Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
2. únor 2010

Po tom, co jsi psala, je to opravdu velký zlom.

lucitee
2. únor 2010

eirin: no vis jak ja to mam, uz jsem mela priznaky vickrat....ale verim ze to byla sugesce...tohle je proste jiny.
Navic verim na zakon schvalnosti, dostala jsem v praci trochu pridano 🙂

estre: ty jedna svudnice....myslis ze mam testnout driv? je jeste hodne brzo ne? jsem 23DC

no jo ctu si po sobe co jsem vyplodila a vypada to fakt pekne napsany, ale ja to tak fakt cejtim

milmic
2. únor 2010

Tak to mě kafe chutná moc nějak. 😀 Ted jsem si uvařila třetí a mám k němu úžasnou luxusní lázenskoou kulatou oplatku. Celou! 😵

milmic
2. únor 2010

Holky, třebas se sejdete v porodnici ne dvě, ale tři. 😀
Jen aby nám tu potom někdo v říjnu zbyl, kdo nám napíše zprávy o narození. 😀

andelka
2. únor 2010

luci: I ten zlom je parádní 🙂
No, opravdu jsem moc zvědavá, protože náznaky by tu fakt byly.
Jak psala Estrel, tak 11DPO už měla čárku (já 13DPO a byla by tam i o den dřív) - osobně bych to do soboty nevydržela.
Absence PMS - taky znám. Pořád jsem čekala, kdy přijde špinění a když nic, začala jsem doufat.
Pálení žáhy - u mě problém až teď, u Estrel hned zkraje, že jo?
Kafe mi taky přestalo chutnat dost brzy - a to jsem byla kafař. Dneska jen sem tam.
Nooo, to je jak detektivka 🙂

lucitee
2. únor 2010

mil: tomu se rika zavislost 🙂

devcatka dostavate me, dik! Taky mam poprvy pocit, ze jsem jedna z vas. Doted jsem se citila proste nejak mimo, jina....nevim. Kurna co se to deje????

Jsem dojata 😀

eirin
2. únor 2010

Luci, to je dobře, žes dostala přidáno, aspoň budeš mít o něco vyšší mateřskou 😀
Četly jste některá ten pozměňovací návrh? Jsem zvědavá, jestli to projde.
Luci, já měla pozitivní test 10dpo.
Páni, kafe už jsem neměla ani nepamatuju.

lucitee
2. únor 2010

teda vy me lakate, no nejsem si jista ze mam doma test....ze bych nakej poridila a rano zkusila?

aerin
2. únor 2010

me palila zaha den pred pozitivnim testem😉

eirin
2. únor 2010

Mě pálí žáha teď, ale to asi nikoho nezajímá 😀

lucitee
2. únor 2010

eirin: ty mas duvod, jsi tehotna a tlacej te dve mimina 🙂 zabira ti na to neco?

milmic
2. únor 2010

Luc, kdepak. Vůbec ne.
Já totiž střídám období, kdy kafe miluju a piju třebas i bezkofeinový odpoledne nebo i večer, a potom přijde období, kdy je to hořký, nedobrý. 😎
Ovšem čemu já říkám závislost.......kakao. Jak si nemůžu večer uvařit kakao, tak je to špatný.

Holky, já prostě musím jít ven, úplně se třepu na to nový vodítko.

http://www.zvireci-potreby.cz/159,78514-nylonov...

Mám to hnědé, na obrázku vždycky spodní. 😵

dub
2. únor 2010

luci, tak to je jsný, když ti nechutná kafe, tak to jsi těhulka. 🙂
hned to jdu zaklepat, ať to nezakřiknem.

andelka
2. únor 2010

eirin: Já mám pocit, že momentálně pálí žáha většinu osazenstva diskuze, nebo aspoň půlku. Mě si připočti taky, už mi to začlo, před spaním. 😅 Mám doma Gaviscon, ale ještě jsem ho nezkoušela, zatím stačí se trochu napít vody, podložit záda a přejde to.

