Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
22. pro 2009

moni: Děkuju, jsi hodná, díky za uklidnění včera a tak vůbec. Přáníčko je krásné 🙂 Užijte si svátky 😵 A poradna dopadne určitě taky na jedničku 🙂

Holky, děkuju všem za gratulace 😵 Bylo to neuvěřitelné. Ale pro mě žádná velká novinka, tušila jsem to od začátku. Manželovi jsem to řekla hned, má radost (i když mu bylo jedno co to bude), koupila jsem první modré bodíčko. 🙂 rodině to řeknem o svátkách asi. Teď si necháváme Danečka pro sebe jako tajemství.

moni1412
22. pro 2009

andel a krasne meno mate vybrate 😵 tak si uzite vsetci sviatky, som rada ze vas poznam 😵

aerin
22. pro 2009

moni i Tobe krasne svatky a cele rodine, samozrejme!!! 😵 😵

milmic
22. pro 2009

Moni, krásné svátky, užijte si je v klidu a pohodě. 😉

estrellita
22. pro 2009

aer: no ja u tebe nevim, zatim jsem na vahach, jestli holka, nebo kluk 🙂) az uvidim nejakou tvoji fotku, tak si pak tipnu (i kdyz u andelky to bylo tesne vedle 😀

mil: no ja bych celkove kluka i holku, ale prvni radeji holku 🙂

estrellita
22. pro 2009

MOni, krasne svatky 🙂 naposeldy jen ve trech 😉

milmic
22. pro 2009

Estrell, aj já bych chtěla kombinaci. Chtěla bych tři děti, tak aspon jedno by mohlo být jiného pohlaví než zbytek. 😀 I když jak se to říká, člověk míní.....
Takže to nechám na osudu, jak to všechno dopadne.

madlisek
22. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Andel, gratuluju k vyborne kontrole i k odtajneni miminka! Opravdu te instinkt nezklamal a opravdu bude Daniel 😵 😵

Eli, jsem rada, ze ti je lip! U nas uz je to taky lepsi (hned den po mne to skolilo muze ☹ ), jsme uz bez teplot, jen vzdycky rano a vecer je to neprijemny. Takze velky vanocni vylet se stanonavnim padl, pojedeme az na Silvestra za kamaradama pres pul USA 🙂

Vcera jsme byli tady u nas ve meste obdivovat vanocni vyzdobu, ve velkem parku tu maji ruzne instalace ze svetylek, obrovsky strom a tak, tak jsme vzali novy fotak, abychom ho vyzkouseli na nocni fotky a bylo to moc fajn. Sice to na me moc vanocne nepusobilo, bez snehu, ale stejne to bylo mily 🙂

Dneska nas ceka trochu uklidu, chci udelat vanocky a jeste uplacat lanyze. Pak pujdem jeste asi nasbirat jedlove vetve, protoze ty, co mame, uz nam skoro uschly, a to byly normalne ve vode ☹

estrellita
22. pro 2009

madli: tak to my si tu snih uzivame, ale Vanoce maji byt pry na blate, tak jsem zvedava, je fakt, ze dneska je mnohem tepleji, nez o vikendu, to byl tedy poradny mraz 🤐

madlisek
22. pro 2009

Snad mi tam vsechny neumrznete! Nam se tu taky oteplilo, ale tim stylem, ze je 18C a kvetou pampelisky 🙄

estrellita
22. pro 2009

madli: tak to se pak nedivim, ze jste nemocni!!

my se budeme hodne tulit, abysme neumrzli 😀 😀

chaarleene
22. pro 2009

andělko, gratuluju k chlapečkovi 🙂

já pořád tajně doufám v holčičku, ale mám tušení, že to asi bude chlap 😀 no, v březnu se uvidí 🙂

eirin
22. pro 2009

Andělko, já taky gratuluju k chlapečkovi 😵 Koho si ti naši kluci jednou vezmou, když jsou zatím proti holkám v přesile? 😀
Dr. včera doslova pravila, že druhé mimčo je menší, "žádného zjevného pinďoura tam nevidí" a ještě vzhledem k těm kopancům to tipuje na holku, tak jsem zvědavá, jestli jí to vyšlo 🙂 Páreček by byl fajn a abych řekla pravdu, mám taky tušení na ženskou... ale další utz je až 7. ledna a za dalších 14 dní velký genetický.
Jinak máte pravdu, že všechno strašně rychle utíká... od zítřka jsem v pátém měsíci, ještě dva týdny a jsme v polovině.
Madli, ukážeš nám nějaké fotky ze včerejšího focení? Moc by mě to zajímalo.. Vánoce s pampeliškama 🙂
Chaar, a máte už definitivní jména nebo zatím vybíráte?

chaarleene
22. pro 2009

no, holčičku už máme vybranou, to bude Nelinka, ale na chlapečkovi se ne a ne shodnout 😀

to by bylo fajn, kdyby se vám povedl páreček 😵

já jsem dneska musela oželet cvičení, protože jsem totálně nestíhala - jeli jsme na návštěvu za dědou do jiného města... a je tam u nich DM, tak jsem hned nakoupila plnou tašku, protože u nás ve městě není 😀

milmic
22. pro 2009

Nelinka je krásné jméno, Chaar. Taky ho mám v záloze. Ale Ema vede.

