Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
9. lis 2009

jeeej, dakujem, ste zlate 😵

estrel hmm to mas pravdu... aj mne to tak dobre padne a tato tem ami prirastla k srdcu, casto som na vas myslela 😒 len sa musim dostat do toho ako rychlo pisete a ze nestiiiiiiiiiiham 😀 ale ved to nejako dozeniem...

andelka super 🙂 😵 krasne, len raste a raste....... 😉

deenakee
9. lis 2009

No mě svatba plus škola přišly v poho. Mnohem horší je teraz mimčo a škola. Už se doslova ploužím... všechno mi trvá, hlava mi nemyslí : ) No je to veselé... A do toho se snažím vyprat tisíc pidivěciček(nějak se mi toho sešlo hodně) Donakupovat, dozařizovat, dodělat seminárky a diplomku, douklízet.... a mám pocit že mě to brzy dodělá : ))) Asi by to nebyl takový problém, ale s tím bříškem je každý pohyby náročnější, dokonce i to sezení u počítače je náročné : ))

tiburcia
9. lis 2009

deen to věřím....a máš můj obdiv 😉

madlisek
9. lis 2009

Kamaradka ma mimco a dela skolu a pracuje z domova - jak to zvlada, je nad moje chapani 😲

lucitee
10. lis 2009

dee: a do toho se blizej vanoce 😀

aerin
10. lis 2009

ahoj holky🙂

normalne zacinam podezrivat teplomer, ze mu dochazi bateruska..jeste uvidim co zitra... (nebo se vecer zmerim, to by asi taky slo😀)

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

des
10. lis 2009

Zdravim vsechny!! Musim uznat, ze ten bazen asi nebyl nejlepsi napad, kasel to nezahnalo a nevim jaky vliv to melo na zada, ale od vcerejsiho vecera jaksi nemuzu chodit...teda kratke vzdalenosti zvladam, ale cestu do prace jsem dneska musela zrusit. Uz jsem to jednou zazila asi pred mesicem, vystrelujici bolest na urcitych mistech v panvi pri kazdem kroku. Tak doufam, ze neco popracuju aspon z domova. A kdybyste mely nejaky napad jak nahradit hrst ibuprofenu... 😅 Zatim akorat sedim a nahrivam, pochybuju, ze by pomohl doktor 😒

Deen: mně tak nějak bohatě stačí práce a to jsem ještě nezačla prát ty pidivěci 😉 Drž se a jak ti jistě všichni opakují, nepřeháněj!!

des
10. lis 2009

aerin: no jo, mas to nejak nezvykle plochy 😉

estrellita
10. lis 2009

des: a nepomohl by ti fyzioteprapeut, aby te odblokoval? vzdyt oni vedi, co maji delat (a pozor, nedelaji masaze 😀 ) aby ti ulehcili. V Praze je dokonce nejake centrum, kde jsou fyzioterapeuti, kteri se zameruji na tehotne, coz ti ted nepomuze, ja vim. ale zkus se zeptat tam u vas!!

des
10. lis 2009

estrel: no ja prave premyslim, jestli je to zablokle, to by pak asi pomohlo, to mas recht...jestli to takhle pujde dal, tak se budu muset sverit odbornikum (jen mam furt utkvelou predstavu, ze mi kazdej rekne akorat co byste chtela, pani, dyt ste tehotna 😅 )

estrellita
10. lis 2009

des: zkus to uvidis. urcite je to tehotenstvim, ale zas dost vecem oni dokazou pomoct 🙂
tak drzim pacle a at te to co nejdriv prestane bolet 😉

aerin
10. lis 2009
aerin
10. lis 2009
milmic
10. lis 2009

Aer, dobrý. To bude dárek k vánocům?

Můj milý má trošku jinačí, philips a chtěl to, aby to bylo vodotěsný do sprchy, on si totiž ve sprše holí aj čistí zuby.
No moc tomu nerozumím.
Má nějakej takovejto, resp. takto vypadá. 🙂

http://www.datart.cz/katalog/Pansky-holici-stro...