luci: My jsme hrozné lámačky, já vím 😅 Ale záleží na tobě 😉

moni1412
2. únor 2010

maja aha, cize taka mensia ako normalne. my stale rozmyslame... dnes by mal Milos kupit, siel do Bratislavy, v Ikey sme mali jednu vyhliadnutu http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S898... . lebo Denisko spinka este v malinkej, ale uz asi najvyssi cas ho ucit na inu 🙂

zuby mudrosti? jeden mi vychadzal v lete na dovolenke 🙄 ale nejak prestal, par dni som mala bolestiiiii, aspon sm na vlastnej kozi citila ako sa citil Denisko kym mu sli zubky 😀 a minuly tyzden som mala pocit ze ide na druhe strane, ale zasa to vzdal 😅

eirin
2. únor 2010

Andělko, žejo, taky mám pocit, že žáha nás tu pálí všechny. Zatím jsem nepřišla na nic, co by zabralo. Ale já ani moc nezkouším, prostě to beru jako obtíž, která k tomu patří (hlavně že už mě tak šíleně moc nebolí tříslo).

Luci, jj, testuj jen jak sama budeš chtít.

chaarleene
2. únor 2010

tak mě už žáha pálí minimálně, ale jednu dobu to bylo skoro denně 😅 😀 asi to bude tím, že mi teď junior několikrát denně poctivě prohněte žaludek, tak mi to asi dobře tráví 😀

jinak moje břicho má dnes potenciální svátek, tak přemýšlím, jestli je úchylný mu blahopřát 😀

moni1412
2. únor 2010

char aky sviatok? 🙂

mne ta tu zahu pomahaju mandle 😉

Luci 😵

chaarleene
2. únor 2010

moni, dneska je u nás Nelinky 😵

lucitee
2. únor 2010

char: budete mit Nelu? jasne poprej mu 😀

eirin
2. únor 2010

Chaar, popřej.. já si původně myslela, že je už středa a lekla jsem se, že chcete mít Blažeje :D

herminka
2. únor 2010

Luci, nenech se s testováním zviklat 😀 Pokud těhotná jsi, bude tam druhá čárka (a lepší) v i v sobotu 😉

moni1412
2. únor 2010

char potencialne meno? a chlapcek? 🙂

chaarleene
2. únor 2010

eirin, tak Blažeje určitě ne 😀

no a chlapečka jsme ještě pořád nevymysleli 😅 dneska v noci se mi zdálo, že jsem rodila a byl to kluk a já jsem si říkala, že jsme teda v loji, protože ještě pořád nevíme, jak se bude jmenovat 😅 😀

lucitee
2. únor 2010

jasne holky nebojte, udelam to jak to budu citit 🙂

dub
2. únor 2010

taky přeju vše nej.....
luc,milmi mě tedy taky kafe nechutná, ale voní. když si ho někdo dá klidně, mě stačí ta vůně.
miluju čaje a to ve velkém. za den jich vypiju strašně moc ani to nepočítám .nesladím a pokud jo tak jedině medem.

herminka
2. únor 2010

Luci, já jsem to napsala proto, aby tu byl i hlas z druhé strany, aby to bylo vyvážené 😀 Jsem zvědavá, co nám bude hlásit.

Dub, taky mám ráda vůni kávy (hlavně když se vaří turek, rozpustná tak nevoní), ale vůbec ji nepiju a libuji si v čajích.

dub
2. únor 2010

luc, jasně záleží jen na tobě kdy testneš,jestli dnes nebo v sobotu. Ty // dvě se tam objeví .nikam neutečou.
ty jo holky klidně bych si dala 20. po obídku, tak nějak unavená . Jenže to nejde, musíme pracovat. 😀 😀

lucitee
2. únor 2010

ja jsem spis cajova, hermanek, sipek, zelenej, sayonara, bylinky, ovocny.....kafe jedno denne tak tak spis na chut. Nejvic mi chutna doma, mame dobrou vodu, coz je jen o vikendu. Ale tenhle vikend uz mi nechutnalo, L. se ptal, co se deje, ze jsem ho ani nedopila 🙂

Jinak vuni zrnkovyho kafe miluju, v praci holky recepcni denne doplnujou do automatu a normalne klidne rozkousu par zrnicek, je to omamna vune. Doma mam jako dekoraci zrnicka kafe ve skleneny doze a je to fakt efektni.

lucitee
2. únor 2010

dub: tak bacha na ledvinovy kameny a i v caji je kofein.