Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
5. bře 2010

hermi: diky za zpravu, sjem rada, ze je sijen v poradku 🙂

holky, mejte se, krasny vikend 🙂 ne, ze v nedeli budu hodinu docitat .-)

herminka
5. bře 2010

Estrel, užij si víkend 😉

madlisek
5. bře 2010

Pekny vikend, Estrel 🙂

madlisek
5. bře 2010

Holky, vypadl mi knoflik u oblibenych dzin, takovy ten zacvakavaci, a nasla jsem jen jednu cast! 😲 Prohledala jsem to uplne vsechno, prolezla po ctyrech cely byt, ale proste nikde neni!

chaarleene
5. bře 2010

madli, tak jsem hledala, ale u nás taky není 😅 😀

madlisek
5. bře 2010

Char 😀 😀 Mne to proste hlava nebere, prece se nevyparil, nekde tu byt musi, ale neni 😀

madlisek
5. bře 2010

Docela se tu ted rezeme smichy - v nasem meste se chystaji zavest rychlovlak, ktery bude jezdit z predmestskych casti do centra a ted delaji testovaci jizdy s dobrovolniky. Tak jsme si s muzem rekli, ze bychom se taky svezli, koukneme na jejich stranky a tam se pise, ze vsichni dobrovolnici musi tyden pred cestou absolvovat skoleni o bezpecnem cestovani vlakem 😀 😀 😀

andelka
5. bře 2010

Holky, všechny vás zdravím, ale nedočítám, jsem za dnešek úplně grogy. furt couráme po obchodech, jezdíme na byt, něco řešíme, v bytě je to jak na staveništi, ale prý to nejhorší už máme za sebou a bude to jen lepší. No, nezbývá než věřit.
Ale úžasnou zprávu jsem tady zahlédla 😵
Moni: Moc a moc gratuluju a vítám Leničku na světě 😵 ať se jí tu hodně moc líbí a obě jste zdravé 🙂 🙂 🙂

chaarleene
5. bře 2010

tak jsem obrátila byt naruby a zjistila jsem, že nemůžu najít nejen přístupový kód k bankovnictví (kvůli kterému jsem hledala), ale postrádám i papír na mateřskou 🙄

tiburcia
6. bře 2010

jůůůů.....gratuluju k Leničce 😵 😵 😵

chaarleene
6. bře 2010

taky u vás tolik sněží? já jsem vyrazila do města a pěkně to tam klouže 😒 a každou chvíli mě někdo známý zastavoval, ptali se kdy to bude a co to bude, případně to ještě uvedli větou "jé, ty čekáš miminko" 😀

ale koupila jsem dárek pro manžela k svátku, tak jsem spokojená 😵

tiburcia
6. bře 2010

chaar u nás sněžilo v noci...takže máme opět všude sněhu habaděj....teď chvíli svítilo sluníčko ale zatahuje se, tak asi bude sněžit 😉

chaarleene
6. bře 2010

a já si malovala, jak budu mít jarní miminko 😅 😀

tiburcia
6. bře 2010

chaar za týden nebo čtrnáct dní může být úplně jinak 😉

herminka
6. bře 2010

Ahojte!
Madli, školení o bezpečnosti, to mě pobavilo 😀

Chaar, je fakt, že i příští týden má být celkem chladno a sněžit, tak si malé (mmch, furt tipuji kluka) musí leda počkat na termín, aby bylo skutečně jarní 😉 U nás je to jako u Tib, trochu padalo přes noc, teď je celkem obstojně, zítra snad ještě skočíme na běžky.

chaarleene
6. bře 2010

hermi, on každý kromě mil tipuje kluka 😀

tiburcia
6. bře 2010

a jak ti to vyšlo dle těch kalendářů??? 🙂

elitera
autor
6. bře 2010

Mil, zkus drogerie Jasmín, jinak socdrogerie je třeba na Jánský a Orlí.

milmic
6. bře 2010

Díky, El. 😉

chaarleene
6. bře 2010

tibu, podle kalendářů mi to vyšlo tak napůl, já jsem otěhotněla na přelomu měsíce, přičemž jeden měsíc to měl být kluk a druhý měsíc holka 😀

madlisek
6. bře 2010

Ahoj holky 🙂

U nas nesnezi 😀

Hermi, dnes zkusim udelat ten tempeh se zelim a bramborama, ale meli jen ten prirodni, tak nevim, jestli ho mam predem v necem marinovat (pripadne v cem) nebo ho predtim aspon trochu opect trochu na panvi?

Vcera byl v tv porad, kde znamym lidem pomahaji hledat predky. Bylo to o Sarah Jessice Parker ze Sexu ve meste a vystopovali tam jeji prapraprapra (proste 10x pra 🙂 ) babicku, ktera byla jednou z zen, ktere v 17. stol. v Salemu obvinili z carodejnictvi! Docela haluz. Nastesti obvineni na ni prislo dva tydny po te, co byl carodejnicky soud rozpusten, takze ta prapra...babicka nebyla odsouzena, vdala se, mela deti, vnoucata, pravnoucata, praprapra(10x)vnoucata a jednim z nich je SJP 🙂

tiburcia
6. bře 2010

madli já bych ten tempeh nechala chvíli marinovat např. v sójové omáčce 😉

chaar tak pak si vyber 😀 😀

tiburcia
6. bře 2010

musím se vám pochválit...dneska mám velmi úspěšný den....takže: vyvezla jsem PET láhve, igelity, papír...umyla jsem okna, oprala záclony, převlíkla peřiny, uklidila kuchyň, koupelnu, obývák, ložnici, zametla garáž 😀

elitera
autor
6. bře 2010

Tibu, dobrýýýý! Já jsem tenhle víkend out, jsme u tchánů, slaví se tu tchánovy narozeniny a já jen průběžně omdlívam z některých hlášek a zjištění, např. 1,5roční neteř má údajně nedostatek železa, tak na to dostává čokoládu. Mléčnou. 😉

madlisek
6. bře 2010

Vidíš, Hermi, tak na tvůj nedostatek železa je mléčná čokoláda, kdo by to byl řekl 😀

madlisek
6. bře 2010

No nic, půjdu taky umýt koupelnu, ať se tu pak mám čím chlubit 🙂

tiburcia
6. bře 2010

eli kurňa, jdu si koupit čokoládu ať nemusím furt baštit to železo v kapslích 😀

herminka
6. bře 2010

Madli, ten tempeh bych marinovala jak píše Tib - v sójovce a třeba ještě něčem ostrém.

Tak mléčná čokoláda na železo, to jsou mi novinky 😀 A ještě v 1,5 roku, no potěš 😝

herminka
6. bře 2010

Ještě jsem chtěla přidat mapu automatů na mléko: http://www.chemievjidle.cz/automaty-na-mleko-mapa

milmic
6. bře 2010

No holky, já jsem si mlíčko v automatu vyzvedla..... 😵
A ted se napájím kakaem z něho.... pěkně hořký kakao a špetička cukru jako dávala moje babička. 😵 😵