Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
13. říj 2009

estrel, kouzelný prstýnky jsou super 😉 😀

estrellita
13. říj 2009

teda koukam, ze prstynky jsou nejak oblibeny 😀

aerin
13. říj 2009

ja chci taky vedet neco o kouzelnych prstyncich😀 i kdyz teda kondomy nepouzivame...ale tak pro oziveni😀

estrellita
13. říj 2009

😀 😀 😀

elitera
autor
13. říj 2009

aer, to si zajdi do sexshopu pro nějakýho vibračního zajíčka, v tom se dají aspoň měnit baterky, je to ekologičtější 😀

aerin
13. říj 2009

teriiii😀 no neee, my si vystacime...ale jsem proste zvedava...

elitera
autor
13. říj 2009

ti ho pučim, jestli chceš 😀 😀 😀

madlisek
13. říj 2009

Souhlasim s eli, zajicek, slunatko nebo delfinek jsou ekologictejsi, z prstynku mam vycitky 😀 Ale zase si rikam, ze je skoda je vyhodit vyhodit, kdyz uz nam je posllou a je s nimi veselo 😉

tiburcia
13. říj 2009

😀 😀 😀 zjišťuju že jsem totálně mimo.....asi bych si měla udělat den otevřených dveří v sexshopu 😀 😀

sijen
13. říj 2009

Koukám, že jsem něco zanedbala.. netuším co jsou prstýnky nebo kroužky.
Takže prosím osvětuuu do IP! 😀 😵

tiburcia
13. říj 2009

no tak teď ze sebe udělám debila 😀 😀 sem si našla ty kroužky od durexu a toho zajíčka...a to je něco úplně jiného ne??? když tak mi to někdo vysvětlete v IP 😀 😀 😀

sijen
13. říj 2009

Chaar,
to hedvábí mě poslední dobou láká čím dál víc, ale spíš kresba nebo malba na něj (na vypnutej rám).., zatím jsem teda ještě nezekusila - nakupovala jsi šálky ve výtvar. potřebách nebo kde? A určitě sis dost mákla, takže až bude výsledek někde na fotkách, pochlub se! 😵 😵

madlisek
13. říj 2009

Tibu, oboje vibruje, ale zajickovi jdou menit baterky, v krouzku ne 😉 Sijen, myslim, ze uz je to jasny, ne? 🙂

sijen
13. říj 2009

No , Madli upřímně nebylo mi to jasný🙂))) ale už je🙂 - heslo zadáno do vyhledávače 😀 😔
tak tahle diskuze není prostě marná, je mi pořád inspirací po všech směrech
mějte se a dobrou.. 🙂

chaarleene
13. říj 2009

sijen, šály jsem kupovala přes net... kámoška mi doporučila pražský obchod Altamira (mají web vytvarnepotreby tečka cz), ale já jsem ještě vyčmuchala levnější kladenský obchod pebeohuja tečka cz

ale jak říkám, dělala jsem to napařovačkama, vtip je v tom, že se to pak musí složit (nebo zmuchlat) do sáčku a vrazit do mikrovlnky, takže na nějaké velké umění to není 😅 ony jsou dokonce ty barvy určené na fixování v nějakém speciálním zařízení, nejsou určené do mikrovlnky (ale máme odzkoušeno, že drží i po mikrovlnce)...

fotky (snad) budou ze sobotního koncertu... já jsem to ani nefotila, protože jak si ženské ty šály postupně odnášely na vyžehlení, tak ani nebylo pořádně co fotit 😀

tiburcia
13. říj 2009

no tak to bude sranda...zítra jdu obcházet drogérky 😀

madlisek
13. říj 2009

Sij, taky si vzdycky rikam, co se tu nedozvim uzitecneho - napr. nedavno ten ocet 🙂

Zacali jsme tu s muzem chodit hodne plavat, chodime v podstate kazdy den, kdyz neprsi. A vcera v novinach vysel clanek o tom, jak je plavani dobre pro kardiovaskularni system, ale taky ze tim, jak po tom cloveku vyhladne a jde se hned nadlabnout, zpusobuje narust tuku! Tak jsem si pro informaci nasla obrazke Michaela Phelpse a tuku na nem nevidim ani kousek, zato vidim svaly o kterych jsem vubec netusila, ze je clovek ma 😀 http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/080828/...

