Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
12. kvě 2009

nj, ono je to ale často taky problém pacientek - chtějí všechno hned. A pokud doktor řekne "vyčkat", tak jsou z toho na větvi. Ptala jsem se v tématu o zamlklým potratu, kdy jim po revizi přišla MS, vylíčila jsem, že já jsem u mudra už byla, že jsem přes 50DC atd. a přesně jak jsem předpokládala - "a proč ti nedal vyvolávačku?" 😖

andelka
12. kvě 2009

eli: No jo, já vím. Někdo chce radši výsledek, bez ohledu na cestu k němu. Já si jen vždycky říkám, aby nelitoval.
No, když má dnešní medicína takové možnosti, tak proč to nevyužít, že? Ale kam to spěje, nevím no. Já pořád ještě věřím na přírodu.

estrellita
12. kvě 2009

ty jo,hlky, ja jsem si ted orientacne spocitala kolik jsem dala za prasky, kdyz je beru cca 7 let ............ priblizne 22 000 😅 des a hruza

elitera
autor
12. kvě 2009

já si myslím, že ta přírodní cesta je vždycky lepší. Sice nestačí na všechno a pak je na místě přistoupit k chemii, ale to je pro mě až asi poslední (v tuhle chvíli představitelná) stanice.

elitera
autor
12. kvě 2009

to je nějak málo, estrel, já orientačně za 10 let "jen" 20.000... nebo bereš celou dobu nějakou nízkohormonální drahou?

anoli
12. kvě 2009

estrell, tak to jsme na tom podobně. 😀 Hele, radši ani nepočítat... 😠

andelka
12. kvě 2009

estrel: No, já už bych to nespočítala, měla jsem jich několik a ceny se měnily. ale taky by to byla pálka.
eli: Na všechno nestačí, ale na něco jo, a je to lepší, přírodní cestou. Jenže to většinou dýl trvá a výsledek není jistý a dneska nemaj lidi čas na něco čekat. Ale to je tak i v jiných oblastech, holt dnešní doba, no.

elitera
autor
12. kvě 2009

já jsem dala průměrnou cenu pětikilo za balení

estrellita
12. kvě 2009

eli pred tim jsem brala trifazovou, ktera stala cca 650 a ted beru za 900, tak jsem dala prumer 800 kc. 😝 hnus velebnosti

madlisek
12. kvě 2009

Ja jsem mela myslim 500 za baleni na 3 mesice. Fuj to je vyhozenejch penez!

Holky jdu si zabehat, nez se setmi!

andelka
12. kvě 2009

Já měla vždycky ty levnější, nejdřív kolem 300 a nakonec jsem se dostala na 430kč. Měla jsem normální i třífázové, celkem čtyři exempláře. No tak děkuju, už nechci. Si radši za ty prachy zajdu raz za 3 měsíce na nehty a pedikůru a ještě mi zbyde.

estrellita
12. kvě 2009

jeee, Madli, skoda, ze nebydlis blizko, mne se samotne beha strasn eblbe,ale ve dvojici je to super 🙂

andelko ja si ted chci poprve nechat udelat nizke gelove nehty, tak budu mit motivaci dat ty penize jinam 😀 😀 jinak moje nehty jsou strasne, jinak bych k tomuhle nepresla a uvidime, jak mi to sedne 🙂

madlisek
12. kvě 2009

Estrel, ja jsem si sama zvykla 🙂 Nasadim mp3 a myslim si na svoje veci 🙂 A zase kdyz bezim s nekym, je to fajn zpestreni a motivuje me to bezet rychlejc, nez normalne 🙂

majatob
13. kvě 2009

Dobre ranko 🙂
prosim, prosim, potrebuju poradit 🙂 tady je muj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2427d2
jestli bude zitra teplota nad 36.5 znamena to, ze ovulka probehla ten 13DC?

majatob
13. kvě 2009

to by bylo na 33-35 denni cyklus nejak brzo, ne? 😅 kolik ze dni pred je plodnych?

moni1412
13. kvě 2009

ahojte ako sa vsetky mate? 🙂 vcera som tu len na skok bola, taky "vykrik do tmy"..... vidim ze naplno riesite grafiky a podobne.... 🙂 uz niekto aj naplno snazi?

majatob
13. kvě 2009

ahoj moni 🙂 🙂 🙂
no my tak nejak jako ze nevime jestli jo nebo ne, tak se jak kdy ovladnem 😀 uvidime, co z toho bude

des
13. kvě 2009

maja: jj, myslím, že to interpretuješ správně a jestli to tak bude, tipuju délku cyklu okolo 27 dní...

moni: já se mám dobře a patřím mezi ty akční 😉 zatím moc příležitostí nebylo - od ledna teprve druhá ovulace, ale nestěžuju si (zatím 😀 )

majatob
13. kvě 2009

des, ze by tak kratkej cyklus? 😲 no, uvidime zitra 😀 diky za radu 🙂

des
13. kvě 2009

deen: a jak vlastně pokračuješ v těhotnění? Bývá ti zle, nebo jak to prožíváš?
A Cirrus by nám taky pomalu zas měla podat hlášení, ne? 😉

des
13. kvě 2009

maja: klidně vyměním 😀

majatob
13. kvě 2009

des, a tak to zas jako neeee...at bude jak dlouhej bude, je muj a ja ho nedam 😀 😀 😀

madlisek
13. kvě 2009

Dobre ranko!

Maji, záleží na životnosti spermií, říká se, že maximálně pět. Takže pokud jste se tulili někdy od 8DC, tak možná bude mít Tobík sourozence 😉

Ahoj Moni! My se ještě nesnažíme, teď se zatím jen od ostatních snažím naučit, jak se to dělá 😀

majatob
13. kvě 2009

madli, ajaj 😅 no, bylo to 7 a 8DC bez, tak bych rekla, ze to spis nevyslo...pak uz jsme se snazili ovladnout 😀

madlisek
13. kvě 2009

uvidíme, Maji, teď budu taky napnutá 🙂 Ale těch 5 dní se udává jako opravdové maximum, prý i 3 dny jsou hodně. Tak uvidíme 🙂 Jinak teď jsem koukla k Tobě do albíka, Tobík je nádhernej! 😵

madlisek
13. kvě 2009

Moni, ten dort pro Deniska, co jsi pekla, je uuuzasnyyy! Strasne se ti povedl! Mnam!

elitera
autor
13. kvě 2009

holky, tak jsem opět ráno naměřila oblligátních 36,61 😀 To je fakt nudaaaaaaaa!

majatob
13. kvě 2009

mad, dekuju, vsak jsme si dali zalezet aby se povedl 😀

eirin
13. kvě 2009

Ahoj holky,
tak když jsem tak teď četla des, že od ledna měla jen dvě ovulace, tak jsem se mrkla na FF a zjistila jsem, že jsem poslední ovu měla v půlce února... hmn, tak nevím, jestli už bych to neměla řešit nebo ještě počkat..

madlisek
13. kvě 2009

No já vím, že tady všichni propagujeme bylinky a zdravý přístup, ale myslím, že v takové situaci bych já osobně už k dr šla a probrala s ním, jaké mám možnosti.