Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
5. říj 2009

Dobré ránko holky...nedočítám, nemám na to sílu...po víkendu jsem totálně KO 😎

des
5. říj 2009

Pěkné ráno!!

Andelka: no ta je výborná ta poukázka - prej kontrola kvality 😀 😀 A jak jsi říkala, taky mi přišlo divné, se najednou postavit a začít něco jako: Máme pro vás radostnou zprávu...takže jsme to taky řešili různými dopisy, dárky atd. Obzvláště vypečený byl jeden večer s kamarády, se kterými jsme se chystali na vodu. Zeptali jsme se, zda by jim nevadilo, kdyby jel ještě někdo...a oni že ne a prej kdo a jestli je z Matfyzu, tak my, že ho vlastně moc neznáme, ale že je nenáročnej a jel by s náma na lodi a že ho známe asi tak 3 měsíce, ale pořádně nevíme, jak se jmenuje...v podobném duchu jsme diskutovali ještě pár minut, než jim to docvaklo 😀 😀

des
5. říj 2009

Jinak se mi v sobotu zdálo o kočárcích, páč jsme byli na tom veletrhu (stánků s kočárkama jen málo), pak ještě v jednom obchodním centru a doma jsem to završila asi 2 hod. intenzivním browsingem 😉 Sice to není moc originální, ale zaujal nás X-lander (asi proto, že jsme si ho mohli pořádně osahat a vyzkoušet). Každopádně se chci jít ale podívat ještě i na jiné.
A taky mám prvních patero do plínkového portfolia - Haipa Daipa 😉

des
5. říj 2009

Takže prosím Deen a jiné kočarkové odbornice na komentář k X-landeru!! 😉

deenakee
5. říj 2009

chjo se mi smazal dlouhý příspěvek a nemám čas ho psát znova 😒
X-lander.. slyšela jsem že je celkem těžký a že praská ta slída ale my jsme ho nevzali hlavně kvůli pérování.... nemá pérování a hlavně trojkolka v terénu dost hrká....no nafukovací kola to trochu kryjou.... ale stejně nic moc...
Jinak prý kvalitní a hodně oblíbený kočár, pěkný disajn a dobře se ovládá. Koukni na koníka - vybavení - tam najdeš spoustu reakcí na x-lander.. ale nech se odradit jen těma negativníma , ty jsou všude....
Prostě záleží co je pro vás priorita....

des
5. říj 2009

Deen: jj, díky, koukala jsem, že reklamujou kolečka a kdesi cosi, ale to je asi fakt u každýho kočáru..

tiburcia
5. říj 2009

des každý má na kočárek jiné požadavky takže musí vybírat podle toho 😉

lucitee
5. říj 2009

dobre ranko 🙂

u mych rodicu to probihalo klasicky, kytka a flaska a zadost o ruku.

u jeho rodicu to bylo trochu jinak, protoze to vykecala bratrankova holka... nesnesla ze bych nosila stejny prijmeni driv nez ona a tak se vzali mesic pred nami a tajne. To by proste nedala a zaroven vykecala o nasi svatbe a jeste vsem tvrdila, ze po svatbe na me muz prepise barak a ja ho pak kopnu do zadku...a babicky tomu uverily ☹

milmic
5. říj 2009

Lu: to je teda dost smutné. 😖 Připadá mi to jako dost velká závist.

No našemu tátovi nesl můj milý pěknou whisku a kvalitní hořkou čokoládu - tu táta moc rád - s tím, že teda jde žádat o moji ruku, i když mu je jasné, že si zasloužím víc než takového bídáka či jak to formuloval. 😀

No a svojí mamince to oznámil vskutku nádherně - řekla bych jako mimochodem. Vypadalo to asi takto: bavíme se tak obecně a on pá: no příští rok budeme mít velký výdaje.
Mam: jaký výdaje?
Můj milý: no na svatbu
Mam: ??????
Můj milý: no my se totiž budeme brát.
Mam: ???? a kdy?
Můj milý: hm, asi na jaře. (značně laxně)
Mam: ??????
Můj milý: hm.
Mam: panáka!

