Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
4. kvě 2009

Deen: tak to je bezva, že už můžeme gratulovat NAHLAAAAS!!!!! Moc držím palce, aby se to všechno pokud možno spravilo a ty sis mohla užívat krásné, ničím (max. školou) nerušené těhotenství!!!

Andelka: taky velké gratulace a užij si alespoň pár dní nicnedělání, než se vrhneš do učení!!

Miska: Že se nevejdeš do korzetu? Myslím, že máš velkou šanci otěhotnět...pokud si dobře vzpomínám, Cirrus zase dostala dobrou pracovní nabídku okolo té doby, co zjistila, že je těhotná 😉 Zákon schválnosti!!

des
4. kvě 2009

Jinak prosím odbornice na BT...ne že by mě to trápilo, spíš ze zvědavosti - proč vyznačil Fertility ovulaci zrovna na 28 DC? Stejně dobře by to mohlo být i 30 DC, ne? Nooo, každopádně ještě počkám s radostí nad proběhlou ovulací pár dní 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2467e2

madlisek
4. kvě 2009

Des, on ti ještě nevyznačil, zatím jen "naznačil" přerušovanou čarou, kde by mohla být. Ale mohl jí naznačit 30 DC. Zatím vzhledem k tomu, že teploty 32 a 33 DC jsou nízké, je třeba počkat, jestli stoupne teplota zítra nebo jestli bude minimálně stejná, jako dnes.

anoli
4. kvě 2009

Ahoj holky, taky bych chtěla být maminkou na jaře 2010! 😀 Teda jako nejdřív jsme si s manžou říkali, že bysme se začali pokoušet na podzim, protože jsem si myslela, že by se měla udělat po vysazení HA alespoň půlroční pauza. Z toho mě ale vyvedla bývalá spolužačka, která čeká miminko teď v červenci. Prý ji doktorka říkala, že po vysazení HA se pauza dělat nemusí, jen se musí počkat na přírodní menstruaci a pak se klíďo brďo můžeme začít snažit. Co si o tom myslíte? Je to opravdu tak? Tak jsem začala baštit aspoň listovku... Horší je, že jak se to snažilkování začíná blížit, mám čím dál větší strach... 😅 🙂 A přitom o nic nejde, že??? 😀
Jinak moc gratuluju deen k těhotenství! 😉 🙂 Hlavně, ať jste oba zdravý. 😵
Tak v těch grafíkách se zatím vůbec nevyznám, jsem začátečník. 😀

andelka
4. kvě 2009

des: No tak to je oříšek teda (spíš kokos) 😅
Takže rozbor: ovulku na 28Dc by to mohlo vyznačit v případě, že by teplota 25Dc byla něčím ovlivněná a nepočítala se. Pak by byla linie na 36,4, teplota 29Dc by byla první zvýšená, další by byla na linii(nepočítá se) a ty další už by byly nad ní (i když podle pravidel pořád ne dost, ale stane se). Jenže spíš to vypadá tak, že linie by mohla být na 36,5 a pak bude záležet na dalších teplotách ode dneška.
anoli: Ty grafíky mají hlavně ty, co už mají právě před snažením vysazeno, takže to tě nemusí vzrušovat. 😉 Jinak k otázce, každý má názor asi jiný. Někdo tvrdí, že se čekat nemusí a když tělo po vysazení dobře najede a berou se už předem vitamíny, hlavně listovka, tak by to mělo být v pohodě. Někdo má ale po vysazení takové problémy, že hned po tom otěhotnět ani nemůže, i když by chtěl ( a některé holky odtud by mohly vykládat, že jo?). No a o podobných pocitech jsme se bavily pár stránek dozadu, že je to normální. 🙂 Jo a samozřejmě tě tu vítám a jestli chceš, napiš nám o sobě něco. Tyhle dotazníky většinou dělá Elitera, ale jelikož tu není, tak to beru na sebe, to vyzvědačství. 😀

des
4. kvě 2009

madli: no tak to jooo, mně to právě přišlo trochu předčasné 🙂 díky!!

anoli: ahoooj....k té pauze po vysazení mám od svého doktora zas úplně jiný názor a to ten, že naopak pauzu nedoporučuje, že prvních pár měsícuů po vysazení je velká šance otěhotnět...a fakt se to stává (mně teda ne, na první ovulaci jsem čekala cca 4 měsíce, ale znám takovou holčinu i osobně 😀 )
Zkus rešerši na netu, já mám dojem, že je příklon spíš k tomu, žadné pauzy nedělat.

des
4. kvě 2009

anděl: vykládám si to stejně jako ty....možná mě chtěl Fertiliťák trochu povzbudit v tom mém čekání, tak už mi tam něco předběžně vyznačil, abych měla radost 😀

andelka
4. kvě 2009

des: No za tohle ho právě nemám ráda, slibotechna jedna. 😀
Ony se fakt názory hodně liší, nakonec si to člověk stejně musí rozhodnout sám. 😉

elitera
autor
4. kvě 2009

anoli, já si myslím, že je naopak mnohem lepší dát tělu čas, aby se zregenerovalo po tom svinstvu, jakým HAK bezesporu je. Tělo je nějakou dobu utlumený, pak se najednou zblázní a generuje množství vajíček (proto je poměrně častý to otěhotnění hned po vysazení), ale z nezdravýho těla nemůže vzejít zdravý dítě. Já jsem měla vysazeno 4 měsíce, když jsem otěhotněla, a potratila jsem. Neříkám, že je to kvůli tomu, že jsemměla vysazeno krátce, ale jen ti nabízím protipól toho, že je nejlepší otěhotnět hned po vysazení 🙂

