Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
11. kvě 2009

anoli: Učím se na státnice, mám je za 5 týdnů. Teď se zrovna snažím dát dokupy Válku růží, je v tom bordel. Ale jde to, pomalu, ale jde. Odbíhám sice od toho, ale nevadí. Teď jdu vymýšlet něco na oběd.
eli: Moje kamarádka taky shání práci a štve ji to samé. Že se buď vůbec neozvou (i když tam byla na pohovoru) nebo jindy, než řekli. No já chci vidět sebe.

4 kilča je dost, co? nejsou ty mimča čím dál větší? Já jsem zvědavá, kolik bude mít moje, při mých 160cm by to mohla být nějaká "normálnější" cifra. Kámoška má kluka (už chodí do školy), ten vážil snad přes 5 kilo a bylo jí 18. Ale je to strašně šikovný kluk, jen vždycky vypadal starší než byl, tím že byl větší.

anoli
11. kvě 2009

eli, já vím, člověk míní a osud ... 😒 Třeba dopadnu stejně jako ty. MS nepřijde nebo neotěhotním jen tak... Počítám raději se vším... Tak ti držím palce, ať nějakou práci najdeš. 😉

Teda, to je pořádnej cvalík! 🙂 Hlavně, jestli jsou oba v pořádku. 😉

elitera
autor
11. kvě 2009

ono prý záleží spíš na obvodu hlavičky... 🙂
anoli, nechtěla jsem tě nějak děsit nebo demotivovat 🙂 A neříkej si, že potratíš ;) Mimochodem, já si taky říkala, že dost možná neotěhotnim hned... a "dítko" bylo prvovstřikové 😀

anoli
11. kvě 2009

eli - 😀
Ne ne, musíme myslet POZITIVNĚ - a to všechny!!!! 😉 😀

elitera
autor
11. kvě 2009

jo, práci prostě najdu a budu v ní potřebná a basta ;)

madlisek
11. kvě 2009

Přesně tal Eli! Jinak, když já jsem hledala práci, tak mi furt neodepisovali a furt nevolali, tak jsem posílala čím dál tím víc mailů, no a pak po měsící najednou začali všichni volat a já nevěděla kam dřív skočit! Tak držím palce, ať se Tobě Eli začnou ozývat dřív, a s dobrýma nabídkama!

anoli
11. kvě 2009

přesně tak! 😉 😀
eli, to bych si taky přála - bejt potřebná - protože teď je tu fakt nuda!!! 😠

elitera
autor
11. kvě 2009

hmmmm, tak to začíná být akutní. Od června máme zkrácenou pracovní dobu na 32 hodin týdně a o patřičnou částku taky budem mít pokrácený platy...

madlisek
11. kvě 2009

ty jo! jako kdybys potrebovala jeste dalsi impuls, co? 😝

elitera
autor
11. kvě 2009

tak nějak...

anoli
11. kvě 2009

No, my taky čekáme jaká bude tento měsíc výplata, když jsme udělali 0 obchodů a jen sedíme a surfujeme na netu, protože nemáme skoro do čeho píchnout. 😖

elitera
autor
11. kvě 2009

hehe, anoli, tak taková je moje pracovní náplň už rok a kousek ;)

madlisek
11. kvě 2009

Holky letím do školy, zatím se tu mějte!

deenakee
11. kvě 2009

Maji - většinou se objeví prázdné kolečko, když sis teplotu měřila výrazně v jinou hodinu, než ostatní teploty.

Jinak estrel mě se prstýnky líbí mooooooooc. A je fain že je máte matné , nepůjde tolik vidět když se poškrábou.
Nám se bílé zlato (hlavně ta lesklá část) dost rychle poškrábala a taky trochu zežloutli. Tak doufám, že budeš mít kvalitnější výrobek : )
Ale na fotce se mi líbí děsně. hned bych je brala kdybch se znovu vdávala.

andelka
11. kvě 2009

deny: Já mám taky bílé lesklé zlato a taky ho mám poškrábaný. Když se v tramvaji nudím, tak ho leštím takovým tím ubrouskem na brýle a hned je to poznat.
Hele, na stříbrné nebo zlaté svatbě se můžou znovu předávat prstýnky, ne? Myslím nové. Ale to je ještě daléééko. 😀

madlisek
11. kvě 2009

Ty jo holky, ted jste me podesily s temi prstynky! Ty nase jsou bile zlato, leskle....budu straaasne opatrna!

