Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
9. pro 2009

hermi: ctu tu knizku a dost se mi libi, hlavne styl jakym je to psany, ze to pochopi vetsina lidi

chaarleene
9. pro 2009

ahoj, holky, tak jsem tu z gyndy, viděla jsem miminu hlavičku 😵 doktor zjistil, že mám trochu zkrácený čípek, tak to ještě kontroloval ultrazvukem a bylo vidět i kousek hlavičky a pod ní podložená ručička (aspoň mně to tak teda přišlo) 😵

tak jsem vyfasovala magnézium a pohoda 🙂

andelka
9. pro 2009

eirin: Gratuluju k výborným zprávám 🙂 Miminka jsou v pohodě i když nepřibíráš, já to mám taky tak. A koukám, že jedno z nich bude malý komárek, tak to jsem zvědavá, čím se za 14 dní pochlubí to druhé mimi 🙂

Tak my jsme taky včera dodělali perníčky, mamka napekla, když jsem byla ve škole o víkendu a včera večer jsem zdobila. Ale na etapy, bo mě bolely záda z toho.

jo a dneska je úplně suprovní den 😵 😵 😵
Ráno mi volal manžel, že už se mu ozvali z toho fondu bydlení a máme schůzku v pondělí 14.12., už se bude všechno kompletovat a psát žádost o čerpání peněz, takže v tom týdnu bude mít prodávající všechny peníze na účtě a doufám, že snad ještě do Vánoce podepíšeme kupní smlouvu 🙂 to bude nejlepší dárek - na 30 let dopředu 😀

estrellita
9. pro 2009

holky, ja se vam taky musim pochlubit, v byte mame uz vse, co tam ma byt, takze jedeme delat detaily, koberec nemame polozeny (ale mame ho koupeny), jeste musime natrit par veci, a zacit poradne uklizet, prerovnavat a prendavat veci, taaaaaaaaakze my to fakt do Vanoc stihneme 😵 😵 a o vikendu jedeme jeste koupit nove zidle ke stolu. mam z toho radost, konecne se nam z toho stava utulny byt 🙂 takze pred Vanocema dam fotky. jen nam jeste chybi par casti nabytku, ten bude vlednu a dvoje dvere, ty budou taky vlednu, ale to uz jsou fakt detaily 🙂 a pak udelat kytky atd. coz je asi to nejvic, co dela domov, domove, takze to chce jeste cas, to nevim, jestli stihneme. ale dam vam tam teda zatim to, co do Vanoc budeme mit 🙂

k peceni se dostanu snad o vikendu, ten dalsi jsme pryc, tak at taky neco mame 🙂 ale bude to jen jeden druh, protoze mamka i tchyne pecou, tak jeste do toho bordelu nechci delat buh vi kolik cukrovi.

eirin: jak jste na tom s prestavbou?

chaar: hezky se setri 🙂

chaarleene
9. pro 2009

estrel, tak to je fajn, že to do Vánoc stihnete 🙂

andel, to je super 😵

jo a šetřím se, myslím, dostatečně, však mám za sebou týden v posteli 😀 ani cvičit jsem tento týden nebyla, asi nepůjdu ani ten příští týden... akorát dneska chci upéct perníčky 🙂

estrellita
9. pro 2009

tak at ti to pekne jde 🙂
a snad jo, tesim se, az to vsechno bude 🙂 ted je v kazde mistnosti neskutecny brodel 🙄

deenakee
9. pro 2009

Dnes jsem stihla aj dočíst : )
Tak moc gratuluju k ultrazvukům. Hlavně eirin k malému chlapečkovi a jsešm zvědavá, co bude druhý bobek... 🙂

My jsme si včera dali úžasný svařák.. aj jsme se posnažili a poslíčky celou noc... akorát zas ne na porod.... bolelo to teda dost... no ale postupně to přecházelo... dokonce jsem párkrát usla... ale stejně noc náročná.... chjo.. nic proti poslům, kdyby měly aspoň nějaký rodící efekt... aspoň že teraz už to nebolí... ale jsem nevyspaná...