andelka
4. kvě 2009

Jo, holky, musím se s vámi podělit o včerejší zážitek. Včera jsem byla v kostele (jak jinak, že) 😅 , no a zrovna byly součástí i křtiny kamarádčiny malé holčičky. Byla fakt malinká, asi měsíc má. A víte jak se jmenuje? Andělka. 🙂 🙂 A je naprosto rozkošná, sladká, hned bych si ji namočila do kafe. 😵 😵

lucitee
4. kvě 2009

ahoj holky, zdravim po trech dnech volna.
Dee taky se pridavam a tfuj tfuj tfuj, gratulovat budu az k miminku 🙂
Doufam, ze jste se mely krasne jako ja, dve navstevy, tri slunne dny, hneda jsem jak od more 🙂 a do prahy se mi obligatne nechtelo, ale ve ctvrtek opet pryc z toho blazince a zase leharo a prijemna prace doma 🙂

andelka
4. kvě 2009

luci_ Začátek května je bezvadný, že? 🙂

Holky, chtěla jsem se ještě zeptat, já jsem takový mírný počítačový analfabet, 😅 jak to mám udělat, abych měla ten text v albu odděleně od sebe, po odstavcích. 😕

des
4. kvě 2009

andelka: zkus na konec toho odstavce dat

des
4. kvě 2009

haha vtipne....tak jak to napsat...zobak vlevo BR/ zobak vpravo bez uvozovek😉

des
4. kvě 2009

jeeeeeeeeejda......ono mi to zere html tagy..... >br/<

des
4. kvě 2009

😠 😠 😠 TED uz to mam, dej tam tohle: <br/>

andelka
4. kvě 2009

des: to je nějaká šifra, ne? 😀
Píšeš to normálně jak je v albu - změň údaje v albu - popis alba, žejo?
Já to zkusím.

andelka
4. kvě 2009

Už to je 🙂 🙂 🙂 díky díky, konečně to nějak vypadá. A kdybych chtěla mít mezi těmi odstavci mezeru? Anebo kdybych chtěla mít nějaké slovo tučně napsané? Taky je na to šifra? 😉

madlisek
4. kvě 2009

Anděl, když chceš mezery mezi řádky, dej větu mezi tyhle nesmysly: a a když chceš nadpis tak mezi tyhle nesmysly

madlisek
4. kvě 2009

jeee taky se mi to smazalo :D je to < p > < / p >

madlisek
4. kvě 2009

a na nadpis misto p dej h1 🙂

elitera
autor
4. kvě 2009

andělko, stačí taky do těch špičatých závorek dát "p" jako paragraph 🙂
Na další html tagy se podívej na www.jakpsatweb.cz, tady se to blbě ukazuje (když jsou tu v diskuzi tagy blokovaný) a tam je snad všechno 🙂

anoli
4. kvě 2009

jé holky děkuju moc za rady! 😵 😉 Jsem v tomhle fakt úplnej začátečník, takže možná těch dotazů bude ještě víc. 😀 I když už jsem si koupila knížku o těhotenství, tak snad se z ní trochu přiučím. 😉

andelko, tak já nevím, co bych o sobě tak napsala... co tě zajímá? Je mi 26 let, jsem od Pardubic, už 5 let pracuju a téměř rok studuju dálkově VŠ. Jsem skoro 2 roky vdaná, s manželem jsme 3 roky přestavovali baráček (viz modrykonik) a pořád je co dělat, teď hlavně na zahradě a protože jsme pořídili větší vozidlo, tak teď makáme hlavně na garáži, teda spíše řečeno z přístřešku se snažíme udělat garáž. 😀

Tak, jak si to tak pročítám, každý má na to jiný názor... ještě to proberu s manžílkem, ale on je opravdu tak zapálenej do toho, že chce být táta, že asi žádná pauza nebude. 😀 😀 😀

aerin
4. kvě 2009

ahoj holky🙂

deen, tak oficialni gratulace!!! 😵

anoli, jak rekla andelka, nektera z nas by mohly povidat 😠 ja jsem vysadila na konci rijna a v polovine prosince jsme se zacali snazit....nebo spis "snazit", protoze moje liny vajecniky nam zatim daly jednu jedinou sanci 😔

elitera
autor
4. kvě 2009

anoli, to záleží hlavně na tobě, jak se k tomu postavíš 😉 někteří/některé bezvýhradně věří doktorům, podle toho byste na to mohli vlítnout hned. A někteří si dohledávají a dočítají a domýšlejí další věci a pak s tím otálejí. A všichni to děláme s tím, že to děláme pro zdraví našich budoucích dětí 🙂)))

aerin
4. kvě 2009

takze muj graf holky....nejake navrhy? 😅
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

elitera
autor
4. kvě 2009

Jo vida, Dee jsem ještě oficiálně nepogratulovala, takže gratuluju a držím palce 😵

Aer, já si budu muset přeházet všechny hodnoty z WK do FF, u WK mi došly kolonky 😅 Gyndr mi řek, že mam čekat ještě tak měsíc a pak přijít případně na další kontrolu... Ta moje kamarádka, co potratila 4 týdny přede mnou, to dostala po 10 týdnech... 😅

eirin
4. kvě 2009

Deny, já taky už ofiko držím palce 🙂
Aer, nějak mi nejde tvůj graf otevřít, co je na něm hezkého? 🙂

aerin
4. kvě 2009

hm, link je dobre, ale WK zase stavkuje☹
hezkeho prave ze ni, dnes 40DC a ovu nikde☹ takze elit napodobne, taky budu muset vsechny teploty prepsat do FF 😅

eirin
4. kvě 2009

No, tak když už jsme u toho, tak já jsem 69DC a ovu taky nikde.. 😅 Už asi tento cyklus nepřijde.
Hlavně aby přišla po červenci 😀