tiburcia
14. říj 2009

dobré ránko....tak my už máme doma takovou zimu že se nedá ani spát...a venku je asi 5 cm sněhu 🙄

lucitee
14. říj 2009

jezis vy jste teda ukecany 😉
kontryhelova kura zapocata 🙂
zazvorova kura zapocata 🙂

ja byla vcera tak mrtva ze jsem od sesti lezela a blbej pocit jsem z toho fakt nemela 🙂 asi ta zima nebo nevim.
Jako hele, ja podzim miluju, ale od 13.10. nosit zimni kabat, rukavice a zimni boty??? to je na me celkem dost. Mam radsi zimu nez vedro ale tohle???
Navic mam o vikendu spat venku a pocasi mi vandr asi prekazi. Nebot fakt nestojim o nastydnuti organu.

elitera
autor
14. říj 2009

Zrovna jsem přemýšlela, jak trapný bude vzít si v půlce října zimní bundu - koukam, že ani trochu 🙂

lucitee
14. říj 2009

eli: vcera rano jsem ji oblikala se smisenym pocitem, jestli budu za blazna. Kdyz jsem videla lidi na nadrazi, bylo jasny ze nejsem jedina a kdyz zadul vitr, dekovala jsem si za ten napad 🙂 a vzhledem k tomu ze pri ceste domu byla vanice vychrice tma...byla jsem vdecna i za tu hunatou kapucu 😀

lucitee
14. říj 2009

jo tak ja jsem dobra po ranu: vYchrice

tiburcia
14. říj 2009

já jdu ven a beru si zimní kabát a rukavice...přece nebudu mrznout 😎

milmic
14. říj 2009

Heh, holky, jako..... hustá debata. 😀 Koukám, že mám těžký mezery.
Inu možná bych si měla doplnit znalosti. Taky teda netuším, co je to kroužek.... mno... 😅

aerin
14. říj 2009

ahoj holky...tak ja uz mam i PN☹ ach jo...chtela mi dat jeste jakysi tridenni antibiotika, nacez jsem na ni trapne vybalila, ze nevim, jestli naaahodou nejsem tehotna, tak rekla, ze tyhle by se sice mohly brat i v tehu, pokud by to bylo akutni, ale ze to zatim neni a samozrejme bude lepsi poradit si bez nich...takze kdyz se to nezlepsi, naklusu pro ne☹

eirin
14. říj 2009

Teda vy jste toho napsaly 😀 ale poctivě jsem dočetla, jen už si nepamatuju, na co jsem chtěla reagovat 😅
Předně vám všem mooc děkuji za podporu!
A Tibu gratuluji k práci, to je úžasné, že to vyšlo.
Tady je taky pěkná kosa, lidi ráno normálně jezdili v zimních kabátech a já vytáhla po dlouhé době teplou bundu a vůbec toho nelitovala.
Aer, pořádně to vylež. Máš horečku?

aerin
14. říj 2009

eiri, to ne, ja na horecky moc netrpim...🙂 skrabe me v krku, jsem desne zahlenena, obcas me prepadne zachvat drazdivyho kasle...ale jinak nic moc, v podstate by se dalo rict, ze jsem zdrava😅 akorat se citim proste strasne slaba, kdyz jdu treba po schodech, klepou se mi nohy, ze se na nich sotva drzim, boli me ruce, zada...a tak, no☹ proste to chce klid na luzku☹ a ne zahul v praci a tu kosu venku☹

eirin
14. říj 2009

Jj, přesně jak píšeš. Já mám pocit, že na mě něco leze, ale to mám vždycky, když se začne topit. Nějak ty přechody zima/teplo moc nedávám.

aerin
14. říj 2009

a fakt miluju svyho sefa, diky nemu budu na te lince, fakt se za me pral, bych rekla, psala jsem mu ted pred chvilkou, ze mam tu PN, ze me to k dane situaci moc mrzi a tak...a on mi na to napsal strasne milej mail, ze se nemam omlouvat, ze kazdej je prece nekdy nemocnej a ze se mam hlavne uzdravit, ze to je dulezitejsi nez recepce🙂 Brouceeeek 😵

chaarleene
14. říj 2009

jé, koukám, že jsme si všechny říkaly to samé 😀 já jsem taky ráno přemýšlela, jestli nebudu vypadat blbě v zimním kabátě 😀 jsem šla ráno po sedmé na gyndu, v sukni, takže jsem si ten kabát nakonec vzala a vůbec jsem neprohloupila 😅 i tak jsem došla domů pěkně zmrzlá 😒