Deny, ukazes nam vitezny grafik?

estrellita
11. kvě 2009

ahojte holky 🙂

eli: cau, jsi tu dlouho nebyla, nebo jsem te nejak mijela!! a co tedy nova prace? nejakou uz mas v planu?

estrellita
11. kvě 2009

dee: moc dekuju za pochavlu prstynku 😵 on nam ten mat prave doporucil ten zlatnik. ja puvodne taky chtela leskle, ale on nam udelal leskle ty ryhy, takze to vypada hodne zajimave 😵 zas jsem na ne musela jit kouknout 😵 😵

elitera
autor
11. kvě 2009

tak jsem zkoušela před téměř měsícem přihlásit se do IBM, no dneska konečně napsali, že nic 😝 Chjo ☹

elitera
autor
11. kvě 2009

estrel, spíš jsme se míjely, nebo jsem se spíš já míjela tématem hovoru, bo křesťanství jde těžce mimo mě 🙂

andelka
11. kvě 2009

eli: Myslíš tu diskuzi o praktikování PPr při podivných cyklech? Vždyť to byly dva příspěvky. Nebo jsem něco opomněla?

andelka
11. kvě 2009

No, s těma prstýnkama, myslím, že všechno má svoje klady i nevýhody. Brácha má prsten napůl lesklý, napůl matný. Teda měl, teď už je celý lesklý. 😅 A můj je zas trochu poškrabkaný.

siska86
11. kvě 2009

ahojte..chceli by sme na jar,leto 2010 😵

deenakee
11. kvě 2009

Můj vítězný graf

http://www.fertilityfriend.com/home/247f46

Ale musím říct že po termínu MS, mi celkem klesly teploty v puse.. tak jsem měřila radši v pochvě , kde se teploty statečně držely nad 37. Teď už radši neměřím... 🙂

elitera
autor
11. kvě 2009

andělko, to vůbec ne, spíš kolem velikonoc, když jsi řešila, že se Honzovi nechce do kostela s tebou, tak jsem k tomu opravdu neměla co říct 🙂

elitera
autor
11. kvě 2009

vítej, sisko 🙂
Hm, mně se teploty na 37 dostaly jen jednou, pak zas spadly dolů. Možná už to signalizovalo problém. Se příště zcvoknu, budu se děsně hlídat, už se vidim 🙄

andelka
11. kvě 2009

eli: aha, tak to jo. Jsme to probraly s ostatníma. 🙂 ale to už je dávno.
deny: víš, že se nemá střídat místo měření, že jo? 😉

estrellita
11. kvě 2009

eli: no ja k temto tematum taky nemam moc co rict 🙂
skoda s IMB, ale nabidky jeste budou , neboj!!

dee: hezky graf 😉

nathali
11. kvě 2009

holkyyyyy uz asi spite coo??tak snad zitra 🙂 😀

des
12. kvě 2009

deen: vzorovej graf i s hnízděním 🙂 to bude jistě i vzorové miminko!! Jen mi řekni, fakt jsi testovala až 16. den?
Já jsem na tom tak: http://www.fertilityfriend.com/home/2467e2 a jisté naděje mám... 😵

Jinak me Fertilitak dal na 5 dnu na zkousku placenou verzi a tam se objevuji takove zhuverilosti jako termin porodu, kdyby mi to jako tento mesic vyslo a skore podle toho, kolik bylo plodicich aktu v te spravne dobe (low, good, high)...to je teda na me uz trochu moc (kde je tu blicí smajlik?)