz jsme zdedili postel, skrinku a pytel ryze 😀) Dnes je prima den 🙂

chaarleene
25. zář 2009

elit, já jsem vlastně ani netušila... sestra mi prostě na minulé kontrole řekla, že tehdy a tehdy mám přinést moč a přijít na krev, tak jsem šla, nějak jsem to neřešila... až jsem si to nějak spojila, že to vlastně asi budou tripply (resp. teď jsem si to pro jistotu hodila do gůglu, jestli to vážně tripply byly 😀), ta trocha krve mě nezabije a výsledky stejně budu brát s veeelkou rezervou... jestli nebudou fakt katastrofální, tak bych asi na amnio stejně nešla, uvidím 😒

elitera
autor
26. zář 2009

Jé, týdny v pase u chaar 🙂
Já vím, že s velkou rezervou, jenže jak znám sebe, červíček by stejně hlodal. Vůbec nejde o tu trošku krve, to samozřejmě ani v nejmenším, ale o tu blbou falešnou pozitivitu. No a protože jsem známej nervák, tak si tohle ušetřim. Stačí, že se budu s gynekologem dohadovat, že opravdu nemá smysl, abych brala duphaston a podobně.

chaarleene
26. zář 2009

já jsem měla super noc 😅

nejdřív jsem měla hrozně živý sen, že jsem se pohádala s mamkou ohledně vaření, vzbudila jsem se strašně rozčilená, až mě z toho bolelo břicho, a navíc mě bolel pravý ukazováček, který jsem si při té hádce popálila o pánev 😅 😅

a ráno jsem si srazila na nočním stolku sklenici s vodou, takže jsem si zmáchala mobil, mp3 přehravač, všechna těhotenská lejstra (lékařské zprávy, žádanky,... - naštěstí průkazku jsem tam neměla), 2 vyšívané záložky do knížky a další drobnosti... jak ta voda tekla dolů, tak natekla na knížky, které mám půjčené od tchána a od manžela, pak na ubrousky na découpage a pak na koberec 😅 super ráno, co? 😀