no vrhnu se na čokoládové lanýže, třeba mě to zlepší náladu... začínám se fakt bát abych nerodila o Vánocích.. manžel moc nechce abych odcházela na reverz... ale já teda o štědrém dnu v nemocnici nebudu.... zvlášť když nejsou návštěvy...
už jsem si říkala že bych přinejhorším jela s mimčem domů a večer by nás manžel hodil zpět na oddělení...

deenakee
9. pro 2009

ale ještě mám dva týdny čas.. tak budu miminko přemlouvat... mě stačí fotka s mimčem pod stromečkam... s bříškem tam být nemusím 😀

estrellita
9. pro 2009

dee: zbytecne se netresuj vanocema. Vim, ez to jsou krasne svatky, na druhoustranu to zas nestoji za to, abys z toho mela spatnou naladu, nebo se stresovala z toho, kdy uz to bude. ale chapu, ze bys chtela byt s miminkem a manzelem uz doma!!! vydrz dee, vydrz 🙂 Muzete si pak udelat takove svoje Vanoce o par dni pozdeji 😉 a na ty opravdicke si to vynahradite pristi rok 😉

elitera
autor
9. pro 2009

hele, vánoce jsou jen uměle nastavený datum (věřící prominou), když si uděláte vánoce o pár dní pozdějc, bude to stejně krásný a budete na to celej život vzpomínat 😉

My jsme včera zdobili perníčky a pak jsme udělali strašlivou bitvu se zbytkem bílkový polevy. Sladký dneska nemůžu ani vidět 😀

lucitee
9. pro 2009

eirin: dokazou oni rict jestli jsou miminka jednovajecna nebo dvojvajecna?

estrellita
9. pro 2009

elit: presne tak jsem to myslela 🙂

elit: a kdo to pak uklizel? 🙂)

elitera
autor
9. pro 2009

Estrel, vlezli jsme do sprchy 😀 Ale cukr patrně ještě nějakou dobu budem nacházet 🙂))

adelka89
9. pro 2009

ahoj holky, moc tady neprispivam, ale procitam vas 🙂
taky cekame prcka na jaro a dneska jdeme na morfologicky utz kde se doufam uz dozvime pohlavi 🙂

deenakee
9. pro 2009

Já vím že je to uměle nastavený datum... ale prostě vím, že bych to obrečela..(já s mimčem v nemocnic a manžel sám doma... )
Předminulé Vánoce byl děda těžce nemocný v nemocnici... a na štědrý den si ho babička nechala dovést domů. Zaplatila převoz a strávili spolu Vánoce, přestože jen ležel a nemohl se ani hýbat... a to ani nebyly zakázané návštěvy. Prostě Vánoce jsou Vánoce....
Tak mi držte palce ať do Vánoc porodím a nemám dilema... 🙂

adelka89
9. pro 2009

deenakee uplne te chapu 🙂
drzim pesti at jste na vanoce 3 🙂

estrellita
9. pro 2009

dee: budu drzet vsechny 4 palce, abys byla uz s prckem doma, nebo aby aspon pockal den po Vanocich 😉

eirin
9. pro 2009

Estrelko, vy se máte, že už budete mít hotovo. My stále čekáme na kuchyň, ale měla by být příští týden. Už se nám domů začínají sjíždět spotřebiče, dnes kupříkladu dorazí trouba 😀 Takže eventuálně už bych mohla i něco upéct, ale moje oblíbené perníčky se bez linky blbě vykrojují, tak to nebudu hrotit a letos prostě nebudou nebo je udělám až před Silvestrem 🙂

Deny, já se taky příkláním k tomu, co píší holky.

