Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
4. říj 2009

Dobre ranko 🙂

Andel, mas nejake obrazky z oznamovani? A spineni se neboj nic, hlavni, ze bleska zas povyrostla a tuka! Jak rika Char, klid na luzku a bude dobre 😵

Char, tak to je dobra historka 😀

Mne dneska klesla teplota, vypada to na ovu, mam radost, ze dramaticky presun za ocean zadne zmeny nezpusobil 🙂 A k tomu mam na FF opet VIP dny, tentokrat to poprve vyslo na obddobi kolem ovulace, tak uz se tesim, jak mi bude pocitat, jaka je pravdepodobnost, ze jsem otehotnela 😀

andelka
4. říj 2009

charleene: No, moje mamka měla slabou (1,5 dne) MS ještě asi 2 měsíce, co už byla se mnou těhotná. Ale tehdy nic nebylo, tak to taky počítali podle haluze. 😅
madli: Obrázky nemám, neměli jsme foťák. Ale ono to stejně proběhlo v klidu a pohodě, skoro jako normální návštěva. Ale mám fotky těch poukázek co rodiče dostali. Tak to dám do toho našeho jarního alba.

madlisek
4. říj 2009

Andel, ty poukazky jsou super!!!! 🙂 Skvely napad, fakt!! 😵

andelka
4. říj 2009

No, osvědčily se. Neuměla jsem si představit, co bych tam blekotala, tak jsem vrazila jednu každé mamině a utíkala se schovat k manželovi pod křídlo. Akorát tchán si to prohlížel a pak ukázal na 1ks a říká:"Není tu chyba?" 😀 Naštěstí není, ptala jsem se doktora, jestli je na 100% jedno 😅

elitera
autor
4. říj 2009

Ty poukázky jsou boží 😀

andelka
4. říj 2009

Jo a mamka usoudila, že jaro a ještě rok 2010 jsou úplně krásná doba 😀

milmic
4. říj 2009

Ahojte budoucí maminky. 😎
No já sice maminkou na jaře 2010 nebudu, ale zato bychom to chtěli od jara 2010 pomalu vařit. Ale takovou diskusi jsem nenašla. ☹
I když se přiznám, závidím zdejším těhulkám, brala bych.

madlisek
4. říj 2009

Ahoj, Mil! Pridej se, takovych je nas tu vic, co jeste necekame, ale od jara bychom se chtely zacit snazit 🙂

elitera
autor
4. říj 2009

Hehe, já jsem borka... jela jsem si do teska koupit nějaký desky na ten štos papírů, co s sebou zítra potáhnu do práce a říkala jsem si, že si udělam francouzskou manikúru. Tak aby mi to dobře fungovalo, tak jsem si nehty nalakovala zpevňovačem, než jsem vyjela. A teď, kdyý jsem se chtěla pustit do tý opravdový francie, jsem zjistila, že jsem si zapomněla nalakovat malíček na pravý ruce 😀 To mi to pěkně začíná 😀

Ahoj Milmic 🙂

milmic
4. říj 2009

Fakt nejsem sama? 😎
No to jsem rááááda.
Já se teda musím přiznat, že jsem vážně nakažená těhu-bacilem. Závistivě pokukuju po maminkách s čerstvým nákladem v kočárku a na paní s břiškem koukám ve slzou v oku. 😒

elitera
autor
4. říj 2009

milmic, přej a bude ti přáno 😉
Já jsem zvědavá, kdy se nám podaří zbavit tý naší věrný kámošky mononukleózy, abysme do toho taky mohli praštit...

milmic
4. říj 2009

Jaj, ty máš mono El? ☹

Já jsem vloni měla boreliozu, celkem mě holka potrápila. ☹ Doufám, že je to dobré no, jeden nikdy neví.
Ale už už jsem v tý době byla přesvědčená, že nás nečekaně navštíví čáp (nějak jak jsem brala antibiotika, tak se to nějak prý nemusí s antikonpcepcí....).
No nenavštívil nakonec a možná dobře, protože skrz tu borelku čert ví, co by to udělalo s případným strávníkem.

No ale těším se na rodinu, moje sestra má 9měsíčního chlapečka, je to zlatej rarášek. 🙂

elitera
autor
4. říj 2009

No mně to právě strávníka odválo. Být tebou, jdu na konzultaci někam na infekční, tohle není žádná sranda ☹ Bohužel s tím mám osobní zkušenost.

sijen
4. říj 2009

ahoj!
Andělko, mě se líbilo to bodýčko - takový jednoduchý, upřímný a milý, skoro víc než ty poukázky (ikdyž to je zajímavý nápad).
My byli o víkendu na dracích, což ostatně uvidíte v albumu.
Ahoj Milmic

milmic
4. říj 2009

Jaj, to mě moc mrrzí :(

Já jsem tenkrát na infekční chodila, no teď jsem byla v létě u praktické lékařky na testech a vypadá to v pořádku. Ale než vysadím v dubnu antikoncepci, dám si tu práci a půjdu na testy přímo na infekční do nemocnice, páč oni ty testy mají drobet jinačí než praktičtí lékaři. Nevím jaké, ale snad podrobnější než poznají více mršek...

