Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
22. led 2010

Ahoj holky🙂

Ja mam jednoho o dva roky mladsiho brachu (a jeste teda nevlastni sestru, ktere bude nekdy v lete 30, ale tu temer neznam, videly jsme se jednou).
A chteli bychom asi 2 - 3 deti pri priznive situaci (resp. pokud nebude situace vylozene krizova), nejlip holcicky nebo parecek + jeden😀....ale pokud by ty prvni dve byli oba kluci, tak uz bychom pry treti neriskovali😀

Jo a V. je ze deti a hooodne dlouho zastaval nazor,ze jedno a slus🙂

aerin
22. led 2010

a umazat to neumim😀

tiburcia
22. led 2010

aer jestli to chceš umazat, otevři si to v malování a tam to vymaž gumou 😉 (pozn. klikni na ten uzavřený soubor s tou fotkou pravým tlačítkem myši a najeď na otevřít v programu a tam vyber malování)

tiburcia
22. led 2010

holky já jsem včera byla totálně KO...celý doma sama s hafíkem, miliarda práce přede mnou...večer jsme šli ještě do divadla (na Shirley Valentine) a bylo to boží 😀 😵 😵 a pak jsem odpadla 😀 😀 😀

takže chaar já si taky kdysi píchala a vzduch jsem vytlačovala...t dělá v nemocnici a taky mi to doporučila 🙂

já jsem chtěla vždycky hodně dětí...nakonec jsme se shodli na 3... ale kurňa, teď co máme toho hafíka, tak mám pocit, že zvládnu tak maximálně jedno 😅 😲 😔 prostě o sobě vím, že jsem taková křehká posera a všechno mě zkolí...jak se dva dny nevyspím, dostanu teplotu, jak jsem moc ve stresu dostanu migrénu atd....a teďka jak se celý den točím kolem hafíka, který je skoro jak mimi (jí co tři hodiny, neustále uklízím loužičky atd) tak jsem večer KO......takže začínám mít noční můru jak se starám o mimi a kolem běhají další dvě větší děti 😀 😅

aerin
22. led 2010

aaaach jo, ja budu jeste nakonec paranoidni, ne?🙂 tak hotovo, no🙂 diky za radu, tib🙂

aerin
22. led 2010

jo holky, nevim jestli si nekdo vsiml, jak jsem vcera na fb resila tu svatbu (btw, jeste nikdy jsem nemela tolik reakci na status jako vcera na tu fotku z utz a na svatbu😀), ale jedna holka mi tam poradila, ze mam zaukolovat kamaradky, at prinesou jednohubky a tak🙂 brala jsem to jako "hahaha, vtipny", ale po ceste do prace jsem o tom dneska premyslela a hrozne se mi ten napad zalibil!🙂

myslite ze by to slo, proste rozeslat emailovy pozvanky kamaradum a spoluzakum a tak, ze obrad je tehdy a tehdy a pak se sejdeme tam a tam, ze nechceme zadny dary, at kazdej radsi prinese tac jednohubek s oblibenou pomazankou nebo kolac dle rodinneho receptu, nebo proste co je napadne?🙂
tak nejak si rikam, ze tim padem bych mohla mit na svatbe mnohem vic lidi a hlavne lidi, co by fakt prisli protoze nas chteji videt, a ne ze dostali pozvanku a je slusnost prijit a navic dostanou zadarmo najist, ze...🙂

co myslite??????

herminka
22. led 2010

Ahoj holky 🙂
Tibu, "křehká posera", to sedí,to jsem taky. Ale furt tak nějak spoléhám, že zapracují hormony.

Teď mi říkal manžel, že manželka jednoho kamaráda, která je 14 dní po porodu, má strašné migrény a krom novorozence mají ještě skoro 3letého kluka. Kamarád si aspoň vzal dovolenou, ale malou stejně nenakojí atd. ☹

herminka
22. led 2010

Aer, mně to připadá jako perfektní nápad! Jen mít ty prostory, že?

aerin
22. led 2010

hermi, jojo, musim rozhodit site, jestli nekdo nevi kde se da v Brne (nebo kousek od) neco za levny peniz pronajmout...

milmic
22. led 2010

Eiri, ale zrovna o tomto jsem včera četla článek v časopise pro maminky a chtěla jsem to sem napsat, že by to možná Luc pomohlo.
Psala tam maminka svůj příběh, že 7 let nemohli otěhotnět, medicínsky byli v pořádku a tak se začala soustředit na proudění energie a uvolnění drah a tydle věci. Až za pomocí téhle metody co popisuješ si odblokovala podvědomej strach a hrůzu z toho mít dítě.
Protože její matka se kdysi rozhodovala pro interrupci a ona přestože byla malá a ještě menší, tak si to prostě nesla celej život v sobě. Že tenkrát její matka nevěděla, co s dítětem, otec o něm nechtěl ani slyšet, neměla peníze, prostě na prd situace, ale nakonec se to urovnalo všechno a ona si to miminko nechala. Ale přesto to v sobě nesla.
Tak mi to přišlo dost hustý tento příběh...

lucitee
22. led 2010

char: prvne mas muj obdiv za to pichani injekci. Ja bych to asi delala stejne, taky bych mela blok to tam pustit i se vzduchem, ale by to nemelo vadit, kdyz to neni do zily. Kdyby to bylo nebezpecny, doktorka by te na to upozornila.