😀 Teda já bych po takovým oznámení asi taky nemohla, protože maminka to z něj tahala jak z chlupatý deky... 😀 Já se teda celou dobu musela uchichtávat, nečež jsem se do toho taky vložila a řekla ten zbytek jako termín, místo atd atd.
No a pak jsme řekli, že můj táta už je požádanej o moji ruku, což jeho mamince přišlo nějak líto, že jsme na ni zapomněli či co. Tak jsem zaběhla do květinářství, vřítila se zpátky jako velká voda a pám: No já jako nevěsta o ruku žádat nebudu, ale nesu aspoň bolestný. Ledy se prolomily a bylo veselo. 😀

tiburcia
5. říj 2009

tak u nás proběhla žádost o ruku, maminka dostala nádhernou kytici a tatínek flašku 😉 no a u jeho rodičů....tchýni jsem to víceméně řekla já 😀 a tchán se kterým se nestýkáme se to dověděl jak jinak než z pomluv 😀 😀 😀 takže tak 😉

des
5. říj 2009

luci: to je nějaké velmi přející děvče, že? 😠

milmic: 😀 no to musela být maminka pěkně paf! Jinak máš moc krásného synovečka!!

Já u toho asi nebyla, když se o svatbě dozvěděli tchánovci, mě tak napadá...ale klasické žádání o ruku u nás neproběhlo...myslím, že nastávající i oba moji rodiče by absolutně nevěděli, co říkat a vyznělo by to dost trapně, asi bych se bavila akorát já 😀

lucitee
5. říj 2009

des a mil: ano ona je velmi "prejici a uprimna", hraje si na kamosku, chtela by se druzit, ale ma smulu holka. Skoncila. Jednou to ve me vsechno bouchne a to se pak bude divit. Ona mela radsi tajnou svatbu jen aby me predbehla, pritom ji uchazi smysl toho vseho. My to meli krasny velky s celou rodinou, oni jen v par lidech a nikdo to nevedel. Nak ji nedoslo ze to nejsou zavody, ale uzasnej den v zivote dvou lidi, krasnej krok kupredu. Ale samo by tvrdila, ze to tak chteli a ze nezavodila...a ted furt do me sije kdy ze budeme mit to dite. Krava

eirin
5. říj 2009

Tedy Luci, já se nestačím divit. Mně tedy taky uchází smysl jejího jednání - přesně jak píšeš.

lucitee
5. říj 2009

No ja nesnasim pretvarku a pro klid v rodine se k ni musim chovat jinak nez bych chtela. Proto se ji snazim nevidat, protoze si pak prijdu jako pokrytec. Jednou to ale bouchne. Zkasila nam prekvapeni se svatbou, babickam nakecali ze srandy kraviny a ony tomu uverily. Porad vyzvidala co budu mit na sobe, jakou budeme mit barvu svatby...pritom kam prijede tam to rozvraci. Pritom to neni zlej clovek, je proste jednoducha zavistiva zakomplexovana. Ja bych se rozhodne nenechala zahnat zavisti do svatby jakou nechci, jen abych byla prvni.

andelka
5. říj 2009

Teda holky koukám, že jste taky měly zajímavé zážitky z oznamování. 😀

U mě všechno při starém, špinění ustalo, tak snad to tak vydrží. Akorát mi dneska přišla další jobovka. Notář mi poslal otcovu závěť a mám se k ní vyjádřit. Pochopitelně nás se sestrou vydědil. Takže teď budem řešit co s tím. Málo toho mám, fakticky. 😠

madlisek
5. říj 2009

No Andel, to jsou radosti 🙄 Muzete to nejak napadnout?

U nas to svym rodicum muz rekl sam, ze co by tomu rekli, kdyby me pozadal o ruku - nastesti proti tomu nic nemeli 🙂 A nase sel pozadat o mou ruku az po zasnoubeni, s flaskou karibskyho rumu pro tatinka a krasnou kytici pro maminku - prekvapive to vzal lip tatka, ten byl hned pro, maminka to vstrebavala nekolik tydnu 😀

andelka
5. říj 2009

madli: Můžu napsat, že s tím nesouhlasím a pak podat žalobu. Takže sháním právníka, abych se poradila. Nejde mi o prachy ale o princip. Zametá s náma celý život a teď i po smrti.

To jsou fajné vzpomínky na oznamování 🙂

madlisek
5. říj 2009

Nedivim se Ti, Andel. Snad najdete dobreho pravnika!

