Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
4. kvě 2009

noooo...pekny eiri😀
ja nevim, no....proste bych chtela mit aspon sanci otehotnet 😅

anoli
4. kvě 2009

Teda začínám pomalu zjišťovat, že otěhotnět není tak lehký, jak jsem si vždycky myslela. Jsem zvědavá, jak to bude probíhat u nás... ale zatím jsem celkem v klídku. Prostě si říkám, že buď to dopadne teď nebo později... 😎

Tak všem hodně štěstíčka!!! 😵 😉

elitera
autor
4. kvě 2009

anoli, jj, zamlada má člověk obavu, aby neotěhotněl pomalu i z líbání, a když jde do tuhýho, tak po ovulaci ani vidu ani slechu 😀

anoli
4. kvě 2009

elitero, přesně! 😀 😀 😀

aerin
4. kvě 2009

to je ta masaz vsude kolem, ze maj vsichni pocit, ze to je fakt hned☹
ja jsem si prave pred vysazenim taky rikala....jsme mladi (relativne hooodne mladi rekla bych 😅 ), zdravi.....zadnej problem....a ono prd, ze jo 🙂

anoli
4. kvě 2009

aerin a kolik ti je? Já si taky připadám ještě mladá, ale cítím mateřský pudy čím dál víc. 😀

aerin
4. kvě 2009

21 a pul😀

elitera
autor
4. kvě 2009

já jsem mateřsky puzená zejména od doby, co mi bylo řečeno, že bych měla držet tu čistící dietu a snažení zase tak za rok 😅 😀

aerin
4. kvě 2009

elit to tak byva 😅

elitera
autor
4. kvě 2009

třeba si pak už konečně vážně budu "jistá" 🙂
Btw. naostro orzjíždím operaci "změna práce", už jsem byla na 2 pohovorech a průběžně se hlásim do různých výběrových řízení, ale je to teda řehole... 😒

anoli
4. kvě 2009

aerin, tak to jsi fakt mladinká. 😉 😵 To já jsem v 21 letech neměla na mateřství ani pomyšlení. To jsem skončila VOŠ, protože mě nebavila a nastoupila jsem do práce. A snila o tom, že budu ještě studovat... Prdlouš, no! 😀 Teď se mi to sice splnilo, ale tak nějak neplánovaně... když už jsem přestala věřit.

Nejhorší je, že mi přijde, že je kolem mě najednou spousta těhotných, mimin apod. Jestli jsem to dřív tolik nevnímala, nebo nevím, ale teď mi přijde těhotnej skoro každej!
😀 😀 😀

elitero, tak to se ti nedivím ani trochu! No, musíš to asi holt vydržet... a jde to vůbec??? 😅

aerin
4. kvě 2009

anoli, tak ja koncim prosti rok VS (teda Bc., asi zkusim i Mgr.) a na pul uvazku pracuju....a na materstvi mam pomysleni uz pekne dlouho 😅

a s tema tehotnyma a miminama to vnimam uplne stejne....ze by na tom prece jen neco bylo? 😕

elit, supeeer, drzim palce!🙂

elitera
autor
4. kvě 2009

anol, jde leccos. Mě motivuje zejména představa druhýho potratu, tak holt se snažim udělat všechno pro to, aby se to neopakovalo. I když je možná většina věcí značně pošetilá... 😅 🙂

majatob
4. kvě 2009

ahojte holky 🙂 teda vas docist, to je fakt fuska...a nez jsem docetla, vsechno jsem zapomnela 😅
ja tenhle mesic zacinam merit naostro...pred ms jsem si vyzkousela, ze su schopna vstavat ve stejnou dobu a ted hura na to 😀

elitera
autor
4. kvě 2009

majo, jj, takhle jsem si měřila poslední cyklus s HAK, abych si navykla 🙂)

anoli
4. kvě 2009

elit, tak to chápu... to mě mrzí a doufám, že se vám na druhý pokus zadaří. 😉 Taky ti držím palce ohledně nové práce.

