Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
17. pro 2009

ono je to vidět třeba i na mých fotkách - já skoro nefotím, mám malý kompakt do kapsy, ale díky tomu, že jsem se naučila pár jednoduchých pravidel, tak ty fotky hned vypadají o něco líp 🙂 a jsou to fakt drobnosti, které dělají ten rozdíl 😉

tiburcia
17. pro 2009

chaar ty fotky bříška na picase jsou úžasné 😵

chaarleene
17. pro 2009

tibu, díky 🙂 však taky konečně mám nějaké fotky 😀

estrellita
17. pro 2009

chaar: a jake kurzy bys mi doporucila tady v CR teda spis v nasi maticce Praze? 🙂

madlisek
17. pro 2009

To si taky rada vyslechnu, az se vratim, bude se to hodit 🙂

estrellita
17. pro 2009

holky, dobrou noc, jdu na kute 🙂

elitera
autor
18. pro 2009

No tady je zas živo 😀

chaarleene
18. pro 2009

elit, taky si říkám 😀 nestíhám dočítat 😀

elitera
autor
18. pro 2009

Jj 😀
Aer, jak dopadla zkouška včera? A co špinění?

andelka
18. pro 2009

estrel: též si myslím, že za zkoušku (vysazení kontryhele) nic nedáš. Ony ty bylinky jsou takové ošemetné - na někoho to funguje na někoho ne a nebo úplně jinak.

madli: Nemoc? Ale fuj, před vánocema 😒 Tak ať je ti brzy líp a na vánoce už nejlépe.

char: to břišenko je fajnéééé 😵

elitera
autor
18. pro 2009

Heč, já mám nemoc taky! 😀 Ležim dneska doma zahrabaná v pelíšku až ke krku. Akorát teda po 2. jdu na střelnici a pak na firemní večírek. Svým sexy chraplákem jistě někoho okouzlím 😀

milmic
18. pro 2009

Krásné zasněžené dopoledne..... hm už asi odpoledne. 🙂
Hlásím, že jsem měla sofistikovanou debatu se svým milým a bylo prohlášeno následující 😀 :
Není důvod čekat, aspon si děti odbudem ted. 😀

Tož jsem oficiální asi snažilka, no.
Jináč El, brzy se uzdrav, at jseš na Vánoec jako rybička.

moni1412
18. pro 2009

mad, eli tak skore uzdravenie 😉

aer ako? 🙂

chaar krasne brusko 😵

aerin
18. pro 2009

ahoj holky, ja mam dneska v praci hroznej fofr, tak nestiham 😖

zkousku jednu mam a druhou ne, spineni uz snad dobry, tuk tuk🙂

mil, tak gratulace k snz🙂

a jinak doctu nekdy😀

karlito2
18. pro 2009

ahojte snažilky neviem či ste šťastné maminy po IVF-ku ale nezostal vám Puregon 600IU na odkúpenie. Chystám sa na 4 stimulku a zháňam si lieky pretože to už poisťovňa nehradí . Vďaka 🙂

elitera
autor
18. pro 2009

karlito, maminky jsou tu 2, jedna sem moc nechodí a druhá je v porodnici, jinak jsme těhule, přirozené snažilky nebo ještě nesnažilky.

karlito2
18. pro 2009

Tak Vám moc držím palce

elitera
autor
18. pro 2009

děkujeme 🙂

madlisek
18. pro 2009

Ahoj holky,

eli, tak se dej brzo do kupy! Muzes jim na vecirku neco zazpivat, a la Rod Stewart 😀 Ja ani nechraptim, ani nekaslu, ani nemam rymu (tuk tuk tuk), jen mam horecku. Vcera me bolel celej clovek, dneska uz ani to ne, porad jen ta teplota - netusim co to je, ale lezim v pelechu a nevylejzam, at jsem do nedele jako rybka 🙂 Andel, Moni, dekuju! 😵

Aer, to jsem rada, ze se spineni umoudrilo, asi to opravdu byl jen ten ster 🙂 A gratuluju ke zkousce!

Mil, to je ovsem vyvoj udalosti! Ted nam tady pekne zamichas poradim 😀

Karlito, je tu tema "mam/nemam leky na IVF", tam ti urcite nekdo poradi.

milmic
18. pro 2009

Madli, taky se brzy uzdrav. At si můžeš svátky užít v klidu a bez nemoci.
Jináč si myslím, že tak rychlý to nebude. Takže kdo ví, jak to pořadí bude nakonec vypadat...
Nechme se překvapit...
Ale jinak jsme se přestali chránit a asi budeme i líní dávat si "pozor". Tak uvidíme, co nám osud přinese..

andelka
18. pro 2009

mil: Gratuluju ke změně v pasu 🙂 to je super 😵 Tak pěkně v klidu a s láskou do toho a brzy bude hotovo 😉

aer: Tak aspoň ta jedna zkouška, to je fajn, blahopřeju. A je dobře, že špinění už je v pořádku. Pěkně odpočívej, jak budeš moct. Předvánoční doba je pěkný zápřah.

madli: My jsme tu nemoc od tebe odehnaly, jak jsme na tebe myslely 😉 Horečka taky brzy ustoupí a na vánoce budeš jako rybička (nechci říct jako kapřík, protože to bys na to byla asi blbě 😀 )

elitera
autor
18. pro 2009

Héééj, myslete taky na mě 😀

andelka
18. pro 2009

eli: Myslíme myslíme, ať jsi brzy ve formě 🙂 Bylas fakt na tom večírku? Jestli jo, tak doufám, že teď už jsi zase v pelíšku 😉

milmic
18. pro 2009

Jůů, Anděl, tobě se ted někdy láme polovina těhu. 🙂

elitera
autor
18. pro 2009

Ještě ne, ale za hodinku vyrážím. To víš, budou se tam rozdávat vánoční prémie, to bych byla blbá, kdybych nešla 😀 Ale i tak, bude to hodně kuřácká a chlastací akce, takže nic pro mě, pobudu 2 hodiny a zas pofrčim do pelíšku 🙂

andelka
18. pro 2009

mil: No jo 🙂 akorát nevím, kdy přesně. Jsem dneska 19tt+1. Jestli se to bere, že druhá půlka je od přelomu 20 a 21tt, tak to bude přesně na štědrý den, to právě budu 21tt začínat. Ale kde jsem to vzala, to teda netuším 😕 😀

eli: Tak to máš naplánováno správně. Seber prémie a mazej do pelíšku 😉

madlisek
18. pro 2009

Ja chci taky premie 😀

A otazka do lingistickeho okenka: Je TA marokanka nebo TEN marokanek? Vzdycky jsem si myslela, ze je to ta marokanka, ale ted jsem cetla jeden recept a tam to stale berou jako muzsky rod, tak nevim?

Uvedomila jsem si, ze od zari do ted se kazdy mesice v mem okoli narodilo miminko. A v lednu ma termin dalsi kamaradka. A v unoru dalsi. Myslim, ze se tomu tady rika "peer pressure". Jestli to tak pujde dal, asi se mu brzy poddam 🙂

chaarleene
18. pro 2009

madli, podle mě je ta marokánka 😉

andelka
18. pro 2009

Madli: Jen se nestyď a poddej se 😉
jo, to je zajímavá otázka, nad tím jsem neuvažovala, zatím jsem vždycky říkala jen TY marokánky. Letos je budem dělat prvně. 🙂

tiburcia
18. pro 2009

mil gratuluju k snž 😵 😵

madli rozhodím to - my říkáme ten marokánek 😀