Ha, tak koukam, ze uz vzniklo tema " Zacneme se snazit na jare 2010" 😀 Ale nikam se nestehuju, zustavam s vami 🙂

andelka
5. říj 2009

madli: jo jo, zůstaň 😵

madlisek
5. říj 2009

Andel 😵

Holky tady je dneska tak strasne ospalo, slunicko nesviti, je sedo a prsi 😖 Mam pocit, ze funguju na solarni panely a pokud slunicko nesviti, tak nejsem schopna nic delat 😒

Estrel, posli odkaz na fotky 😵

A co ta nase Aer, dlouho se nam tu neukazala?

deenakee
5. říj 2009

Tak konečně můžu napsat co s u nás děje...
Přijela kamarádka se svým tříměsíčním mimčem a týden u nás bude bydlet. přičemž je od rána do večera ve škole.
Takže se starám o krásnou tříměsíční holčičku a střídám se s jejím dědečkem.... Je to celkem náročné. Ale je moc hodná a šikovná. Už se těším na našeho broučka... No každopádně se s tím břichem některé věci dělají blbě... Hlavně ji nemůžu moc nosit , tak si s ní spíš hraju na dece a zvedám ju jen když fakt pláče.... Nebo ju někam přenáším.. Ale je to super příprava... Už umím přebalit převléct, uspat aj vykoupat.... 🙂 Kdybych nebyla těhu tak si to děsně užívám, takhle musím být dost opatrná.... ale zas bych té kamarádce záviděla.... Takhle už ji nezávidím... 🙂 🙂 🙂

chaarleene
5. říj 2009

jsem tu z prvního těhotenského cvičení a bylo to super 😵 ani mi nedocházelo, jak hrozně mi to chybí 🙂

jo a tripply v pořádku 🙂

herminka
5. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Andělko, to jsem ráda, že už se špinění zklidnilo. Poukázky jsou perfektní 😵

Milmic, vítej! Taky nebudu maminka na jaře 2010, asi spíš na jaře 2011.

Chaar, naši by asi neměli pochopení pro oznámení svatby 5 týdnů předem. Ale jak tak "znám" Tvou maminku, asi to bylo lepší, co? 🙂

Madli, včerejší mše byla vůbec celá laděná na manželství, že? Mně se to moc líbilo a užívala jsem si, že jsme měli zrovna čtení.

Luci, manželka Tvého bratance ani nezasluhuje komentář 😖

My jsme nechtěli, aby manžel žádal o mou ruku, ale mí rodiče o to stáli, tak je tedy požádal 😀 Ale jinak jsme je postavili před hotovou věc ohledně termínu, protože by měli tendence nám květen rozmlouvat.

Deen, to se s maličkou nenudíš, co? 🙂

milmic
5. říj 2009

Anděl a nemáš nějaký obrázek, jak ty poukázky vypadaly? To muselo být srandy kopec. 😀

chaarleene
5. říj 2009

hermi, těch 5 týdnů absolutně stačilo 😅 dokázali jsme si uhájit svou představu 😀

andelka
5. říj 2009

milmic: Mám ,ale v našem albu jaro 2010. Ale dám to i na koníka. Počkej chvilku.

madlisek
5. říj 2009

Jojo Hermi, akorat to krasne vyslo 🙂 Kdysi mi kamarad nadsene vypravel, jak jim pul roku od svatby vyslo akorat na svatek Svate rodiny a jak to bylo uzasny a ja jsem si rikala, ze uz trochu prehani - no a vcera to padlo na nas a uz mu naprosto rozumim, je to proste super, kdyz se "vyznamne" datum spoji se msi, ktera je jak sita na miru 🙂

madlisek
5. říj 2009

Chaar, to je super, ze tripply dobre dopadly! 😵

Deen, aspon vidis, jake to jednou bude, az budes tehotna s druhym mimcem, vid? 🙂

andelka
5. říj 2009

madli: Mamka tuhle mši prožila den potom, co se dozvěděla, že bude babička. Taky super 🙂 Já jsem nebyla, ležela jsem.
char: Taky gratuluju k dobrým výsledkům 🙂
deny: To je dobrá rozcvička, co? Já jsem nikdy dítě delší dobu nehlídala, tak snad to taky jednou zvládnu.

madlisek
6. říj 2009

Ahoj holky, vypada to, ze jste dneska vsechny strasne zaneprazdnene a nebo konik cely den nesel?

U nas se vstava, zas byla krusna noc, porad jsme se budili vedrem, asi fakt budeme muset nechat klimatizaci i pres noc ☹