Jsem zvědavá, jaký bude můj první cyklus. Jsem právě 12.DC a občas mě zabolí jako před MS, občas zapíchá. Tak doufám, že nedostanu po dvou týdnech další MS. Na to nejsem psychicky připravena. 🙄

madlisek
22. pro 2009

Mil, to by te mohla pichat ovulace, v tom pripade by dalsi MS byla az za takove dva tydny 🙂

Eiri, jdu nejake fotky hodit na picasu 🙂

milmic
22. pro 2009

Madli, zase jsem četla, že ovulace je, když jsou vlhké dny. Tak lehce vlhké dva dny mám právě za sebou.

milmic
22. pro 2009

bych to připodobnila, že jako když mám těsně před MS nebo už MS a plnej močák, tak to tak blbě tlačí a tudíž blbě bolí.
Tak asi tohle.

madlisek
22. pro 2009

Mil, kazdy to ma jinak, ale vetsinou par vlhkych dnu predchazi ovulaci 😉 Je brzo na vynaseni soudu, ale zatim to vypada, ze jsi se do normalu po HA vratila rychle 🙂

milmic
22. pro 2009

Tak Madli díky za radu. 🙂 Uvidíme, co z toho vyleze.

elitera
autor
22. pro 2009

Můj dnešní večerní výtvoruprostřed 🙂 http://picasaweb.google.com/terka.liskova/Palic...

chaarleene
22. pro 2009

elit, máš to hefký 😵

já už jsem v kuchyni skoro skončila, jen už šoupnout vánočku do trouby, tak jdu žehlit 🙂

andelka
22. pro 2009

char: Tak snad se to dozvíte dřív jak v březnu, ne? co? Ale jen tak podle tucha, bych tě tipla na chlapečka. Ale to je nakonec fuk, oboje je dobré. Hlavně když je všechno OK. To co to nebude teď, bude příště 😉

eirin: Teda to tvoje druhé mimi je pěkný šibal/ka. Snad to příště už bude vidět, já jsem moc zvědavá 😅

mil: Klidně by to ovulka mohla být. Já jsem po vysazení úplně jasný hlenový příznak neměla, dost jsem tápala, jestli je to plodný nebo není, jestli je vůbec nějaká změna...sranda to byla. Tak uvidíme, co z toho vyleze. 🙂

elit: Jů, ty jsi šikovná 🙂

madlisek
23. pro 2009

Eiri, supla jsem fotky na picasu 🙂

eirin
23. pro 2009

Madli, jů děkuju, no pampeliška s beruškou je super 😀 Náhodou Betlém se ti povedl krásný, ještě jak je v těch větvičkách... Ale je fakt, že vánoční atmosféra na mě dýchla spíš z fotek, kde děláš cukroví než z venkovních nasvícených prostor 😅
Eli, jsi šikovná, kolik ti to zabralo času?

elitera
autor
23. pro 2009

Eiri, asi 2 hodinky... 🙂

andelka
23. pro 2009

Madli: Betlémek se ti náhodou moc povedl 🙂 A i ten v parku se mi líbí. A kuchyňku máte moc pěknou 😵

chaarleene
23. pro 2009

andělko, doufám, že se to nedozvíme dřív než v březnu 😅 já bych to miminko ráda donosila 😀

andelka
23. pro 2009

char: Jo takhle 😅 Tak to jo, to nejdřív tak 10. března 😉 Já jsem si neuvědomila, že to vědět nechcete 😅

estrellita
23. pro 2009

ahoj holky 🙂 tak to se tedy toho moc dneska nenapovidalo 🙂
madli: u nas tak teplo nebylo, ale ver, ze Vanoce budou na blate, bohuzel ☹ zacina se dost oteplovat.
jinak jsme vcera postavili stromecek a je naaadherny 😵 krasne kosaty. uz jsem uplne zapomnela, jak vypadal, kdyz jsme si ho koupili a moc pekne nam ted voni cela loznice 😵

madli: krasny betlem 🙂 a jinak teda vanocne pampeliska s beruskou nevypada 🙂