andelka
4. říj 2009

sijen: No tak u manžela se vyblbuju víc, že jo a je to takové intimnější. Rodiče zas budou mít něco na památku. Mají už oznámení o svatbě, o promoci tak teď si k tomu můžou dát do sbírky i o vnoučeti 😀
dneska parádně foukal vítr a bylo sluníčko, perfektní podzimní den 🙂

milmic: Taky zdravím 🙂

milmic
4. říj 2009

Anděl: ty jsi rodičům dávala nějaké speciální legrační poukázky jako oznámení miminka?

andelka
4. říj 2009

milmic: no jo, dali jsme jim dárkovou poukázku opravňující k odběru 1ks vnoučete v květnu 2010. Nějak jsem si neuměla představit, jak bych jim tu novinu sdělila.

milmic
4. říj 2009

Anděl: no to je děsně dobré. 😎 Jaj, to si zapamatuju. Jak na to reagovali, líbilo?

chaarleene
4. říj 2009

tak my jsme vzali fotku z ultrazvuku, seděli jsme tak u manželových rodičů a tak nějak jsme si povídali co nového a tak... a když nastalo chvilku ticho, tak manžel povídá - no, my máme vlastně ještě jednu zprávu - radostnou 😀 budeme mít miminko 😀

a bylo 😀

a u našich to bylo tak, že moje mamka byla přesvědčená, že těhotná jsem, takže to ani nebylo moc překvápko... seděli jsme tam a mamka plakala, protože vezla pejsky na čištění zubů a hrozně se pohádala s veterinářkou (doktorka na ni byla sprostá a řvala na ni i na pejsku, protože se jí nepodařilo napoprvé napíchnout kanylu)... tak jsem říkala, jestli chce zvednout náladu a ukázala jsem jí tu fotku 😀

milmic
4. říj 2009

Jé, to je hezký.
No moja sestra, když čekala Vojtíška, tak našim pěkně vyrazila dech.

My zatím máme jen zkušenosti s oznamováním svatby. Můj táta to čekal, ten byl v pohodě. Máma si musela vzít prášek a jít si sednout do chladu. Maminka mého milého na nás nechápavě koukala a pak řekla svému manželovi: Mirku, panáka! 😀

chaarleene
4. říj 2009

no, my jsme obojím rodičům dali oznámení, že se za 5 týdnů bereme, takže to bylo takový hodně velký překvapení 😀 (i když to všichni po 7 letech čekali)...

milmic
4. říj 2009

Cheche, tak to by naši ani z jedný strany nerozdýchali asi.
U nás se to taky čekalo, trošinku teda jen, ale přece jen, šoková terapie byla dostatečná.
Chm, a to se bereme až na jaře. 😅

andelka
4. říj 2009

milmic: Líbilo. Založí si to k oznámením o svatbě a promoci 😀 My jsme přivezli pár věcí k tchánovcům, tak jsem to rozdávala a pak jsem řekla, že taky něco máme pro rodiče a dala jsem to mamkám. A za chvilku už si vzájemně gratulovali k babičkovství. A taky se to zapilo. Já jsem si asi 3x cucla. Ale už nebudu, už se všeho bojim.

Naši reagovali vyděšeně když jsem jim kdysi o vánocích řekla, že bych se v tom dalším roce chtěla vdávat. No to byl horor. A stejně jsem se v létě vzali a ustát to museli.

milmic
4. říj 2009

To je hezké k babičkovství. 😀
Anděl, máte nějaké jména vymyšlené?

No u nás když se vdávala sestra, tak s tím naši taky dělali drama a na svatbě to obrečeli - spíš se to snažili ukrývat, ale vykulený oči, červený obličej.... to se nezapře. 😀

Tu je opravdu pozitivní forum, spoustu pozitivních infomrací, radostných...

andelka
4. říj 2009

milmic: Zatím máme 100% jen pro holčičku - Anežka, pro kluka se nám momentálně líbí Petr.

jo jo, tady je informací 😀

madlisek
5. říj 2009

My jsme dnes slavili 3 mesice od svatby, rychle to uteklo 🙂 Tak jsem muzickovi udelala mnamozni snidani, on me mnamozni obed a pak jsme sli do kostela a bylo to super, protoze se zpival zalm, ktery jsme meli na svatbe a cele kazani bylo o manzelstvi, tak nam to krasne vyslo 😵

madlisek
5. říj 2009

A ted jsem dopekla bajecnou bananovou buchtu, poprve, a moc se povedla, tak mame sladkou tecku, za tim dnesnim dnem 🙂 A vy uz pomalu budete vstavat, tak dobre rano!

estrellita
5. říj 2009

dobre ranko,

madli: tak gratuluju je prvnimu ctvrtleti manzelstvi 🙂 buchtu bych si dala taky 🙂 Vcera jsem sla spat strasne pozde, v pul jedny, protoze jsem dodelavala svateb fotky, abych mohla poslat link a protoze jsem slibila, ze to bude dneska, tak jsem proste nesla spat, dokud jsem to neudelala 😅

estrellita
5. říj 2009

jinak oznameni o svatbe nebylo prevapko, ale hur to ral muj tata a manzela mama 😕 ale srovnalise s tim 🙂
dneska jdu vyzvednout oddaci listy a video, tak se tesim, ze se na to vecer koukneme 😵