Asi uz tu nekdo neco takovyho psal, ale ja nemam cas vas docist 🙂

chaarleene
22. led 2010

aer, kámoška mi říkala, že to tak měl někdo v jejím okolí - že prostě místo daru udělala pořádnou mísu zeleninového salátu a že ta oslava byla super 🙂 a řeknu ti - lepší dobrý salát nebo koláč než padesátá sada hrnečků 😅

lucitee
22. led 2010

eli: ja na tohle verim a jdu se hned juknout na ten web, diky moc! par lidi uz mi tohle rikalo, ze tahle metoda by mohla byt pro me

elitera
autor
22. led 2010

Luci, držím palce 😵

Aer, to je geniální nápad!!!! Už přemýšlím o pomazánkách 😀 😀 😀
Btw. jak jste to vyřešili s finančním poradcem, hypo vs. svatba?

aerin
22. led 2010

no, teri......to je dalsi vec, jeste nijak, takze to mozna klekne na tom 😅

elitera
autor
22. led 2010

Aha ☹ A kdy to budete řešit?

aerin
22. led 2010

nevim, jeste jsme s nim nemluvili...

herminka
22. led 2010

Jo, Elit, díky za vysvětlení kineziologie, vidím, že by to pro mě asi nebylo 🙂

milmic
22. led 2010

Elt a vážně to funguje?
Jaký změny na sobě pozoruješ

elitera
autor
22. led 2010

Na mě to opravdu funguje 🙂 A změny? Zmírní se projevy, který mi způsobujou ty bloky, časem obvykle mizí úplně 🙂

estrellita
22. led 2010

eirin 😵 😵 ja se tesim na fotky 🙂 urcite to bude moc hezky den.

estrellita
22. led 2010

aer: to je super napad s tim jidlem 🙂 jeste rozhod site, jestli vam nekdo nemuze pujcit zahradu 😉 ale to uz byste teda fakt museli mit velke stesti 🙂 ale treba nejaky napad na levny pronajem se taky najde, na to je fb vyborny 🙂
tak drzim palce, aby to s tim fin. poradcem vyslo co nejdriv a vy se mohli vzit uz ted 🙂

sijen
22. led 2010

Ahoj,
zdravím po čase... lehce zběžně jsem vás zkoukla: čtu Eirin dobře? -svatba? 😵, Aer napadla mě "poptávka" nechceš si zadat poptávku na volné prostory na svatbu (a sama si určíš fin. strop) - teď jsme pronajali náš byt, tak mám ty weby s inzercí docela prolezlý.
A moje horká novinka je, že jsem těhotná. 😉
jsem v 5tt, řeším, jestli mám pokračovat v denním dojíždění - denně celkový čas i s MHD cca 2hodiny tam a 2hod. zpět autobusem. Gynekolog mi radí, ať si najdu gynekologa v místě nového bydliště - že by to dojíždění na časté kontroly nebylo moc dobrý. ... asi má pravdu, co myslíte vy?

milmic
22. led 2010

Holky měřilky.... 😎
Vadí něčemu, když nebudu měřit v 5 ráno, ale až třebas v 8 nebo v 8:30? Čistě teoretická otázka...

lucitee
22. led 2010

eli: fakt dik, vetsinou potrebuju takovej nakej impuls jako jsi mi prave dala ty, abych se do toho dala. Ty prachy nejsou nijak strasny, skoda ze neni v Praze. Ale najdu nekoho tady. Uplne me to navnadilo.

andelka
22. led 2010

sijen: No to je paráda 😵 😵 Mně to hned napadlo, když jsem tu viděla příspěvek od tebe, po dlouhé době 😵 😵 Potichoučku gratuluju a mám obrovskou radost 😵 😵
No, pokud můžu radit, tak radši kontroly někde blízko. Já mám gynekologa 10 minut pěšky a na spec. vyšetření 10 minut busem a neměnila bych, zvlášť teď v tom počasí.
Škoda že tu nemůžu být a pořádně tě vyzpovídat, musím se učit. Ale holky to určitě udělají za mě, tak si vás později dočtu. 🙂

milmic
22. led 2010

Sij, gratuluju!!!
To je báječná novinka. Držím moc palečky, aby všechno vycházelo, jak má. 😵

eirin
22. led 2010

Jéé Sijen, moc gratuluju 😵 😵 Já už si říkala, co se děje, že ses tu tak dlouho neukázala. Pořád toho máš v práci tolik?

Mil, a těch 8 nebo 8:30 bude čas po probuzení?

andelka
22. led 2010

mil: Nebude. Jen teplota bude o něco vyšší. Nejnižší a nejstálejší je kolem 5 - 6hodiny ráno, pak stoupá rychleji, takže můžeš mít větší výkyv. Ale ovulka se z toho vydedukovat dá, to je ten výkyv mnohem větší a trvá déle.

aer: Ten nápad s kamarády a občerstvením se mi moc líbí. Teď už "jen" ten prostor.

milmic
22. led 2010

Eiri, jo. Čas probuzení.