aerin, tak možná to je tím, že ty jsi všechno stihla rychleji, kdežto já se se vším s..u hrozně dlouho! 😀

majatob
4. kvě 2009

eli, jj, to chce ozkouset jestli vydrzime 😀 su zvedava jestli se mi tam objevi neco jako ovulka nebo taaak 😀

elitera
autor
4. kvě 2009

ani vlastně nevím, jestli se mi tam náhodou nějaká "ovulace" tenkrát neukázala 🙂) Jenže nejede WK, tak se ani nepodívám 😒

des
4. kvě 2009

majatob, anoli: přidejte se holky do naší soutěže o nejdelší cyklus "maminek 2010"!! Ale varuju vás předem, hrajem extraligu!! V minulém kole já 88 dní, teď se to eirin snaží dotáhnout, ale myslím, že to neklapne, aerin se taky poměrně drží, ale i jí určitě brzo ovulace dostihne... jé a eliteru jsem asi zapomněla....neútočí nám ona na stupně vítězů??? Jen se bojím, že mě pár nadcházejících teplot předčasně vyřadí z boje!!! 😀 😀 No prostě, co mám povídat, je to napínavý!!!! PS: Podvod s natažením cyklu v podobě otěhotnění pravidla zakazují a závodnice, u které se toto prokáže, bude s okamžitou platností vyřazena ze soutěže!! 😀

majatob
4. kvě 2009

des, to neni fer, ja mam cykly priblizne kolem 33 dni 😀 😀 😀

sijen
4. kvě 2009

Ahojda,
opět se hlásím po delší době. K cyklům: mívám taky delší -> 30-35

Mám takový dojem, že s tím tempem v práci a stresem ve škole se k miminku asi nedopracuju nikdy. Mám toho nějak moc, pořád mě pronásledují nějaké nesplněné úkoly nebo výzvy v podobě zkoušek, a minulých 14 dní jsem měla takové střevní potíže, že jsem se už nad sebou vážně zamyslela.
Prostě studium a práce mi nějak klidu nepřidá. Zatím to vypadá, že maminkou budu tak nejdřív v roce 11..

Já se tak těším na prázdniny!!! 😅 😀 😵

majatob
4. kvě 2009

sijen, nejsi v tom sama 🙂 ja jsem mela dneska strasnou depku ze skoly..jak su neschopna, nic nestiham, nic neumim a kupi se mi to az beda... ☹

anoli
4. kvě 2009

sijen, fakt v tom nejsi sama, neboj! 😉 Já jsem měla dneska taky trošku depku, protože když jsem si uvědomila, že mám dělat ještě 2 úkoly do zkouškovýho, tak nevím jestli to stihnu. Navíc budeme psát asi 15.5. test a já ten předmět ještě ani neviděla!!! Začínám docela šílet. Proč já všechno nechávám na poslední chvíli??? No to jsem celá já - pak se z toho málem zblázním a doháním třeba v jednom týdnu. 😖

des, já se do soutěže ráda přidám. 😉 😀 Tak uvidíme, jak na tom budu já a jestli první přírodní MS vůbec dostanu a hlavně kdy!?! Dnes mi končí poslední "umělá" MS, tak uvidíme za měsíc, jak to dopadne... Ale HA jsem brala 7 let, takže si nedělám vůbec iluze, že to nebude bez problémů. Moje kámoška dostala třeba přírodní MS až za 3 měsíce... 😕

Tak já jdu dělat úkol do účta... zatím pa

beat2
5. kvě 2009

des: 😀 😀 😀 😀
Vtipné a hodně výstižné, soutěžím taky, postupně se totiž "zlepšuji" 🙄 😀

majatob
5. kvě 2009

dobre ranko 🙂
muzu asi blbej dotaz? muze byt plodnej prvni den po ms? 😅

aerin
5. kvě 2009

maji, asi jen v pripade, ze bys mela opravdu hodne kratky cyklus....pokud mas kolem 33 dni, bylo by to dost divny....

majatob
5. kvě 2009

uf, tak to snad segra nevysla 😅

des
5. kvě 2009

maja: 🙂 dějou se různý věci...neznám sice někoho takového osobně, ale už několikrát jsem četla, že některá počala i během menstruace, každopádně by to asi byla velká náhoda...

beat: no radost z toho nemám, ale klíďo se přidej.... 😉

anoli: to dopředu člověk nikdy neví, jak zrovna on zareaguje, slyšela jsem zajímavý názor jedné doktorky - po HA je to jako na začátku plodného života ženy, čili kolem těch 12-14, taky to může být dost nepravidelné, anovulační a tak...

majatob
5. kvě 2009

des, no ja jsem s Tobikem otehotnela urcite hned v prvnim tydnu po ms, ale presnej den teda fakt nevim...treba to bylo hned ten prvni... 😅

elitera
autor
5. kvě 2009

des 😀 Zatím na stupně vítězů neútočím, jsem asi 50DC (jen přibližně), po potenciální ovulaci stále ani vidu, ani slechu. Jen nevim, jestli nejsem taky diskvalifikovaná, je to teprv první porevizní cyklus 🙂