aerin
10. lis 2009

mil, jo, k Vanocum
Vasek prave nechce ten trihlavej

milmic
10. lis 2009

Ahaha, tak to můj milý chtěl.
On ho dostal od maminky k promocím a vybíral si na netu mraky dní a četl všelijaký recenze nebo co a názory uživatelů. 😀
To on takto všechno vybírá, tak jsem na něj hodila vybrat domácí pekárnu. 😉

moni1412
10. lis 2009

deena wow, ty uz finisujes 😵 no skvele, drzim palceky 😉 no tak to mas aj moj obdiv ako to zvladas.....
poznam jednu co ma doma jeden a pol rocnu malu, v januari caka druhe a chodi do skoly....a to planujem ist po porode do skoly aj ja 😀 no netusim ako to zvladnem 😒

aer ako darcek k Vianociam je to super 😉

moni1412
10. lis 2009

milmic a ake mas tipy na pekaren? ja som ju chcela uz minule Vianoce, ale nejak mi to nepreslo, uvidim ako tento rok 😉

aerin
10. lis 2009

moni ahoj!🙂

ja mam pekarnu tuhle: http://www.obchodni-dum.cz/moulinex-ow200030-ho... (nebo ji podobnou)
loni touhle dobou totiz byla za dobrou cenu + body v Bille, tak jsme si o ni rekli tatkovi k Vanocum😅

jo a ted tam maji kavovar Dolce Gusto, tak ted asi dostaneme od tatinka k Vanocum letos 😀 normalne stoji 4000,- a oni ho maji za 2000,- plus body 😀

moni1412
10. lis 2009

aer a si spokojna? joj a dolce gusto - to je moj dalsi sen 😅 ale podla mojho manzela su to jedni z tych veci ktore po par mesiacoch odlozim... a nie a nie ho presvedcit o opaku 😕 😀

aerin
10. lis 2009

moni...no, u nas to tak je😀 s pekarnou asi spokojena jsem, v ramci mych uzivatelskych potreb... 😅 moc nepecu, chci se polepsit, ale krabicky vyjdou draho a tyb tri zkazeny nevzesly chleby z normalnich surovin (bio mouka atd.) vysly taky sakra draho☹ takze se to musim naucit...vykoumat i jiny prednosti (jako davat tam kynout testo na buchty a knedliky a tak....)

a Dolce Gusto...my ani jeden nepijeme kafe😀 ale ja ho hrozne chci...na cokoladu pro nas oba a pripadne latte pro sebe...no a pro navstevy🙂 ty kapsle jsou strasne mastny, ale furt je to nesrovnatelne lepsi nez cokolada z pytliku nebo rozpustny kafe a nesrovnatelne levnejsi nez dobry kafe v kavarne...takze proste to chci na ty prilezitostny kavicky pro navstevy a tak😀 ) (akorat teda nevim, kam to strcim nez se prestehujem....no ale nekup to za polovinu ceny, kdyz jsem ho chtela stejne kupovat potom..)

madlisek
10. lis 2009

Dobre ranko 🙂

Aer, fakt ti to tam dela peknou rovnobezku 😀 Ad kavovar Dolce Gusto - pozor na nej, cena kavovaru je dobra, ale ty kapsle jsou drahe, v tom se to dlouhodobe prodrazi.

Mil, muz ma taky trihlavy philips 🙂

Moni, jsi holka sikovna, to vis, ze skolu zvladnes! 🙂

aerin
10. lis 2009

madli, jo, v poslednim prispevku jsem to komentovala🙂

tiburcia
10. lis 2009

aer dobrý dárek...to ode mě dostal manža k narozeninám 😉 konečně už mám pro něj dárek na vánoce, ale pro zbytek nějak tápám 😒

estrellita
10. lis 2009

tibi: ja tapam pro vsechny 😅 teda skoro. ale zrovna pro manzela opradvu nevim, ani pro tatu, ani pro brachu, mama vzdycky nejak probemy s panskymi darky 😅

tiburcia
10. lis 2009

estrel já už si tak o prázdninách píšu co kde vidím, nebo co mě napadne, co by se jim líbilo 😉 nevím teda našim a švagrovi...jinak už to mám koupené nebo vymyšlené 😉

lucitee
10. lis 2009

ahoj holky, nebrala jste naka Utrogestan?

andelka
10. lis 2009

Můj muž používá normální Gilette Fusion. Zrovna teď jsem mu koupila k narozkám nějakou kosmetiku, on je na to děsnej lempl - od Nivey šampon a sprcháč. A ještě dostane teplý ponožky 😀 a nějakou mňamku. 🙂 A na Vánoce nevím, sami sobě si toho asi moc dávat nebudem, spíš si nadělíme místo dárků hmotných pod stromeček výlet do Vídně na trhy.

jo, holky příští neděli jdu na první těhu cvičení + plavání 🙂

aerin
10. lis 2009

Gilette Fusion pouzivam ja😀 Vasek ma obyc Mach3😀

tiburcia
10. lis 2009

tak já používám pánský mach 3 😀 😀 😀 a spokojenost veliká....

andel je plavání ...no šla bych hnedka 😒