moni1412
9. pro 2009

erin gratulujem 😵 a druhe babo je taky tajnostkar? 😵

char ty si doteraz este magnezium nebrala? tak to si na tom dooooost dobre 😉

hermi ja sa tiez tesim na medovnicky.... 😵 rada ich robim.... cez vikend sa do toho ideme pustit 😀

moni1412
9. pro 2009

a andel - kupnu zmluvu? nieco mi uslo? 😅

chaarleene
9. pro 2009

moni, nebrala 🙂 on asi ani nebyl důvod, křeče do nohou nemám a břicho mi netvrdne 🙂

jen by mě zajímalo, jestli náhodou některá z vás nevím, jestli se ten čípek může "vrátit" do nějaké lepší pozice nebo jestli se to už může jen zhoršovat 😅 dneska mi napsal CS2 - s tím, že zvenčí se zkrátil, ale zevnitř drží hezky zavřený a je pořád dost dlouhý...

madlisek
9. pro 2009

Ahoj holky!

Deny ja si myslim, ze to bude co nevidet a do Vanoc budete doma!

Estrel, to je uzasny, budete mit hotovy bytecek! Uz se tesim na fotky!

Elit, vy jste paka 🙂 My budeme zdobit o vikendu, ale k bitve snad nedojde 😀

Eiri, gratuluju k troube! Taky se vam to zacina rysovat 🙂

Ja jsem vcera zadelala testo na pernikovy betlem, at konkurujeme mistnimu Santa Clausovi 🙂

milmic
9. pro 2009

ahojte holky,
všude všude posílám sluníčko... 🙂 Je tu pěkně hnusně.
Dneska jsem měla poslední HA a konec. Tak ted už uvidíme, co se stane. 😀

tiburcia
9. pro 2009

deen neboj, to už budete doma...

estrel no vidíš jak to jde 😵 😵

adel klidně se přidej 😉

tiburcia
9. pro 2009

mě dneska další kamarádka oznámila //...ale zvládám to zatím bravurně 😀 😀 😀

madlisek
9. pro 2009

Mil, co vlastne rikal tvuj nastavajici na vysazeni HA?

Tib, super, lepsime se 🙂 Mne dneska jedna cerstva tehule lehce vytocila. Jedna spolecna kamaradka, co bydli v jinem meste, napsala na FB, jestli s ni nekdo nechce jit na kurz siti u nich ve meste a ze prvni hodinu se bude ucit, jak se sije taska. No a tahle ji tam napsala: "Zni to super, ale ja umim sit od osmi let a manzel by me stejne nenechal jet tak daleko, kdyz jsem ted tehotna, kvuli tasce." Vetsinou jsem tolerantni, ale u tohohle jsem si rikala, WTF?!

eirin
9. pro 2009

Luci, úplně jsem přehlédla, že ses mě ptala. Ano, je to poznat hned v začátku. U mě dr hned na prvním utz viděla dvě dutinky, tak bylo jasné, že jsou dvouvaječná. Jednovaječná jsou poznat až později, když se v jedné dutince objeví dva nájemníci 😀

tiburcia
9. pro 2009

madli jsme čím dál lepší 😀 😀 😀 😀 😵

eirin
9. pro 2009

Madli, super, že budeš dělat betlém. Santa Claus je tam asi všude, co. A je tam předvánoční nálada stejná, jak ji známe z vánočních filmů?
Hmn, tak to se nedivím, že tě ta těhule vytočila.
Tibu, já vím, že už jsi to asi psala, ale kdy se chcete začít snažit?

milmic
9. pro 2009

Madli,
no zatím neříkal nic. Já jsem mu vysvětlila proč bych chtěla HA vysadit - jednak srovnat cykly a nechat to na přírodě. Vzal to statečně a ao případné jiné ochraně jsme zatím nemluvili.
On je takový ten mužský, co to nechává nějak vykrystalizovat. Ale probrala jsem to s ním důkladně. 😎 Aby nemohl nic říct. 😎

(On je ten typ, co nedokáže přiznat, že by chtěl děti nebo že se na ně dokonce těší.... zatím)